🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 397.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735172 вiд 2025-11-05 10:56:06

так нікуа не змінитися в тому ну йорці..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735171 вiд 2025-11-05 10:54:47

Хто хоче спокійно без істерик і малозначущих ярликів подивитися на феномен Мамдані, рекомендую прочитати ББСішний підсумковий нарис-огляд.

What to know about Zohran Mamdani and what he wants to do in NYC

https://www.bbc.com/news/articles/cew44175vklo?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735170 вiд 2025-11-05 10:47:05

Мамадані слід було обрати хоча б для того щоб побачити істерику глобального Брайтон Біч. Це просто безцінне :-)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735169 вiд 2025-11-05 10:44:56

Netflix have made Winter On Fire available for free on
@netflix
YouTube account.

It follows the story of Maidan and the Ukrainians fight to rid itself of the chains of Russian control to bring itself closer to the west.

? Please Share?

Watch Here:
? si=Ab_IkX89jzA1uchG

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735168 вiд 2025-11-05 10:40:49

VVV
№ 1735165
---
Та прям такі кінець світу. Чого ти не казав ці слова, коли мером Нью-Йорка вибрали колишнього копа - негра Еріка Адамса, демократа, корупціонера, під судовим розслідуванням, якого Трамп відмазав від тюряги.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735167 вiд 2025-11-05 10:29:25

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1735166 вiд 2025-11-05 10:13:11

Зараз Конгрес нічого не вирішує. І більшість конгресменів та сенаторів, і більшість виборців як респів, так і демів - тотално за Україну, але руда хуйня в президентському кріслі ігнорує їх всіх. І якщо республіканці втратять кілька крісел на користь демократів, це не змінить ніхуя.

І я навіть не знаю, хто огидніший - Трамп чи демократичні куколди імені Обами-Байдена, яких грають всякі Мамдані.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735166 вiд 2025-11-05 10:13:11

Це буде потім, а проміжні вибори до Конгресу вже майже незабаром. Для України у будь-якому разі буде непогано, якщо трампидло втратить більшість в одній з палат.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735165 вiд 2025-11-05 10:09:55

Світ став на рейки самовиїбання. з цим треба змиритись і переналаштуватись.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735164 вiд 2025-11-05 10:07:38

Комуняка, муслим, антисеміт, рієлтор, хип-хопер, тік-токер. Тьфу блядь. Йобана потвора.

Ну нехай єбанати пожеруть гівна повною ложкою.

Геніальне кінематографічне пророцтво «Ідіократія» продовжує втілюватись в життя.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735163 вiд 2025-11-05 10:05:31

Barack Obama

@BarackObama
·
5h
Congratulations to all the Democratic candidates who won tonight. It’s a reminder that when we come together around strong, forward-looking leaders who care about the issues that matter, we can win. We’ve still got plenty of work to do, but the future looks a little bit brighter.
--------
аби не виявилось потім що жопа, у яку зануриться н-й - не потягне за собою всю партію на виборах на рівні карїни…
але ж поки що ніхто не знає. перед-виборчі слова - це слова…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735162 вiд 2025-11-05 10:02:59

sk (здалеку…)
№ 1735160 вiд 2025-11-05 09:37:13

Так в Нью-Йорку як я розумію рейтингу не було якраз у правих. Соціаліст переміг лівоцентриста, а правий республіканець набрав дуже мало.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735161 вiд 2025-11-05 09:37:15

Тест

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735160 вiд 2025-11-05 09:37:13

від богданова про нового мера нью-йорка. в принципі стисло те про що тут і так дехто писав…
фурса в останньому фурсич дотепно привів аналогію. німці у свій час зробили винними євреїв… коли є багато негараздів і незадоволених людей - легко їм підказати «хто винен» … в штатах кожна партія працює за аналогічними методичками. хто винен? мігранти, китайці, трансгендери, народ що сидить на соціалках і т. п…
---------
Перемога ультралівого кандидата в Нью-Йорку на фоні перемоги рік тому ультраправого президента - абсолютно нормальна історія для країни:

1) в стані глибокого політичного розколу через приблизно все;
2) з таким неприродним рівнем соціального розшарування (за межами справедливого розподілу благ нерівності, що стимулює, в не пригнічує).
Нагадаю, що у Німеччині 30-х розрив між нацистами і лівими був мінімальним, це у центристів і консерваторів рейтингу не було. Там теж розкол був - ой ой ой.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735159 вiд 2025-11-05 09:17:11

Куомо стара школа традиційний політик старого доінтернетного і досмартфонного типа. був міністром будівництва і транспорту у Клінтона. Генпрокурором НЙ, губернатором НЙ.
ДОсвідчений чувак. Але реально останні роки і агресивна політика і риторика Трампа, зміна поколінь виборців - короче без шансів для такого роду як Куомо при більш молодшому і спритнішому супернику.

Коли Куомо програв Мамдані рейтингові праймеріз Демократів на мера Нью-Йорка, зареєстрував свою локальну партію

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735158 вiд 2025-11-05 08:59:56

В історії так завше буває. Гойдалки. На кожен виклик настає якась відповідь.

Крім Зохрана Мамдані га мера Нового Йорку демократи залічили собі в заліковку губернатора Вірджінії:

У Вірджинії на виборах губернатора перемогла 46-річна демократка Ебігейл Спанбергер. Джерело: https://censor.net/ua/n3583367

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735157 вiд 2025-11-05 08:56:38

ProstoVlizPobalakaty
№ 1735156
----
У Зоряна перемога не ідеологічна а технологічна. Він просто згуртував аудиторію, відточив маркетинг. Працював в полях зі своїми виборцями, в тому числі покоління Z, яке не слухає 4 годинні подкасти Рогана, але щодня інтерактивує з Тік-Током і Ріілзами.

Запамятайте цей твіт, нічого радикального в Нью-Йорку не станеться. Нью-Йорк не Відень, там ціни на житло не зібєш. Краще, що він може зробити вивчити якись європейський досвід з приводу доступу бідних до лікарів і первинної медицини, скинути податки на малий і середній бізнес, і накинути на корпорації.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735156 вiд 2025-11-05 08:28:49

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1735155 вiд 2025-11-05 08:07:51

Відповідальність несе в першу чергу населення міста, ніхто не заважав їм обрати більш поміркованого Куомо, який теж демократ.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735155 вiд 2025-11-05 08:07:51

І відповідальність за цей чудовий підсумок місцевих виборів це несе стара жопа, яка поляризує суспільство.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735154 вiд 2025-11-05 07:57:45

А у Нью-Йорку таки обрали підара-камунізда, тобто дімакрада-соціалізда.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735153 вiд 2025-11-05 07:52:51

2 VVV

Ось підбірочка Р. Синчкука на Чемпіоні на злобу дня. Читав?

Реал Алонсо вже запущено: Вінісіус свариться, Лунін сидить, а Мбаппе сяє, як ніколи Роман Синчук — 4 листопада 2025

https://champion.com.ua/ukr/football/lunin-sidit-a-vinisius-svaritsya-yak-viglyadaye-noviy-real-1054850

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735152 вiд 2025-11-05 00:06:04

sk (chromebook)
№ 1735151 вiд 2025-11-04 23:59:34
Мбапе Барсу обіграв. Барса зараз на спаді, але це тимчасово. Ліверпуль не Барса. Вони біжать, як навіжені. А він Гюлєра та Хуйсена гальмонутих ставить. Вони на двох 10 разів обрізались. Потім що то за хуйня з Арнольдом була? Людина вийшла, не розуміючи, що має робити. Ну дохуя можна писати, але трохи ліньки.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735151 вiд 2025-11-04 23:59:34

VVV
№ 1735150
мінуточку! а хто барсу обіграв? при чому без варіантів для барси

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735150 вiд 2025-11-04 23:55:56

абсолютно беззуба, некерована гра Реалу від Алонсо. Мадрид папи Карло він вже розвалив, а свій Байєр побудувати не може.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735149 вiд 2025-11-04 23:30:53

Захисник Тотенхема Вандевен після відбору м'яча пробіг сам з м'ячем від лінії свого штрафного до чужого і забив Копенгагену третій, а через пару хвилин вже троє лондонців вибігло на одного захисника і стало 4:0.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735148 вiд 2025-11-04 23:23:24

sk (chromebook)
№ 1735146 вiд 2025-11-04 23:02:44

Зламати Хакімі ціною червоної картки, якщо цинічно оцінювати це порушення, майже рівноцінний обмін, навіть незважаючи на те, що замість марокканця гравець вийшов. Без нього і Дембеле це вже суттєво слабша команда.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735147 вiд 2025-11-04 23:08:47

sk (chromebook)
№ 1735144 вiд 2025-11-04 23:00:39

Ну, про Булгакова все-таки існує значний масив інформації - не лише ці щоденники, які Єлєна Сєргєєвна Булгакова аж до 1970-х років постійно редагувала, створюючи міф про свого чоловіка. Опубліковано навіть доноси стукачів до НКВД СССР де йдеться саме про Булгакова.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735146 вiд 2025-11-04 23:02:44

ProstoVlizPobalakaty
№ 1735142
а. соррі. то на доданих в 1му було… на лайв-скор підглядав..

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735145 вiд 2025-11-04 23:01:20

ProstoVlizPobalakaty
№ 1735142
хоч переключай зараз на псж
у баварії червона на початку 2го тайму :)
можливо інтрига буде

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735144 вiд 2025-11-04 23:00:39

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1735143
ніхто ж не знає як воно було насправді. всі читають те що про нього написано «потім» …
всі хто не підтримував владу - «всьо». про них навіть не згадають зараз… так що таке…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735143 вiд 2025-11-04 22:56:58

sk (chromebook)
№ 1735141 вiд 2025-11-04 22:31:03

Ця цитата - не з твору, а зі щоденника, причому часів ще не жорсткого сталінізму. Але можливості для співпраці з владою він безумовно розглядав та іноді намагався використати - хоча далеко не так активно, як багато інших совєцкіх пісатєлєй.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735142 вiд 2025-11-04 22:43:56

Без Забарного захист ПСЖ грає в ЛЧ ще гірше ніж з ним. Байєрн переграє їх, ще й Дембеле травмувався.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735141 вiд 2025-11-04 22:31:03

ото, можливо, булгаков і є таким «відомим». через таке жополизство?
хто так не писав, вислали нах у «філософському параході» у 1922… це тим кому повезло. решта або одразу під червоний терор попали. або пізніше гнили в гулагу

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735140 вiд 2025-11-04 21:52:56

Ну і, власне, якийиукоаїнець і який киянин міг написаьи таке:

«…Для меня всегда наслаждение видеть Кремль. Утешил меня Кремль. Он мутноватый. Сейчас зимний день. Он всегда мне мил».

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735139 вiд 2025-11-04 21:36:09

Єбать, а гонору у того Булгакова було ніби його предки із заснування Києва тут тусили.
Чмо кацапське.
Але писав охуєнно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735138 вiд 2025-11-04 21:32:19

+№ 1735135

Вибачаюсь - не дід, а таки батько приїхав до Києва з орловской губєрнії, закінчив тут попівську академію, і тут осів.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735137 вiд 2025-11-04 21:31:11

А потім з таких підарасів постав онуфрій йобаний.
Хоча за етнічним походженням - наче українець

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735136 вiд 2025-11-04 21:17:40

Також характерно, що в Україну присилали попів із кацапії - очевидно місцевим не довіряли. Про це згадується у доволі відомому творі української літератури «Старосвітські батюшки та матушки» Нечуя-Левицького.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735135 вiд 2025-11-04 21:14:06

Здається вже писав, що сімейство Булгакових потрапило до Києва загалом випадково. Його дід був попом, а попи - вони були як солдати: сказали їхати на служіння до Києва - поїхав. Хоча думаєцца, що Київ для будь-якого попа був престижним і прибутковим місцем служіння.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735134 вiд 2025-11-04 20:58:57

sk (здалеку…)
№ 1735129 -
я не сумніваюсь що максимум 10 «лівих» сирійців знайдуть
--------------
більше. На 1000 «сирійців» 20 справжніх. Інші - зброд з усього арабського світу. Німеччину доять всі кому не лінь.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735133 вiд 2025-11-04 20:34:26

І трохи про футбол
-----
Arise, Sir David Beckham. ✨

This morning at Windsor Castle, The King presented Sir David Beckham with a Knighthood for Services to Sport and to Charity.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.