🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 406.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734812 вiд 2025-10-29 14:41:10

What Elon Musk’s Version of Wikipedia Thinks About Hitler, Putin, and Apartheid
The next step in Musk’s propaganda machine

https://www.theatlantic.com/technology/2025/10/grokipedia-elon-musk/684730/?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734811 вiд 2025-10-29 14:35:51

Після війни чим би вона не закінчилася, довідаємся що і як.
Зеленскому слід припинити займатися ІПСО. і всякими погрозами в бік москалів наперед. Це не них не діє. Це не діє також на Конгрес США (Нью-Йорк-Таймз всі можуть читати).
Слід припинити вішати на вуха лапшу міжнародним партнерам.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734810 вiд 2025-10-29 14:20:59

Enot [Останнi 20 месаг]
№ 1734806 вiд 2025-10-29 11:47:45

Варто лише почати, а далі хахли фсьо сдєлают самі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734809 вiд 2025-10-29 14:17:28

Те, що фламінго вже вважають невдалим і ніяким, і не більше ніж засобом відмити бабло - оце і є результат ІПСО.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734808 вiд 2025-10-29 12:40:58

Enot
№ 1734806
----
Все може бути. Зеленський на їхнє ІПСО своє ІПСО пропонує.
Ніхто не знає як правильно себе поводити, і що там правда, що неправда.

Стормшедов йобнув дуже важливу ціль - воєнний завод в Брянську місяць тому. І не треба було ніякого ІПСО, і Зеленський чомусь не сказав нічого про цей вдалий удар.
А про невдалий і ніякий (фламінго) можна попіздеть.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734807 вiд 2025-10-29 12:39:49

Деякі гравці «Реала» незадоволені вимогами Алонсо і вважають, що вони мають мало свободи для демонстрації своїх якостей на полі
https://www.dynamomania.com/news/790076-nekotorye-igroki-reala-nedovolny-trebovaniyami-alonso-i-schitayut-chto-u-nih-malo-svobody-dlya-demonstracii-svoih-kachestv-na-pole

кому цікаво. Алонсо робить з Реала команду для таких алонсів, яким був він. а Реал завжди був командою таких, як Вінісіус, Мбапе, Роналду, Роналдо, Зідан тощо. Саме такий Реал виграв все що можна і став нацбільшим клубом в історії. Алонсо хоче змінити філософію. Хуйня в тому, що вже навіть Вальверде незадоволений. А він це такий собі Алонсо, як гравець, але у топ виконанні. Гюлєрами, Хуйсенами, Мастантуонами та Чуаменями ЛЧ не виграєш. Або зірки упиздячать Алонсо, або Алонсо упиздячить Реал. така собі драма в королівському палаці.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734806 вiд 2025-10-29 11:47:45

Проти виробників дронів та ракет іде ІПСО, шановні українці це діло їдять

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734805 вiд 2025-10-29 11:43:26

Також зліва від месаг чомусь з'явилося доволі велике поле (відступ), якого раніше не було, принаймні у мене.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734804 вiд 2025-10-29 11:16:07

З приводуКраще б про цю фламінгу ніхто нічого не чув, а вона стріляла і била. А так Зе посадив свою продюсерську банду на державні (спонсорські) потоки, - і намагається в різний спочіб врятувати їхню (банди) репутацію.

Дру

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734803 вiд 2025-10-29 10:01:28

Запам'ятоване примусове масштабування таки працює, хоча іноді злітає, хз чому.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734802 вiд 2025-10-28 22:23:43

таки Циган забиває з подачі Ваната в додатковий час.
І сам забиває..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734801 вiд 2025-10-28 21:55:34

Жирона бодаеться с якось Констанциєй, не Бонасьє, с 12 лігі и ніхуа зробить не може..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734800 вiд 2025-10-28 21:20:13

klirik
№ 1734799 вiд 2025-10-28 20:13:45

Охххх… Знав Вадима…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734799 вiд 2025-10-28 20:13:45

https://fcdynamo.com/news/na-fronti-zaginuv-fanat-dinamo-vadim-pidlipenskij

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734798 вiд 2025-10-28 20:05:56

2 Orest Dniprovskiy
№ 1734758
А у тебе вже залежність :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734797 вiд 2025-10-28 17:41:37

Там і без карти зрозуміло

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734796 вiд 2025-10-28 17:18:49

Enot
№ 1734795
угу. якийсь дивний збіг… тільки всі почали постити карту ппо мск (цікаво хто її робив?)
як тут же почали з'являись відоси і повідомлення про прильоти на «підступах» до мск…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734795 вiд 2025-10-28 16:59:41

В МСК найбільша концентрація ППО в світі. Навряд чи ракета подібна до Фламінго здатна кудись там прилетіти. Туди хіба може балістика прилетить

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734794 вiд 2025-10-28 16:34:40

москалі засвітили відос фламінго… так би мовити проліт на мск… якби прилетіло кудись - то були б повідомлення, або навіть фото-відео…
чи це таке тестування ппо в мск?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734793 вiд 2025-10-28 16:15:06

у мене, якщо через зум збільшити - то і форматується нормально. без «включеної» опції десктопної версії…
можливо там «вглибині» ще десь є якісь настройки. але я ніколи в житті в настройки хром не лазив :) воно завжди працювало без мого втручання :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734792 вiд 2025-10-28 14:17:20

Starik (Україна, Київ)
№ 1734790 вiд 2025-10-28 13:4

Літери стали більшими, але форматування тепер максимально коряве

gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734791 вiд 2025-10-28 14:16:29

2 sk
№ 1734786

Magic! :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734790 вiд 2025-10-28 13:42:16

Batyj
№ 1734789

sk (здалеку…)
№ 1734786

так, загальний рецепт такий:
Три крапочки
Налаштування
Доступність
Показувати опцію масштабування в головному меню - ввімкнути
Примусово ввімкнути масштабування - ввімкнути

Після цього заходимо на О.
Три крапочки
З'явилося «Збільшити» - тицяємо
Ставимо масштаб повзунком

Працює.

Для видалення масштабу:
Три крапочки
Налаштування
Доступність чи Налаштування сайтів
Збережені рівні масштабування для сайтів
Видаляємо там О.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734789 вiд 2025-10-28 13:07:53

у мене і стара весія і мотузка і на самсунгу через свій і фаєрфокс, і мейзу через свій і фаєрфокс - однаково нормально виглядають, нормальний шрифт, як встановив..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734788 вiд 2025-10-28 12:50:10

Думаю проблема десь тут, але не факт (може в CSS просто розмір шрифта треба додати):

Does quirks mode exist mostly due to historical reasons?

Quirks Mode exists mostly due to historical reasons. If this is not intentional, you can add or modify the DOCTYPE to be to render the page in No Quirks Mode.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734787 вiд 2025-10-28 12:35:07

sk (здалеку…)
№ 1734786

Масштаб пальцями взагалі-то.
Але проблема не масштабу, а проблема переносу під розмір екрана.
Навіть галочка «версія для ПК» не домомагає.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734786 вiд 2025-10-28 12:14:39

з приводу малого шрифту з хром з телефона
с зправа три крапочки - зум - 300%
працює?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734785 вiд 2025-10-28 11:56:41

2 LAZY
№ 1734775
ти дурак?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734784 вiд 2025-10-28 11:44:46

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1734783
----
Потім книжку опублікуєш Main Kampf mit Browsern: Плюси- мінуси та підводні камені.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734783 вiд 2025-10-28 11:38:51

Yagshamash [Останнi 20 месаг]
№ 1734776 вiд 2025-10-28 10:06:49

Voxa (м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг]
№ 1734778 вiд 2025-10-28 10:17:53

Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]
№ 1734780 вiд 2025-10-28 10:25:11

Дякую, будемо боротися.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734782 вiд 2025-10-28 10:35:01

Lazy,

Я знайшов відео зустрічі на летовищі. Не знаю, може, якесь інше.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734781 вiд 2025-10-28 10:30:18

Starik (Україна, Київ)
№ 1734779

Я теж так подумав. Йобана електронна хуйня щось своє бачить там і видаляє відоси. Паскудні кончені дебільні часи.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734780 вiд 2025-10-28 10:25:11

Yagshamash
№ 1734776

Якщо у когось Самсунг, то так, він стоїть.
Якщо не Самсунг, то можна поставити Samsung Internet Browser

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734779 вiд 2025-10-28 10:22:34

LAZY
№ 1734770

Прото ШІ добрався і до того відео.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734778 вiд 2025-10-28 10:17:53

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1734771
напевно той браузер, шо ти ним зазвичай відкриваєш О. оновився і настройки там змінились.
спробуй якимсь іншим відкрить.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734777 вiд 2025-10-28 10:11:29

Тобто не через G, а через іконку, де планета Сатурн намальована. Єдине, що там після заходу треба рілоуд робити, бо саме воно, принаймні у мене, не оновлюється.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734776 вiд 2025-10-28 10:06:49

Nedopysuvach

Нещодавно в мене було те саме, і тут дискутували на цю тему. Вихід у тому, аби заходити на обс через браузер, що на телефоні стоїть. Тоді формат нормальний.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734775 вiд 2025-10-28 10:06:13

Які соцмережі були у совку?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734774 вiд 2025-10-28 10:05:28

російськомовний контент всіх соцмереж модерують в основному етнічні кацапи. А всі вони шаленіли українофоби. І так було завжди, і за совка теж..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734773 вiд 2025-10-28 10:04:34

З добрим ранком, блядь, так вже останні тижні. Взагалі незручно стало сюди з телефону заходити. Читати неможливо.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.