Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735332 вiд 2025-11-07 01:06:48 OG № 1735331 А шо так сумно, з крапочками? Наче не заслужена перемога, а так, якась судєйка намалювала і ти наче і радий, але все ж так сумно з-за цього
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735331 вiд 2025-11-07 00:57:09З перемогою…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735330 вiд 2025-11-07 00:56:10Минулого разу теж із рахунком 6:0 «Динамо» обіграло «Бешикташ» у матчі Ліги чемпіонів. Це було 6 грудня 2016 року. … Цікаво, тоді 6:0 6-го числа і зараз 6:0 6-го числа. Магєя цифор!
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735329 вiд 2025-11-07 00:41:261735324 SK, пардон, не бачив.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735328 вiд 2025-11-07 00:39:27SK Tennis, Сачко у півфіналі - вперше серед українців з 2017 року. Вигукнув «Слава Україні» англійською після перемоги. Публіка аплодувала, хоча вибив френча у Метці.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735327 вiд 2025-11-07 00:36:34Vichny № 1735326 вiд 2025-11-07 00:29:51 LAZY № 1735322 100 років там не був, востаннє там спостерігав спілкування гурона з гуроном … Ніхуя не помінялось. Самі тіки гурони хуйрони. Індейська резервація нахуй.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735326 вiд 2025-11-07 00:29:51LAZY № 1735322 100 років там не був, востаннє там спостерігав спілкування гурона з гуроном %) До речі, хто знає. що з Джексоном, де він? Бо цей 29-й десь у нього хоститься, а Джексон - на Сході, наче.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735325 вiд 2025-11-07 00:28:06Orest Dniprovskiy № 1735323 Це так. Бо то є життя.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735324 вiд 2025-11-07 00:27:44Теніс Сачко теж виграв В кінці інтерв'ю на корті сказав «слава Україні» Ну хоч щось Пів фінал на 250ці… Важко пригадати коли наші чоловіки так високо заходили… Десь в рейтингу до 150 місця підбереться. Гарантія участь у квалі на ао
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735323 вiд 2025-11-07 00:22:26Vichny № 1735320 А в тебе хуєта хуєт ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735322 вiд 2025-11-07 00:21:02Vichny № 1735317 вiд 2025-11-07 00:00:21 Дебіла Гурона можеш на 29-му те ж саме запитати.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735321 вiд 2025-11-07 00:10:191735313 Миколо думаю ти взагалі не розумієшся на футболі, якщо не бачиш що Динамо вийшло на вершину можливостей у цьому сезоні
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735320 вiд 2025-11-07 00:08:07Orest Dniprovskiy № 1735318 Хуїтер - то хуїтер. А у тебе зазвичай просто хуйня.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735319 вiд 2025-11-07 00:07:25Ніхуя собі! Динамо в 24-ці!!!
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735318 вiд 2025-11-07 00:04:24Vichny № 1735317 з хуїтери
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735317 вiд 2025-11-07 00:00:21Orest Dniprovskiy № 1735312 вiд 2025-11-06 23:55:30 Отак прям з великої літери?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735316 вiд 2025-11-07 00:00:15Навіть ватник молдавський забив. Чудєса
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735315 вiд 2025-11-07 00:00:10Ну хоч щось.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735314 вiд 2025-11-06 23:57:39Несподівано сподобався Михавко
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735313 вiд 2025-11-06 23:57:32Orest Dniprovskiy № 1735309 який тaм пiк фoрми… прoстo нa кoжнe Динaмo є свoє Зрiнськe
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735312 вiд 2025-11-06 23:55:30З Перемогою!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735311 вiд 2025-11-06 23:55:25Кінцівочка сциклива. Ну бля, при 6:0 після кутового точно треба грати на воротаря, а потім перепасовуватися?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735310 вiд 2025-11-06 23:51:21LAZY № 1735296 Мабуть ти не бачив Карім Абдул-Джаффара Я порівняв дуже умовно, але рухи високих людей інколи виглядають незвично
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735309 вiд 2025-11-06 23:51:13Хороші спаринги були в ЧУ і КУ і маємо результат, вийшли на рік форми
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735308 вiд 2025-11-06 23:50:37Шапаренко - довбойоб. От як постригся, так і одовбойобився.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735307 вiд 2025-11-06 23:47:30навіть молдаван забив
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735306 вiд 2025-11-06 23:46:07От спасібо. Спасібо і нахуй
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735305 вiд 2025-11-06 23:46:01навіть різницю в плюс зробили.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735304 вiд 2025-11-06 23:44:58Я ж казав шо ватан порішає! Тепер можна і продавати
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735303 вiд 2025-11-06 23:44:26Ватан ггг!!!
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735302 вiд 2025-11-06 23:44:016 : 0
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735301 вiд 2025-11-06 23:41:58Спортдира - в напад; вату - в сраку.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735300 вiд 2025-11-06 23:40:21Лось - красава!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735299 вiд 2025-11-06 23:39:55Єщьо парочку!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735298 вiд 2025-11-06 23:39:22Єєєє, кайф. Давно такого не було. 5-0 сука!!!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735297 вiд 2025-11-06 23:39:07Меценат, але фуєват.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735296 вiд 2025-11-06 23:39:01У Тіаре дуже цікава манера рухів - така собі розболтана пластична маріонетка, у якого руки та ноги ніби хтось смикає за мотузки дещо рандомно. Але іноді виходить вдало. Або ще можна із восьминігом порівняти, у якого кожний тентакль має власний міні-мозок та може діяти на свій власний розсуд.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735295 вiд 2025-11-06 23:37:33LAZY № 1735293 Ага, ти ще скажи, що він від щирого серця щось там переказав в казначейство
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735294 вiд 2025-11-06 23:37:21 Не ватан, а донатер та меценат! ------------------------------ Тобто не ватан, а донатан?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735293 вiд 2025-11-06 23:33:58Vichny № 1735283 вiд 2025-11-06 23:24:19 І без ватана справляються, ти диви … Не ватан, а донатер та меценат!