🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 389.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735492 вiд 2025-11-09 17:29:04

на екрани вийшов еротичний фільм «Конєц Лаврова»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735491 вiд 2025-11-09 17:28:15

Взимку треба шукати тренера. Навіть з цими виконавцями справжній тренер дасть кращий результат. А ігуанам місце у тераріумі.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735490 вiд 2025-11-09 17:26:21

найсумніше шо поразка заслужена :(

як казав один прапор: блять, нахуй, блять

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735489 вiд 2025-11-09 17:25:04

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1735488

Ніхуя не знаходилось.
Майже ніколи.
Бо «хай за мінімалку працюють»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735488 вiд 2025-11-09 17:23:29

Vichny
№ 1735481
ну як то ж знаходились раніше.
Якшо подивитись уважно на всю країну, не обмежуючись персональною прихильністю, то можно знайти.
Яке захочемо вижити - знайдем, ну а як ні, то хто нам винен.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735487 вiд 2025-11-09 17:22:03

кисла вічно сумна морда Шепелева не привід робити далекоглядні висновки. Він у цей час на полі думає і створює комбінації. За шо і цінять.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735486 вiд 2025-11-09 17:20:07

ЛНЗ краще організована команда. всі знають, що робити. можливо, гравцям не вистачає класу, але команда навчена. той Пономарьов, схоже непогано розуміється на футболі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735485 вiд 2025-11-09 17:19:42

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1735482 вiд 2025-11-09 17:17:5

Шапаренко - взагалі -2

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735484 вiд 2025-11-09 17:18:43

сум сумний
в другому то і моментів по суті не було :(

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735483 вiд 2025-11-09 17:18:28

Якщо кроти сильно не обісруться, то ДК сьогодні проїбало чемпіонство. Або навіть друге місце, якщо не третє: /

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735482 вiд 2025-11-09 17:17:51

Хєреро -1 гравець, огундяй -1 гравець, не говорячи вже про вату.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735481 вiд 2025-11-09 17:16:23

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1735480

От це і не крайність.
Але ж де знайти таких чудових професіоналів, які не побояться стати пожиттєвими РЕР і будуть єбашити безкорупційно за 50-70 тис грн, чи яка там зп у міністрів. А у ключових менеджерів, які реально мають працювати - і того менше

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735480 вiд 2025-11-09 17:13:15

Vichny
№ 1735474
ну якшо прийняти тезу, шо «проти Зелєнского» НЕ РАВНО «за Порошенко», то стає вже і нічого.
зараз потрібен не ідол чи царьок, а професійний уряд чи склад, який вивезе чи почне приймати адекватні рішення.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735479 вiд 2025-11-09 17:11:32

Так і не зрозумів для чого було випускати Дубінчака

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735478 вiд 2025-11-09 17:07:30

PEPSI
№ 1735476
Шепелев? запалює?
смішніше від тебе було тіки про супер-тренера Блохіна :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735477 вiд 2025-11-09 17:02:36

Важко собі уявити Шепелєва, який щось запалює. Він скоріше здатний погасити.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735476 вiд 2025-11-09 17:00:44

Valeriy
№ 1735471
ходять слухи, що СаШо кожен ранок кладуть на стіл папочку, що там написав Valeriy на Облісфі. Кажуть читає, морщить лоба.

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1735473
повертатись у гру треба не Буяльскому, а Андрієвському у Шепелєву. Класних гравців сплавили, які тепер у Житомирі запалюють.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735475 вiд 2025-11-09 16:56:53

Якби у насіннявих спереду були не коряві афронєгри, а хтось більш пристойний, то рахунок був би іншим.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735474 вiд 2025-11-09 16:38:00

Дві крайнощі зайобують:

1. В любій хуйні винна «зелена банда», от був би Порошенко, ми би огого!!!
2. Зеленський - єдина наша надія, альтернативи нема!

А, і ще третя є, трохи наразі вщухла, але чим ближче до виборів, ти більше буде істерик:
3. Залужний - залізний генерал! Доктор філософії! Умнєйша, опитнєйша людина! Патріот! От він прийде - точно порядок наведе!

І хуй хто серйозно думає, що прізвище президента немає жодного значення, поки у нас совково-корупційно-популістична система державного управління, коли ще й нарід вимагає, щоб «оці депутати та міністри.» працювали за мінімальну зарплатню. Ну і плюс до того статус пожиттєвого РЕР (політично значущої особи) для тих, хто бере на себе сміливість щось очолити.
Адекватні професійні люди дивляться на це і кажуть собі - та ну його нахуй!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735473 вiд 2025-11-09 16:24:02

придурошний Кабаєв займався херней весь тайм і нарешті підісрав на кінець
Буяльскому треба повернутись в гру

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735472 вiд 2025-11-09 16:20:58

Кабаєв поліз в центр і обрізався.
Контратаки ЛНЗ разючі.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735471 вiд 2025-11-09 15:37:01

Шолу нарешті, (про що я пишу принаймі вже місяць) прибрали на лаву запасних. Всі три Скори за попередню гру визнали його найгіршим в складі ДК і може Шовковському про це сказали.
Але мене б потішило, якщо хтось йому почитав що я пишу
йому тут і він прислухався до моєї думки.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735470 вiд 2025-11-09 15:33:35

Тим часом, у нападі маємо спортдиректора, а не панамську хєрь, і тим більше не вату. Тримайтеся, насіннявці - як не заб'є, то задавить.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735469 вiд 2025-11-09 15:30:18

схоже Михавко на лівому фланзі захисту звикає

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735468 вiд 2025-11-09 15:25:57

У змаганні старих логотипів Олександрія - Полісся перемогло Полісся з разунком 3:0. На виїзді.
Друге місце - наш. Перші поки що кроти.
Тепер цікаво як ДК впорається з лушпайками марки ЛНЗ.
Гра престолів в УПЛ почалася :-)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735467 вiд 2025-11-09 15:02:29

olma
№ 1735466

Я абсолютно згідний із тим, що потрібна децентралізація. Тобто ти можеш підтвердити, що відбулося таке: голова Укренерго 5 років (!!!) до вересня торік проводив децентралізацію Укренерго (що дозволило захистити Україну від блекаутів? чи не дозволило?). Торік у вересні Зеленський вирішив: нахуя мені ця децентралізація? Ну її нахуй. Сяду я на грошові потоки і зі своєю шоблою спижджу то все. Тому він звільнив голову Укренерго і поставив членів своєї зеленої банди замість нього. Децентрацію після цього зупинили (чи ні? може, не зупинили все таки? про це не повідомляється), і наглядова рада продалася разом із бандою Зеленського кацапам. Тепер, рік по тому, на героя відкрили справу, аби помститися - скинути вину уряду на нього за нинішні блекаути. І тепер історія про переслідуваного героя носиться усіма мережами. Так усе було або є? Чи це надто схематично і можуть бути якісь нюанси?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735466 вiд 2025-11-09 14:41:11

yagshamash
№ 1735463
----
Я тобі вже по буквах, в спокійному тоні (не в такому як Батий) розписав те навколо чого цей сир-бор.

Чувака зняли більше року тому, а переслідують зараз. Переслідують саме тому, що ВІН був реально мав рацію, був правий. Так буває в житті, так буває в політиці.

Самий захист енергообєктів не допоможе (коли пачка доопрацьованих ракет і дронів летить) а децентралізація генерації і розподілу - дуже допоможе. Тому що щоб вирубити Україну ворогу треба вражати за раз вдесятеро більше цілей.

Єврокомісія і інституції не будуть про це писати в офіційних комюніке і прес-релізах.

А те, що Железняк пише, то Железняк це не просто депутат, він заступник бюджетного комітету ВР, він оці всі моменти, всі бюджети, всі цифри читає і бачить. може тобі показати і розповісти що і як.

О

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735465 вiд 2025-11-09 14:37:16

❗️Поставки американского оружия союзникам по НАТО для Украины приостановлены из-за шатдауна в США, — Axios со ссылкой на источники в Госдепе.

Приостановка коснулась поставок такого оружия, как ракеты AMRAAM, боевые системы Aegis и HIMARS.

Подписаться на INSIDER UA | Прислать контент

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735464 вiд 2025-11-09 14:28:13

Enot
№ 1735460

Ти щось сплутав.
Це влада мріє про вибори і знищує країну через свої мрії.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735463 вiд 2025-11-09 14:21:27

ProstoVlizPobalakaty
№ 1735454

Olma

Річ у тім, що всі посилання щодо призупинення допомоги Україні від європейських інституцій через звільнення того пана у наведених вами статтях ідуть виключно від українських депутатів або коментаторів, що виступали проти цього звільнення. Реакції самих європейських інституцій або просто нема, або ніде не наводяться.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735462 вiд 2025-11-09 14:11:34

День виноградаря і винороба в Україні святкується щорічно у другу неділю листопада. У 2025 році це свято припадає на 9 листопада, оскільки друга неділя листопада — це 9 листопада.

Свято встановлене указом Президента України для вшанування людей, які займаються виноградарством і виноробством.
----

Усіх причетних до галузі і поціновувачів вина вітаю з святом!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735461 вiд 2025-11-09 13:52:55

Уряд «профі» це мем такий? Зараз не час для мемів.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735460 вiд 2025-11-09 13:51:44

Хто саме на Заході вимагає відставки Зеленського і з якою метою?
Яким чином відставка Зеленського може вирішити проблему з повальним дезертирством?
Чи розумієш ти що ціна цим питанням - твоє життя, і не тільки твоє звісно?
Чи розумієш ти що виборів не буде, якщо не буде країни?

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735459 вiд 2025-11-09 13:20:45

Найогидніше в тому, що пише LAZY - це його повна відірваність від реалій життя.

Зараз в армії катастрофа з дезертирством - мобілізують 30000 на місяць 20000 з них втікає. Чому? Тому що зелені довбойоби за 4 роки війни не реформували мобілізаційне законодавство. Все сподіваючись, що все якось розсмокчеться, а вибори треба виграти голосами ухилєсів. Кожен наш солдат, який гине тому що на нього пруть 10 кацапів, а поруч нікого з своїх - на совісті цієї гнилої банди.

Дружбан сенатора РФ Деркача Галущенко проїбав можливість створити розподілену генерацію, нвтомість протягуючи ідею добудови АЕС з кацапськими реакторами. Але влада переслідує Кудрицького, який не давав галущенкам розвернутись. Тому в кожній хвилині, яку ми з вами проводимо в темряві, винен не лише ворог, але й Зе-режим.

Так, їх треба зносити, Захід має вимагати відставки клоуна та формування уряду профі. Тільки так можна вижити.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735458 вiд 2025-11-09 12:46:07

Шо там Трамп? Не чутно? Зазвичай в ніч з пятниці на суботу Трампидло якийсь кліфганґер видає. А тут тихо.
Мабуть бюджетний шатдаун затягнувся. Антирекорди бьє Фредович.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735457 вiд 2025-11-09 12:17:08

Історія останніх 10 років показала, що незалежний менеджмент і незалежні Наглядові Ради при великих монопольних державних підприємствах України показали видатні результати порівняно з менеджментом, який ставили політики, олігархічні клани і т. п.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735456 вiд 2025-11-09 12:08:57

Yagshamash
№ 1735441

Ось тобі як завжди сбалансована стаття від BBC про причини відставки Кудрицького в 2024 році

Що стоїть за відставкою голови «Укренерго» Кудрицького (вересень 2024)

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cn5r9z0wp4vo

Особливо зверни увагу на реформу корпоративного управління і компетентність менеджменту в Держ. Підприємствах. Контроль за грошима здійснює менеджмент і наглядові ради, за кожну копійку з іноземних фондів у них є документ, за кожний трансформатор є документ.

Як я вже писав деструктивну роль грав в цій історії грав і грає екс-міністр енергетики Герман Галущенко, який відповадав за цю галузь, але концептуально його підхід протирічів те, шо робив Кудрицький.

Бо Галущенку йшлося про величезні фінансові потоки і управління всією енергетикою і відновлення і розпоряджання допомогою від ЄС і донорів з одного кабінета на вулиці Банковій. Управління в ручному режимі.

Європейські фонди і компанії. які допомогають енергетиці воліють працювати з професіоналами, а не політично вмотивованими чиновниками.

Якщо я тобі даю цільову допомогу, то я маю переконатися що ти цю допомогу використаєш на ціль, яку ти прописав у проханні.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735455 вiд 2025-11-09 12:08:09

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1735453

«Загнанних лошадей прістрелівают»

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735454 вiд 2025-11-09 11:45:03

Yagshamash
№ 1735452 вiд 2025-11-09 11:30:57

Загроза зупинки фінансування від ЄБРР в цьому році таки була. І пов'язана якраз з втручанням держави, яке ЄБРР не сподобалось.

https://forbes.ua/news/ebrr-mozhe-prizupiniti-finansuvannya-ukrenergo-na-141-mln-i-vimagati-dostrokovogo-pogashennya-533-mln-cherez-vneseni-zmini-do-statutu-nardep-09062025-30360

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735453 вiд 2025-11-09 11:34:28

Тим часом пишуть, що лошадь утратіла довєріє Фуйла:

https://glavcom.ua/world/world-politics/lavrov-vpav-u-nemilist-putina-diplomata-usunuli-vid-samitu-g20-ta-kljuchovoji-naradi-1087443.html

Також висловлювалася версія, що лошадь хвора і скоро здохне.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.