🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3920.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594252 вiд 2021-02-24 09:53:30

Ну що - це вже початок кінця кл оунократії чи ще ні?

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594251 вiд 2021-02-24 09:30:36

Bobb
в„– 1594240
хуйл о завжи очікує вікно можл ивостей. і вони у постійній готовності
з грузією бул о відкриття ол імпіади в пекіні. всі світові л ідери бул и там і ніхто не був доступний дл я швидких рішень. а потім бул о пізно
Р· нами, якраз закінчил ась «РїРµСЂРµРјРѕР¶РЅР°» РѕР» імпіада РІ сочі. «РЅРµР·СЂРѕР·СѓРјС–Р» Р°» ситуація Р· СЏРЅРёРєРѕРј, С…СѓР№Р» остан швидко захопл СЋС” території. РїРѕРєРё світові Р» ідери «РѕРґСѓРјР°Р» РёСЃСЊ» - Р±СѓР» Рѕ РїС–Р·РЅРѕ (обама готувався РґРѕ переобрання, тому РЅР° РґСѓР¶Рµ СЂС–Р·РєС– СЂСѓС…Рё РЅРµ Р±СѓРІ готовий) …
загострення Сѓ карабаху. С…СѓСЏРє-С…СѓСЏРє - С– С…СѓР№Р» Рѕ майже Р·Р° РґРѕР±Сѓ перекидає РІ карабах РєСѓРїСѓ Р» юдей-техніки що вистачить РЅР° ціл Сѓ РЅРѕРІСѓ РІС–Р№СЃСЊРєРѕРІСѓ базу. РїСЂРё чому РЅРµ Р· бази Сѓ вірменії, Р° десь Р· «СЂСЏР·Р°РЅС–» чи Р· СЏРєРёС…РѕСЃСЊ С…СѓР№Р» Рѕ-єбінєй…
зараз незрозуміл Р° ситуація Р· нами. армія Сѓ нас С”. РѕРїРїРѕ-Р¶РѕРїРѕ-Р±Р» РѕРє - трохи загнаний РїС–Рґ Р» авку. бабусі Р· РїР» акатакми «С…СѓР№Р» Рѕ-РІРІС–РґС–-вайська» теж навряд-чи вийдуть…
РјРѕР¶Р» РёРІРѕ Р±СѓРґРµ ситуація потроху розхитуватись щоб мєдвєдчук РЅР° виборах Сѓ парл амент РІР·СЏРІ Р±С–Р» ьшість, С– потім показав що Сѓ нас парл аменсько-президентська республ С–РєР°. вовочка - «СЃР» абий». С– парл амент Р±СѓРґРµ СЂСѓР» ити країною…

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594250 вiд 2021-02-24 09:11:25

Batyj
в„– 1594246 РІiРґ 2021-02-24 08:55:31

под каждый диссер - свой совет.


ну тут імхо правил ьно. досить часто в спецраді пол овина л юдей ніхуя не петрає в тому шо зробив дисертант а має тіл ьки л уже загал ьне уявл ення :)

Enot
в„– 1594248 РІiРґ 2021-02-24 09:08:08

Р? нтересно, Р° чл енам временных советов Р±СѓРґСѓС‚ РґРѕРїР» ачивать Р·Р° вредность?)))


мол око будуть нал ивать на банкеті замість віскаря чи коніни

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594249 вiд 2021-02-24 09:08:28

Batyj
в„– 1594245

хуййогозна шо там хтів сказати автор. написано так шо хуйпросциш :)

С–РјС…Рѕ кандидатів РІР¶Рµ давно РїСЂРёСЂС–РІРЅСЏР» Рё РґРѕ PhD. РЅСѓ змусять формувати раду РїС–Рґ тематику дисера PhD. геморою добавиться керівництву. хоча простору РґР» СЏ маневрів РєРѕРіРѕ взяти РІ раду Р° РєРѕРіРѕ РЅС– Р±СѓРґРµ набагато Р±С–Р» ьше РЅС–Р¶ зараз :) РЅСѓ С– РЅРµ РІС–СЂСЋ СЏ СЏРєРѕСЃСЊ РІ те шо РјРѕРЅ віддасть такий Р» асий шматок РЅР° РІС–РґРєСѓРї інститутам С– університетам. Р° СЏРє Р¶Рµ С€ «Р°С‚естаційна РєРѕР» егія Міністерства»? РІРѕРЅРё Р¶ без роботи зал ишаться, дохтурів захищається значно менше РЅС–Р¶ кандидатів :)

ну дл я дохтурських дисертацій я не бачу шо зміниться. в нас ходять сл ухи шо дохтура будуть давати без написання кирпичини на 200+ сторінок по сукупності засл уг так би мовити :) в статті на цю тему ніхуя нема крім того шо всі порядки будуть розробл ятися.

а от то шо хто не встигне захистити кандидатську до л іта буде змушений чекати хз скіл ьки доки понаписують нові порядки - так це запросто. хоча, швидше за все, тупо продовжать перехідний період.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594248 вiд 2021-02-24 09:08:08

Р? нтересно, Р° чл енам временных советов Р±СѓРґСѓС‚ РґРѕРїР» ачивать Р·Р° вредность?)))
Вместо автореферата читать РІСЃСЋ ту С…СѓР№РЅСЋ которую наваял диссертант. Р? диссертант ведь РЅРµ РѕРґРёРЅ. Рђ работать РєРѕРіРґР°?)))

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594247 вiд 2021-02-24 09:01:46

Так что все будет временный совет решать? Без ВАКа вообще? То есть вместо апробации - сразу защита?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594246 вiд 2021-02-24 08:55:31

под каждый диссер - свой совет.
Да каждому чл ену временного совета по экземпл яру диссера.. никаких авторефератов.. Ну, может тока разосл ать в районные библ иотеки..
Это - защита против 16 официал ьных оппонентов.. Но без утверждения в ВАКе.
Понять это может тока тот, кто проходил путь защиты обычной кандидатской..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594245 вiд 2021-02-24 08:49:07

про конец эры кандидатов в доктора..
принял и закон вчера, но за судом в Адесе, никто и не заметил..
4667-1 В «РџСЂРѕ внесення Р·РјС–РЅ РґРѕ деяких Законів України щодо присудження наукових ступенів».

https://zn.ua/ukr/EDUCATION/rezonans-iz-elementami-paniki.html

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594244 вiд 2021-02-24 08:15:33

Batyj
в„– 1594243

це ти про шо?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594243 вiд 2021-02-24 07:42:40

Кто не успел, тот опоздал. Писец незащищенным диссерам на ктн..

Шубин [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594242 вiд 2021-02-24 07:36:52

https://twitter.com/Mortis_Banned/status/1364355657579790341?s=19
Р? нтересный тред

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594241 вiд 2021-02-24 01:04:47

yagshamash,

Уважав тебе притомною л юдиною. Ал е починаєш мене серйозно дратувати. Не вийобуйся.
Не знаю, нахуя ти вийобуєшся. В тебе якісь причини, що ти якось почуваєш, що треба із себа шити дурня. Тоді назви їх. Ти щось починаєш якусь хуйню вал ити реґул ярно. Поясни, у чому суть.
Дл я довідки: все, що я пишу на Обсил фі - щира правда. Нікол и не бул о жодної брехні в жодному пості.
Зайобує, кол и якісь проходимці ставл ять під сумнів чесність л юдини. Мені нема, за що виправдовуватися (c)
Sem, уйді нахуй, підаре (теж (c))

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594240 вiд 2021-02-23 23:33:29

Немного размышл ений всл ух.

Я уже писал, что где-то примерно 1-го феврал я Хуйл о начал призыв на пол -года офицеров запаса. На вакцинацию войск у него уйдет примерно месяц. То есть, к начал у марта у них будет допол нител ьное преймущество над невакционированными ВСУ. Весной начнется весеннее обострение COVID-19 - идеал ьное время дл я нападения.

РЎ РґСЂСѓРіРѕР№ стороны, сегодня Портнов организовывает жесткий РїСЂРёРіРѕРІРѕСЂ Стерненко, очевидно, что именно РґР» СЏ провоцирования протестов. РќРµ сомневаюсь, что РІ протестах вместе СЃ патриотами Р±СѓРґСѓС‚ участвовать провокаторы Портнова. Р? С… задача раскачать протест РґРѕ максимума Рё РїРѕ-возможности сместить всем надоевшего хуеграя Р—Рµ.

Хуйл о очень л юбит одинаковые схемы. Тут как раз и намечается ситуация очень бл изкая к 2014-му: март, протесты, возможное безвл астие.

Смотрим на сроки: 2008-й нападение на Грузию, через 6 л ет 2014 пробл емы у Путина (Бол отная револ юция), сл едует нападение на Украину. Сейчас прошл о 7 л ет, очередные пробл емы у Путина, время начинать внешнюю агрессию.

пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594239 вiд 2021-02-23 23:10:26

На Банковій бул о гарно, та трохи ностал ьгічно за 2013.
Sem геть на портновський хуй.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594238 вiд 2021-02-23 22:45:44

Бавария рвет Лацио, Чел си гомновозят с Атл етико..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594237 вiд 2021-02-23 21:57:26

Sem
в„– 1594224

дивнo, щo тaм нe нaписaл и щo Стeрнeнкo згвaл тувaв Щeрбичa, йoгo жiнку, всiх дiтeй, I сoбaку Жучку.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594236 вiд 2021-02-23 21:55:16

торео
в„– 1594227

100%

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594235 вiд 2021-02-23 21:49:09

Вже ґазують наших пол іціянти.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594234 вiд 2021-02-23 21:25:50

Зі святом 23 л ютого, панове!
День кол и л юдство святкує всесвітній день стерил ізації тварин.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594233 вiд 2021-02-23 21:09:51

та на Банковій вже піздел ка з мусорами

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594232 вiд 2021-02-23 20:54:20

2 olma
в„– 1594207
Перекупить М-1925 і через рік буде у Вишці.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594231 вiд 2021-02-23 20:46:48

Batyj
в„– 1594215 РІiРґ 2021-02-23 18:53:14

> уже и по тв говорят, в частности эспрессо тв, что в 20-00 на Банковой митинг протеста..

Так, л юди є


sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594230 вiд 2021-02-23 20:38:01

che7
в„– 1594228
ок. дякую. у мене тату 80+ років. тому задумався
справа Сѓ тому що СЏ взагал С– нічого РЅРµ відчуваю. РјРѕР¶Р» РёРІРѕ пізніше «РЅР°РєСЂРёС”» … Р±СѓРґСѓ спостерігати…

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594229 вiд 2021-02-23 20:34:52

Kostiantyn Yelisieiev
@k_yelisieiev
В·
6h
РЎСЊРѕРіРѕРґРЅС– Сѓ РќСЊСЋ-Йорку дебати РЅР° ГА РћРћРќ Р· питання В «РЎРёС‚уція РЅР° окупованих територіях України». Добра РјРѕР¶Р» ивість привернути увагу РґРѕ СЂРѕСЃС–Р№СЃСЊРєРёС… Р·Р» очинів РЅР° Донбасі С– РІ РљСЂРёРјСѓ. Розраховуємо, що українську позицію представить особисто президент Зел енський.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594228 вiд 2021-02-23 20:19:38

sk (chromebook acer)
в„– 1594226 РІiРґ 2021-02-23 19:44:12

загал ьна відповідь, не знаючи хворого та якщо той хто одужав не знаходиться у контакті із immunosupressed:
вибачай, РґРѕРІРіРѕ писати…

For COVID-19 illness, the correct term is isolation. 10d have passed since symptom AND At least 24 hours with no fever without fever-reducing medication andOther symptoms of COVID-19 are improving, e. g., loss of taste and smell may persist for weeks or months after recovery and need not delay the end of isolation

тобто мінімум 10 днів пройшл о від початку симптомів, а не 10 днів від останнього прояву симптомів.
особл иво важл иво берегти старих/хворих, перехворів ти чи ні-тобто дистанція та маска.
РїС–СЃР» СЏ одужання часто анал С–Р· РЅР° rna РІС–СЂСѓСЃР°-позитивний, ал Рµ то РІР¶Рµ «РґРѕС…Р» РёР№» РІС–СЂСѓСЃ

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594227 вiд 2021-02-23 19:52:03

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1594220

"… РІР¶Рµ Р±СѓР» Р° СЃРїСЂРѕР±Р° зробити СЃСѓРґРґС–РІ незал ежними С– недоторканими. Резул ьтат РЅР° Р» ице :( Р— цими шо С” невийшл Рѕ. Де взять інших невідомо. Р— Р±СѓРґСЊ-СЏРєРёС… місцевих, Р·РіРѕРґРѕРј Р±СѓРґРµ те саме шо С– зараз. "
--------------

та ну, йол и-пал и!

ну не бул а спроби? від вл ади? ні!

це донори і частина громадскості тисл и-тисл и нашу добл есну вл аду, яка крутил ася як могл а, аби л ише імітувати реформу.

а громадськість відтерл и поступово і від реформи судів, і від інших реформ.
наприкл ад, мвс.

як у ментів вийшл о? спочатку ще боял ися майдану, то реал ьно відбувся відбір в патрул і кіл ькох вел иких міст.

і раптом трапил ося, що нормал ьних кандидатів не просто є, а їх по 6-7 чол овік на місце.

це до питання, а де ж взяти л юдей.

ал е потім потихеньку представників громадськості аваков відтер із скл аду комісії, у них забрал и правил о вирішал ьного рішення, добавил и ментівських генерал ів-пол ковників до скл аду комісій і погнал и перезатверджувати старих мусорів. і все.

і маємо стару мусарню в новій формі.

те ж саме відбул ося і з суддями.

погнал и переатестувувати суддів з купою квартир, автівок, будинків і т. д.

і попри всі закл ики активістів якось щось, їх посил ал и нах. та ще й натравл ювал и медіабл ядей, л омів.

чи може кізьяков прийшов очистити судову гіл ку вл ади?

на кінець 2015 року система оговтал ася і почал а відвойовувати втрачені позиції.

конкурс в набу ще відбувся чесно, ситника пропустил и. а на всі інші антикороргани призначення відбувал ося з імітацією конкурсів, за партійними квотами. гл ава - від однієї фракції, зами - від інших.

ситника б теж знесл и, ал е за нього американці вчепил ися зал ізно і відганял и.
там і детективів нормал ьно відібрал и.

все інше - значною мірою профінація.

ще з обумовками можна сказатии про вакс, ал е і туди понабирал и суддів з сумнівною репутацією, про яку криком кричал и активісти.

зараз зел енський робить те ж саме. він намагається будь-якою ціною не випустити керування судовою системою, не допустити якісної зміни суддів.

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594226 вiд 2021-02-23 19:44:12

che7
в„– 1594222
Р° РєРѕР» Рё РїС–СЃР» СЏ С…РІРѕСЂРѕР±Рё РјРѕР¶РЅР° «РЅР° Р» СЋРґРё» Р·'СЏРІР» яться?
Р¶С–РЅРєР° захворіл Р°. контакт Р±СѓРІ РІ РїРЅ. РІ Рї'ятницю навечір відчул Р° що «С‰РѕСЃСЊ хрєново». РІ РїРЅ РЅР° вечір температура, «Р» омота Сѓ тіл С–». РЅСѓ РјРѕР¶РЅР° сказати «РєР» асика». це РІР¶Рµ тиждень РІС–Рґ контакту Р· С…РІРѕСЂРёРј…
2 тижні рахувати від явних симптомів, чи тиждень від того часу кол и перестав симптоми відчувати?
СЏРєС– Сѓ вас «РїСЂР°РІРёР» Р°» Р±СѓР» Рё?

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594225 вiд 2021-02-23 19:38:03

Sem, уйді нахуй, підаре.

Sem [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594224 вiд 2021-02-23 19:36:15

olma
в„– 1594195

Як можна взагал i цього дебiл а постити???

Документ составл ен еще в 2016 году - когда закончил ось сл едствие. В нем говорится, что Стерненко обвиняют по трем статьям:

Похищение чел овека в корыстных цел ях и жестокое обращение с ним (статья 146 УК)
Нападение группой л иц с применением насил ия дл я завл адения чужим имуществом (статья 187)
Незаконное ношение огнестрел ьного оружия (статья 263).
Сл едствие выяснил о, что Сергей Щербич, депутат Коминтерновского райсовета и директор местного дома кул ьтуры, был похищен Стерненко и его подел ьником Демчуком 24 апрел я 2015 года.

Начал РѕСЃСЊ РІСЃРµ СЃРѕ Р·РІРѕРЅРєР° Демчука Щербичу. РћРЅ предл РѕР¶РёР» ему встретиться СЃРѕ Стерненко Сѓ Р±Р» ижайшей заправки. Депутат, РЅРµ РІРёРґСЏ РІ том СѓРіСЂРѕР·С‹ - РѕРЅ был знаком СЃ РѕР±РѕРёРјРё, - сел РІ машину Рё поехал РЅР° встречу. Там РѕРЅ увидел «РћРїРµР» СЊ» Демчука СЃ характерными номерами «РџРўРќ РџРќРҐ» Рё сел РЅР° заднее сиденье, РіРґРµ СѓР¶Рµ распол агал СЃСЏ Стерненко.

Дал ее в машину подсел и еще двое, они забл окировал и Щербича и начал и его бить. А сидевший за рул ем Демчук повел машину в сторону сел а Ал ександровка. По пути депутат пытал ся вырваться и выскочить в заднюю дверь. Стерненко, чтобы его остановить, трижды выстрел ил в него из травматического пистол ета. Пул и попал и в спину и правую ногу.

Тем временем машина приехал а в сел о Фонтанка Коминтерновского района. Там Щербича вывол окл и из машины, надел и на гол ову мешок и связал и скотчем. Затем снова затол кал и в автомобил ь и повезл и в Приморский район Одессы, где бросил и депутата в подвал.

Там похитител и начал и избивать Щербича и требовать от него сл ожить депутатский мандат. Также к его гол ове приставл ял и пистол ет и стрел ял и над гол овой. Пл оскогубцами давил и пал ец на правой руке.

Щербичу порвал и нос, испол осовал и ягодицы, бил и по гол ове. Посл е этого на некоторое время его оставил и л ежать в подвал е, а затем вывел и, посадил и в авто и вывезл и на территорию Красного сквера в Одессе. Там отпустил и, пригрозив, что есл и их требования не будут выпол нены, его ждет нечто похуже.
В ходе избиений у Щербича забрал и сим-карты, банковскую карту и 300 гривен нал ичных денег.

Р? как это РІСЃРµ извратил твой мекающий РЅР° тв РїРѕРјРѕР№РєРµ дебил?

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594223 вiд 2021-02-23 19:27:01

che7
в„– 1594222

це називається «РЅС”С…СѓР№ шастать» :)

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594222 вiд 2021-02-23 19:14:31

та ж не москал ь
в„– 1594212 РІiРґ 2021-02-23 18:28:38

РЅС–.

тест може буди як false positive так і false negative

бережи батьків/оточуючих, якщо можл иво, навіть якщо гостюєш декіл ька годин у квартирі

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594221 вiд 2021-02-23 19:11:37

Вл ада Іспанії нікол и не визнає російські паспорти, які видають українцям в окупованих Криму та Донбасі, заявил а представниця країни на Генасамбл еї ООН у вівторок.

«РњРё РЅС–РєРѕР» Рё РЅРµ визнаємо паспорти, видані Р Р¤ РЅР° окупованих територіях», - заявил Р° РїС–Рґ час дебатів РїСЂРѕ тимчасово окупованих територіях України, підкресл ивши, що Р¶РѕРґРЅС– геопол ітичні інтереси Р РѕСЃС–С— РЅРµ можуть виправдовувати порушення міжнародного права
---------------------
вот просто интересно, а как оне определ яют, где выданы паспорта?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594220 вiд 2021-02-23 19:08:29

торео
в„– 1594214
а я не кажу шо має право, чи це буде по закону, я кажу шо має можл ивість.
Зараз іде відверта реакція. І якшо б Зел ьц позіцінував себе як проукраїнський президент за ідеал и Майдана, він повинен зреагувати. Офіційно і не офіційно.

А що до судової реформи, то вже бул а спроба зробити суддів незал ежними і недоторканими. Резул ьтат на л ице :( З цими шо є невийшл о. Де взять інших невідомо. З будь-яких місцевих, згодом буде те саме шо і зараз. Може правда, з часом, не будуть таки відверто проросійськими, ал е все інше л ишиться.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594219 вiд 2021-02-23 19:08:00

Тим часом пишуть, що наша чучундра збирал а пеньонзи на якусь бупьондзу, ал е зрештою ніасіл іл а, і дорогоцінну нєгріл у умикнул и кацапи. Атсюда морал ь: у ці важкі часи, про бупьондз та інших жопсонів треба потроху забувати, та вкл адати гроші і зусил л я у своїх пацанів.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594218 вiд 2021-02-23 19:06:28

SK В Ліоні вже три дні поспіл ь 20. Завтра і позавтра 21. Просто якийсь сюр.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594217 вiд 2021-02-23 18:57:40

sk (здал еку…)
в„– 1594209

давно багато іншого від того, що вибудовував мертвечук.

скаже тобі щось прізвище пукшин?

так він може біл ьше вибудовував. разом з пасічником і бал огою.

і навряд чи краще за мертвечука.

не кажу вже про переатестацію суддів за останні роки. таку собі, прямо скажемо

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594216 вiд 2021-02-23 18:57:04

Hamburg, Germany, just broke its winter heat record at 21.1C (70F!)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594215 вiд 2021-02-23 18:53:14

уже и по тв говорят, в частности эспрессо тв, что в 20-00 на Банковой митинг протеста..

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594214 вiд 2021-02-23 18:52:22

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1594202

“у Зел ьца є усі ричаги і можл ивості це зупинити. ”

—————

насправді, зел енський не має жоного права вл азити у судові рішення.

інша справа, що у нас всі президенти вертіл и тими судами, як циган сонцем.
тому і маємо такі вовчі суди.

зел енський має не одеським суддею пупкіним займатися, а системною судовою реформою.

хоча б, наприкл ад, тим, як відбираються чл ени врп. бо там завжди гадюшнік. і це всіх вл аштовує.

ал е зел енський, як і папєредніки, реформувати суд не збирається. хіба провести імітацію.

добре б нам би був повний пздц, тоі довел ося нашому гавноестебл ішменту хоч якось виконувати настанови від штатів та мвф, як це бул о в 2014 році.

ал е в подал ьші роки трохи виповзл и із повної жопи, тому замість реформи суду посл ал и мвф.

можна бул о б обійтися без донорів, ал е тоі треба потужне громадське суспіл ьство і суспіл ьн тиск.
ал е всім, за вел иким рахунком, піхуй.
Р° інші РІР¶Рµ В «С…ватіт, СЏ навихаділ са».

та й таке

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1594213 вiд 2021-02-23 18:34:53

Та ж не москал ь. Я не фахівець. Ал е якщо йдеться про батьків, краще тест зробити, аби мати повний смокій. Я вже тричі робив, перш ніж їхати до мами.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.