🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 405.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734852 вiд 2025-10-29 19:27:00

«Шола вирізає». Коли я таке чую, то це для мене означає, що гравець
б «є по м» ячу тільки робочою ногою.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734851 вiд 2025-10-29 19:13:23

Кабаєв не пішов за своїм гравцем…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734850 вiд 2025-10-29 19:12:09

LAZY
№ 1734844 вiд 2025-10-29 19:07:17

Злі язики мелють шо ці всі приколи дітей з плакатами має на меті лише отримати футболку від фктболіста і продати її потім на олхі якомусь

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734849 вiд 2025-10-29 19:11:40

Доречі … в заявці є Торрес. Це ж майже торро!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734848 вiд 2025-10-29 19:11:04

Мудрувала кротівня, мудрувала - а залетів дурак.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734847 вiд 2025-10-29 19:10:53

Мняч вилітав геть з поля, але гадство влучив в голову бразилокрота і вуаля :(

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734846 вiд 2025-10-29 19:10:35

гол канешно випадковий, але це ж ці ЦЗ в штрафному?
до речі, а чого сьогодні Михавко не не Тіаре?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734845 вiд 2025-10-29 19:08:19

Valeriy
№ 1734840
судя по замене Михайленко

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734844 вiд 2025-10-29 19:07:17

Тобто це реально живі реальні хлопці якісь фанатіють від Огундани? Малюють плакати ввечері після школи? За що, за які звитяги?
Чи може це творчість якогось спеціального відділу в кооперативі? Для підтримки гравців та створення антуражу?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734843 вiд 2025-10-29 19:01:29

До речі, на Караваєві був пеналь. Татарин все купив..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734842 вiд 2025-10-29 18:59:34

Щодо Шоли Огундяя, то це поки що дуже сирий продукт, і є сумніви в тому, що СаШо зможе щось із нього спекти.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734841 вiд 2025-10-29 18:57:50

Хто там на нігерійця пиздить? У нього вон, вже особисті фанати є!

photo-2025-10-29-18-56-17

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734840 вiд 2025-10-29 18:53:29

без моментів і навіть без ударів по чужим воротам
-------------------------------------------------
«Кто виноват и что делать?» (с)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734839 вiд 2025-10-29 18:50:13

без моментів і навіть без ударів по чужим воротам

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734838 вiд 2025-10-29 18:47:45

Бля … він дійсно читає.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734837 вiд 2025-10-29 18:47:34

Азіати знають толк у вилизуванні!

https://www.pravda.com.ua/news/2025/10/29/8004927/

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734836 вiд 2025-10-29 18:47:00

Помінялись флангами Кабаєв і Шола. Сітуативно чи втручання тренера?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734835 вiд 2025-10-29 18:45:59

Попова треба міняти - надто заведений, причому у фуйовому сенсі.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734834 вiд 2025-10-29 18:43:34

Диктор - «Чи віддав Шола жодного пасу вперед? »
Він або читає тут або має очі що не тільки дивляться, але й бачать.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734833 вiд 2025-10-29 18:38:46

Диктор про Шолу - «Шо вигадає нігерієць? Пас назад вигадав нігерієць.»

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734832 вiд 2025-10-29 18:37:00

Герреро може грати зліва на фланзі. Поки немає Волошина, передайте Шовковському, хай випустить його на другий тайм замість Шоли.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734831 вiд 2025-10-29 18:30:20

От хто б чучуркєса злив в унітаз?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734830 вiд 2025-10-29 18:27:50

Намагаються злити матч і тренера? :)
---------------------------------
Намагаються (по) злити своїх вболівальників.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734829 вiд 2025-10-29 18:25:05

Коментатор: «таке враження, що кияни хочуть Шахтарю фору дати».
Намагаються злити матч і тренера? :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734828 вiд 2025-10-29 18:23:34

Зелений на трав "яному газоні найкраще підходить для маскування, треба було ще обличчя пофарбувати.
Чи дозволяється таке правилами?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734827 вiд 2025-10-29 18:21:26

ProstoVlizPobalakaty
№ 1734822
а хіба не хазяєва обирають колір? а вже гості з 3 чи 4 свого варіанту підбирають.
та і сьогодні явно не той варіант, Шахта гра в помаранчевом, тому білий і синій цілком підходе. Зелений цілком свідомо обраний.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734826 вiд 2025-10-29 18:20:36

Начинается, блять.. Попов ртбивает мяч и получает желтую.. Паиамуч то корчится черножопая обезьяна..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734825 вiд 2025-10-29 18:20:35

Хто має телефон до Шовковського та скажіть йому що він або сліпий або тупий, бо не може пояснити Шолі як треба тому не марнувати контратаки.
Цей Шола гра в гру не йде до лінії, не пасує на забігаючого Вівчаренка, не розігрує стінки на межі штрафної. А що ж тоді він робить?
Добігає пару метрів до штрафної в спробі зробити позицію для удару правою, в нього раз пораз не виходить бо впирається в суперника і далі пасує поперек -назад, чим губить швидкість контратак.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734824 вiд 2025-10-29 18:17:44

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1734819 вiд 2025-10-29 18:00:09

цікаво хто придумав і затвердив зелений колір форми

А який треба було? Червоний?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734823 вiд 2025-10-29 18:16:38

ЦЗ відсутні як класс :(

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734822 вiд 2025-10-29 18:16:12

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1734819 вiд 2025-10-29 18:00:09

Проблема не в тому, що є третя форма зеленого кольору, а в тому, що в ній грають важливий домашній матч. Я розумію, якби суперник був в біло-синій смугастій формі, тоді слід грати в зеленій.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734821 вiд 2025-10-29 18:14:44

Якого фуя педрилі дали вільно приймати м'яч на лінії?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734820 вiд 2025-10-29 18:05:58

Мабуть лічно чучуркєс. Зільоний колір - він для будь-якого бариги рідний ;)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734819 вiд 2025-10-29 18:00:09

цікаво хто придумав і затвердив зелений колір форми

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734818 вiд 2025-10-29 16:44:20

Brazilian President Lula da Silva: Negotiations with the U. S. won’t move forward if Marco Rubio is part of the team — he opposes our allies in Venezuela, Cuba, and Argentina.
-------
ніхто не скаже що «не люблю трампа». тепер весь негатив на рубіо :)
до речі він і в китаї «майже» «персона нон грата» ще з першого терміну трампа… санкції на нього китайці наклали
------------

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734817 вiд 2025-10-29 16:31:09

у житті не повірю, що чувак, який готував бутерброди на знімальному майданчику, організував та успішно проводить виробництво дронів для ЗСУ на 10% військового бюджету..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734816 вiд 2025-10-29 16:07:12

Про статтю докладно
https://www.facebook.com/share/1AKd7zY8Ni/

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734815 вiд 2025-10-29 16:05:16

olma
Нью -Йорк Таймс це помийка. Автор статті в 2022 році писав що Україна продає західну допомогу терористам на Близький Схід

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734814 вiд 2025-10-29 15:50:24

тим Фламінгою випадково не займається Файєр Пойнт?
А то є мнєніє..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734813 вiд 2025-10-29 15:43:56

з приводу наших дронів-ракет…
вже новини проходять як «прогноз погоди». хіба що якщо за ніч нічого не вразили «далеко» - то викликає здивування
по цьому видно прогрес у наших спроможностях, хоча велики жирних нпз чи інфраструктуру що йде до портів - не було давненько…
хуйло в сталінському френці, купа новин від тас про супер-успішні тести вундер-вафлів, арєшнік в біларусі… цікава «суйєта» від хуйлостану… раніше вони не були такі «нєрвні» … хз… подивимось…
----------
від шрайка зранку було:
5 атакованных объектов на территории РФ и Крыма за ночь.

Мини-НПЗ в Ульяновской области, 770 км от границ Украины, (2 фото);

Нефтехим. предприятие «Ставролен» в Ставропольском Крае, 700 км от ЛБС, (3 фото);

Марийский НПЗ в республике Марий Эл. 1000 км от границ Украины (4 фото);

Нефтебаза в Симферополе, 210 км от ЛБС (5 фото);

Нефтебаза в Гвардейском, 200 км от ЛБС (6 видео).


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.