klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734652 вiд 2025-10-25 15:08:04А міг би і зятя поставити
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734651 вiд 2025-10-25 15:01:38Фюрер ніколи не боявся самовбивчих рішень.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734650 вiд 2025-10-25 14:49:19Натякають що Шовковського може замінити Ярмоленко
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734649 вiд 2025-10-25 14:30:00Що там, Оболонь-Арена вже готується? Підмітають?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734648 вiд 2025-10-25 13:50:53Цей неперсічний чувак спрогнозував війну і переїхав із Запоріжжя на західну Україну, але Г. г. п. т. к. н
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734647 вiд 2025-10-25 12:40:12olma № 1734645 Так, це нік Миленка був
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734646 вiд 2025-10-25 11:48:56Під таким поганялом В. Миленко писав на Футбол-Онлайні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734645 вiд 2025-10-25 10:23:48А Холден Вітамін Колфілд це ж наш автор, на якого ви посилаєтеся?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734644 вiд 2025-10-25 09:42:18Я від фейсбука відмовився. Воно перетворилось на дегенеретивну фуйню для одноклітинних рожевих єдинорогів. І я не про акаунти друзів, а саме про механізм взаємодії, і те що воно тобі підсовують і те що воно тобі забороняють. З розвитком ШІ там взагалі стало неможливо знаходитись. В твітер ця дічь теж переповзає. Осі всі штучні тупі відосики з котіками, зірками політиками згенеровані заради охватів та лайків форсяться, їх коментують і алгоритми мережі їх розгоняють з новою силою
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734643 вiд 2025-10-25 08:15:51Guten Morgen! Сподіваюся всі цілі і світло, воду не побили кацапи. А що до лайкати не лайкати, тут по різному. Підкидує в стрічку контент за складним алгоритмом. Не обов'язково лайкати, на секунду затримав погляд на тексті, мишкою підвів курсор, підкидує те що лайкали і цікавилися твої FB friends, підкидує, те що ти проглядав читав в Гуглі, в бравзері, на платформах соцмедіа тощо
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734642 вiд 2025-10-25 06:11:09https://vmylenko.com/
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734641 вiд 2025-10-25 01:29:13То не лайкай хуйню, все ж просто
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734640 вiд 2025-10-24 23:37:49Orest Dniprovskiy № 1734639 да є таке :( пропадає і не показує в стрічці дописи друзів, яких читаєш і коментуєш безліч років, а стоїть раз лайкнуть якусь хуйню і вона та подібна їй буде весь час лізти з усіх боків.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734639 вiд 2025-10-24 23:30:25Voxa (м. Запоріжжя) № 1734637 Так знаю, але мабуть змінились якісь алгоритми фб
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734638 вiд 2025-10-24 23:26:27Шимон Перес – Путіну: “Я сказав йому: Вам 63 роки, мені 93 роки. Скажіть, чого ви хочете досягти в найближчі 30 років? За що ви боретеся? Ви сподіваєтеся роздратувати Америку? Він каже: Ні. Америка хоче частину Росії? Ні. У вас є проблеми нерозуміння з Обамою? Він каже: А чому ви питаєте? Я сказав: Послухайте, я не шпигун, ви можете говорити зі мною про все. Він каже: Що ви думаєте? І я сказав: Америка виграє, незалежно від того, що ви робите. Чому? – запитав він. Тому що вони щасливі, а ви – ні. Я сказав йому далі: Коли американець прокидається вранці, що він бачить? Мексика на півдні – і вони приймають мексиканців у своїй країні. Канада на півночі – вони найкращі друзі у світі. А праворуч і ліворуч – риба у воді. Про що Обама має турбуватися? А ви, ви прокидаєтесь вранці, кого ви маєте по сусідству? Японія, Китай, Афганістан? Мій Боже! Вони знають, що у вас багато землі, і ви не даєте їм ані копійки. У вас 20 відсотків прісної води, і ви нічого не даєте. Тож, коли сніг у Сибіру розтане, перше, кого ви там побачите – китайці. Бо на сході багато китайців і не так багато росіян. Друге, що я йому сказав, було: Америка має найкраще співвідношення між розміром землі та чисельністю населення. А у вас – найгірше. Двадцять мільйонів квадратних кілометрів. Мій Боже! Але у вас немає стільки людей. Ваші люди помирають. Не тіштеся оплесками й тим, що люди говорять. Вони вам цього не пробачать. Чому росіяни живуть лише 62 роки, тоді як американці живуть до 82-х? І тоді я сказав йому: Ви поводитеся як цар. Я сказав: Що робили царі? Вони збудували два міста – Санкт-Петербург і Москву – як вітрину. Що б ви не захотіли, ви знайдете там. Решта Росії – як Нігерія, вкрита снігом. Ваші люди помирають. Ви не даєте їм життя. Ви думаєте, що вони вас пробачать? Чому Америка прекрасна? – запитав я його. Тому що вони – дарувальники. Чому у Європи проблеми? Бо вони – споживачі. Америка дає. Люди думають, що це через щедрість. А я думаю, це через мудрість. Якщо ти даєш – ти створюєш друзів. Найкорисніша інвестиція – це здобувати друзів. Америка мала мужність ухвалити план Маршалла – величезну частку свого ВВП вони віддали цій умираючій Європі. І таким чином показали, що це найкраща інвестиція у світі. Немає жодної європейської країни, яка не була імперією. Французи, англійці, португальці – усі. І що сталося? Їх вигнали звідусіль, і вони залишилися ні з чим. Англія – найбільша імперія від сходу до заходу, усі океани, і ненасильницькі індуси вигнали їх і залишили з трьома маленькими островами, з якими вони не знають, що робити. Повірте мені, – сказав я Путіну, – вороги й ворожнеча є найбільшими втратами в житті. Ви інвестуєте в дурість. ” Велика помилка використовувати силу щоб брати. Найвища мудрість використовувати силу щоб віддавати.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734637 вiд 2025-10-24 23:01:51Orest Dniprovskiy № 1734636 у нього два аккаунта, зараз пише восновном на другому.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734636 вiд 2025-10-24 22:44:14klirik № 1734628 Чомусь Миленко зник з моєї стрічки у фб. Було його цікаво читати. Тепер мою стрічку заполонив один відомий тут стоматолог. А мені дружина колись подарувала книжки ще одного нашого дописувача, який пише під ніком Фоззі
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734635 вiд 2025-10-24 22:12:58LAZY № 1734630 вiд 2025-10-24 18:45:32 Чого це. Це ж експерт з обсілфу, може написати книжку про що завгодно. --------------- Екзактлі! Той миленко не пише тут вже хз скіки, але є нова генерація дописувачів О. - такі експерти з геополітики, просто політики, банківської справи, кулінарії, іммунології, етнографії, зайчиків, зброї, білочок, айті, та і ще багато чого шо куди тому миленкові!
Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734634 вiд 2025-10-24 21:41:11Інвестбанкір з українським досвідом стане новим прем'єром Молдови Президентка Молдови Мая Санду висунула кандидатуру Олександра Мунтяну, американця молдовського походження з 20-річним досвідом роботи в Україні, на посаду прем'єр-міністра. Відповідний указ було підписано після консультацій з парламентськими фракціями. https://minfin.com.ua/ua/2025/10/24/161074006/
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734633 вiд 2025-10-24 20:15:242Enot № 1734619 Нехай Малюку в оренду якусь конфіcковану яхту узького олігарха— на тих яхтах є місце для кількох see baby
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734632 вiд 2025-10-24 19:37:05завтра умовні житомирські вовки їдуть на пиво до умовних київських пивоварів. Типу анонс.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734631 вiд 2025-10-24 19:12:122 PEPSI№ 1734585«Полісся» обійшло «Динамо» у статистиці матчів проти «Шахтаря»---------------no commentsОт комент якраз потрібен.Це за 90 років?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734630 вiд 2025-10-24 18:45:32Чого це. Це ж експерт з обсілфу, може написати книжку про що завгодно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734629 вiд 2025-10-24 18:29:54Якісь надто вже різні теми. Можливо авторові варто зосередитися чи то на наших баранах, чи то на американських.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734628 вiд 2025-10-24 18:19:47Сьогодні придбав ось такі дві книжки автора, що колись дописував на О.
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734627 вiд 2025-10-24 18:17:23https://x.com/magyarpeterMP/status/1981701504877621632
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734626 вiд 2025-10-24 18:12:54в будапешті згадують події 23.10 1956 року думаю що більше сотні тисяч на мітингу всі із «смолоскипами» … і, бля, немає ніякої «маніпуляції» що то тільки «бандерівці» із «смолоскипами» ходять на мітинги…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734625 вiд 2025-10-24 18:02:54PEPSI (Merkury) № 1734621 ---- Оце ти нагнітаєш, пишеше тут істеричні антиіммігрантські новини. Але вони так класно скомпоновані, що я припускаю, що факти перекручено, спеціально підібрані, щоб створити певну атмосферу. Вступай в Альтернативу фюр Дойчлянд юбер-аллес.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734624 вiд 2025-10-24 15:57:53PEPSI (Merkury) № 1734621 вiд 2025-10-24 15:04:07 За таких умов у австріяків нічого іншого не лишається. Якщо цим людям не дати статус і права, то воно будуть ворогами Австрії. З усіма наслідками. Колись Римська Імперія розселяла варварів на своїй території та наймала одних варварів проти інших, і так прожила років 200 ще.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734623 вiд 2025-10-24 15:52:33Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1734620 вiд 2025-10-24 14:48:53 Та похуй) Це гарний привід. Привід можна знайти, або придумати. Але той хто хоче щось робити той знаходить засоби, а хто не хоче нічого робити, той знаходить причини.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734622 вiд 2025-10-24 15:18:25у Німеччині - те ж саме. Більше того, там німці вже тупо отримують в табло на вулиці.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734621 вiд 2025-10-24 15:04:07Австрія прозріла. У ВСІХ школах Відня 55-70% це діти мігрантів. Офіційно умовою прийому на роботу вчителем з вересня 2025 року є знання турецької/арабської. Заміна населення станеться на протязі 20-30 років. Вже зараз неаборигени вимагають власну правову систему/ преференції, власні партії і квоту у владі. Дві партії вже створено і вони діють. Поздно піть боржомі, австріяки.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734620 вiд 2025-10-24 14:48:53Наскільки пригадую, про те, що дрони запускалися саме з танкерів, були лише здогадки журналістів, а офіційних повідомлень не було.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734619 вiд 2025-10-24 14:35:06Я кажу що у відповідь на російські провокації треба вирішити питання з тіньовим флотом, з якого, крім всього іншого ще й дрони злітають.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734618 вiд 2025-10-24 14:03:03Enot № 1734617 ---- це не тіньовий флот став на якір, а - Великий десантний корабель Балтійського флоту РФ Александр Шабалин став на якір поблизу входу до Любецької бухти біля узбережжя Німеччини. - Для того щоб охораняти тіньовий флот. Так само була гібридна операція ВМС РФ з тим підводним човном який французи інспектували чи хотіли - нема вже новин. Короче, русня робе все вщо вздумається. А оскільки Нато має так само задохуа бюрократій і узгоджень, то вони не знають як треба реагувати на це. Тому я і кажу проводьте там постійні навчання і патрулюйте самі.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734617 вiд 2025-10-24 13:38:10Хуйло-танкери взагалі не мають там ходити. Їх треба арештовувати разом з командою. Який такий «сірий» флот, це як? Зараз що - 18 століття? Капітан Флінт і Веселий Роджер?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734616 вiд 2025-10-24 13:37:49Там в тих водах слід проводити постійно нонстоп Натівські Морські навчання.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734615 вiд 2025-10-24 13:26:32Німці там посилено будують фрегати, військові кораблі. Цього року на воду начебто один спустили, інший зараз. В 2026 році, буде чим там воювать у Північному і Балтийському морях
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734614 вiд 2025-10-24 13:23:10Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1734611 «мопед не мій» (с) якщо хуйло-судно стало так що заважає. значить «правильний» корабель може стати так щоб заважати хуйло-танкерам… :) гібридна війна так гібридна війна (стадіон так стадіон на новий лад)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734613 вiд 2025-10-24 13:21:05теніс yagshamash № 1734608 цікаво про візи для хуйло-тенісист-ів (ок) … мало про це в пресу виходить. але кафєльніков якось сказав що хотів в штати поїхати, але візу важко отримати сафін записався в команду «копєйкіна», але пропускав турніри в штатах, щось там теж з візою було… пару тижнів назад чергова хуйлостанка взяла паспорт узбекістану. глянув в коментарі. пишуть взагалі ніякого зв'язку з узбекістаном немає. тільки «жага» отримати інший паспорт щоб їздити на турніри… ------- марта дала і-вью де сказала що не має такого рівня тостетерону і зросту-ваги як «деякі інші» і тут же їй почало прилітати за «сексизм»? хз як це назвати… типу половина жінок у турі нижча за марту. про тестостерон - то вгагалі «перебор» з натяком на бульбо-бабу (і ігу, можливо, також) … ну наче зам'яли… факт по марті такий що вона цей сезон закінчила майже на 10 місць нижче ніж минулий рік… так що потрібно над цим більше думати… ------ ну а по зросту, якось так статистика показує що найбільш успішні мужики - це 185 см +-3 крім рафа-роджер-ноле, купа із старої команди віландер-сампрас-лендл… беккер був трохи вищим, агассі 180 (але вони не так багато слемів взяли у порівнянні з іншими) … марта має 175. як еліна і всі наші топ гравчині. наче «з пробірки» їх робили :)