Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735052 вiд 2025-11-02 22:51:49Мамадані не може бути президентом США, тому що народився за межами США. А що там він у Нью Йорку обіцяє це все хуйня. Дасть пробратися респам і то добре.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735051 вiд 2025-11-02 22:33:36Це якась пізда. Одне іншого гірше https://espreso.tv/svit-pislyazavtra-na-viborakh-mera-nyu-yorka-zdaten-peremogti-sotsialist-musulmanin-z-chervonoyu-zirkoyu-zokhran-mamdani-opituvannya#goog_rewarded
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735050 вiд 2025-11-02 22:17:29Vichny № 1735049 так. прикольна тема і відео.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735049 вiд 2025-11-02 22:08:39Німецькі фріки Elecric Callboy замути черговий шедевр:
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735048 вiд 2025-11-02 20:27:41Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1735045 ідея піздувата з усіх боків, як з рештою і все згенероване Верховним Пятіугольніком. На поїзди квитків в продажу нема, нічого дозаповнювать.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735047 вiд 2025-11-02 20:15:52+№ 1735040Тобто це більше справді той випадок, коли перемогло бабло - хоча бажання було, і може навіть забагато, бо іноді воно заважало приймати раціональні рішення.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735046 вiд 2025-11-02 20:14:41Очеретько по інтерв'ю нормальна людина. Мабуть вплинула на нього гра в Карпатах
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735045 вiд 2025-11-02 20:13:38Щодо 3 тис безкоштовних кілометрів залізницею - воно на ділі ніби не таке 3.143дувате, як виглядає:https://lb.ua/economics/2025/11/02/704831_ukrzaliznitsya_rozyasnila_hto.html
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735044 вiд 2025-11-02 20:03:25Соррі …Шахтарськ. Клята автокоррекція.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735043 вiд 2025-11-02 20:01:5819-46 Щойно було уражено нафтобазу у місті Шахтарська …ну хоч так.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735042 вiд 2025-11-02 19:58:13Якщо хочеш пробити з непередбачуваним результатом, мусиш бити ближньою ногою. Цей зробив Караваєв, вибиваючи м'яча робочою правою, хоч треба було вибивати лівою. Кабаєв як не прострілює-навішує лівою, так і не вибиває нею ж.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735041 вiд 2025-11-02 19:56:36Напевно це максимум нинішнього Динамо. Майстерності відверто бракує. За бажання респект
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735040 вiд 2025-11-02 19:56:14Ніби і гідно відіграли, але поразка є поразка. На відміну від кубкового матчу, турок розумніше розпорядився наявним у нього ресурсом абізянок, а у СаШо відповіді не знайшлося.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735039 вiд 2025-11-02 19:53:55по чужим так Кабаев здається не бив, а тут бач …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735038 вiд 2025-11-02 19:46:57Ярмола ледве не придушив кротеня.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735037 вiд 2025-11-02 19:42:26Знову втратили контроль м'яча.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735036 вiд 2025-11-02 19:27:36Двоє марлонів? Підарокоментам слід називати одного «мурлон», а іншого «муфлон» - і все буде зрозуміло.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735035 вiд 2025-11-02 19:25:58Марлону який Гомес має 21 рік, як сказали диктори, я ба дав 31 . Пагано вони зберігаються в тропіках.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735034 вiд 2025-11-02 19:17:55Оце футбол пішов
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735033 вiд 2025-11-02 19:15:39а підаро-комент на залУПЛ-тб чуть не захлинувся слиною від радості голу Шахти
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735032 вiд 2025-11-02 19:15:09Кажу ж постійно …Кабаєв тільки зправа.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735031 вiд 2025-11-02 19:14:04Знов не заважають бити, тепер це Піхальок.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735030 вiд 2025-11-02 19:07:11Я писав багато Шолу з поля…Кабаєва направо …на лівому фланзі він тільки втрачає м'яч.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735029 вiд 2025-11-02 18:53:25LAZY № 1735020 у Вoви нeнaвисть дo Зe зaтьмaрює рoзум… нe рoзумiє прoстих рeчeй…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735028 вiд 2025-11-02 18:52:49та він і в атаці не дуже. Суєти і біганини багато, але думки нуль, і паса нема
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735027 вiд 2025-11-02 18:35:55Шола Огундяй у захисті та взагалі у відборі безпомічний абсолютно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735026 вiд 2025-11-02 18:33:42А що за реклама «Давай грай»? Це ж має бути копірайт Алєгвладімірича.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735025 вiд 2025-11-02 18:24:56класичне - хуїчне
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735024 вiд 2025-11-02 18:24:10попова та бражка я просто не можу бачити..
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735023 вiд 2025-11-02 18:12:51Зовсім необов'язковий кутовий :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735022 вiд 2025-11-02 18:07:55стабільность - прізнак мастєрства
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735021 вiд 2025-11-02 17:20:35Лобзик, ну піздані ще чего.. а то ми у кротів так не виграємо..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735020 вiд 2025-11-02 10:45:17Зелёнкин … Дебільна блядь манера паплюжити українські прізвища на кацапський манер.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735019 вiд 2025-11-02 10:40:01я думав - це жарт, а він дійсно дурень.. ---------------- «Кожен українець отримає 3000 км безкоштовних поїздок Укрзалізницею» (с) Зелёнкин
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735018 вiд 2025-11-02 10:37:43Є думка, що у нього зараз в адміністрації - як у совячому Політбюро: всі говорять те, що хоче чути генсек.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735017 вiд 2025-11-02 10:13:12LAZY № 1735015 ---- Може і так. Просто йому треба слухати не Вітькоффа чи Наварро (довбойоба від тарифів), а Рубіо і може Бессента. Може шось і зробе доброго.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735016 вiд 2025-11-02 10:13:00Риторика трампидла щодо Нігерії («вони кривдять наших любимих християн») абсолютно йобнута. США - не християнська держава, а трампидло - не хрестоносець.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735015 вiд 2025-11-02 10:07:55У деяких питаннях Трамп вже починає робити щось більше ніж Джо. Він хаотичний та пиздуватий довбойоб, але він може стати тим самим класичним злом, яке врешті-решт творить добро. У Трампа є людські риси, треба просто їх використовувати правильно. Він не кончений упоротий ублюдок-фрік-людожер, як хуйло.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735014 вiд 2025-11-02 10:03:42Типова політика Трампа пиздіти, погрожувати, блефувати але не робити роботу. Сподівається, що ці мудаки злякаються і перестануть чіпати білих чи християн? Ну і зрештою ця нікчемна Трампівська балаканина розрахована на внутрішній республіканський електорат. Не певен, чи той електорат взагалі щось вдупляє. Вони слухають тих ЮТ подкастерів, які на три години програму роблять і пиздять собі про все і ніачьом - товкуть воду в ступі.
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1735013 вiд 2025-11-02 10:02:38Нафтоналивний порт у Туапсе (частина Туапсинського морського торговельного порту) є одним із найбільших нафтоекспортних терміналів Росії на Чорному морі, і його можна вважати великим за обсягами перевалки. Він відіграє критично важливу роль у експорті нафтопродуктів. … Отігуд!