🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 4044.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589292 вiд 2020-12-08 09:17:13

https://koleso2000.ua/articles/vsesezonnyie_shinyi_eto_mif_ili_realnost

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589291 вiд 2020-12-08 09:17:01

РїСЂРѕ «РІСЃРµСЃРµР·РѕРЅРЅСѓСЋ резину»

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589290 вiд 2020-12-08 09:10:07

Призрак замка [Останнi 20 месаг]
в„– 1589273 РІiРґ 2020-12-08 00:43:39

А що таке ПУР -

Пл анетарно
Управл інські
Рептил оїди?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589289 вiд 2020-12-08 08:58:02

Яа вааще, шас самая модная в европах резина, чтоб кругл ый год ездить, и не стразовые ни пол иция не доебывал ись, это Мишл енинн Кросскл имат. Я взял попробывать. Третий год не меняю резину на одной из машин.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589288 вiд 2020-12-08 08:49:14

У меня знакомый по тенису, на Патрол е, берет тока зимнюю резину. Летнюю не берет. Очень не бедный кадр.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589287 вiд 2020-12-08 08:47:28

Призрак замка
в„– 1589275
Я брав в інтернет-магазині Gislaved Made in France - щоправда це л ітні шини
якщо поставити зимову гуму на л іто - проживе один сезон не біл ьше, імхо

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589286 вiд 2020-12-08 08:45:24

2 Призрак замка
в„– 1589275
Это зависит от того, какая зимняя резина уже 7 л ет есть.
Скандинавского ил и европейсого типа.
Не сл ушай аптекаря. Зимняя резина на самом дел е это М+S.
Муд энд сноу. Грязь и снег.
Скандинавка быстрее сотрется л етом, она мягче.
Где покупать? Я посл еднее время (2 машины) беру с эпицентре, можно почитать где сдел ана и недел я/год выпуска.
Но есл и соберешся брать л етнюю Нокиан, ээпицентр не подходит, там тока раша.
Звони в Вианор, обговаривай, чтоб точно финская был а, рашу мол не возьму. Я так дел ал..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589285 вiд 2020-12-08 08:31:23

Думаю, на чемпе будут бары дл я туристов.
А стал ионы точно закрытые с кондиционированным воздухом.

Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589284 вiд 2020-12-08 08:29:48

2 Призрак замка
в„– 1589275
Зимову резину не можна робити л ітньою - в гуми в них різний темперарурний режим роботи/руйнування.
А де купити - то ти сам, погугл и. Прайс. юа аггрегатор, наприкл ад. Не бери російську та китайську. Імхо оптимал ьні компроміси типу ханкук та ін, тому що деякі преміум бренди здебіл ьшого невиправдано дорогі. Ал е ж іншого боку - якість шини то життево важл ивий момент.
РћСЃСЊ, РґРёРІРёСЃСЊ. https://price.ua/catc4371t1.html?prop[0]=11012-50376&prop[1]=11014-50444&prop[2]=11013-50418&prop[3]=11009-50351
Нокіан, один з Бріджстоунів, Матадор, Тойо та Ласса - нормал ьний вибір імхо.

Тиць [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589283 вiд 2020-12-08 05:55:57

2 Vichny
в„– 1589266

Не шуми. Треба бул о дивитись жеребкування на UA: Перший. То через них трансл яцію закрил и.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589282 вiд 2020-12-08 02:32:37

Vichny
в„– 1589271 РІiРґ 2020-12-07 23:35:02

Геть
в„– 1589270

Яким боком тут хуєфа і український кл імат взагал і?
Мова про інше.
РђР» Рµ якщо тобі подобається таке відношення РџРЈР  РґРѕ країн тіпа України, то … без коментарів.
***************

Все по засл угам ІМХО. Є за що ставитися інакше? Хтось відірвав сідниці та пояснив за кл імат чи ще щось? Хтось взагал і у достатньому відсотку чи обсязі знає поза межами України щось, окрім смикання між цивіл ізацією, тотал ьною анархією та кацапстаном? Є павьол ка чи ще якийсь фромзеботтомовмайхарт. Що наговорил и, то і є. Терра інкогніта.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589281 вiд 2020-12-08 01:36:07

Вже краще б в Боратстані провел и той ЧС, якщо за ротацією мал и віддати Азії.
Там хоч бухать можна за нормал ьний прайс і подивитись є на що.
Факін хуєфіфа мафія!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589280 вiд 2020-12-08 01:33:36

Йобані шейхи на пару з хуйл ом тупо підкупил и хуєфіфа, щоби ті їм дал и 18й та 22й роки.
І ніяке падл о не сіл о за це.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589279 вiд 2020-12-08 01:23:24

Я вже був в Еміратах, де, сл ава Ол л аху правдами неправдами можна бул о післ я домашньої роботи якось так випити закусити подекуди. А от у Кувейті бул а повна срака. Навіть на борту л ітака Франкфурт Кувейт - жопа.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589278 вiд 2020-12-08 01:19:53

Vichny
в„– 1589277

Бо його ж доведеться десь шукати на 26 поверсі наворочених готел ів без вивіски. І питати про це на рецепції, де вони витріщуватимуть оченята, і кацатимуть, що вони про жодне пиво у житті не чул и.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589277 вiд 2020-12-08 01:10:37

yagshamash
в„– 1589274В РІiРґ 2020-12-08 00:45:15

Не треба їбати пиво, тим біл ьше за 8 фунтів.
Правда, РЅРµ Р·СЂРѕР·СѓРјС–Р» Рѕ, чому РІРѕРЅРѕ РїСЂРё цьому «РЅР°С€Рµ», ал Рµ то таке:

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589276 вiд 2020-12-08 01:08:32

Ну, мені пох за підопічних гугуце і реброва. За інше не знаю, на жал ь.

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589275 вiд 2020-12-08 01:05:02

До матчу підопічних Луческу С– Реброва (звучить то СЏРє, РґРѕР¶РёР» РёСЃСЏ ;-)) зал ишил РѕСЃСЏ менше РґРѕР±Рё С–… тиша. Р–РѕРґРЅРѕС— цікавої теми.
Отож у мене є цікаве питання. Змінив я гуму і зрозумів, що л ітню треба міняти. Ну а купл яти л ітню краще зараз, ніж у квітні.
185 С… 65 С… r14
Порадьте яку краще взяти. Ну і де.
РќСѓ С– попутно. Р—РёРјРѕРІР° РіСѓРјР° РЅР° РІРёРіР» СЏРґ ще Сѓ РґРѕР±СЂРѕРјСѓ стані. РђР» Рµ… ал Рµ С—Р№ РІР¶Рµ СЂРѕРєС–РІ 7. РњРѕР¶Рµ С—С— робити Р» ітньою, Р° РєСѓРїР» яти Р·РёРјРѕРІСѓ?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589274 вiд 2020-12-08 00:45:15

Vichny
в„– 1589267 РІiРґ 2020-12-07 22:41:04

Річ у тім, що я до Катару у кожному разі не збираюся. Їбу я ваше пиво за 8 фунтів. Можна чемп насуху теж. Суки, забрал и 8 років футбол ьного життя - я порно з кацапстану не дивився. То тепер ще Катар - нах воно потрібно 50 градусів повітря й какакол у жл уктити? Їбу я. Тож Шева може кл асти фуй і на Босну і на Хвинл яндію.

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589273 вiд 2020-12-08 00:43:39

2 Недописувач
в„– 1589272
Рђ шо там Григорий Михайл РѕРІРёС‡? РџРѕ примеру Порошенко обзванивал СЃРІРѕРёС… друзей СЃ РџРЈР , защищал РЅРµ жал ея живота своего нашу СЃР±РѕСЂРЅСѓСЋ? ИР» Рё звонить-то Р·РІРѕРЅРёР», РІР» иять-то РІР» РёСЏР», РЅРѕ РЅРµ совсем так.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589272 вiд 2020-12-08 00:02:10

Тим часом, павьол ка у мордокнизі вєщає:
------------------------
«…Це Р±СѓРґРµ СЃРєР» адний РІС–РґР±С–СЂ, РІ СЏРєРѕРјСѓ СЃРёРЅСЊРѕ-жовтим доведеться РґРѕРєР» асти чимал Рѕ Р·СѓСЃРёР» СЊ, щоб РІРґСЂСѓРіРµ РІ історії потрапити РІ фінал СЊРЅСѓ частину світової першості. Р’С–СЂРёРјРѕ РІ нашу Р·Р±С–СЂРЅСѓ та будемо підтримувати РЅР° шл СЏС…Сѓ РґРѕ СѓСЃРїС–С…Сѓ!»
------------------------
Р’РѕРЅРѕ РІР¶Рµ, СЃСѓРєР°, нещодавно підтримал Рѕ Р· єбіпедського курорту. «Р”Рµ РѕРїС–Р» яціє?!», - хочецця запитати Сѓ ФФУшних підарів.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589271 вiд 2020-12-07 23:35:02

Геть
в„– 1589270

Яким боком тут хуєфа і український кл імат взагал і?
Мова про інше.
РђР» Рµ якщо тобі подобається таке відношення РџРЈР  РґРѕ країн тіпа України, то … без коментарів.

Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589270 вiд 2020-12-07 23:23:55

Vichny
в„– 1589250 РІiРґ 2020-12-07 20:54:23

Напиши їм л иста до хуєфа, чого тут пл ач яросл авни розвів. Розкажи про специфіку українського кл імату.

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589269 вiд 2020-12-07 23:17:39

Джул иани поймал ковид - увезл и в госпитал ь.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589268 вiд 2020-12-07 22:46:29

Enot
в„– 1589264

РћРґРЅР° Р· причин, навіщо РіСЂСѓРїРё РїРѕ 5 команд - РґСѓР¶Рµ стисл С– терміни РІС–РґР±РѕСЂСѓ С– РґРѕ того Р¶ необхідність 4 командам Р· «РєРѕСЂРѕС‚РєРёС… РіСЂСѓРї» грати ще +2 матчі РІ фінал СЊРЅС–Р№ РїСѓР» ьці Ліги Націй.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589267 вiд 2020-12-07 22:41:04

yagshamash
в„– 1589261

Та й Борати відібрати очки за нєхуй дєл ать можуть.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589266 вiд 2020-12-07 22:39:17

Batyj
в„– 1589262

Та я їбав дивитись щось кацапською.
А трансл яції на сайті ФІФА не бул о відкрито дл я України.
Р’С–РєРЅРѕ ютьюба Р· написов щось тіпа «РІР» асник прав РЅРµ РґРѕР·РІРѕР» РёРІ показ цього відео РґР» СЏ вашої країни».
Довел ось ізгал ятися ВПНом.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589265 вiд 2020-12-07 22:24:27

Ліга Націй цікавіша за такий відбір

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589264 вiд 2020-12-07 22:18:00

Якийсь уйобіщний відбір. Абсол ютно без інтриги. Навіщо ці групи по 5 команд? Щоб фаворитам бул о л егше і їх не дай боже ніхто не відчепив? Ну так хай їдуть без відбору тоді.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589263 вiд 2020-12-07 22:16:12

2 Vichny
в„– 1589220
+500

2 OlegSh
в„– 1589252
Краще в Караганду завезти на весь березень.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589262 вiд 2020-12-07 22:12:29

Вичный, учпагойся. Был а трансл яция, я смотрел. Уефа на росийской мові

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589261 вiд 2020-12-07 22:00:32

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1589230

А ти вважаєш, ми вже посіл и 2 місце? У нас найсил ьніша команда із 4 кошика. Один Джеко чого вартий. Боснії ціл ком можна просерти друге місце. Та й фінам теж за бажання.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589260 вiд 2020-12-07 21:41:57

2 sk
в„– 1589204
віддайте нам назад наші території… граф дракул Р° Р±СѓРІ мад'СЏСЂ…
РЅСѓ РїСЂРѕ нашу закарпатську РѕР±Р» - те саме…

Нагадал о


Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589259 вiд 2020-12-07 21:29:14

Кравчук - підарас. Комуняка і медведчуківське падл о.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589258 вiд 2020-12-07 21:28:13

2 Недописувач
в„– 1589196
Падл юки!
Небіж тіл ьки виграв на якомусь конкурсі запрошення на те Ле Бурже, а вони вже скасовують.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589257 вiд 2020-12-07 21:26:14

2 sk
в„– 1589193
Написав Р±Рё просто: «РЇ (sk) розумніший Р·Р° Кравчука!».
І всі б погодил ись. Нафіга дл я такого очевидного твердження стіл ьки л ітер перепощувати? Хоч би автора зазначив.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589256 вiд 2020-12-07 21:24:10

Взагал і ахуєть брєдятіна яка - Казахстан в УЄФА.
Схуял і? Тому що 2% її території в Європі?
Ну так грал и би всі євроматчі саме на цій території!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589255 вiд 2020-12-07 21:22:41

olma
в„– 1589254

Хочу щоби там грал а Франція в л истопаді, щоби вони всі підохуїл и трохи.
Ал е ж кал ендар скл адатимуть втіхаря десь під стол ом л исого гондона інфантіно, і там явно він буде на користь фаворита - Франції.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589254 вiд 2020-12-07 21:18:02

А в совіцькій загал ьноосвітній школ і чудово розтл умачувал и на географії, що таке різко-континентал ьний кл імат.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589253 вiд 2020-12-07 21:12:03

OlegSh
в„– 1589252

Так вони якраз по гл обусу і визначал и цей критерій.
Тіпа - о, Казахстан! Він же на півдні! Значить там спекотно!


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.