PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735492 вiд 2025-11-09 17:29:04на екрани вийшов еротичний фільм «Конєц Лаврова»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735491 вiд 2025-11-09 17:28:15Взимку треба шукати тренера. Навіть з цими виконавцями справжній тренер дасть кращий результат. А ігуанам місце у тераріумі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735490 вiд 2025-11-09 17:26:21найсумніше шо поразка заслужена :( як казав один прапор: блять, нахуй, блять
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735489 вiд 2025-11-09 17:25:04Voxa (м. Запоріжжя) № 1735488 Ніхуя не знаходилось. Майже ніколи. Бо «хай за мінімалку працюють»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735488 вiд 2025-11-09 17:23:29Vichny № 1735481 ну як то ж знаходились раніше. Якшо подивитись уважно на всю країну, не обмежуючись персональною прихильністю, то можно знайти. Яке захочемо вижити - знайдем, ну а як ні, то хто нам винен.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735487 вiд 2025-11-09 17:22:03кисла вічно сумна морда Шепелева не привід робити далекоглядні висновки. Він у цей час на полі думає і створює комбінації. За шо і цінять.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735486 вiд 2025-11-09 17:20:07ЛНЗ краще організована команда. всі знають, що робити. можливо, гравцям не вистачає класу, але команда навчена. той Пономарьов, схоже непогано розуміється на футболі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735485 вiд 2025-11-09 17:19:42Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1735482 вiд 2025-11-09 17:17:5 Шапаренко - взагалі -2
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735484 вiд 2025-11-09 17:18:43сум сумний в другому то і моментів по суті не було :(
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735483 вiд 2025-11-09 17:18:28Якщо кроти сильно не обісруться, то ДК сьогодні проїбало чемпіонство. Або навіть друге місце, якщо не третє: /
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735482 вiд 2025-11-09 17:17:51Хєреро -1 гравець, огундяй -1 гравець, не говорячи вже про вату.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735481 вiд 2025-11-09 17:16:23Voxa (м. Запоріжжя) № 1735480 От це і не крайність. Але ж де знайти таких чудових професіоналів, які не побояться стати пожиттєвими РЕР і будуть єбашити безкорупційно за 50-70 тис грн, чи яка там зп у міністрів. А у ключових менеджерів, які реально мають працювати - і того менше
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735480 вiд 2025-11-09 17:13:15Vichny № 1735474 ну якшо прийняти тезу, шо «проти Зелєнского» НЕ РАВНО «за Порошенко», то стає вже і нічого. зараз потрібен не ідол чи царьок, а професійний уряд чи склад, який вивезе чи почне приймати адекватні рішення.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735479 вiд 2025-11-09 17:11:32Так і не зрозумів для чого було випускати Дубінчака
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735478 вiд 2025-11-09 17:07:30PEPSI № 1735476 Шепелев? запалює? смішніше від тебе було тіки про супер-тренера Блохіна :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735477 вiд 2025-11-09 17:02:36Важко собі уявити Шепелєва, який щось запалює. Він скоріше здатний погасити.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735476 вiд 2025-11-09 17:00:44Valeriy № 1735471 ходять слухи, що СаШо кожен ранок кладуть на стіл папочку, що там написав Valeriy на Облісфі. Кажуть читає, морщить лоба. Voxa (м. Запоріжжя) № 1735473 повертатись у гру треба не Буяльскому, а Андрієвському у Шепелєву. Класних гравців сплавили, які тепер у Житомирі запалюють.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735475 вiд 2025-11-09 16:56:53Якби у насіннявих спереду були не коряві афронєгри, а хтось більш пристойний, то рахунок був би іншим.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735474 вiд 2025-11-09 16:38:00Дві крайнощі зайобують: 1. В любій хуйні винна «зелена банда», от був би Порошенко, ми би огого!!! 2. Зеленський - єдина наша надія, альтернативи нема! А, і ще третя є, трохи наразі вщухла, але чим ближче до виборів, ти більше буде істерик: 3. Залужний - залізний генерал! Доктор філософії! Умнєйша, опитнєйша людина! Патріот! От він прийде - точно порядок наведе! І хуй хто серйозно думає, що прізвище президента немає жодного значення, поки у нас совково-корупційно-популістична система державного управління, коли ще й нарід вимагає, щоб «оці депутати та міністри.» працювали за мінімальну зарплатню. Ну і плюс до того статус пожиттєвого РЕР (політично значущої особи) для тих, хто бере на себе сміливість щось очолити. Адекватні професійні люди дивляться на це і кажуть собі - та ну його нахуй!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735473 вiд 2025-11-09 16:24:02придурошний Кабаєв займався херней весь тайм і нарешті підісрав на кінець Буяльскому треба повернутись в гру
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735472 вiд 2025-11-09 16:20:58Кабаєв поліз в центр і обрізався. Контратаки ЛНЗ разючі.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735471 вiд 2025-11-09 15:37:01Шолу нарешті, (про що я пишу принаймі вже місяць) прибрали на лаву запасних. Всі три Скори за попередню гру визнали його найгіршим в складі ДК і може Шовковському про це сказали. Але мене б потішило, якщо хтось йому почитав що я пишу йому тут і він прислухався до моєї думки.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735470 вiд 2025-11-09 15:33:35Тим часом, у нападі маємо спортдиректора, а не панамську хєрь, і тим більше не вату. Тримайтеся, насіннявці - як не заб'є, то задавить.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735469 вiд 2025-11-09 15:30:18схоже Михавко на лівому фланзі захисту звикає
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735468 вiд 2025-11-09 15:25:57У змаганні старих логотипів Олександрія - Полісся перемогло Полісся з разунком 3:0. На виїзді. Друге місце - наш. Перші поки що кроти. Тепер цікаво як ДК впорається з лушпайками марки ЛНЗ. Гра престолів в УПЛ почалася :-)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735467 вiд 2025-11-09 15:02:29olma № 1735466 Я абсолютно згідний із тим, що потрібна децентралізація. Тобто ти можеш підтвердити, що відбулося таке: голова Укренерго 5 років (!!!) до вересня торік проводив децентралізацію Укренерго (що дозволило захистити Україну від блекаутів? чи не дозволило?). Торік у вересні Зеленський вирішив: нахуя мені ця децентралізація? Ну її нахуй. Сяду я на грошові потоки і зі своєю шоблою спижджу то все. Тому він звільнив голову Укренерго і поставив членів своєї зеленої банди замість нього. Децентрацію після цього зупинили (чи ні? може, не зупинили все таки? про це не повідомляється), і наглядова рада продалася разом із бандою Зеленського кацапам. Тепер, рік по тому, на героя відкрили справу, аби помститися - скинути вину уряду на нього за нинішні блекаути. І тепер історія про переслідуваного героя носиться усіма мережами. Так усе було або є? Чи це надто схематично і можуть бути якісь нюанси?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735466 вiд 2025-11-09 14:41:11yagshamash № 1735463 ---- Я тобі вже по буквах, в спокійному тоні (не в такому як Батий) розписав те навколо чого цей сир-бор. Чувака зняли більше року тому, а переслідують зараз. Переслідують саме тому, що ВІН був реально мав рацію, був правий. Так буває в житті, так буває в політиці. Самий захист енергообєктів не допоможе (коли пачка доопрацьованих ракет і дронів летить) а децентралізація генерації і розподілу - дуже допоможе. Тому що щоб вирубити Україну ворогу треба вражати за раз вдесятеро більше цілей. Єврокомісія і інституції не будуть про це писати в офіційних комюніке і прес-релізах. А те, що Железняк пише, то Железняк це не просто депутат, він заступник бюджетного комітету ВР, він оці всі моменти, всі бюджети, всі цифри читає і бачить. може тобі показати і розповісти що і як. О
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735465 вiд 2025-11-09 14:37:16❗️Поставки американского оружия союзникам по НАТО для Украины приостановлены из-за шатдауна в США, — Axios со ссылкой на источники в Госдепе. Приостановка коснулась поставок такого оружия, как ракеты AMRAAM, боевые системы Aegis и HIMARS. Подписаться на INSIDER UA | Прислать контент
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735464 вiд 2025-11-09 14:28:13Enot № 1735460 Ти щось сплутав. Це влада мріє про вибори і знищує країну через свої мрії.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735463 вiд 2025-11-09 14:21:27ProstoVlizPobalakaty № 1735454 Olma Річ у тім, що всі посилання щодо призупинення допомоги Україні від європейських інституцій через звільнення того пана у наведених вами статтях ідуть виключно від українських депутатів або коментаторів, що виступали проти цього звільнення. Реакції самих європейських інституцій або просто нема, або ніде не наводяться.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735462 вiд 2025-11-09 14:11:34День виноградаря і винороба в Україні святкується щорічно у другу неділю листопада. У 2025 році це свято припадає на 9 листопада, оскільки друга неділя листопада — це 9 листопада. Свято встановлене указом Президента України для вшанування людей, які займаються виноградарством і виноробством. ---- Усіх причетних до галузі і поціновувачів вина вітаю з святом!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735461 вiд 2025-11-09 13:52:55Уряд «профі» це мем такий? Зараз не час для мемів.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735460 вiд 2025-11-09 13:51:44Хто саме на Заході вимагає відставки Зеленського і з якою метою? Яким чином відставка Зеленського може вирішити проблему з повальним дезертирством? Чи розумієш ти що ціна цим питанням - твоє життя, і не тільки твоє звісно? Чи розумієш ти що виборів не буде, якщо не буде країни?
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735459 вiд 2025-11-09 13:20:45Найогидніше в тому, що пише LAZY - це його повна відірваність від реалій життя. Зараз в армії катастрофа з дезертирством - мобілізують 30000 на місяць 20000 з них втікає. Чому? Тому що зелені довбойоби за 4 роки війни не реформували мобілізаційне законодавство. Все сподіваючись, що все якось розсмокчеться, а вибори треба виграти голосами ухилєсів. Кожен наш солдат, який гине тому що на нього пруть 10 кацапів, а поруч нікого з своїх - на совісті цієї гнилої банди. Дружбан сенатора РФ Деркача Галущенко проїбав можливість створити розподілену генерацію, нвтомість протягуючи ідею добудови АЕС з кацапськими реакторами. Але влада переслідує Кудрицького, який не давав галущенкам розвернутись. Тому в кожній хвилині, яку ми з вами проводимо в темряві, винен не лише ворог, але й Зе-режим. Так, їх треба зносити, Захід має вимагати відставки клоуна та формування уряду профі. Тільки так можна вижити.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735458 вiд 2025-11-09 12:46:07Шо там Трамп? Не чутно? Зазвичай в ніч з пятниці на суботу Трампидло якийсь кліфганґер видає. А тут тихо. Мабуть бюджетний шатдаун затягнувся. Антирекорди бьє Фредович.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735457 вiд 2025-11-09 12:17:08Історія останніх 10 років показала, що незалежний менеджмент і незалежні Наглядові Ради при великих монопольних державних підприємствах України показали видатні результати порівняно з менеджментом, який ставили політики, олігархічні клани і т. п.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735456 вiд 2025-11-09 12:08:57Yagshamash № 1735441 Ось тобі як завжди сбалансована стаття від BBC про причини відставки Кудрицького в 2024 році Що стоїть за відставкою голови «Укренерго» Кудрицького (вересень 2024) https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cn5r9z0wp4vo Особливо зверни увагу на реформу корпоративного управління і компетентність менеджменту в Держ. Підприємствах. Контроль за грошима здійснює менеджмент і наглядові ради, за кожну копійку з іноземних фондів у них є документ, за кожний трансформатор є документ. Як я вже писав деструктивну роль грав в цій історії грав і грає екс-міністр енергетики Герман Галущенко, який відповадав за цю галузь, але концептуально його підхід протирічів те, шо робив Кудрицький. Бо Галущенку йшлося про величезні фінансові потоки і управління всією енергетикою і відновлення і розпоряджання допомогою від ЄС і донорів з одного кабінета на вулиці Банковій. Управління в ручному режимі. Європейські фонди і компанії. які допомогають енергетиці воліють працювати з професіоналами, а не політично вмотивованими чиновниками. Якщо я тобі даю цільову допомогу, то я маю переконатися що ти цю допомогу використаєш на ціль, яку ти прописав у проханні.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735455 вiд 2025-11-09 12:08:09Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1735453 «Загнанних лошадей прістрелівают»
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735454 вiд 2025-11-09 11:45:03Yagshamash № 1735452 вiд 2025-11-09 11:30:57 Загроза зупинки фінансування від ЄБРР в цьому році таки була. І пов'язана якраз з втручанням держави, яке ЄБРР не сподобалось. https://forbes.ua/news/ebrr-mozhe-prizupiniti-finansuvannya-ukrenergo-na-141-mln-i-vimagati-dostrokovogo-pogashennya-533-mln-cherez-vneseni-zmini-do-statutu-nardep-09062025-30360
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735453 вiд 2025-11-09 11:34:28Тим часом пишуть, що лошадь утратіла довєріє Фуйла:https://glavcom.ua/world/world-politics/lavrov-vpav-u-nemilist-putina-diplomata-usunuli-vid-samitu-g20-ta-kljuchovoji-naradi-1087443.htmlТакож висловлювалася версія, що лошадь хвора і скоро здохне.