🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 4055.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588852 вiд 2020-12-02 23:19:37

Жабʼяча монзул иха могл а б і скасувати; а так прибил а нам всі надії.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588851 вiд 2020-12-02 23:19:30

Повтор був тіл ьки один, бо пал івно.
От жеж підари!

stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588850 вiд 2020-12-02 23:18:59

Хуйня той їхній VAR..

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588849 вiд 2020-12-02 23:17:22

С– РІСЃРµ

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588848 вiд 2020-12-02 23:16:31

Ахуєть.
Рђ РІРё РѕР±РєР» адаєте С…СѓСЏРјРё Р’РђР  РІ РЈРџР›…

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588847 вiд 2020-12-02 23:10:26

де микол енко, там і кєза, те кєза, там і микол енко

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588846 вiд 2020-12-02 23:08:43

Vichny
в„– 1588837

Вже десь років 4 чи не 5 тому. Раніше вони на Стадіо дел л е Ал ьпі грал и. Там був матч Арґентина Бразил ія 1990 року на Чемпіонаті Світу. А я приїхав до Турину на початку серпня, десь тижнів три по закінченні чемпіонату.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588845 вiд 2020-12-02 23:02:24

Гармаш будь-яку Крістіну не побоїться вʼїбати, це да ;)

До речі, Крістіна якось фуєвато вигл ядає післ я ковіду - ніби постарів.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588844 вiд 2020-12-02 23:01:48

Та навіть Циганков зажатий.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588843 вiд 2020-12-02 23:01:10

У нас л ише Микол енко нікого не боїться.
Шепел єв боїться вперед грати.
Сидорчук в обороні грає, як йдемо вперед, ховається за суперниками, щоб йому пас не дал и.
Інші - фіфті-фіфті.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588842 вiд 2020-12-02 22:57:12

Може треба випустити Гармаша замість Шепел єва, а Де Пену замість Жерсона.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588841 вiд 2020-12-02 22:55:40

Погоджуюсь, що з боку Юве тотал ьна зневага та економія сил.
Треба перестати їх боятися та створювати моменти.

Р—Р†
Циганков робив все вірно, ал е Щесни зіграв просто супер.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588840 вiд 2020-12-02 22:54:24

Причому у Барсел они зел еного, бородатого навіть у запасі нема.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588839 вiд 2020-12-02 22:51:28

Останні 10-15 хвил ин тайму вигл ядал и дуже пристойно, ал е таке відчуття, що стара бл ядіна за потреби може додати у будь-який момент.

Попов післ я ковіду став менш надійним - можна сподіватися, що тимчасово.

А Реброварош таки вже нікого не вжарить сьогодні, бо пропустив три за 12 хвил ин.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588838 вiд 2020-12-02 22:50:45

Юве пішов в роздягал ьню на 10 хвил ин раніше свистка.
Навіть могл и наказать

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588837 вiд 2020-12-02 22:49:42

А це дл я Ювентуса новий стадіо збудувал и нещодавно?
Бо раніше на якомусь біл ьш забацаному вони грал и

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588836 вiд 2020-12-02 22:48:41

Ну всьо. Як мінімум Микол енко не зря з'їздив. Футбол очку К'єзи прихопив!.. мл я

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588835 вiд 2020-12-02 22:43:37

гарний момент, ал е Вербич нал якав Циганкова

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588834 вiд 2020-12-02 22:41:36

Ну як такі моменти не використовувати? :((

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588833 вiд 2020-12-02 22:41:20

прикро, що циган не грає

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588832 вiд 2020-12-02 22:40:25

Зграя перел яканих дітей

Vichny(ці РґРІС– пари вибирають.) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588831 вiд 2020-12-02 22:39:21

«Р±РµРіСѓРЅРѕРє РЎСѓРїСЂСЏРіР°» - то такий анегдот?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588830 вiд 2020-12-02 22:36:21

вот опять вместо бегунка Супряги выпустил и Вербича

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588829 вiд 2020-12-02 22:28:08

При чем тут Мыкол енко.?
Прл стрел был с другого фл анга. Цут централ ьные дол жны был и выность

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588828 вiд 2020-12-02 22:26:13

Ребров Барсу уже не вжарит. Уже 0-2

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588827 вiд 2020-12-02 22:24:50

микол енко ж втратив кьєзу? микол енко л ажає регул ярно.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588826 вiд 2020-12-02 22:14:43

Барса грає майже тим самим составом шо і з нами, навіть сил ьнішим, бо Грізман і Дембел е одразу в основі. Тому якшо їх Ребров зуміє обіграть, то Динамо післ я 0:4 л овить шось буде важко

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588825 вiд 2020-12-02 22:14:02

2 Vichny
в„– 1588821
Хто не працює і зараз дивиться Динамо, міг подивитись Секирбашка. А якби грал и одночасно всі, той, хто Динамо дивиться вже Секирбашка не побачить.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588824 вiд 2020-12-02 22:10:19

А нам тепер дл я суддівства Динамо і в еврокубках Монзул их знаходитимуть?

Vichny(ці РґРІС– пари вибирають.) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588823 вiд 2020-12-02 22:07:54

olma
в„– 1588822

Welcome.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588822 вiд 2020-12-02 22:06:42

Vichny
в„– 1588816

Дякую, я не в курсі цього, пану Геть'ю теж буде корисно почитати.

Vichny(ці РґРІС– пари вибирають.) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588821 вiд 2020-12-02 22:06:23

А шо, в 19:00 за СЕТ в Європі ще працюють і гл ядачів буде менше? Ггггг
І цікаво, за яким критерієм ті дві пари ПУР обирають.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588820 вiд 2020-12-02 22:04:42

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1588818

А яка різниця? 1 очки, 2 чи 4 у Ференца - ДК все одно тре буде вигравати у них в Києві дл я виходу у ЛЄ.
Розраховувати, і мол итися, що все так скл адеться, що ДК нічиїчки буде досить - таке собі л узерство.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588819 вiд 2020-12-02 22:03:23

2 Vichny
в„– 1588817
Не знаю.
Можу припустити, - щоб зайняти біл ьше рекл амного часу. А розподіл - біл ьше матчів, кол и гл ядачів біл ьше

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588818 вiд 2020-12-02 22:01:38

От вжарить зараз Ребров Барсу і стане нам зовсім весел о.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588817 вiд 2020-12-02 21:57:05

Вчора питав, так ніхто і не відповів.
Може сьогодні знаюча л юдина є на сайті :)

Так от. Питання - якого біса 8 матчів ЛЧ в матчдей розбивають по часу початку на 6+2, а не на 4+4? І за яким принципом відбираються ці 2 матчі, які мають починатися раніше?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588816 вiд 2020-12-02 21:49:49

olma
в„– 1588781 РІiРґ 2020-12-02 14:29:20

Дл я Хомчака зробил и вищу посаду - Гол овнокомадувача ЗСУ, а генштабом командує інша особа ген-л ейт С. Корнійчук
-----------------------------
Розділ ення посади НГШ-ГК на дві - НГШ і ГК це один з ел ементів оборонної реформи, яка розпочинал ась при Порошенку, під впл ивом західних радників.
Так що РЅРµ треба розказувати Р» СЋРґСЏРј, що тіпа «РґР» СЏ Хомчака Р·СЂРѕР±РёР» Рё вищу посаду», це або невол РѕРґС–РЅРЅСЏ матчастиною, або бажання показати СЃРІРѕС” РІРѕР» РѕРґС–РЅРЅСЏ темою РїС–СЃР» СЏ прочитання пари статей РІ інтернеті, або СЃРІС–РґРѕРјР° маніпул яція.
Сподіваюсь, що перше.
Хто хоче розібратися - читайте Закон про націонал ьну безпеку України. Літер там небагато і написаний він зрозуміл ою мовою. Підписаний Президентом Порошенко, до речі.

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588815 вiд 2020-12-02 21:38:52

відповісти = відповіси

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588814 вiд 2020-12-02 21:38:10

2 m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1588813

В чому ти маєш рацію, так це в тому, що в даному випадку непрямі комунікації не працюють.
Західний бізнес занадто пол іткоректний.
Треба Р±СѓР» Рѕ РїСЂСЏРјРѕ так С– написати- «РќС–кчема, Р·Р° базар відповісти?».

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1588813 вiд 2020-12-02 21:26:12

2 Папка
в„– 1588811
А чому західний бізнес має бути дурнішим за дописувачів О.?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.