🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 404.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734892 вiд 2025-10-29 23:44:12

Але от я хуїю ще з цього.
Звідки стільки снобізму у пана?
«НИЗОВИЙ народний», myass

Пан є ВЕРХОВИМ аристократом?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734891 вiд 2025-10-29 23:41:13

Шо ти як вчорашній.
Треба було зайти і накидатися.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734890 вiд 2025-10-29 23:27:44

Я пару днів тому тут на районі (на вулиці і зупинці Тростянецька біля світлофора, як в бік ХШ їхати) напотикнувся на якесь чудернацьке завєдєніє

Київські Карасі називається

Павільйон МАФ, але культурно, пиво, смажена риба, та інші перекуси.

https://karasi.kyiv.ua/

Є також таке чудо і на Позняках Лариси Руденко).

Не встиг нічого спробувати, але концепт цікавий, такий низовий народний.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734889 вiд 2025-10-29 23:01:46

Договорняк :)
Добре, що продемонстрували якісь ознаки характеру.
Якщо інших людей в захист набрати не можна, може хоч цим якісь умовні рефлекси прищепити? Я про паси у свій карний і обіграші там.
Хоча, чого це я? Лобановський застарів і його теревені про надійність не для сучасного футболу: /

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734888 вiд 2025-10-29 22:53:29

Vichny
№ 1734887 вiд 2025-10-29 22:29:42
То всьо Еміль Карась
----------------------------
В ДК весь тренерський штаб ще ті карасі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734887 вiд 2025-10-29 22:29:42

То всьо Еміль Карась

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734886 вiд 2025-10-29 22:00:21

Vichny
№ 1734882

Вважаю що сьогодні позиції СаШо значно зміцнились ще на пару років. Суркіс довольний та щасливий.

Ну якщо тільки 0-5 просеруть через пару днів. Але навіть після такого Шовковського вже не випруть.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734885 вiд 2025-10-29 21:37:27

Схоже ДК намацує свою гру під цей склад.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734884 вiд 2025-10-29 21:27:16

СаШо дякую, що використав "СТРАТЕГІЮ ПЕРЕМОГИ «ДИНАМО» ПРОТИ «ШАХТАРЯ»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734883 вiд 2025-10-29 21:20:17

stradi
№ 1734878

Рома - красава!
Хай на матч Збірної вийде у гарні формі.

Але греки - гомосєки, звісно

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734882 вiд 2025-10-29 21:18:01

LAZY
№ 1734866 вiд 2025-10-29 19:57:22

Та почекай, ще недільний матч буде…
Хз шо там буде, і хоча об'єктивно Динамо слабше, мені б дуже не хотілося перемоги мавп'ятника

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734881 вiд 2025-10-29 21:16:21

Valeriy
№ 1734863 вiд 2025-10-29 19:53:32

Суддя Панчишин «Мяч бистрєє» … А чого не державною?

---------------
Тому шо підар рускоізичьний

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734880 вiд 2025-10-29 21:12:28

Довбик!!!

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734879 вiд 2025-10-29 21:06:46

2 berehon
№ 1734876
Зазвичай пара ігор за сезон прописана.

stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734878 вiд 2025-10-29 20:47:54

З перемогою Динамо!
Приємно!
Сьогодні вперше після травми в основному складі Олімпіакоса вийшов Роман Яремчук і забив 2 голи.
При чому другий сильним ударом з метрів 30ти в ліву від воротника девятку

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734877 вiд 2025-10-29 20:45:25

Не зміг подивитись, але гут.

berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734876 вiд 2025-10-29 20:44:43

Цікаво, використання зеленого комплекту прописано жорстко у контракті з виробником, чи це був психологічний момент. Після першого тайму та пропущеного голу у мене було відчуття, що це взагалі не «Динамо», а якась інша команда програє. Моя дружина каже, що весь матч було відчуття, що кроти грають з «Карпатами». Можливо, на кротів цей уомплект теж діяв заспокійливо.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734875 вiд 2025-10-29 20:32:13

Кроти мають жити в землі!

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734874 вiд 2025-10-29 20:23:31

З перемогою!!!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734873 вiд 2025-10-29 20:18:34

Шовковський «умнічаєт» в інтерв "ю.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734872 вiд 2025-10-29 20:04:19

Jen
№ 1734870 вiд 2025-10-29 19:59:54

Повернувся нормальний Бражко і суттєво підсилив гру.
----------------------------------------------------
Михайленко мав бігати та терпіти прессинг мобільних бразильців, бо він найбільш витравалий в Динамо.
Може це був план Шовковського?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734871 вiд 2025-10-29 20:00:33

А от чому не рвуть так жопу у Кубку Інтертото - незрозуміло. А от чому не рвуть так жопу у Кубку Інтертото - незрозуміло.
----------------------------------------
Інтертото? Це не то.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734870 вiд 2025-10-29 19:59:54

Повернувся нормальний Бражко і суттєво підсилив гру.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734869 вiд 2025-10-29 19:59:25

Ну, з перемогою!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734868 вiд 2025-10-29 19:58:02

Це було монструозно. Можуть, коли хочуть. А от чому не рвуть так жопу у Кубку Інтертото - незрозуміло.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734867 вiд 2025-10-29 19:57:23

Шовковський хотів злетіти вверх, так сильно крилами махав.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734866 вiд 2025-10-29 19:57:22

Хуясє.
Ну значить і далі буде Шовковський..

Празднік со слєзамі на глазах, блядь.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734865 вiд 2025-10-29 19:57:18

З перемогою!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734864 вiд 2025-10-29 19:56:42

Неожиданно…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734863 вiд 2025-10-29 19:53:32

Суддя Панчишин «Мяч бистрєє» … А чого не державною?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734862 вiд 2025-10-29 19:50:43

Знов Шола не пасує …потенційно гольова атака вимальовувалась.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734861 вiд 2025-10-29 19:40:27

«Я ж, сука казав» (с) … випускайте Герреро.

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734860 вiд 2025-10-29 19:40:26

А якби у них ще був тренер?..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734859 вiд 2025-10-29 19:40:15

Турок дивиться у планшет і бачить там фуй.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734858 вiд 2025-10-29 19:36:51

сміх-сміхом, а у Кабаєва друга гольова поспіль
------------------------------------------------
Ніякого сміху … людина нарешті грає на своїй позиції.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734857 вiд 2025-10-29 19:34:10

Спортдиректор ще може ;)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734856 вiд 2025-10-29 19:33:44

сміх-сміхом, а у Кабаєва друга гольова поспіль

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734855 вiд 2025-10-29 19:33:10

Кабаєв зправа на фланзі робить те що треба, а зліва він ніякий.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734854 вiд 2025-10-29 19:32:33

ЯРМОЛЕНКО!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734853 вiд 2025-10-29 19:28:19

нарешті хтось пробив, здалеку


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.