🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 391.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735412 вiд 2025-11-08 16:18:51

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1735410 вiд 2025-11-08 15:49:06
Якщо буде так, то Україна і українці зникнуть з лиця землі і тут житимуть інші люди. Всі хто розганяє недовіру до ЗСУ, до органів влади, до ТЦК ті наближають смерть українського народу і кожного з нас та наших близьких.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735411 вiд 2025-11-08 16:16:36

olma
№ 1735408 вiд 2025-11-08 14:44:05
Процедури це для мирного часу, а не для війни на виживання. Довести його вину за не збереження енергетики це складна історія на тривалий час. А та тема з тендерами, очевидно, лежала в сейфі, а потім її дістали. В Україні топ-чтновника притягти до кримінальної відповідальності це довга історія. Пам'ятаєш того хуя з узбекським прізвищем, який у лікарні ховався, ще при Порошенко? Зараз йому дали строк, 5, здається, років. Скільки років пройшло - 9 чи 10? Україна не може зараз так відноситися до питання відповідальності

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735410 вiд 2025-11-08 15:49:06

З іншого боку, а хто у нас кому вірить? На сьогодні можна говорити про певний рівень довіри до ЗСУ (у широкому сенсі) та до волонтерів, але і до них довіра ймовірно поступово буде спадати до рівня, традиційно притаманного українському суспільству (де ніхто не довіряє нікому).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735409 вiд 2025-11-08 14:48:24

Зеленському в Україні майже ніхто не вірить! Ні свої, нф чужі, ні уряд ні ВР, ні опозиція, ні бізнес, ні військові.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735408 вiд 2025-11-08 14:44:05

Eнот, я з тобою не згоден.

Заувага по процедурі, Шоумен сказав, що Кудрицький провинився, бо не забезпечив захист енергооб'єктів. Ок, але чому зеліни шавки з ДБР викопали ліву, нікчемну справу з 2018 року по якимось тендерах?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735407 вiд 2025-11-08 13:27:55

Ukrainian Ranger
№ 1735397 вiд 2025-11-08 09:33:36
Зараз в Україні - вимушено, найадекватніша влада за всю її історію. Це не значить що вона є повністю адекватною навколишній реальності, це означає що вона адекватніша за попередників. Саме тому Україна продовжує боротьбу вже майже 4 роки повномасштаної війни. Але як росіяни багато чого роблять для підвищення своєї ефективності, так і Україна має це робити, інакше вона програє війну. Відповідальність посадових осіб за свої дії або бездіяльность це обов'язково. У росіян корумповані посадові особи часто у вікно вилітають, без судових формальностей, можливо і в Україні слід розглядати таку опцію якщо суд над посадовцями викликає збурення у громадському суспільстві, циганочку з виходом і танці маленьких правозахисників.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735406 вiд 2025-11-08 12:51:53

«У 97-річному віці помер американський генетик Джеймс Дьюї Вотсон, який отримав Нобелівську премію з фізіології та медицини 1962 року разом із Френсісом Крiком і Морісом Вілкінсом за відкриття молекулярної структури ДНК».
----------------------
Думав, що першовідкривачів ДНК давно вже нема на світі - а от і ні. Тобто Вотсон був свідком використання свого відкриття у всіх сферах людської життєдіяльності - не кожному так щастить.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735405 вiд 2025-11-08 11:51:05

https://www.pravda.com.ua/articles/2025/11/06/8006063/

Про міндіча

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735404 вiд 2025-11-08 11:21:21

якби з таким ккд як працює зе-пропаганда, вона працювала і на зовнішню

inguard (тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735403 вiд 2025-11-08 10:57:01

Lazy
Ти тупенька істота.
Влада ніхуя, від слова «зовсім» не робила на початку повномаштабки. Все що було зроблено це саме ініціативи знизу. Я, на відміну від тебе, пам'ятаю черги у воєнкомати.

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735402 вiд 2025-11-08 10:55:36

Хлопці та дівчата!

Є трохи потреби

В кого є можливість, будь ласка.

4441114424669867

4149629378198667

chin74@ukr. net

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735401 вiд 2025-11-08 10:50:25

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1735400
сподіваємся, шо і не тіки він один

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735400 вiд 2025-11-08 10:49:11

Сподіваюся, що багатопрофільний міністр галущенко доживе до того часу, коли даватиме свідчення у суді.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735399 вiд 2025-11-08 10:26:29

Це нижче була продумана концепція Кудрицького.

А що за цей час зробив Зеленський, зокрема його Охвіс? Правильно!
Він і його посіпаки шукали можливість напиздити грошей навпаки ЦЕНТРАЛІЗУЮЧИ енергогенерацію і систему, зосереджуючи в своїх руках Енергоатом і блядські потоки.

Зеленському пох та енергобезпека, йому треба було конче провести смердючу авантюрну аферу з покупкою в Болгарії російських енергоблоків начебто для добудови Хмельницької АЕС за півміліарда доларів:

11.02.202511 лютого 2025 р.

Верховна Рада дала дозвіл на купівлю у Болгарії двох ядерних реакторів для Хмельницької атомної електростанції. Їх виготовила Росія для АЕС «Белене», яка так і не була добудована.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735398 вiд 2025-11-08 10:16:12

Децентралізація енергосистеми є питанням безпеки - Кудрицький

12.10.2023 16:42

Будівництво електростанцій малої потужності є питанням безпеки енергопостачання, а також здешевлення енергетичного міксу в Україні.
На цьому під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі наголосив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Нам потрібно розосереджувати генерацію не тому, що ми хочемо бути в тренді» зеленого «переходу. А тому, що це питання безпеки», - сказав Кудрицький.

Читайте також: Волкер назвав чотири аспекти енергетичної безпеки України нинішньої зими
Він пояснив, що коли замість однієї електростанції потужністю 1 тис. МВт буде 100 менших електростанцій, то таку енергосистему не можна буде вивести з роботи масованими ракетними ударами.

«Друге - це питання вартості енергоміксу. Ця генерація - це коктейль із різних технологій. Ми беремо більшу частину з відновлюваної енергетики, щоб здешевити енергомікс. І беремо меншу частину балансуючих потужностей, дорогих, щоб енергосистема могла ефективно збалансувати збільшений обсяг енергії з вітру і сонця», - пояснив очільник Укренерго.

Він наголосив, що зараз Україні потрібно залучати інвестиції у будівництво нових генеруючих потужностей.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735397 вiд 2025-11-08 09:33:36

Дурнику LAZY, саме так - ЗСУ та народ. І якби була адекватна влада, ми б не втратили стільки людей та територій

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735396 вiд 2025-11-08 09:23:48

У цій історії Банкова не лише зводить особисті рахунки із конкретною людиною, а ще й рясно мітить територію всієї України, щоб, не дай Боже, ніхто не поліз сюди зі своїми найкращими практиками, західними інвестиціями та всілякими там інноваціями.

https://www.dynamomania.com/news/791226-delo-kudrickogo-pochemu-bankovaya-presleduet-eksglavu-ukrenergo

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735395 вiд 2025-11-08 08:59:05

Ну, хто сьогодні перший спиздане, що Зеля - племінник хуйла і що вони на двох цю війну деребанять? ;)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735394 вiд 2025-11-08 08:53:05

Дебіли, як завжди, невиліковні. Якби влада була така хуйова, то Україна вже давно б впала у війні із ворогом, в декілька разів більшим. А тепер давайте попиздіть, що Україна тримається завдяки наріду та ЗСУ, жирні клоуни з диванів із броньками.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735393 вiд 2025-11-08 08:37:30

LAZY, не клей дурня.

За Пороха на багатьох посадах були круті профі. І це рятувало країну.

Авжеж, були й винятки - бо в Раді була коаліція, доводилося домовлятися з різними кроликами і сміттєнемочами, але такі чорти як Аваков не були скрізь і всюди.

П зараз - повний пиздець. Фахівці нікому не потрібні, отримують від держави хіба кримінальні справи. Єдина вимога для владної посади - особиста відданість гундосому та кардиналу Єлдаку.

Milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735392 вiд 2025-11-08 08:19:21

LAZY
№ 1735388 вiд 2025-11-08 08:05:21

Так у нас же ж усе що робиться, це «програма Президента Зеленського» і «вперше в історії»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735391 вiд 2025-11-08 08:08:46

Лобзик продолжант изображать идиота..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735390 вiд 2025-11-08 08:08:10

Batyj
№ 1735386 вiд 2025-11-08 07:25:16

натомість зе забезпечив. у мене сьогодні, неділя, цілий день світла не буде.

Сьогодні субота, закусувати треба

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735389 вiд 2025-11-08 08:07:29

https://epravda.com.ua/interview/2024/09/12/719234/

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735388 вiд 2025-11-08 08:05:21

Так це блядь Зе має усе забезпечити особисто у всіх галузях, чи, сука, ті, кого ставлять на відповідальні напрямки? Дебіли сука порохойоби.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735387 вiд 2025-11-08 07:55:58

а до того, 2 дні поспіль «проводили ремонтні роботи», це в селі, по 18 годин поспіль світла не було.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735386 вiд 2025-11-08 07:25:16

натомість зе забезпечив. у мене сьогодні, неділя, цілий день світла не буде.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735385 вiд 2025-11-08 00:18:09

Кудрицький не забезпечив безпеку нашої енергетики – Зеленський

Зубки показує клоун. От жеж йобтвоюмать. А що ж Ростік Шурма член адміністрації, який все мєчтав про потоки, зїбався в Мюнхен з родиною.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735384 вiд 2025-11-07 23:19:22

Прекраснодухі люди з Амбасади Японії в Україні повідомляють на свому Фейсбуці:

https://www.facebook.com/share/p/16TykBoqqy/

?? сумоїст Аонішікі (Данило Явгусишин) здобув звання секіваке - третій найвищий ранг в сумо. Він став секіваке лише за 13 турнірів, встановивши новий рекорд з часу запровадження сучасної системи турнірів у 1958 році.
Бажаємо нових перемог на турнірі Кюшю, що стартує вже 9 листопада!

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735383 вiд 2025-11-07 22:58:25

Fozzey
№ 1735382



Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735382 вiд 2025-11-07 21:48:18

2 Orest Dniprovskiy
№ 1735255
Зазвичай так зустрічають санітарні потяги.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735381 вiд 2025-11-07 21:03:00

Два довбойоби мають зустріч у Вашинґтоні. Рудий підар уже щось патякав щодо звільнення «чудового підера» від нафто-газових санкцій. Клініка. Двоє аґентів хуйла цілуються в ясна.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735380 вiд 2025-11-07 18:51:17

Vitaliy Trubnykov??
@vokinburt_avia

В Дагестані впав і загорівся гелікоптер Ка-226, який належав підсанкційному підприємству Кізлярський електромеханічний завод, що спеціалізується на виробництві авіаційного устаткування для корпорацій «МіГ» і «Сухой». Попередньо - 4 загиблих, 3 поранених.

Є відео https://x.com/vokinburt_avia/status/1986817076057571727

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735379 вiд 2025-11-07 18:49:24

Україна та Швеція досягли домовленості про локалізацію виробництва шведських винищувачів Saab JAS 39 Gripen в Україні. Виробництво розпочнеться у 2033 році – Зеленський

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735378 вiд 2025-11-07 18:01:58

хорватська труба, то 80% потреби, 20% все одно качати. Тат нафта не під санкціями.

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735377 вiд 2025-11-07 16:32:57

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1735376
Це державна контора
Як якийсь там Нафтогаз, сокар чи арамко
Про трубу з Хорватії казали ледь не від початку війни
А орбан і ко постійно розказував про те що у нього одна труба і немає виходу до моря…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735376 вiд 2025-11-07 16:13:43

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1735373 вiд 2025-11-07 14:28:18

Якась у того Мола структура власності мутна:

As of October 2021, the largest shareholder is the Mol New Europe Foundation with 10.49% ahead of Maecenas Universitatis Corvini Foundation and Mathias Corvinus Collegium Foundation, both with 10%, OmanOil Budapest with 7.14% and OTP and ING Bank with 4.9% and 4.48% respectively.

Якісь фундації, якісь університети… мабуть лічно орбан з того щось має і свою долю крисить.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735375 вiд 2025-11-07 16:08:55

Фіорентина поміняла тренера. Швидше за все у Динамо зникають примарні шанси у них виграти, скориставшись тою кризою, яка у них в Серії А проявляється.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735374 вiд 2025-11-07 14:50:13

Тим не менше Орбан їде до Трампа, мабуть Х-йло послало його туди.

Шось Трамп пизданув що скоро щось буде, Вітькофф щось пизданув, каже в Газі порішали і тут рішимо
Мені байдуже, головне, щоб там на цих переговорах були присутні Рубіо і Бессент. При цих Орбанах у Вашингтоні.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735373 вiд 2025-11-07 14:28:18

Єдина нафтопереробна компанія Угорщини Mol заявила, що має альтернативу російській нафті.

Це сталося напередодні зустрічі президента США Дональда Трампа та прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана щодо санкцій проти російської нафти, повідомляє агентство Bloomberg.

У звіті компанії про фінансові результати зазначено, що у разі значного скорочення поставок нафти трубопроводом «Дружба», Mol може збільшити використання Адріатичного трубопроводу і забезпечити близько 80% потреб своїх НПЗ в Угорщині та Словаччині.
-------
від санкцій трампа і сліпі прозрівають (с)
якщо не дають нобелівку «за мир», можуть дати «за медицину»


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.