Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734892 вiд 2025-10-29 23:44:12Але от я хуїю ще з цього. Звідки стільки снобізму у пана? «НИЗОВИЙ народний», myass Пан є ВЕРХОВИМ аристократом?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734891 вiд 2025-10-29 23:41:13Шо ти як вчорашній. Треба було зайти і накидатися.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734890 вiд 2025-10-29 23:27:44Я пару днів тому тут на районі (на вулиці і зупинці Тростянецька біля світлофора, як в бік ХШ їхати) напотикнувся на якесь чудернацьке завєдєніє Київські Карасі називається Павільйон МАФ, але культурно, пиво, смажена риба, та інші перекуси. https://karasi.kyiv.ua/ Є також таке чудо і на Позняках Лариси Руденко). Не встиг нічого спробувати, але концепт цікавий, такий низовий народний.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734889 вiд 2025-10-29 23:01:46Договорняк :)Добре, що продемонстрували якісь ознаки характеру.Якщо інших людей в захист набрати не можна, може хоч цим якісь умовні рефлекси прищепити? Я про паси у свій карний і обіграші там.Хоча, чого це я? Лобановський застарів і його теревені про надійність не для сучасного футболу: /
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734888 вiд 2025-10-29 22:53:29Vichny № 1734887 вiд 2025-10-29 22:29:42 То всьо Еміль Карась ---------------------------- В ДК весь тренерський штаб ще ті карасі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734887 вiд 2025-10-29 22:29:42То всьо Еміль Карась
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734886 вiд 2025-10-29 22:00:21Vichny № 1734882 Вважаю що сьогодні позиції СаШо значно зміцнились ще на пару років. Суркіс довольний та щасливий. Ну якщо тільки 0-5 просеруть через пару днів. Але навіть після такого Шовковського вже не випруть.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734885 вiд 2025-10-29 21:37:27Схоже ДК намацує свою гру під цей склад.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734884 вiд 2025-10-29 21:27:16СаШо дякую, що використав "СТРАТЕГІЮ ПЕРЕМОГИ «ДИНАМО» ПРОТИ «ШАХТАРЯ»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734883 вiд 2025-10-29 21:20:17stradi № 1734878 Рома - красава! Хай на матч Збірної вийде у гарні формі. Але греки - гомосєки, звісно
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734882 вiд 2025-10-29 21:18:01LAZY № 1734866 вiд 2025-10-29 19:57:22 Та почекай, ще недільний матч буде… Хз шо там буде, і хоча об'єктивно Динамо слабше, мені б дуже не хотілося перемоги мавп'ятника
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734881 вiд 2025-10-29 21:16:21Valeriy № 1734863 вiд 2025-10-29 19:53:32 Суддя Панчишин «Мяч бистрєє» … А чого не державною? --------------- Тому шо підар рускоізичьний
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734880 вiд 2025-10-29 21:12:28Довбик!!!
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734879 вiд 2025-10-29 21:06:462 berehon№ 1734876Зазвичай пара ігор за сезон прописана.
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734878 вiд 2025-10-29 20:47:54З перемогою Динамо! Приємно! Сьогодні вперше після травми в основному складі Олімпіакоса вийшов Роман Яремчук і забив 2 голи. При чому другий сильним ударом з метрів 30ти в ліву від воротника девятку
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734877 вiд 2025-10-29 20:45:25Не зміг подивитись, але гут.
berehon [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734876 вiд 2025-10-29 20:44:43Цікаво, використання зеленого комплекту прописано жорстко у контракті з виробником, чи це був психологічний момент. Після першого тайму та пропущеного голу у мене було відчуття, що це взагалі не «Динамо», а якась інша команда програє. Моя дружина каже, що весь матч було відчуття, що кроти грають з «Карпатами». Можливо, на кротів цей уомплект теж діяв заспокійливо.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734875 вiд 2025-10-29 20:32:13Кроти мають жити в землі!
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734874 вiд 2025-10-29 20:23:31З перемогою!!!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734873 вiд 2025-10-29 20:18:34Шовковський «умнічаєт» в інтерв "ю.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734872 вiд 2025-10-29 20:04:19Jen № 1734870 вiд 2025-10-29 19:59:54 Повернувся нормальний Бражко і суттєво підсилив гру. ---------------------------------------------------- Михайленко мав бігати та терпіти прессинг мобільних бразильців, бо він найбільш витравалий в Динамо. Може це був план Шовковського?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734871 вiд 2025-10-29 20:00:33А от чому не рвуть так жопу у Кубку Інтертото - незрозуміло. А от чому не рвуть так жопу у Кубку Інтертото - незрозуміло. ---------------------------------------- Інтертото? Це не то.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734870 вiд 2025-10-29 19:59:54Повернувся нормальний Бражко і суттєво підсилив гру.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734869 вiд 2025-10-29 19:59:25Ну, з перемогою!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734868 вiд 2025-10-29 19:58:02Це було монструозно. Можуть, коли хочуть. А от чому не рвуть так жопу у Кубку Інтертото - незрозуміло.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734867 вiд 2025-10-29 19:57:23Шовковський хотів злетіти вверх, так сильно крилами махав.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734866 вiд 2025-10-29 19:57:22Хуясє. Ну значить і далі буде Шовковський.. Празднік со слєзамі на глазах, блядь.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734865 вiд 2025-10-29 19:57:18З перемогою!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734864 вiд 2025-10-29 19:56:42Неожиданно…
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734863 вiд 2025-10-29 19:53:32Суддя Панчишин «Мяч бистрєє» … А чого не державною?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734862 вiд 2025-10-29 19:50:43Знов Шола не пасує …потенційно гольова атака вимальовувалась.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734861 вiд 2025-10-29 19:40:27«Я ж, сука казав» (с) … випускайте Герреро.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734860 вiд 2025-10-29 19:40:26А якби у них ще був тренер?..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734859 вiд 2025-10-29 19:40:15Турок дивиться у планшет і бачить там фуй.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734858 вiд 2025-10-29 19:36:51 сміх-сміхом, а у Кабаєва друга гольова поспіль ------------------------------------------------ Ніякого сміху … людина нарешті грає на своїй позиції.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734857 вiд 2025-10-29 19:34:10Спортдиректор ще може ;)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734856 вiд 2025-10-29 19:33:44сміх-сміхом, а у Кабаєва друга гольова поспіль
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734855 вiд 2025-10-29 19:33:10Кабаєв зправа на фланзі робить те що треба, а зліва він ніякий.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734854 вiд 2025-10-29 19:32:33ЯРМОЛЕНКО!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734853 вiд 2025-10-29 19:28:19нарешті хтось пробив, здалеку