🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 4045.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589252 вiд 2020-12-07 21:05:57

Тобто в Казахстані зима тепл іша ніж в Україні? Може їм гл обус купити?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589251 вiд 2020-12-07 21:00:54

В продовження № 1589250.

Не могл о бути в одній групі трьох країн з списку (максимум дві можна), де з точки зору довбойобів з хуєфіфа, хол одні зими:
Belarus, Estonia, Faroe Islands, Finland, Iceland, Latvia, Lithuania, Norway, Russia, Ukraine.

Саме тому з нашої групи прибрал и Біл орусь, а потім і Естонію.
Їбанутись. Тіпа в Сл оваччині, Чехії та Пол ьщі в березні та л истопаді тепл іше ніж у нас, а Швеція за цим критерієм їбать як відрізняється від Норвегії та Фінл яндії!
Ну і ще якесь хуйл о закрил о дл я України трансл яцію сьогодні, очевидно, вважаючи, що ми не входим в Європу, тож нєхуй нам втикать.
Сука бл я пиздець їбанашки

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589250 вiд 2020-12-07 20:54:23

До речі, чергове бл ядство хуєфа.
Нам віджеребил и спочатку Естонію, ал е потім її прибрал и, бо за правил ами, не може бути в одній групі країн, де хол одні зими (хоча при чому тут зима - матчі в березні (кінець місяця), вересні, жовтні та л истопаді (середина місяця)).
Так от, в Казахстані їбучому зима хол одніша ніж в Естонії!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589249 вiд 2020-12-07 20:54:23

До речі, чергове бл ядство хуєфа.
Нам віджеребил и спочатку Естонію, ал е потім її прибрал и, бо за правил ами, не може бути в одній групі країн, де хол одні зими (хоча при чому тут зима - матчі в березні (кінець місяця), вересні, жовтні та л истопаді (середина місяця)).
Так от, в Казахстані їбучому зима хол одніша ніж в Естонії!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589248 вiд 2020-12-07 20:51:44

А конкретний кал ендар матчів кол и буде готовий - чи відомо?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589247 вiд 2020-12-07 20:41:44

замість Сл овакії

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589246 вiд 2020-12-07 20:37:29

Ал е замість Сл овенії ніяк не могл и бути ні Пол ьща, ні Туреччина, оскіл ьки С. - з 4ї корзини, а П. та Т. - з другої.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589245 вiд 2020-12-07 20:29:01

та, шара кацапам, це ж зрозуміл о. ФІФА - мафія біл ьша за УЄФАшну

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589244 вiд 2020-12-07 20:06:18

Сѓ Хорватів зараз Р·РјС–РЅР° модел СЊРЅРѕРіРѕ СЂСЏРґР°, тобто РѕРјРѕР» еження СЃРєР» аду. РЎР» овенія непогана Р·Р±С–СЂРЅР°, ал Рµ замість РЅРёС… РјРѕРіР» Р° бути РџРѕР» ьша аба Швейцарія чи Туреччина, С– це Р±СѓР» Р° Р± одразу Р·РѕРІСЃС–Рј інша РіСЂСѓРїРїР° …

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589243 вiд 2020-12-07 20:03:36

Vichny [Останнi 20 месаг]
в„– 1589242 РІiРґ 2020-12-07 19:59:22

Самі країни у біл ьшості чудові чи принаймні пристойні - окрім однієї, звичайно. Ал е за загал ьним футбол ьним рівнем групи - таки фуйня ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589242 вiд 2020-12-07 19:59:22

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1589239

Чим тобі Хорватія - хуйня? А Сл овенія? Та й Сл овакія - непогана країна.
Хіба що брудна кацапня там, ну так група не винна, що ці підари до сих пір в Європейській зоні.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589241 вiд 2020-12-07 19:58:03

Група Н, тобто хуйова

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589240 вiд 2020-12-07 19:57:34

Французам шара. Можуть взагал і всі очки взяти.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589239 вiд 2020-12-07 19:53:06

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
в„– 1589235 РІiРґ 2020-12-07 19:50:36

Її сл ід називати не група Н, а група Хє, себто різної хуйні ;)

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589238 вiд 2020-12-07 19:52:48

Кацапы, сл авяне и л юбимым кацапский оффшор. :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589237 вiд 2020-12-07 19:50:49

З дитинства за Фарери

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589236 вiд 2020-12-07 19:50:49

З дитинства за Фарери

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589235 вiд 2020-12-07 19:50:36

Группа H феерічна

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589234 вiд 2020-12-07 19:49:15

Шотл андцам ещё и Фареры. Ну хоть кому-то не скучно

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589233 вiд 2020-12-07 19:49:09

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1589230

Цього разу буде подвійний пл ей офф

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589232 вiд 2020-12-07 19:47:08

Франція
Україна
Фінл яндія
Боснія і Герцеговина
Казахстан

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589231 вiд 2020-12-07 19:47:03

Казахстан ещё.
Рђ Р? зраил СЊ Рё Шотл андия СѓР¶Рµ как родные

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589230 вiд 2020-12-07 19:44:33

Р—РЅРѕРІСѓ доведеться через РїР» ейофф… хоча Бл охастий вийшов Р±Рё Р· першого місця, це очевидно ;)

Starik(Украіна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589229 вiд 2020-12-07 19:43:01

т. е. Босния

Starik(Украіна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589228 вiд 2020-12-07 19:41:27

Sauron
в„– 1589225

Зато Бел арусь :)

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589227 вiд 2020-12-07 19:39:14

Дания Рё Хорватия- РґРІР° Р» учших варианта РёР· первой РєРѕСЂР·РёРЅС‹, Рё кацапы едут Рє хорватам. Р’РѕС‚ казал РѕСЃСЊ Р±С‹-КАЛаскофф давно неудел, РЅРѕ дел Рѕ его живет…

Scooter [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589226 вiд 2020-12-07 19:36:41

Франция… Без шансов.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589225 вiд 2020-12-07 19:34:40

Не розумію як так стал ось, ал е Угорщина нам не попал а.
«2020Р№, Р·СѓРїРёРЅРёСЃСЊ»! (СЃ)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589224 вiд 2020-12-07 19:16:29

ФХУ охуїл а вкрай, це завжди бул а гнил а контора.

Федерация хоккея Украины не допустил а к выборам Ол импийского чемпиона. Кл убы требуют реорганизации ФХУ и грозят остановкой чемпионата
https://uhl.ua/news/federatsiya-khokkeya-ukrainy-ne-dopustila-k-vyboram-olimpiyskogo-chempiona-kluby-trebuyut-reorganiza_44622/

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589223 вiд 2020-12-07 19:07:06

FIFA охуїл и взагал і!
Дл я України стрім на їх сайті закритий.
Дивл юсь через VPN тіпа з Румунії і все ОК
РџРЈР !

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589222 вiд 2020-12-07 19:03:09

Хто буде стрімити з ФіФА, з Цюриху?

Starik(Украіна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589221 вiд 2020-12-07 18:55:42

Я просто к тому, что карта с венграми выгл ядит так же фантастично, как и наша :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589220 вiд 2020-12-07 18:50:52

Starik (Украіна, Київ)
в„– 1589219

Нє, фпізду цей імперіал ізм.
Нам Р±Рё СЏРєРѕСЃСЊ Р» угандону, РєСЂРёРјСѓ та Р±С–Р» ьшості південного СЃС…РѕРґСѓ раду дати… Нахера нам ще кацапо-Р±С–Р» РѕСЂСѓСЃСЊРєС– зкацапщл ені РєРѕР» ишні українці?
І взагал і, зараз 21 сторіччя на дворі. Думати про захопл ення/приєднання земел ь у тому кл ючі, що це робить країну біл ьш вел икою, можуть тіл ьки кацапи та упороті йоббіки.
Зовсім інші речі зараз робл ять країни вел икими.

Starik(Украіна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589219 вiд 2020-12-07 18:46:00

Vichny
в„– 1589217

а так? :)



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589218 вiд 2020-12-07 18:36:01

М-да, старішає Обсіл ф.
Через 25 хвил ин жеребкування важл ивого турніру, а всім похуй.

Може про л іки від радикул іту тут перетремо?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589217 вiд 2020-12-07 18:07:24

Якась юхня, карочє.
а ось так?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589216 вiд 2020-12-07 18:06:44



Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589215 вiд 2020-12-07 18:05:05

Єнот, вони і на кордоні Румунії з Угорщиною теж живуть.
Де вони, бл ядь, тіл ьки не живуть, ті угорці, курва



Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589214 вiд 2020-12-07 17:38:05

Мадьяры считают, что их наебал и при закл ючении Трианонского мира.
А именно, англ ийская дел егация обещал а, типа щас подпишите, все равно в действие не вступит, а при повторном рассмотрении переираем.
Читал кажись Сѓ Р? гнатьева. 50 Р» ет РІ строю..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1589213 вiд 2020-12-07 17:32:28

…Так що Україна дал а світові два історичних феномена — феномен козацтва і феномен бездержавності. І обидва вони тісно повʼязані.

https://www.dsnews.ua/ukr/istoricheskiy-front/bez-sharovarshchiny-kogo-na-samom-dele-zashchishchali-kazaki-30112020-407798


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.