🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 3996.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591212 вiд 2021-01-06 12:30:44

Тим часом, стєпашкін огризається і навіть погрожує:
------------------------
«…РЎРІРѕС—РјРё постами Арсен Жумаділ РѕРІ (РіР» ава Медзакупівел СЊ) дискредитує Україну перед міжнародним співтовариством. Також цим РІС–РЅ почав погіршувати наші позиції РІ переговорах. РЇ думаю, що найбл ижчим часом РјРё поміняємо компанію, СЏРєР° виконуватиме функції С–Р· закупівл С– вакцин. РњРё РЅРµ можемо ризикувати забезпеченням вакцинами України», - сказав РІС–РЅ ".

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591211 вiд 2021-01-06 12:30:18

ДЮСШ працюють, хоча л окдаун. Причому л егал ьно. Різниця між ДЮСШ та звичайною школ ою незрозуміл а; я би сказав, що в ДЮСШ ризик підхопити вірус набагато вище, ал е хто про це думає

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591210 вiд 2021-01-06 12:27:48

Sauron
в„– 1591209
РЅСѓ РґР°.
можна припустить, шо л укашскі її дівати нікуди, і він умовно даром роздає. Ал е в це мал о віриться, та і все одно, навіть нашару від нього дурно пахне.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591209 вiд 2021-01-06 12:22:55

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1591207

Прийшл Р° команда допомогти Лукашенці РєСѓРґРёСЃСЊ подіти енергію Р· РЅРѕРІРѕС— АЕС…

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591208 вiд 2021-01-06 12:18:14

до речі непогано портніков сказав:
подивіться СЏРє борються Р· епідемією СѓСЂСЏРґРё РґРµ РїСЂРё РІР» аді РїРѕРїСѓР» істи, С– там РґРµ «С‚ехнократи».
Р±РѕСЂСЋСЃСЏ чи трамп - РІС–СЂСѓСЃ - фігня, то РІСЃРµ китайці-РІРѕРѕР·-фейк_РЅСЊСЋР· Р» якають пересічних… проходить пара місяців - РѕР№-Р±Р» СЏСЏСЏСЏСЏ… жорсткий Р» окдаун, РІСЃС–Рј сидіти РІ хатах, Р·Р° РІРёС…С–Рґ - «СЂР°СЃСЃС‚рєл», РѕСЃСЊ вам бабл Рѕ РЅР° шару!
РЅСѓ РґРѕР±СЂРµ що Сѓ РЅРёС… С…РѕС‡ бабл Рѕ С”…
наш вовочка Р· тієї Р¶ «РіРѕРї-компанії». РіСѓР» яємо РЅР° СЂС–Р·РґРІСЏРЅС– свята -потім СЃРёРґРёРј РІРґРѕРјР°, РІС–РґРјРѕР» юємо РіСЂС–С…Рё… ал Рµ це РЅРµ точно…

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591207 вiд 2021-01-06 12:14:15

в тему ел ектрики. Хтось проти л укашеску санкції вводе, а хтось ел ектрику купує

"Україна в січні 2021 року відновил а імпорт ел ектроенергії з Біл орусі післ я майже дев'ятимісячної заборони регул ятора.
Р—РіС–РґРЅРѕ Р· даними РЅР° сайті В «РЈРєСЂРµРЅРµСЂРіРѕВ», станом РЅР° 4 січня Україна РІР¶Рµ імпортувал Р° Р· Біл РѕСЂСѓСЃС–С— 150 РњР’С‚-РіРѕРґ ел ектричної енергії. "

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591206 вiд 2021-01-06 12:01:55

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1591205
РЅСѓ РјРё Р¶ РІ цирку живемо. тому «РЅРѕ єто РЅС” точно» (СЃ) - наш Р» РѕР·СѓРЅРі…
СЃСЊРѕРіРѕРґРЅС– спеціал СЊРЅРѕ РїРѕРґР·РІРѕРЅРёРІ РЅР° корти ті що «РїС–Рґ порошенко» - питаю що там Р· Р» окдауном. кажуть що СЃ 8РіРѕ працювати РЅРµ будемо, ал Рµ каб-РјС–РЅ фінал СЊРЅРѕ ще СЂРѕР·'яснень РЅРµ давав, тому С…Р·. чекаємо…
РЅСѓ тобто сказал Рё що Р±СѓРґРµ жорсткий Р» окдаун. Р» СЋРґСЏРј, що будуть РЅР° час Р» окдауну без роботи, потрібно РїР» анувати що робити… ал Рµ - «С†Рµ РЅРµ точно» С– РґРѕ останнього РґРЅСЏ ніхто точно РЅРµ знає навіть чи Р±СѓРґРµ Р» окдаун чи РЅС–…

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591205 вiд 2021-01-06 11:52:19

Тим часом:

«Р’ерещук: РќРµ бачу серйозних підстав РґР» СЏ запровадження тотал СЊРЅРѕРіРѕ Р» окдауну»
---------------------------
Якщо тупа пєсда не бачить серйозних підстав, то безумовно треба запроваджувати.

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591204 вiд 2021-01-06 11:40:51

Enot
в„– 1591199

Хіба ми спіл кувал ися поза О.? Може, я щось пл утаю? І про ненависть до арабів або євреїв теж, я не думаю, що це до мене.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591203 вiд 2021-01-06 11:37:10

Также сегодня родил ись Лозинский, Гол овко и Буял ьский.
Хороший день! :)

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591202 вiд 2021-01-06 11:33:29

@DynamoKyiv
Цього РґРЅСЏ, 82 СЂРѕРєРё тому, народився Р» егендарний гравець С– наставник РєРёС—РІСЃСЊРєРѕРіРѕ В «Р”инамо» Вал ерій ЛОБАНОВСЬКР? Р™



Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591201 вiд 2021-01-06 11:20:41

+в„– 1591169

І то тих ікспьордів звідти посл ал и нафуй - мовл яв, у нас свої ікспьорди є, з партійними квитками.
--------------------
"Команді Всесвітньої організації охорони здоровʼя, яка розсл ідує походження Covid-19 у місті Ухань, відмовл ено у вʼїзді до Китаю.

Двоє чл енів уже вирушил и в дорогу - один повернувся назад, а інший перебуває на шл яху назад у третій країні, передає ВВС ".

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591200 вiд 2021-01-06 10:51:31

sk (chromebook acer)
в„– 1591198

В мене ел ектрика 14 центів за кіл оват.
Дл я VW ID3 обіцяють витрату менш ніж 20 кіл оват на 100 км.
2.5 - 3 євро на 100 км.
Мій дизел ьний Опел ь Астра вкл адається в 4.5-5 євро на 100 км.
Додай субсидії держави, (поки що) безкоштовні зарядки, інакше оподаткування, дешевший сервіс. Різниця на користь ел ектрики буде відчутною.
Р—Р? РЇСЃРЅР° СЂС–С‡ РЅС–СЏРєР° Тесл Р° РЅРµ РїСЂРѕС—РґРµ РЅР° РѕРґРЅРѕРјСѓ заряді стіл СЊРєРё СЃРєС–Р» СЊРєРё СЏ РЅР° РѕРґРЅС–Р№ заправці :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591199 вiд 2021-01-06 10:42:01

Shmyg
Те що треба бул о я пояснив в особистому спіл куванні поза О. А расизм це зл о. Ненависть до арабів чи ненависть до євреїв це одне й те ж.

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591198 вiд 2021-01-06 10:31:03

Akela
в„– 1591193
та да. то мені на вечір здал ось що 0.25 - дуже мал о, хоча не збагнув що наша 1.5+ грн за кВт - то у євро-центах - взагал і майже нул ь :)
---------
Бубіко, Пепсі, тоді РІ мене інша математична загадка. РїСЂРё таких цінах РЅР° ел ектрику РґР» СЏ домогосподарств, щось РЅРµ сходиться математика РїРѕ економії РїРѕС—Р·РґРѕРє РЅР° «РµР» ектричках» …
наприкл ад бензин 1 євро. розход 10 л на 100 км. ну тобто 10 євро на 100 км. якщо машина їздить на газу - то в 2 рази дешевше, 5 євро на 100 км
Сѓ мене Сѓ брата ел екрична машина - то РІС–РЅ мені розказує що Сѓ РЅСЊРѕРіРѕ 1 РєРј РЅР° ел ектро-машині виходить Сѓ 5+ разів дешевше Р·Р° газ. ал Рµ якщо Сѓ німеччині ел ектрика Сѓ 5 раз дорожча РїСЂРё +- СЃС…РѕР¶РёС… цінах РЅР° газ-бензин - то тіл СЊРєРё ті «РїР» юшки» РІС–Рґ держави С– С” РѕСЃРЅРѕРІРЅРёРј драйвером продаж ел ектро-карів? РЅСѓ там СЏ знаю податок річний теж СЃРёР» СЊРЅРѕ РІРїР» иває…
РЅСѓ тобто без стимул С–РІ РІС–Рґ держави - ел ектро-кар - РЅС–С…-СЏ РЅРµ С” раціонал СЊРЅРёР№ РІРёР±С–СЂ (СЏ РІР¶Рµ мовчу РїСЂРѕ комфорт, дистанцію переміщення, кондиціонер С– С‚. Рї…)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591197 вiд 2021-01-06 10:27:26

РЁСѓР±РёРЅ
в„– 1591195

Так демси виграл и Джорджію і Байден і кандидат в Сенат
Як кажуть демократи - пора відкривати грузинське червоне!



Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591196 вiд 2021-01-06 09:57:07

Ukrainian Ranger
в„– 1591174

П. Єнот вище від того, аби комусь пояснювати свою думку, я це зрозумів з того часу, кол и він мені розповідав про те, що я спіл куюся з неосвіченими арабами.

Шубин [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591195 вiд 2021-01-06 09:39:48

Демократы выиграл и Сенат. Total

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591194 вiд 2021-01-06 08:37:36

2 bubiko
в„– 1591190
Вичный цитирует шедеврал ьных парней, творчество которых тебе, вероятно, неведомо пока))))
&t=112s

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591193 вiд 2021-01-06 08:35:57

2 sk
в„– 1591176
))))) 25 центов это четверть евро. Т. е. 8,5 грн. Никак не 1 грн :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591192 вiд 2021-01-06 08:09:34

bubiko
в„– 1591190В РІiРґ 2021-01-06 03:38:44

А машина без бака - то повна срака. Ну не то що б повна, ал е така як в шпака.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591191 вiд 2021-01-06 05:33:11

01.01.21 23:15 Р’ РЎР» авянске прошл Рѕ факел СЊРЅРѕРµ шествие РєРѕ РґРЅСЋ рождения Бандеры. Р’Р? ДЕО+ФОТОрепортаж
В Сл авянске Донецкой обл асти ко дню рождения проводника ОУН Степана Бандеры 1 января прошел традиционный факел ьный марш.

bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591190 вiд 2021-01-06 03:38:44

Vichny
в„– 1591187

Как вторая машина в хозяйстве с 9300 € премией от государства и корпаративной скидкой саме то. Да и Wallbox беспл атно ставят.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591189 вiд 2021-01-06 00:58:49

я х. з. шо ви робите з тією ел ектрикою, ал е в нас на двох, бо мал а мешкає окремо, з кондіціонером (обігрівачем), бойл ером дл я гарячої води, ел ектро духовкою (працює, багато), л ампи правда поміняв на л ед, ну виходе 180-220 кВт на круг.
За грудень бул о 236 і жінка сказал а шо забагато насвітил и :)
Може світл о треба за собою вимикать? :)

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591188 вiд 2021-01-06 00:42:58

та ж не москал ь
в„– 1591168
я тобі вже якось розказував. На місцевому рівні, законодавчо заборонене відкл ючатись від мережі тепл опостачання.
Тобто можна відкл ючитись усім будинком. Дл я цього потрібно згода 75% мешканців, або ріщення ОСББ-кооператива. Окремо, по одній квартирі - ні.
Від'єднатись від мережі не можно.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591187 вiд 2021-01-06 00:33:29

bubiko
С” 1591162В РІiРґ 2021-01-05 17:58:36

Ел єктрокар? РўРѕ йєст РїСЂРѕР±Р» єма…

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591186 вiд 2021-01-06 00:08:28

kolip
в„– 1591184
а. ок. то я щось, дійсно десь 0 загубив. ок

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591185 вiд 2021-01-06 00:05:40

Ukrainian Ranger
в„– 1591174В РІiРґ 2021-01-05 22:28:52

Ти? Не фейсбучний анонім??
А хто тоді ти? ггг

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591184 вiд 2021-01-05 23:57:51

sk (chromebook acer)
в„– 1591176

Ти не гарячкуй. 25 центів за кВт, це 8,75 грн за курсом 35 грн/Є. В Києві тариф на е/е з 1.01.21р. - 1,68 грн/кВт. Ось тепер і порівнюй, в кого дешевше. Біда з вами гуманітаріями :)

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591183 вiд 2021-01-05 23:36:04

СБУ блокувала контрабанду 1035 кг героїну до країн Євросоюзу

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591182 вiд 2021-01-05 23:22:54

щось я ваш стьоб не зрозумів
скіл ьки в грн пл атит Бубіко за ел ектрику - можете показати?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591181 вiд 2021-01-05 23:19:28

косинус фи

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591180 вiд 2021-01-05 22:57:07

А в военное время пи вааще восьми достигал о..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591179 вiд 2021-01-05 22:51:22

Сцуко, 35 раздел ить на 4 пол учает 1.
Даже не 3 и не 13, а 1..

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591178 вiд 2021-01-05 22:47:00

РїРѕРґРёРІРёРІСЃСЏ статистику Р·Р° 6 «Р» ітніх» місяців
вийшл о в середньому 200 к-вт по денному тарифу і 180 по нічному. десь 380 к-вт в міс
4 л юдини з гарячою водою без ел ектро-машини

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591177 вiд 2021-01-05 22:45:37

Путаешь, и очень дохуя. Счетовод..

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591176 вiд 2021-01-05 22:38:42

Эл ектричество 25 центов кВ.
------
якщо в грн перевести по курсу 35 - то це десь наша 1 грн за к-ватт? я нічого не пл утаю?
у нас 1.5+ - чи які там зараз розцінки?
виходить нам дешевше буде жити якщо до якогсь там берл ін-обл -енерго підкл ючитись :)

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591175 вiд 2021-01-05 22:29:02

bubiko
в„– 1591173

Немного? У меня квартира, семья из 4х чел овек, горячая вода на эл ектричестве, эл ектромашины нет---500 кВт/мес.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591174 вiд 2021-01-05 22:28:52

Бачу, що Єнот пише на ФБ і тихо охуєваю.

Єноте, може ти тут мені поясниш свої претензії до Супрун? Я не фейсбучний анонім, ми начебто завжди товаришувал и. Можеш аргументовано викл асти свою позицію?

bubiko [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1591173 вiд 2021-01-05 20:31:19

РїРёРѕРЅР­СЂ
в„– 1591172

У меня дом немного на эл ектросбережение прокачен :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.