LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734932 вiд 2025-10-31 08:02:04Хитрожопий запопадливий васточний підар. Налити солоденького щербету, улеслити компліментами, а потім зненацька задушити шовковим шнурком, або встромити ятаган у спину.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734931 вiд 2025-10-31 07:58:30Педія вважає дораду (dourade) одним із різновидів морського окуня (seabream), і стверджує, що її таки чимало розводять на аквафермах:…intensive rearing systems were developed during the 1980s, and gilt-head seabream has become an important aquaculture species, primarily in the Mediterranean area and Portugal. Reported production was negligible until the late 1980s, but reached 140,000 metric tons (140,000 long tons; 150,000 short tons) in 2010, thus dwarfing the capture fisheries production.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734930 вiд 2025-10-31 07:50:16Хитрий турок заманює, це точно. Але СаШо та його ігуана не піддадуться на ваші інсинуації, ефенді.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734929 вiд 2025-10-31 07:48:18Та дорада, що продається в магазинах, зокрема у нас - фермерська риба. Інакше вона б коштувала вп'ятеро дорожче. В Середземному морі майже нема дикої риби масового вилову для постачання торгових мереж і ресторанів. А те що ловиться, то ексклюзивно для ресторанів, дорого відповідно.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734928 вiд 2025-10-31 07:28:36Sauron Звідки ти взяв, що дорада «фермерська риба»? Це абсолютно дика риба. У Середземному морі коли пірнаєш із маскою, це більшість риби, яку ти бачиш
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734927 вiд 2025-10-31 07:11:50Підступний коментар. Поки динамівці п'ють пиво, а Сашко вдягнув корону, кроти бігають марафони і в саунах скидають зайву вагу.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734926 вiд 2025-10-31 07:04:16– В 2-му таймі у «Динамо» спрацювали заміни. Вийшов Бражко – посилив гру, вийшов Герреро пізніше – забив. Чи можна сказати, що через ці заміни «Динамо» виграло гру, в той час як заміни «Шахтаря», можливо, не настільки посилили гру, як вам того хотілося? – Це тому, що в «Динамо» кращий головний тренер і він зумів краще повпливати на перебіг подій у матчі, – сказав Туран.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734925 вiд 2025-10-31 00:10:36Тут краще - https://ukrfootball.ua/rizne/pavelko-diznavsya-verdikt-yevropeiskogo-sudu-chi-diisno-nezakonno-eksprezidenta-uaf-trimali-pid-vartoyu/ Бо Динамоманія підзаєбала своєю рекламою. Нє, ну ясно, шо заробляти всім треба, але на Динамоманії то, курва, занадто якось з тими поп-апами та іншими хуяпами
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734924 вiд 2025-10-31 00:08:40Гугланув. Ця павелка на цьому ще й бабла підняла, ну ахуєть вобше https://www.dynamomania.com/news/765924-pavelko-vyigral-delo-v-evropejskom-sude-ego-zaklyuchenie-priznano-nezakonnym
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734923 вiд 2025-10-30 23:54:28Voxa (м. Запоріжжя) № 1734909 Та наче норм запах. Можна спробувати на 5 хв полити лимонним соком перед смаженням
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734922 вiд 2025-10-30 23:50:50а шо Павелко, кому він тепер надо, коли його посаду вже зайняли. Його ж сажали не за те шо гроші «зникли», а шоб місце звільнить. Можу помилятись, але вроде як було таке шо його випустили
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734921 вiд 2025-10-30 23:42:11А шо з Павелко, до речі? Пам'ятаю, закривали в сізо, але ж Такілюди (тм) не можуть же там сидіти довго (хоча Коло Мойський сидить наче і то мене дивує)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734920 вiд 2025-10-30 23:05:50Vichny № 1734918 а нічого дивного, ти міг і не помітить, бо Лесік там промайнув без спогадів, так би мовити нєзрімо, Хацкевіча вигнали в серпні, і його призначили, він тренував так само і запам'ятавсь тіки отією «радістю програшу» … ну а потім вже «образився» і пішов шестеріть до Павелка.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734919 вiд 2025-10-30 23:01:20А тепер пригадую вже, як Жерсон хуярив по пластиковому даху лавки, а Міха як обісраний потім виправдовувався перед гравцями стосовно невчасної заміни - «ну ми старааааалісь!»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734918 вiд 2025-10-30 22:59:23О курва, мені чомусь здавалося що Миха був у руля хуй зна коли, після смерті Лобановського, ну про другий прихід смутно пам'ятаю, і думав це десь в районі 2010-2012. А тут, виявляється, в 2019 він теж був. А у мене ті роки зовсім не асоціюються з Михою, мені видавалося що тоді румун був. Час якось дивно плине, нелінійно.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734917 вiд 2025-10-30 22:55:52програли в останньому матчі ЧУ комусь 2:0, непомню вже кому, але Зоря зіграла внічію і лишилась на 3 місці. Добре помню як Лесік радів на лавці разом з Евтушенко :( напевно за цю радість під час програного матчу Суркіс його і випер.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734916 вiд 2025-10-30 21:05:22Той матч був наприкінці жовтня 2019 року, а Міху ви3.143дили влітку 2020-го.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734915 вiд 2025-10-30 21:01:19Який Міха у 20-му?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734914 вiд 2025-10-30 20:31:25Цікаво, що у розіграші Кубку 2019/2020 ДК за тренерства Міхи також у 1/8 дрюкнуло кротівню з тим же рахунком 2:1. Подивився склади - у кротів в обох матчах виходив лише Кротвієнко, а у ДК - Караваєв і Попов (який у матчі 31 жовтня 2019 року забив переможний мʼяч).
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734913 вiд 2025-10-30 17:07:22правильно тут хтось писав, що на останні моделі гріпенів ставлять «штатівські» двигуни від дженерал-електрік… десь на днях пробігали новини про те що вони затримують постачання цих двигунів. індія для своїх літаків теж ті двигуни замовляє…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734912 вiд 2025-10-30 11:13:01PEPSI (Merkury) № 1734907 Лев матчу, це як ти розумієш, нагорода чи відзнака, придумана спонсором Збірних України пиво Львівське (Карлсберг Україна), Я б не скумбрію, а ляща матчу відзначав.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734911 вiд 2025-10-30 10:40:36Сауроне, я обожнюю Скумбрію запечену в тайській карі пасті. Скумбрію краще запікати, або солити, коптити. Смажити, трошки різкий запах і смак.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734910 вiд 2025-10-30 10:37:08Sauron № 1734906 ----- Так Сауроне. Свята правда. Всі косякові риби, які по морю-окіяну стаями ходять, і яких не вирощують у садках прибрежених штучно люди, - всі ці риби (о) мега3-корисні. Риби смажені у глибокому жиру в олії, шкідливі при нашому сучасному трибі харчування і мало-рухомої поведінки. Я був 2003 року у Вроцлаві, і там на Зал вокзалі центральному - як виходиш в місто через привокзальну площу по діагоналі ліворуч (тепер там стоїть великий ТРЦ), колись стояв тоді Маф павільйончик 10 кв. метрів Smażalnia ryb (смажальня риби) Так оту мойву, салаку, хек смажили во фрютюрі прямо як у нас чебуреки при тобі, і продавали як фіш-енд-чипс на паперових тарілочках. Пиво, соки, хліб, зємнякі готоване - настойонцо там столики. А люди також брали з собою. В павільйоні природно смерділо/пахло смаженою рибою. Але там дуже дешево можна було перекусити. Другий такого роду заклад, але трощки більш класний і як справжня крута кулінарія для харчування робочого класу бачив в Будапешті на стороні Буди, здається біля станції метра Moszkva, там недалеко посадка в трамвай зубчастий, який немов фунікулер в гору їде. Так ось там не пахло, десь з тилу смажили - багато було риби смаженої (як річкової так і океанської). І міщани Буди, роботяги брали і їли. Відомо що річкова риба - це один з стовпів мадярської кухні, бо мають дві великих річки Дунай і Тиса.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734909 вiд 2025-10-30 10:25:44Sauron № 1734906 а запах? вона ж як селедка
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734908 вiд 2025-10-30 10:13:56До речі, за вчорашній матч слід відзначити Нещеретп - за впевнену поведінку на виходах і за відсутність їбонутих введень м'яча ближньому захиснику. Хоча це йому може хтось нарешті сказав полишити цю фуйню ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734907 вiд 2025-10-30 09:58:05Тоді треба вручати не Лева матчу, а скумбрію матчу. Я вважаю :).
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734906 вiд 2025-10-30 09:28:49Дорадо - фермерська риба, тобто мало рухається протягом життя і годується комбікормом. Як і лосось в наших магазинах. Якщо вибирати найбільш корисну рибу, то це однозначно - скумбрія. Як на мене, то вона і найсмачніша. Спробуйте її посмажити.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734905 вiд 2025-10-30 09:10:102 berehon№ 1734896Стратегія може бути лише одна - фарт/нефарт
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734904 вiд 2025-10-30 07:27:40Колись полюбляв рибне філе у тісті, але мабуть то була камбала чи інша морська риба, бо справді філе - жодної кістки. Англійці для своєї народної страви fish and chips використовують переважно тріску - знов-таки у тісті. ШІ повідомляє, що цей метод приготування риби вони запозичили у євреїв-сефардів: The practice of frying white fish in batter was introduced to England by Sephardic Jews fleeing persecution in the 15th century, who would prepare fish this way to be eaten cold on the Sabbath
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734903 вiд 2025-10-30 07:20:50PEPSI (Merkury) № 1734899 вiд 2025-10-30 05:46:36 Прибрати одне слово - і це виходить вірш із правильним розміром: ДК - То мертвий Спартак нахлобучить, То мертвих кротів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734902 вiд 2025-10-30 07:15:09Смажених карасів не подають у вишуканих ресторанах, тому що по любому треба руками їсти, а не виделкою і спеціальним у формі довгої лопатки ножем для рибки, тому це просте народне і класне.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734901 вiд 2025-10-30 07:00:21СіДорадо в Києві це якраз дуже снобістське їдло, а смажені карасі чи мойва, це низове і народне
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734900 вiд 2025-10-30 06:38:40- Как живьотє, карасі? - Нічєво сєбє, мерсі. (с) низове, народне.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734899 вiд 2025-10-30 05:46:36ДК то мертвий Спартак Москва нахлобучить, То мертвих кротів. :-))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734898 вiд 2025-10-30 05:35:21Ну, што, З перемогою!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734897 вiд 2025-10-30 02:16:02Vichny № 1734894 Та все так, тільки я особисто більше фанат вітчизняної річкової риби. Маю низові народні смаки, шо уж тут.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734896 вiд 2025-10-30 01:20:262 Fozzey№ 1734879Може бути вказано, що одна з цих двох ігор має бути з кротами, наприклад. Просто цікаво, хто і чому вибрав — за контрактом, щоб порекламувати, або свідомо через психологічну стратегію.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734895 вiд 2025-10-30 01:10:51olma № 1734890 сайт не відкривається - https://karasi.kyiv.ua/section:menyu
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734894 вiд 2025-10-30 00:19:06А шо з дорадою не так? Ніжне м'яско, костей мало, дуже смачна. Коштує бюджетно - в Сільпо десь 30-35 грн за 100 грам, 1 рибка грам на 300-400 тягне. Загрилити - кайф. Карасі - ну ок, ха буде, але костей багато
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734893 вiд 2025-10-29 23:55:25«Київські карасі» прикольна тема, от як раз сьогодні замовив на Глово доставку черговий раз :) Смажений короп, просякнутий їхнім типу фірмовим чесночним соусом. Або карась на вибір. Ну да, кайфовий «низовий народний» концепт. Не ці ваші доради їбучі на грилі.