berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735092 вiд 2025-11-04 00:39:382 Orest Dniprovskiy № 1735087Нажаль, наша попсова пропаганда майже не відрізняється від кацапської. Насправді, ця совєцька пісня є оригінальною, а переспівав її Бйорн (що був пізніше у ABBA) зі своїм гуртом на кілька років пізніше за Міансарову. Ось цей кліп його гурту завжди і показують як ніби оригінал. Але навіть там не було нічого про Zonne. Я розумію, що глядачам марафонів норм, але такі вигадки дають кацапам зайві аргументи, що українці «зомбірованиє пропагандой». А це й навіть не пропаганда, а дурня якась.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735091 вiд 2025-11-04 00:10:30Пепс, Ти заєбав цим кацапським підаром шотуновим.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735090 вiд 2025-11-04 00:09:52Orest Dniprovskiy № 1735087 Вибач, але яким оце єбанашкою треба бути, щоби з кацапами на якісь екскурсії одним автобусом їздити?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735089 вiд 2025-11-03 23:37:33Шикарний гол Малиновського ? si=egWxHlvLD6Nme4EK
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735088 вiд 2025-11-03 23:15:09Вони на цьому не зупинились почали співати бременських музикантів. Ну і я увійшов в азарт і підспівав їм: «Наші флагі бєло-голубиє ми балєєм за Динамо Кієв ла-ла-ла єє». Після цього настала гробова тиша. Виходили ми з автобусу під прискіпливими поглядами кацапів
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735087 вiд 2025-11-03 23:02:51Про «Пусть всегда будет сонце» Відпочивали ми на Кіпрі. Після поїздки на віслюках, вечері і танців повертаємось на автобусі в готель. І тут кацапи кажуть, а давайте спайом і затягнули цю пісню. Ми сиділи в останньому ряду автобусу і тут я згадав хто є справжній автор цієї пісні і підспівав їм німецькою «Іммер шайне ді зоне». Кацапи принишкли, перестали співати, зрозуміли, що пісня вкрадена.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735086 вiд 2025-11-03 22:39:00Романов судив так шоб нікого не образить, шоб не звинуватили, і «как би чего не вийшло» А суддя ВАР кашне міг і підказать. Але тоді і Ярмолу треба було якось карать за стик з малим кротом.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735085 вiд 2025-11-03 22:29:48Якщо отой Дітер, сука, болєн, то хай лікується
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735084 вiд 2025-11-03 22:18:49Згоден..
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735083 вiд 2025-11-03 22:07:58Batyj Головной подонок - то варщик Пасхал
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735082 вiд 2025-11-03 21:56:09Ще згадав Дітера Болєна - теж расстрелять, бо русофіл і кацаподрочер. А от Томаса Андерса залишаємо - він проти Росії топить. Всі ґіти МТ - на смітник.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735081 вiд 2025-11-03 21:19:28Раптом хочете щось російське, подивіться цю духопідйомну пісеньку. Ремейк відомої радянської дитячої пісні «Пусть всегда будет сонце». ? si=Pu5jE811cPG4wEQQ
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735080 вiд 2025-11-03 20:50:15Булгакова треба, він створив дуже шкідливий міф про російський Київ.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735079 вiд 2025-11-03 20:36:58да-да, расстрылять шотунова :-) І Булгакова заодно. І Лобановського. Не любылы вони Україну.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735078 вiд 2025-11-03 20:02:55Досвідчені підараси - жопа одразу реагує на запах ахметівського бабла.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735077 вiд 2025-11-03 19:56:31падонки.. Головним арбітром матчу був Віталій Романов, арбітри ВАР — Ігор Пасхал і Семен Шлончак.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735076 вiд 2025-11-03 19:54:40ублюдочный конопля.. Как с ним в сборной вааще общаются?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735075 вiд 2025-11-03 19:53:43сраные кроты, будут про годы без побед рассказывать.. Не удивительно с купленным судеством.. 3 листопада 2025 19:37 Комітет арбітрів – про непризначений пенальті на Шолi: «Дія захисника підпадає під визначення фолу, який має каратися призначенням пенальті»
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735074 вiд 2025-11-03 19:38:342 Enot№ 1735071Треба з WeChat порівнювати. Не з «месседжерами»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735073 вiд 2025-11-03 19:18:43Дуров готує свій ШІ - Какун)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735072 вiд 2025-11-03 17:46:28Enot № 1735071 він і свій штучний інтелект просуває, вже і месенджер і вікіпедію свою… тесли, ракети, інтернет, нейралінк… що там же? «многостаночнік»! до речі. а де його інтеграція з тг? вони ж з дуровим анонсували щось? якось тихо забули про те…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735071 вiд 2025-11-03 17:38:58Ілоша випускає месенджер x-chat. Спитав у Grok щодо порівняння з Telegram та WhatsApp. Відповідь: X Chat — це нова служба обміну повідомленнями від платформи X з peer-to-peer шифруванням, подібним до Bitcoin, для високої приватності, без реклами та збору даних. Буде окремий додаток. Відмінності: - Від Telegram: повне E2E-шифрування за замовчуванням (у Telegram — лише в секретних чатах), сильніший фокус на безпеці. - Від WhatsApp: інтеграція з X, немає Meta-зв'язку. Може стати заміною Telegram, якщо розширить функції як канали та боти, але зараз це сильна альтернатива для приватності.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735070 вiд 2025-11-03 16:08:34Як Німеччина «озброюється до зубів», щоб протистояти Росії - The Telegraph https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c5yl9gexg9yo?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735069 вiд 2025-11-03 10:44:29З днем інженерних військ!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735068 вiд 2025-11-03 10:26:07?? По словам министра обороны Бельгии Тео Франкена, постоянно появляющиеся дроны над базами собирают сведения о дислокации истребителей F-16 и хранилищах боеприпасов. Ожидается, что на следующей неделе он представит план на сумму в 50 млн евро по развертыванию национальной системы противодействия дронам. Бельгия начала заниматься этим вопросом после поступления сообщений о дронах над авиабазой НАТО Кляйне-Брогель в городе Пер на северо-востоке страны. Там дислоцированы бельгийские истребители F-16, а также будут размещены истребители F-35. Также эта авиабаза в октябре использовалась для ежегодных учений НАТО по обороне территории Альянса с применением ядерного оружия. @yigal_levin
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735067 вiд 2025-11-03 08:47:49Vichny № 1735065 вiд 2025-11-03 01:43:07 Пепс, ось це нарешті заткне твій єбач стосовно шотунова твого підара? … Ніт!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735066 вiд 2025-11-03 01:58:58https://tsn.ua/glamur/organizator-koncertiv-zayaviv-scho-yuriy-shatunov-nenavidiv-ukrayinciv-scho-spivak-govoriv-2094352.html Земля скловатою підарасу
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735065 вiд 2025-11-03 01:43:07Пепс, ось це нарешті заткне твій єбач стосовно шотунова твого підара?
Vichny№ 1735064 вiд 2025-11-03 00:29:14 Enot № 1735059 вiд 2025-11-03 00:19:43 Ну по відео бачив, і шо? Охуївша пизда, яка експлуатує соціалістичні погляди бідноти
Vichny№ 1735063 вiд 2025-11-03 00:27:35PEPSI( Merkury) № 1735061 вiд 2025-11-03 00:24:32 Так значить ще не депортували на той момент, йопт
Vichny№ 1735062 вiд 2025-11-03 00:26:10PEPSI( Merkury) № 1735060 вiд 2025-11-03 00:19:49 Бля, та йди вже в сраку зі своїм кацапом шотуновим
PEPSI( Merkury)№ 1735061 вiд 2025-11-03 00:24:32Vichny № 1735057 А як сусіди можуть вступитися за тих, кого вже депортували? --------------------- Легко. Сім"ю мігранта менти повезли з квартири на депортацію, це побачили сусіди-німці і стали дзвонити у всі інстанції - "Ідіоти, кого ви депортуєте! Це нормальна інтегрована сім"я! Батьки працюють і співають у хорі. Діти - відмінники у школі. Ми напишемо міністру петицію!"
PEPSI( Merkury)№ 1735060 вiд 2025-11-03 00:19:49Vichny № 1735058 не розслабляйся. Шатунов - це я, ти, і ми всі. https://www.youtube.com/shorts/vrEK-u5Z1uM
Enot№ 1735059 вiд 2025-11-03 00:19:43Vichny № 1735056 вiд 2025-11-02 23:43:45 Ти Окасію-Кортес бачив?))
Vichny№ 1735058 вiд 2025-11-02 23:45:32PEPSI( Merkury) № 1735055 вiд 2025-11-02 23:37:01 Elecric Callboy не фріки, а митці. :-) -------------- Ні хуя собі, ми врешті-решт якось десь зійшлись у музичних смаках? Я хуїю
Vichny№ 1735057 вiд 2025-11-02 23:44:24PEPSI( Merkury) № 1735055 вiд 2025-11-02 23:37:01 А як сусіди можуть вступитися за тих, кого вже депортували?
Vichny№ 1735056 вiд 2025-11-02 23:43:45 Enot № 1735054 Хуй знає шо буде через 3 роки, але мені виглядає шо йобаний діджей там порве всіх з великим відривом. Демократи тупо сосуть, та і хуй на них би Але. Де нові Рейгани, блядь?
PEPSI( Merkury)№ 1735055 вiд 2025-11-02 23:37:01Elecric Callboy не фріки, а митці. :-) Фріки - німецька влада і поліція. Зараз розгорівся шкандаль з депортацією мігрантів-біженців. Влада довела квоти і поліція мусить виконати. Але зловити справжніх порушників важко, бо вони шифруються, вдома не живуть і т.д. Тому поліція пішла простим шляхом і хапає всіх підряд, у т.ч. і прекрасно інтергованих, працюючих мігрантів. Перевірка виявила, що 50% схоплених вночі вдома депортованих - нормальні люди, за яких вступились всі німці-сусіди з проханням відчепитись.
Enot№ 1735054 вiд 2025-11-02 23:33:27З великою долею імовірності наступним президентом США буде ліворадикальний президент. Маятник хитнеться в протилежну сторону. Але це буде не Мамадані, скоріше за все Окасіо-Кортес. Щоб перемогти респів, демократам треба висунути "свого Трампа".
Vichny№ 1735053 вiд 2025-11-02 22:53:23Просто ця шушваль соцілістична лізе, і це дає трампістам приводи, ну і переманює болото, яке з накими ультра-соці і срати не сядуть на одному кв км