🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 393.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735332 вiд 2025-11-07 01:06:48

OG
№ 1735331

А шо так сумно, з крапочками? Наче не заслужена перемога, а так, якась судєйка намалювала і ти наче і радий, але все ж так сумно з-за цього

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735331 вiд 2025-11-07 00:57:09

З перемогою…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735330 вiд 2025-11-07 00:56:10

Минулого разу теж із рахунком 6:0 «Динамо» обіграло «Бешикташ» у матчі Ліги чемпіонів. Це було 6 грудня 2016 року.

Цікаво, тоді 6:0 6-го числа і зараз 6:0 6-го числа.
Магєя цифор!

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735329 вiд 2025-11-07 00:41:26

1735324

SK, пардон, не бачив.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735328 вiд 2025-11-07 00:39:27

SK Tennis, Сачко у півфіналі - вперше серед українців з 2017 року. Вигукнув «Слава Україні» англійською після перемоги. Публіка аплодувала, хоча вибив френча у Метці.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735327 вiд 2025-11-07 00:36:34

Vichny
№ 1735326 вiд 2025-11-07 00:29:51

LAZY
№ 1735322

100 років там не був, востаннє там спостерігав спілкування гурона з гуроном

Ніхуя не помінялось. Самі тіки гурони хуйрони. Індейська резервація нахуй.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735326 вiд 2025-11-07 00:29:51

LAZY
№ 1735322

100 років там не був, востаннє там спостерігав спілкування гурона з гуроном %)
До речі, хто знає. що з Джексоном, де він? Бо цей 29-й десь у нього хоститься, а Джексон - на Сході, наче.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735325 вiд 2025-11-07 00:28:06

Orest Dniprovskiy
№ 1735323

Це так.
Бо то є життя.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735324 вiд 2025-11-07 00:27:44

Теніс
Сачко теж виграв
В кінці інтерв'ю на корті сказав «слава Україні»
Ну хоч щось
Пів фінал на 250ці… Важко пригадати коли наші чоловіки так високо заходили…
Десь в рейтингу до 150 місця підбереться. Гарантія участь у квалі на ао

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735323 вiд 2025-11-07 00:22:26

Vichny
№ 1735320

А в тебе хуєта хуєт ;)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735322 вiд 2025-11-07 00:21:02

Vichny
№ 1735317 вiд 2025-11-07 00:00:21

Дебіла Гурона можеш на 29-му те ж саме запитати.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735321 вiд 2025-11-07 00:10:19

1735313 Миколо думаю ти взагалі не розумієшся на футболі, якщо не бачиш що Динамо вийшло на вершину можливостей у цьому сезоні

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735320 вiд 2025-11-07 00:08:07

Orest Dniprovskiy
№ 1735318

Хуїтер - то хуїтер.
А у тебе зазвичай просто хуйня.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735319 вiд 2025-11-07 00:07:25

Ніхуя собі!
Динамо в 24-ці!!!

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735318 вiд 2025-11-07 00:04:24

Vichny
№ 1735317 з хуїтери

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735317 вiд 2025-11-07 00:00:21

Orest Dniprovskiy
№ 1735312 вiд 2025-11-06 23:55:30

Отак прям з великої літери?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735316 вiд 2025-11-07 00:00:15

Навіть ватник молдавський забив. Чудєса

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735315 вiд 2025-11-07 00:00:10

Ну хоч щось.

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735314 вiд 2025-11-06 23:57:39

Несподівано сподобався Михавко

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735313 вiд 2025-11-06 23:57:32

Orest Dniprovskiy
№ 1735309

який тaм пiк фoрми… прoстo нa кoжнe Динaмo є свoє Зрiнськe

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735312 вiд 2025-11-06 23:55:30

З Перемогою!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735311 вiд 2025-11-06 23:55:25

Кінцівочка сциклива.
Ну бля, при 6:0 після кутового точно треба грати на воротаря, а потім перепасовуватися?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735310 вiд 2025-11-06 23:51:21

LAZY
№ 1735296

Мабуть ти не бачив Карім Абдул-Джаффара
Я порівняв дуже умовно, але рухи високих людей інколи виглядають незвично

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735309 вiд 2025-11-06 23:51:13

Хороші спаринги були в ЧУ і КУ і маємо результат, вийшли на рік форми

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735308 вiд 2025-11-06 23:50:37

Шапаренко - довбойоб.
От як постригся, так і одовбойобився.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735307 вiд 2025-11-06 23:47:30

навіть молдаван забив

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735306 вiд 2025-11-06 23:46:07

От спасібо. Спасібо і нахуй

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735305 вiд 2025-11-06 23:46:01

навіть різницю в плюс зробили.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735304 вiд 2025-11-06 23:44:58

Я ж казав шо ватан порішає!
Тепер можна і продавати

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735303 вiд 2025-11-06 23:44:26

Ватан ггг!!!

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735302 вiд 2025-11-06 23:44:01

6 : 0

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735301 вiд 2025-11-06 23:41:58

Спортдира - в напад; вату - в сраку.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735300 вiд 2025-11-06 23:40:21

Лось - красава!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735299 вiд 2025-11-06 23:39:55

Єщьо парочку!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735298 вiд 2025-11-06 23:39:22

Єєєє, кайф. Давно такого не було. 5-0 сука!!!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735297 вiд 2025-11-06 23:39:07

Меценат, але фуєват.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735296 вiд 2025-11-06 23:39:01

У Тіаре дуже цікава манера рухів - така собі розболтана пластична маріонетка, у якого руки та ноги ніби хтось смикає за мотузки дещо рандомно. Але іноді виходить вдало. Або ще можна із восьминігом порівняти, у якого кожний тентакль має власний міні-мозок та може діяти на свій власний розсуд.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735295 вiд 2025-11-06 23:37:33

LAZY
№ 1735293

Ага, ти ще скажи, що він від щирого серця щось там переказав в казначейство

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735294 вiд 2025-11-06 23:37:21

Не ватан, а донатер та меценат!
------------------------------
Тобто не ватан, а донатан?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735293 вiд 2025-11-06 23:33:58

Vichny
№ 1735283 вiд 2025-11-06 23:24:19

І без ватана справляються, ти диви

Не ватан, а донатер та меценат!


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.