🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 399.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735092 вiд 2025-11-04 00:39:38

2 Orest Dniprovskiy
№ 1735087
Нажаль, наша попсова пропаганда майже не відрізняється від кацапської. Насправді, ця совєцька пісня є оригінальною, а переспівав її Бйорн (що був пізніше у ABBA) зі своїм гуртом на кілька років пізніше за Міансарову. Ось цей кліп його гурту завжди і показують як ніби оригінал. Але навіть там не було нічого про Zonne. Я розумію, що глядачам марафонів норм, але такі вигадки дають кацапам зайві аргументи, що українці «зомбірованиє пропагандой». А це й навіть не пропаганда, а дурня якась.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735091 вiд 2025-11-04 00:10:30

Пепс,

Ти заєбав цим кацапським підаром шотуновим.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735090 вiд 2025-11-04 00:09:52

Orest Dniprovskiy
№ 1735087

Вибач, але яким оце єбанашкою треба бути, щоби з кацапами на якісь екскурсії одним автобусом їздити?

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735089 вiд 2025-11-03 23:37:33

Шикарний гол Малиновського
? si=egWxHlvLD6Nme4EK

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735088 вiд 2025-11-03 23:15:09

Вони на цьому не зупинились почали співати бременських музикантів. Ну і я увійшов в азарт і підспівав їм: «Наші флагі бєло-голубиє ми балєєм за Динамо Кієв ла-ла-ла єє». Після цього настала гробова тиша. Виходили ми з автобусу під прискіпливими поглядами кацапів

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735087 вiд 2025-11-03 23:02:51

Про «Пусть всегда будет сонце»

Відпочивали ми на Кіпрі. Після поїздки на віслюках, вечері і танців повертаємось на автобусі в готель.
І тут кацапи кажуть, а давайте спайом і затягнули цю пісню. Ми сиділи в останньому ряду автобусу і тут я згадав хто є справжній автор цієї пісні і підспівав їм німецькою «Іммер шайне ді зоне». Кацапи принишкли, перестали співати, зрозуміли, що пісня вкрадена.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735086 вiд 2025-11-03 22:39:00

Романов судив так шоб нікого не образить, шоб не звинуватили, і «как би чего не вийшло»
А суддя ВАР кашне міг і підказать. Але тоді і Ярмолу треба було якось карать за стик з малим кротом.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735085 вiд 2025-11-03 22:29:48

Якщо отой Дітер, сука, болєн, то хай лікується

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735084 вiд 2025-11-03 22:18:49

Згоден..

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735083 вiд 2025-11-03 22:07:58

Batyj

Головной подонок - то варщик Пасхал

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735082 вiд 2025-11-03 21:56:09

Ще згадав Дітера Болєна - теж расстрелять, бо русофіл і кацаподрочер.
А от Томаса Андерса залишаємо - він проти Росії топить.
Всі ґіти МТ - на смітник.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735081 вiд 2025-11-03 21:19:28

Раптом хочете щось російське, подивіться цю духопідйомну пісеньку. Ремейк відомої радянської дитячої пісні «Пусть всегда будет сонце».
? si=Pu5jE811cPG4wEQQ

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735080 вiд 2025-11-03 20:50:15

Булгакова треба, він створив дуже шкідливий міф про російський Київ.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735079 вiд 2025-11-03 20:36:58

да-да, расстрылять шотунова :-)
І Булгакова заодно.
І Лобановського.

Не любылы вони Україну.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735078 вiд 2025-11-03 20:02:55

Досвідчені підараси - жопа одразу реагує на запах ахметівського бабла.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735077 вiд 2025-11-03 19:56:31

падонки..

Головним арбітром матчу був Віталій Романов, арбітри ВАР — Ігор Пасхал і Семен Шлончак.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735076 вiд 2025-11-03 19:54:40

ублюдочный конопля.. Как с ним в сборной вааще общаются?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735075 вiд 2025-11-03 19:53:43

сраные кроты, будут про годы без побед рассказывать.. Не удивительно с купленным судеством..

3 листопада 2025 19:37
Комітет арбітрів – про непризначений пенальті на Шолi: «Дія захисника підпадає під визначення фолу, який має каратися призначенням пенальті»

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735074 вiд 2025-11-03 19:38:34

2 Enot
№ 1735071
Треба з WeChat порівнювати. Не з «месседжерами»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735073 вiд 2025-11-03 19:18:43

Дуров готує свій ШІ - Какун)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735072 вiд 2025-11-03 17:46:28

Enot
№ 1735071
він і свій штучний інтелект просуває, вже і месенджер і вікіпедію свою…
тесли, ракети, інтернет, нейралінк… що там же?
«многостаночнік»!
до речі. а де його інтеграція з тг? вони ж з дуровим анонсували щось? якось тихо забули про те…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735071 вiд 2025-11-03 17:38:58

Ілоша випускає месенджер x-chat. Спитав у Grok щодо порівняння з Telegram та WhatsApp.
Відповідь:
X Chat — це нова служба обміну повідомленнями від платформи X з peer-to-peer шифруванням, подібним до Bitcoin, для високої приватності, без реклами та збору даних. Буде окремий додаток.

Відмінності:
- Від Telegram: повне E2E-шифрування за замовчуванням (у Telegram — лише в секретних чатах), сильніший фокус на безпеці.
- Від WhatsApp: інтеграція з X, немає Meta-зв'язку.

Може стати заміною Telegram, якщо розширить функції як канали та боти, але зараз це сильна альтернатива для приватності.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735070 вiд 2025-11-03 16:08:34

Як Німеччина «озброюється до зубів», щоб протистояти Росії - The Telegraph

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c5yl9gexg9yo?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735069 вiд 2025-11-03 10:44:29

З днем інженерних військ!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735068 вiд 2025-11-03 10:26:07

?? По словам министра обороны Бельгии Тео Франкена, постоянно появляющиеся дроны над базами собирают сведения о дислокации истребителей F-16 и хранилищах боеприпасов.

Ожидается, что на следующей неделе он представит план на сумму в 50 млн евро по развертыванию национальной системы противодействия дронам.

Бельгия начала заниматься этим вопросом после поступления сообщений о дронах над авиабазой НАТО Кляйне-Брогель в городе Пер на северо-востоке страны.

Там дислоцированы бельгийские истребители F-16, а также будут размещены истребители F-35.

Также эта авиабаза в октябре использовалась для ежегодных учений НАТО по обороне территории Альянса с применением ядерного оружия.

@yigal_levin

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735067 вiд 2025-11-03 08:47:49

Vichny
№ 1735065 вiд 2025-11-03 01:43:07

Пепс, ось це нарешті заткне твій єбач стосовно шотунова твого підара?

Ніт!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735066 вiд 2025-11-03 01:58:58

https://tsn.ua/glamur/organizator-koncertiv-zayaviv-scho-yuriy-shatunov-nenavidiv-ukrayinciv-scho-spivak-govoriv-2094352.html

Земля скловатою підарасу

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1735065 вiд 2025-11-03 01:43:07

Пепс, ось це нарешті заткне твій єбач стосовно шотунова твого підара?

🔍 Пошук