🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 40.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749456 вiд 2026-06-08 23:40:47

вeчiрнe груснявe… ashes to ashes, dust tu dust…
&list=RDyOpjLhyMeNQ&index=5

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749455 вiд 2026-06-08 23:14:14

теніс-політика
московська шлюха (лідерка афд), поздоровила андрєєву з перемогою на рг, але не поздоровила звєрєва…
https://x.com/JulianRoepcke/status/2064062901602722215?s=20

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749454 вiд 2026-06-08 23:01:22

теніс
Ukrainian tennis star Elina Svitolina says Netflix’s tennis docuseries ‘Breakpoint’ stopped working with her in 2022 because she kept mentioning the war in Ukraine. At the time, she couldn’t think about anything else — tennis became her platform to raise attention for Ukraine.
https://x.com/VolodyaTretyak/status/2064058022268211418?s=20
---------
той серіал так і не злетів. було 2 сезони до вони показували більше бой- і гьорл-френдів відомих тенісистів
якраз там бульбадура засвітилась із своїм «хокеїстом» який потім набуханий випав з вікла… але коли вона його світила як свого бойфренда, той офіційно був одружений і мав 2х дітей…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749453 вiд 2026-06-08 22:55:51

Shmyg

Вав! Ріспект. Сподіваюся зробити це теж.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749452 вiд 2026-06-08 22:44:07

Срана кацапня, щоб їм то повернулося в десятки раз сильніше.
Береж себе і рідних, Voxa.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749451 вiд 2026-06-08 22:34:42

є в новинах, в ЗП шахед на зупинку транспорта упав, 2 загиблих, 2 десятки поранених. Моя жінка з роботи їхала, там на автобус сіла за пару хвилин до того, як раз успіли до наступної зупинки доїхати …
кажуть снаряд в одну воронку не попадає, на цю ж зупинку зимой так само беспілотник упав. Хлопчик з дівчинкой, обом по 18 років, разом вчились, тоді загинули.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749450 вiд 2026-06-08 22:06:15

2 sk
№ 1749429
Можливо у тій назві вихідці з наших країв наслідили. Он, у Саратовській обл. є Красний кут, так то точно наші наробили.
Що до перейменування в червоний, іноді банан - просто банан.
На городі верба рясна…
Там стояла дівка красна.

Теж у червону переіменуєш? :)

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749449 вiд 2026-06-08 21:52:05

екстрім - це вибрати аудіо-начитку книги Маркеса голосом Юри Шатунова.
:-)

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749448 вiд 2026-06-08 21:18:09

yagshamash
№ 1749446
Був в Колумбії, як на морі, так і в горах. Абсолютно фантастична країна. Колібрі. Папайя. Агвардьєнте :). Одне з найбільших вражень - недобудований автобан з Медельїна до Боготи. На добудованій частині їдеш собі 120 і не відчуваєш дороги. На недобудованій - більше 10 не поїдеш :). Але вже добудували, думаю.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749447 вiд 2026-06-08 21:17:27

yagshamash
№ 1749446
-----
Ось нас українців всякі імперські нації вважають недержавними народами і т. п. А подивитися як створювалися країни Південної Америки, то у нас Українців понад 1000-літня державність і все гаразд.

А як ознайомишся з історію Латиноамериканських націй. Ну сипалися іспанські там португальські і хто як там керував місцева еліта, губернатори, колишні землі місцевих автохтонів, Парагвайських поселень гуарані і та отців ієзуїтів так і нарізалася геометрія тих країн усіх. Сюр неймовірний.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749446 вiд 2026-06-08 21:09:56

olma

Так, я знаю, бо був у Венесуелі й Еквадорі. Там така сама географія. У Венесуелі спускався через Анди на узбережжя з Маракаю їхав до Плайону. Автобус спускався майже вертикально. Нас усіх імена перед від'їздом переписали на випадок, що бус зірветься до ущелини. Бус заїхав за хмари на під 2 тисячі метрів. Тоді почав спускатися. Пасажири почали молитися й пити анісову для хоробрости. Дали й нам випити. Я ніколи цього не забуду.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749445 вiд 2026-06-08 21:06:39

А я, якщо взяти красну літературу несловянськими мовами, то прочитав німецькою мовою два романи галичанина Йозефа Рота - Joseph Roth: «Hotel Savoy», та «Hiob» (Йов). Мені дуже подобається його мовний стиль - нескладний компактний. Класний письменник.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749444 вiд 2026-06-08 20:52:43

2 Kaizer
№ 1749441
я теж при першій нагоді купив форест-гамп на англ. почав читати і десь на 10й сторінці зупинвся… важко було з моїм знанням англ на той момент. і там було «не те що в кіно» :)
потім комусь дав почитати і книжка «пропала» :)

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749443 вiд 2026-06-08 20:43:19

«That's all I have to say about that.»
схoжe нa eпiтaфiю.)

Charles Bukowski: «Don't try.»
Sylvia Plath: «Even amidst fierce flames — the golden lotus can be planted.»
Dorothy Parker: «Excuse my dust.»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749442 вiд 2026-06-08 20:41:48

2 yagshamash
№ 1749439
Shmyg

Я вперше прочитав 100 років кацапською, коли мені було 20 років. Зять теж письменник і філософ. Маркес - його кумир. Хочу поїхати невдовзі до Колумбії, поки сильний і здоровий (тьху-тьху). Щодо екранізації 100 років: Маркес забороняв екранізувати, поки був живий. Але його двоє синів успадкували права і дали дозвіл за великі гроші. Я згідний, що екранізація така собі. Але було класно бачити колумбійські пейзажі :)


Колумбія дуже дивна країна. Пів країни розтинає височезний гірський масив і там пів Країни понад 2 000 м над рівнем моря. А інші півкраїни тропіки прибережні. Караїби і півкраїни якісь субтропіки, низини тощо.

https://www.amazon.com/Colombia-Physical-Poster-Map-Laminated/dp/B0CVQN9VMN

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749441 вiд 2026-06-08 20:26:12

sk (здалеку…)
№ 1749434

Я дaвнo вжe тут дoписувaв прo книжку Фoрeст Гaмп… крaшe нe читaти, бo тaм Фoрeст пoлeтiв в кoсмoс. Тoт випaдoк кoли сцeнaрiсти схoпили вaжливe, пeрeрoбили i зрoбили хфiльм.
«That's all I have to say about that.»

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749440 вiд 2026-06-08 20:18:12

Тут питали про відкритий лист Зеленського. Подивився вчора Sky News. Там якраз Зел був у Лондоні й дав інтерв'ю. Там їхня зіркова презентерка, що й брала інтерв'ю, обговорювала цього листа. Сказала, що це був ґеніяльний хід, бо Зел цим листом поставив себе у центр усіх світових новин, бо хуйло у цей день виступало на хуйлофорумі, сподіваючися, що його виступ стане новиною номер один. А тут - хуй: лист був у центрі. А тоді ще й показували, як хуйло образилося на закиди про вік. Це взагалі було щось.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749439 вiд 2026-06-08 20:01:29

Shmyg

Я вперше прочитав 100 років кацапською, коли мені було 20 років. Прихуїв відразу. На все життя закохався в маґічний реалізм, латиноамериканську літературу й культуру. Прочитав там усіх, кого можна. Найближча до Маркеса - Ісабель Альєнде, небога вбитого Сальвадора Альєнде з її «Домом духів». Я теж перечитував пізніше Маркеса іспанською. Моя сестра одружена із чуваком із Ріоачі, де відбувалося багато чого у романі 100 років самоти. Сестра була біля хати Маркеса у Картахені, де він тоді жив. Ще живий був. Зять теж письменник і філософ. Маркес - його кумир. Хочу поїхати невдовзі до Колумбії, поки сильний і здоровий (тьху-тьху). Щодо екранізації 100 років: Маркес забороняв екранізувати, поки був живий. Але його двоє синів успадкували права і дали дозвіл за великі гроші. Я згідний, що екранізація така собі. Але було класно бачити колумбійські пейзажі :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749438 вiд 2026-06-08 19:54:44

Philus
№ 1749436

Дякую, ніби є дещо цікаве.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749437 вiд 2026-06-08 17:45:50

Вищий антикорупційний суд затвердив угоду про визнання винуватості між прокуратурою та колишнім головою Верховного Суду Всеволодом Князєвим, в результаті якої він отримав 5 років тюрми.

Джерело: повідомлення САП

Дослівно: «Обвинувачений повністю визнав свою вину в інкримінованому йому злочині, погодився надати викривальні покази на співучасників та отримати реальний строк з конфіскацією майна».

Деталі: Князєва визнали винним за у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України «одержання службовою особою неправомірної вигоди, якщо вона вчинена щодо вигоди в особливо великому розмірі».

В САП заявили, що Князєва засудили до 5 років реального позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в судових та правоохоронних органах строком на три роки. Також у нього конфіскують квартири та будинку, понад 200 тис. доларів США особистих заощаджень, а також 1 248 700 доларів США, які були предметом неправомірної вигоди.

«Крім того, за згодою сторін ексголова Верховного Суду спрямує на підтримку Збройних Сил України через БФ» Повернись живим « 1 104 600 доларів США», - йдеться у повідомленні.

Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749436 вiд 2026-06-08 17:29:04

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1749430
Щодо аудіокнижок, то українською, на жаль, навіть українська класика здебільшого фуйово начитана якимись невідомими халтурниками чи аматорами, хз.
https://t.me/Kalidorchanel

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749435 вiд 2026-06-08 16:26:52

Shmyg
№ 1749433
----
Дякую, що поділився своїм досвідом і за рекомендацію

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749434 вiд 2026-06-08 16:21:12

2 Shmyg
№ 1749433
я завжди «в шоці» від людей які можуть читати «не рідною» мовою… :)
там же стільки контексту за будь-якою фразою скривається!

я фільм форест-гамп дивився раз 5. заодно, як з'явилась можливість підсунути субтитри - типу прокачував свій англ
мені здавалось я міг напам'ять все розказати
(через багато років), мені ютьюб підсовує «аналіз» того фільму від якогось аналітєга, і він там розказує що фільм про американські цінності, про що відбувалось в країні під час в'єтнамської війни, які були настрої і т. п…
звичайно що я про те все навіть «не здогадувався», типу як в школі заставляли читати війна-і-мир, то я запам'ятав тільки про партизана давидова, а якась там маша, та п'єр безухов - просто «пацієнти» що були «у фоні» :)
пізніше слухав бушвакера (колись тут про нього була дискусія), де він розказував про штати 60-70х… теж трохи прозрівав, оцінюючи його розповідь «на фоні» форест-гамп…
і от зараз у мене таке відчуття що я по фільму зрозумів «суть» десь так на 50% :)

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749433 вiд 2026-06-08 15:31:52

@olma, @sk
«Сто років» - перша книжка, яку прочитав іспанською. Враження були неймовірні як від книжки, так і від факту, що я її прочитав. Очікував фільм, як ще одну дитину. Фільм класний, але не дотягує до того, що я собі уявляв. Так само, як і з «Володарем кілець».

Зараз підсів на Ізабелу Альєнде. Вважається однією з кращих мисткинь сучасної іспаномовної літератури, хоча критики кажуть, що занадто ліва, але не побачив такого особливо. Рекомендую.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749432 вiд 2026-06-08 15:00:16

ядєрка
дивлюсь що видно щось по ірану «порішали» і вже нафта 93…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749431 вiд 2026-06-08 14:37:45

2 olma
№ 1749428
а я навпаки, ледь з'явились ці «роботи-читачі» - то 90% тільки в аудіо-режимі слухав…
ну і… це ж було десь 2010-11 рік мабуть… ще до того була програма для вінди що брала тхт файл і голосом записувала мр3 файли. я записував на сд-диск і слухав в авто коли на роботу їздив… але…
я звик до тих робото-голосів. там вибір з 3-4 голоса завжди був. і от коли з'явився джемінай - один з голосів - той що я постійно «слухав» -там теж був :)
але, якось щось налаштовував собі в джемінай - і воно мені повідомляє: ми такий-то голос «виводимо з експлуатації» (ліра по-моєму називався) - так що давай, вибира собі інший :) «кінець епохи» :)
коротше… раз згадали маркеса. у нього в осені патріарха в кінці було (попросив ші нагадати, типу аналог «ніщо не вічне під луною»):
«навіть найабсолютніша влада — це лише тимчасова ілюзія»

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749430 вiд 2026-06-08 14:28:55

Щодо аудіокнижок, то українською, на жаль, навіть українська класика здебільшого фуйово начитана якимись невідомими халтурниками чи аматорами, хз.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749429 вiд 2026-06-08 14:27:22

уроки, сука, болотної географії (і топоніміки)
---------
Внаслідок атаки безпілотників підрозділів Deep-strike ССО на лінійній виробничо-диспетчерській станції «Красний Яр» у Волгоградській області
--------
ну те що на болотах не тільки площа красна, а ще й «красні богатирі», все у них чомусь «красне» як тряпка ссср…
але, ж, сука! який «яр»? бля! або вже називайте червоний яр, як, мабуть, було в оригіналі, або ковєркайте в свою «красную балку» чи хз які там ще є слова в їх мові?
цю локацію також однозначну потрібно приєднати до ново-українії при розпаді болотного образованія (тобто «утворення»)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749428 вiд 2026-06-08 14:25:44

2 sk. Ні, оці роботом читані книжки це не дуже, хіба що якесь нон-фікшн чи навчальну літературу. Тут збираєшся отримати задоволення від сюжету, від стилю письма і оповіді історії. А не просто тупо інформацію технічну.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749427 вiд 2026-06-08 14:21:18

2 olma
№ 1749425
можливо ти аудіокнижки шукаєш якісь сильно «хитрі»
всі «мейнстрімні» книжки на укр а ютьюбі відкрито лежать
коли ще такого щастя не було - то в гугл-букс (чи інших «читалках»), можна загрузити книжку в тхт чи іншому форматі, і там є опція «прочитати» … і воно тобі голосом «робота» начитує. але +- ок. можна звикнути. і шкидкість читання підлаштувати щоб «веселіше» було слухати :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749426 вiд 2026-06-08 14:17:29

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749424 вiд 2026-06-08 14:09:26
Shmyg
№ 1749423
я теж у свій час читав 100 років самотності… ледь дочитав… хтось із знайомих сказав що «бомбєзна книжка»
я ніфіга не зрозумів у чому прикол…
але… пройшов час… як описувалось про урсулу в тій же книжці - «Вона здригнулася від усвідомлення того, що час не минає… а лише кружляє на місці».
пройшли роки, і я вирішив аудіо книжку прослухати… бня. ахуйєно! неможливо було зупинитись слухати…
от коли кажуть: «нічого неясно, але дуже цікаво» - це 100% про цю книжку! :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749425 вiд 2026-06-08 14:13:17

Час можна знайти, нема просто внутрішньої самоорганізації, метушня навколо, і гонитва за примарами, безсоння - все це в купі призводить до неспроможності сфокусованого читання художньої літератури. Хіба що аудіобуки можна слухати. але українською мовою мало видається аудіобуків, зокрема тих. які ти хочеш прослухати.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749424 вiд 2026-06-08 14:09:26

Shmyg
№ 1749423
-----
Ну знаєш, воно мені не зайшло перший раз. Цей магічний реалізм. Але вже пізніше хочеться перечитати.
а латиноамериканська література бомбезна, при чому у всіх вимірах і жанрах. Я мало читав: дві повісті Маркеса, оповідання Борхеса, пару повістей Льйоси.

А зараз вже навички читати художню літературу втрачаються. Вже треба знайти 30-45 хв. для сфокусованого читання. А їх нема.

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749423 вiд 2026-06-08 13:46:49

olma
№ 1749422

Пан любить Маркеса?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749422 вiд 2026-06-08 13:11:28

«Дощ лив чотири роки, одинадцять місяців і два дні. Часом він начебто вщухав, і тоді всі жителі Макондо, сподіваючись швидкого кінця непогоди, надягали святкову одежу, і на їхніх обличчях тепліли боязкі усмішки одужуючих, однак незабаром усе населення міста звикло до того, що після кожного такого просвітку дощ припускає ще дужче. Лункі перекоти грому розколювали небо, з півночі на Макондо налітали буревії, вони зривали дахи, валили стіни, з коренем виривали останні бананові дерева, що позалишалися від плантацій.»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749421 вiд 2026-06-08 12:54:53

Дякую. Значить матч виходе як такий шо не відбувся і в статистики не увійде. В тому числі в особисту статистику Кр. Еріксена.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749420 вiд 2026-06-08 12:31:09

olma
№ 1749419

У міжнародному футболі статус матчу, який було припинено до його природного завершення, регулюється правилами відповідного турніру та загальними нормативними актами ФІФА. Загалом, якщо офіційний міжнародний товариський матч було перервано і не дограно, результат на момент припинення зазвичай не включається до офіційної статистики як завершений результат матчу. [1]

Коли матч припиняється достроково, для цілей офіційного обліку він зазвичай вважається таким, що не відбувся, якщо керівний орган (наприклад, ФІФА або відповідна конфедерація) не ухвалить іншого рішення з огляду на конкретні обставини. [2] Хоча товариські матчі проводяться під егідою ФІФА, на них поширюються Правила гри, які передбачають, що матч складається з двох рівних таймів по 45 хвилин. [1] Якщо матч не доходить до свого природного завершення, часто приймається рішення про його перегравання або ж він просто оголошується недійсним. [2] На відміну від офіційних змагань, де керівний орган може присудити технічну перемогу (наприклад, поразку 0:3 через участь у матчі гравця, який не мав права грати, або через дисциплінарні порушення), у товариських матчах, які були перервані, рахунок на момент припинення лише зрідка визнається остаточним офіційним результатом. [2]

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749419 вiд 2026-06-08 12:24:45

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1749418
----
А ти не міг попросити цього свого ШІ агента перекласти це на українську мову і запостити укр. варіант відповіді? Йому б це нічого не коштувало, а нам треба зараз напружуватися і розбиратися, що ж воно сказало

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749418 вiд 2026-06-08 12:16:53

Запитав у ШІ щодо долі учорашнього матчу з точки зору офіційної статистики:
-----------------------------
In international association football, the status of a match that is abandoned before its natural conclusion is governed by the regulations of the relevant competition and the overarching statutes of FIFA. Generally, if an official international friendly match is abandoned, the result at the time of abandonment is not included in official statistics as a completed match result. [1]

When a match is abandoned, it is typically considered a non-event for the purpose of official records, unless the governing body (such as FIFA or a confederation) determines otherwise based on specific circumstances. [2] While friendly matches are sanctioned by FIFA, they are subject to the Laws of the Game, which stipulate that a match lasts for two equal halves of 45 minutes. [1] If a match does not reach its natural conclusion, it is often ordered to be replayed or simply declared void. [2] Unlike competitive fixtures where a governing body might award a technical victory (such as a 3–0 forfeit) due to the fielding of ineligible players or disciplinary issues, abandoned friendlies rarely result in the scoreline at the time of abandonment being recorded as the final official result. [2]

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1749417 вiд 2026-06-08 11:49:57

великої кризи між Польщею і Україною НЕМА. Все складно. Там наративи кружляють різні. Одні кажуть ну курва мачь, замість того щоб з україною розроблти дрони, РЕБи і ще щось ми заінвестували в корейські танки і літаки, замість того щоб співпрацювати, згадуємо старі історичні кривди. Замість того щоб подякувати мільйону українців, які працюють на економіку Польщі, починають щемить на вулиці українців, і роздувати всякі негідні вчинки від наших охуєвших від ЄСовських свобод українців. Той на гору заїхав, ті підари сома впіймали. Свобода п'яніт і мажорів і бидло.

я колись їхав Убером в Польщі, який поляк для мене викликав в Познані ввечері пізно. Так той Сергей включив русскій шансон при пасажирі поляку. І їде щей підїзд переплутав. Це було десь в 2017 чи 2018. Охуїли від свободи і можливостей спокійно жити.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.