Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735292 вiд 2025-11-06 23:32:02Хочеться вірити, що вату випустили щоб продати
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735291 вiд 2025-11-06 23:31:37VVV № 1735289 вiд 2025-11-06 23:28:23 нарешті забігали. … Кожний грає так, як дозволяє суперник. Вважаю це фундаментальною головною базовою футбольною істиною. А можна всі інші ігри також із цим Зрінські зіграти?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735290 вiд 2025-11-06 23:31:01Вата на полі - значить більше не заб'ють.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735289 вiд 2025-11-06 23:28:23нарешті забігали.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735288 вiд 2025-11-06 23:28:08Марожено
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735287 вiд 2025-11-06 23:28:00Кайф
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735286 вiд 2025-11-06 23:27:514:0
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735285 вiд 2025-11-06 23:27:29Волошин …оцей дійсно нагнітає на фланзі.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735284 вiд 2025-11-06 23:26:05olma № 1735258 вiд 2025-11-06 19:56:39 Кілька фракцій нижньої палати парламенту Чехії, Палати депутатів, відреагували на рішення спікера Томіо Окамури зняти український прапор з будівлі і повісили ще три. Джерело: «Європейська правда» з посиланням на Novinky Деталі: Якщо до рішення Окамури на будівлі Палати депутатів майорів один прапор України, то тепер їх там три – від депутатів консерваторів з ODS, лібералів зі STAN і Партії піратів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735283 вiд 2025-11-06 23:24:19І без ватана справляються, ти диви
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735282 вiд 2025-11-06 23:22:29кучно пішли
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735281 вiд 2025-11-06 23:20:49Ну шо? Євроочко пухне?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735280 вiд 2025-11-06 23:18:51Ніхуя собі, поляк прийшов та проапгрейдив стандарти! Підійміть йому зарплатню!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735279 вiд 2025-11-06 23:17:59Нігерієць хоч нагнітає на фланзі. ----------------------------- Не знаю що він нагнітає на фланзі, а от по центру він точно нагнітав … по центру мого крісла, сидячи на якому, я дивлюсь цей матч.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735278 вiд 2025-11-06 23:11:44Диктор тупий, бо каже нащо замінили активного Шолу, але той 25 хвилин другої половини тайму тупив (соррі за каламбур). Шовковський мабуть це побачив…чи може йому хтось підсказав?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735277 вiд 2025-11-06 23:08:31Шола норм на тлі такого Динамо. крім Буяльського на полі всі трохи того, ну не дуже розумні. Нігерієць хоч нагнітає на фланзі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735276 вiд 2025-11-06 23:06:27якщо не обігрувати такого суперника, то можна зав'язувати з футболом. на початку матчу був треш у захисті.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735275 вiд 2025-11-06 23:00:22Щаз молдо-ватано-довбойоба випустять і той зарішає)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735274 вiд 2025-11-06 22:58:39Треба замість панамського хєра випускати спортдиректора - хай хоч придушить когось.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735273 вiд 2025-11-06 22:56:05Шола біжить шустро, але безтолково раніше про таких казали «вершник без голови» усі його забіги поки закінчуються нічим. Може далі трохи обітреться і шось награють у взаємодію, почне паси віддавать чи шо
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735272 вiд 2025-11-06 22:49:26Шола, Гереро - за гранню, Буя, Кабаєв - на ній. Вся небезпека від Піхальонка та Михавка
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735271 вiд 2025-11-06 22:47:36Шола - взагалі єдиний, хто біжить. Решта команди грає пішки.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735270 вiд 2025-11-06 22:43:12Знов цей Шола нікого з своїх не бачить, а лупить по воротах.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735269 вiд 2025-11-06 22:41:21Хєреро взагалі кудись зник. Мабуть вважає, що після голу кротам отримав право ще принаймні півроку фуї пинати ;)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735268 вiд 2025-11-06 22:40:59Поч ав дивитись з 22 хвилини і бачу постійні помилки Голи Огундани …коли вже його приберуть з поля?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735267 вiд 2025-11-06 22:32:46знов пройшла комбінація, точно як Шахті забивали, тіки з іншго флангу, шкода шо Буяльский не волучив
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735266 вiд 2025-11-06 22:29:52Поляк працює ;)
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735265 вiд 2025-11-06 22:23:36Гереро має неабиякий футбольний інтелект - так майстерно ховатись за захисниками - це треба вміти
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735264 вiд 2025-11-06 21:58:13olma № 1735257 ну да, ну да, як там було в давньому анекдоті: "тато, горілка подорощала, ти будеш менше пити? ні, ти будеш менши їсти " Про зимові виплати розповів міністр соціальної політики Денис Улютін під час спілкування з журналістами, передає «Радіо-Свобода». Він зазначив, що у бюджет на 2025 рік закладено 10 мільярдів гривень, які спрямують на одноразову допомогу в розмірі 1000 гривень.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735263 вiд 2025-11-06 20:37:25Ну й решта всякої хуйні тонами. Пожвавішали щось на всіх ресурсах дуже сильно.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735262 вiд 2025-11-06 20:36:23Суко, щось останні пару тижнів скрізь кацапи й українські корисні ідіоти підняли голови. Вже й тут найсмішніша хуйня це Зел - онук хуйла чи щось такого. Взяли когось від Анджеліни, дали на потягах покататися. Буданова замовчували. А це він сам провів операцію. Але цей персонаж постійно ліпить тут таке. Але всім, вочевидь, похуй.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735261 вiд 2025-11-06 20:30:32Окамура - чеський прохуйлофашист із японським їбалом. Обрали спікером, бо бабіш не може без його голосів. Але в уряді їм ніхуя не світить.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735260 вiд 2025-11-06 20:19:08Шахтар витратив на ісландців хорошу заготовку з кутового, інші команди тепер накриватимуть таке закидання під удар з дуги. Бондаренко попав як Зідан :-), тільки тоді це не кутовий був в фіналі ЛЧ.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735259 вiд 2025-11-06 20:12:59Очевидно той підар працює на бабіша, а той зовні схожий на дегенерата, але насправді мабуть дуже хитрожопе падло.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735258 вiд 2025-11-06 19:56:39Новий спікер парламенту Чехії Окамура наказав зняти прапор України з держбудівлі Новий спікер парламенту Чехії Томіо Окамура наказав зняти з будівлі прапор України Новий спікер нижньої палати парламенту Чехії Томіо Окамура наказав зняти з будівлі уряду прапор України, який майорів там з 2022 року на знак солідарності. Джерело: https://censor.net/ua/n3583692 Японо-чех. Ну нічого, ми це пригадаємо.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735257 вiд 2025-11-06 19:37:41 Українці вже два місяці не отримують виплати за ініційованою президентом Володимиром Зеленським державною програмою «Національний кешбек». Раніше виплати «Нацкешбеку» фінансувалися із Резервного фонду держбюджету, проте кошти у ньому закінчилися, пише ЕП із посиланням на джерела в уряді. Співрозмовники видання у Мінфіні запевняють, що рішення про виділення коштів з резервного фонду ухвалили і вже невдовзі кошти мають надійти на рахунки українців. Проте коли саме це може статися, там не уточнили. Водночас користувачі програми скаржаться, що востаннє отримували платіж за «нацкешбеком» на початку вересня. Це був платіж за покупки, здійснені у липні. Він надійшов із запізненням (мав надійти до кінця серпня). Водночас платіж за серпень досі перебуває «в обробці». Джерело: https://censor.net/n3583603 Отак буде із безкоштовними 3000 км Укрзалізницею
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735256 вiд 2025-11-06 19:34:20Orest Dniprovskiy № 1735251 Так у неї чоловік чи коханець з прізвищем зеленський Вже ж була купа мемів про те що зе ціле дочку хуйлом…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735255 вiд 2025-11-06 18:55:17По центру Києва проїхали більше 10 швидких з сиреною та мигалками, а ж моторошно стало. Що сталося?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735254 вiд 2025-11-06 17:09:08Тим часом, у дімакрадів головна динозавриха таки фсьо:--------------------------Speaker Emerita Nancy Pelosi will not seek reelection to the U. S. House, bringing to a close her storied career as not only the first woman in the speakerʼs office but arguably the most powerful in American politics.Pelosi, who has represented San Francisco for nearly 40 years, announced her decision Thursday.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735253 вiд 2025-11-06 17:04:24Південнокорейським розвідникам вдалося дистанційно виміряти пульс лідера Північної Кореї. …Як саме вдалося отримати ці дані, у доповіді південнокорейської розвідки не уточнюється.----------------------------То фсьо фуйня - он в Україні якийсь спортивний лікар усім футболістам діагнози по телевізору ставить.