Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734692 вiд 2025-10-26 18:18:11херассе, гол після кутового
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734691 вiд 2025-10-26 18:13:19VVV № 1734689 вiд 2025-10-26 18:03:51 Мабуть ВАР вирішив, що удар пикою в лікоть був, а не навпаки. Кубарсі стрибав вперед туди, де вже стрибнув Хейсен з розставленими ліктями.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734690 вiд 2025-10-26 18:06:41раніше за удар ззаду по ногах наказувалось ЖК, але схоже у нинішньому ЧУ якісь свої правила
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734689 вiд 2025-10-26 18:03:51Хюйсен тупо пиздячить ліктем по пиці Кубарсі, а ВАР навіть не переглядає це чисте порушення правил. Нахуя той ВАР?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734688 вiд 2025-10-26 18:02:57Белінгем з 2 метрів в пусті ворота після навісу, який Вінісіус вигріб на самій лінії і скидки в центр.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734687 вiд 2025-10-26 18:00:37ProstoVlizPobalakaty № 1734679 там взагалі то порушення від Вініуса було :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734686 вiд 2025-10-26 17:57:54Гюлер нахомутав біля свого штрафного замість того, щоб просто винести і в кілька передач стало 1:1.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734685 вiд 2025-10-26 17:48:01ProstoVlizPobalakaty № 1734679 I хaй пiсля тoгo Лaмiнoвaний щe рoзкaжe щo Рeaл тягнуть…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734684 вiд 2025-10-26 17:42:40Таки забив черепашка з розрізаючого пасу на вихід без офсайду.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734683 вiд 2025-10-26 17:36:40Блін, там офсайд на пів товщини ноги, яка боком до воріт була, навіть не на ступню.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734682 вiд 2025-10-26 17:33:24Вірніше з високого відскоку після того як Гюлер в боротьбі ткнув йому м'яч, але ВАР знайшов офсайд, бо суддя нічого не переглядав.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734681 вiд 2025-10-26 17:32:23з позагрою
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734680 вiд 2025-10-26 17:31:11А Мбаппе здалеку зльоту пробив і забив.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734679 вiд 2025-10-26 17:28:49Веселий початок «ель-класіко» - Ямаль на 2 хвилині в своєму штрафному вибивав м'яч з під ноги Вінісіуса, суддя поставив пенальті, а потім після перегляду ВАР відмінив, бо Ямаль м'яча торкнувся, а не ноги. Хоча розкопок це одне, а динаміка епізоду - інше.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734678 вiд 2025-10-26 15:23:37Нормальна таблиця третьої ліги чемпіонату Пн. Македонії
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734677 вiд 2025-10-26 15:21:521 Лушпиння 10 20 2 АТБ 10 19 3. квартал 95 9 19 4 кроти 9 18 5 бобри 9 17 6 залізяки 1925 10 16 7 Колос 9 14 8 Заря 10 13 9 Оболонь 10 13 10 вівці 10 12 11 Курдюмівка 9 11 12 недововки 10 10 13 будматеріали 10 9 14 зб. Кіровоградської області
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734676 вiд 2025-10-26 14:29:13Випадково дізнався про фільм «Дім з динаміту», що вийшов недавно на Нетфліксі. Дуже рекомендую. Сюжет такий - десь з Тихого океану, незрозуміло звідки саме, незрозуміло хто запустив одну межконтинентальну балістичну ракету яка летить на США. Підльотний час 20 хвилин.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734675 вiд 2025-10-26 10:50:33Enot № 1734672 ---- А ти не полінися і забань контент, який тобі присилає. Не показувати ніколи «,» не цікавить ". Трохи почистиш. Воно тобі буде показувати щось але вже інший контент. Соцмережі або ресурси, які більш менш відповідають цьому статусу - це BlueSky, Mastodont, Reddit
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734674 вiд 2025-10-26 01:50:19В першу секунду приємно здивувався, відомий американський боксер-пенсіонер пише, що рашку треба розпиляти?!
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734673 вiд 2025-10-26 01:43:09Ask Me No Questions &list=RDFQMmvXkGLzA&index=24 Краще почитайте статтю нашого дописувача Холіфілда: Чому московія має бути розпиляна на шматки https://vmylenko.com/2025/10/17/cut-russia/
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734672 вiд 2025-10-26 01:31:56Фейбук перетворюється на твіттер. У ленті - російська пропаганда для українців та творчість ШІ. На жодного з цих акаунтів я не підписаний, але ними забита стрічка.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734671 вiд 2025-10-25 23:19:462 LAZY№ 1734668Шахтарю вигідно поступитись у цій грі.Але це буде непросто :)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734670 вiд 2025-10-25 23:00:35Тим часом «Лушпиння» вийшло на перше місце, «АТБ» на другому, «95 квартал» на третьому…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734669 вiд 2025-10-25 22:22:23Зеленський і шведський прем’єр-міністр Ульф Крістерссон підписали лист про наміри щодо співпраці у сфері розвитку повітряних спроможностей. Документ наблизить обидві держави до укладення великої експортної угоди із оборонною компанією SAAB, а також відкриє великі можливості для повітряних сил України і Швеції та для довгострокової промислової співпраці між обома державами. На базі розробок SAAB
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734668 вiд 2025-10-25 22:20:05Андрій Ярмоленко може стати гравцем-тренером у разі подальших невдач киян, які виступають під керівництвом Олександра Шовковського. Близький матч київського Динамо з донецьким Шахтарем, і ось на Телеграм-каналі Динамо Київ Inside з’явилося повідомлення, що результат класичного протистояння українських команд стане визначальним у долі тренера динамівців.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734667 вiд 2025-10-25 22:19:58Це коли президента приймає король Карл, прем'єр на Давнінґ Стріт, і повага до нього найбільша за всіх часів незалежної України. Зараз на британському телебаченні було гумористичне шоу. Там казали таке: Зеленський дістався десятки (намбер тен - це так називають резиденцію прем'єра Британії). Відповідь: не знав, що він записав гіт (це тобто гра слів - звучить, як десяте місце гіт-параду). На Заході зараз ніхто не мусить пояснювати, хто такий Зеленський. Його знають усі. Це - найбільш упізнаваний українець у світі за всю історію. Сьогодні практично в усіх британських виданнях Зел на перших шпальтах. Навіть стаття про екс-прем'єра Сунака ілюстрована на першому пляні світлиною з його зустрічі із Зелом. Тож після контракту щодо Ґріпенів, після заяви щодо Міражів, підтвердження з посиланням не було б зайвим. Хоча, може, нехай і розробляють, хйз.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734666 вiд 2025-10-25 22:06:53Orest Dniprovskiy № 1734661 Джерело, будь ласка. Дякую.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734665 вiд 2025-10-25 21:58:56Нє, йому треба скиглити та розмазувати шмарклі по скорбному їбальнику, як це прийнято у тутешніх диванних гівножерів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734664 вiд 2025-10-25 21:56:39Orest Dniprovskiy № 1734661 --- А де це він сказав? щось не віриться що він такий довбограй. Нехай хоч би відновили випуск бодай яких літаків. Вантажні Антонови Ан-132 для Саудів, які з піску можуть злітати. Прикро чути щось таке.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734663 вiд 2025-10-25 21:54:34Orest Dniprovskiy № 1734661 «літаки літеть - будем всіх бамбіть» раз як трагедія, інший як фарс :( він вже давно загубився на світі і шо де відбувається.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734662 вiд 2025-10-25 21:49:37Orest Dniprovskiy № 1734661 ? si=ZEp9aQbfCqndVpHp
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734661 вiд 2025-10-25 21:45:46Рано чи пізно нам прийдеться розробляти свої бойові літаки. Віддав наказ почати розробку власних бойових літаків. Настане час ми будемо виробляти свої бойові літаки майбутнього покоління. ЗЕ
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734660 вiд 2025-10-25 21:44:14PEPSI (Merkury) № 1734659 ---- Динаміка у Полісся непогана. Шахтар і Динамо грають у Єврокубках, ці перельоти-переїзди не сприяють по любому. А Ротань може тепер в спокійному темпі подумати як розмотати чергового суперника в Ла-Лізі (закреслено) в УПЛ.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734659 вiд 2025-10-25 20:46:52вражає як букавально за рік здала Оболонь і прибавило Полісся. 0:4, а могло бути 0:10
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734658 вiд 2025-10-25 19:48:06Orest Dniprovskiy № 1734654 ---- Давно, давно у глибокому дитинстві, коли мені було 10 максимум років, у нас в Домбасі всі захоплювалися радіоелектронікою передатчиками, приймачами і радіоспортом. Всі шось паяли, знали шо таке діод, сопротівлєніє (резистор), кандєнсатор. І старший брат теж. І він натягнув мідний дріт як антену по двору. Думали може спаяємо щось на коротких хвилях будемо з іншими континентами спілкуватися. І була така книжка, що дивно, українською мовою. Щось типа «Порадник Радіоаматора». І там було як зробити найпростіший радіоприймач. Береж звичайний діод стєклянний і до одного кінця привязуєж мідний провод антени 40 метрів по периметро, а на інший землю - зазємлєніє. І були звичайні якісь військові, витягнуті з літного шолому навушники і по обох кінцях цього діода, привязуєш ці дротики від наушників. І… диво. Абсолютно без електроживлення ти маєш радіо. Там було щось Московське. Мабуть радіостанція Маяк. Найбільше вражало нас 9 річних, що як радіо робе без електрики без батарейок.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734657 вiд 2025-10-25 19:09:50А що, на нічию Динамо з Кривбасом буки ще приймають? :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734656 вiд 2025-10-25 18:52:12оболонь - полісся 0:2 Брагару ще забив третій, але відмінили. - перерва на пиво -
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734655 вiд 2025-10-25 18:42:3517-річний Карл забив за Баварію другий гол за дві гри.. Як в мемі «17-річний, Карл!»
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734654 вiд 2025-10-25 15:23:07Тим часом, син показав калькулятор, який розробив для андроїда. Я в шоці він працює. Домашнє завдання для універу, Київ, Україна.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734653 вiд 2025-10-25 15:22:06«Колліна про облисіння:» Це було важке випробування. 1984-го люди відверталися – було незрозуміло, чи зможе лисий суддя працювати. Але це зробило мене впізнаваним " ------------ Не зовсім зрозуміло, чому лисий індивід не може працювати арбітром, а от щодо впізнаваності - таки да. В Україні навіть побутує прислів'я: «Лисий як Колліна».