🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 410.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734652 вiд 2025-10-25 15:08:04

А міг би і зятя поставити

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734651 вiд 2025-10-25 15:01:38

Фюрер ніколи не боявся самовбивчих рішень.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734650 вiд 2025-10-25 14:49:19

Натякають що Шовковського може замінити Ярмоленко

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734649 вiд 2025-10-25 14:30:00

Що там, Оболонь-Арена вже готується?
Підмітають?

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734648 вiд 2025-10-25 13:50:53

Цей неперсічний чувак спрогнозував війну і переїхав із Запоріжжя на західну Україну, але Г. г. п. т. к. н


klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734647 вiд 2025-10-25 12:40:12

olma
№ 1734645

Так, це нік Миленка був

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734646 вiд 2025-10-25 11:48:56

Під таким поганялом В. Миленко писав на Футбол-Онлайні.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734645 вiд 2025-10-25 10:23:48

А Холден Вітамін Колфілд це ж наш автор, на якого ви посилаєтеся?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734644 вiд 2025-10-25 09:42:18

Я від фейсбука відмовився. Воно перетворилось на дегенеретивну фуйню для одноклітинних рожевих єдинорогів. І я не про акаунти друзів, а саме про механізм взаємодії, і те що воно тобі підсовують і те що воно тобі забороняють. З розвитком ШІ там взагалі стало неможливо знаходитись. В твітер ця дічь теж переповзає. Осі всі штучні тупі відосики з котіками, зірками політиками згенеровані заради охватів та лайків форсяться, їх коментують і алгоритми мережі їх розгоняють з новою силою

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734643 вiд 2025-10-25 08:15:51

Guten Morgen!
Сподіваюся всі цілі і світло, воду не побили кацапи.

А що до лайкати не лайкати, тут по різному.
Підкидує в стрічку контент за складним алгоритмом. Не обов'язково лайкати, на секунду затримав погляд на тексті, мишкою підвів курсор, підкидує те що лайкали і цікавилися твої FB friends, підкидує, те що ти проглядав читав в Гуглі, в бравзері, на платформах соцмедіа тощо

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734642 вiд 2025-10-25 06:11:09

https://vmylenko.com/

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734641 вiд 2025-10-25 01:29:13

То не лайкай хуйню, все ж просто

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734640 вiд 2025-10-24 23:37:49

Orest Dniprovskiy
№ 1734639
да є таке :( пропадає і не показує в стрічці дописи друзів, яких читаєш і коментуєш безліч років,
а стоїть раз лайкнуть якусь хуйню і вона та подібна їй буде весь час лізти з усіх боків.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734639 вiд 2025-10-24 23:30:25

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1734637
Так знаю, але мабуть змінились якісь алгоритми фб

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734638 вiд 2025-10-24 23:26:27

Шимон Перес – Путіну:
“Я сказав йому: Вам 63 роки, мені 93 роки. Скажіть, чого ви хочете досягти в найближчі 30 років? За що ви боретеся? Ви сподіваєтеся роздратувати Америку?
Він каже: Ні.
Америка хоче частину Росії? Ні. У вас є проблеми нерозуміння з Обамою?
Він каже: А чому ви питаєте?
Я сказав: Послухайте, я не шпигун, ви можете говорити зі мною про все.
Він каже: Що ви думаєте?
І я сказав: Америка виграє, незалежно від того, що ви робите.
Чому? – запитав він.
Тому що вони щасливі, а ви – ні.

Я сказав йому далі:
Коли американець прокидається вранці, що він бачить? Мексика на півдні – і вони приймають мексиканців у своїй країні. Канада на півночі – вони найкращі друзі у світі. А праворуч і ліворуч – риба у воді. Про що Обама має турбуватися?
А ви, ви прокидаєтесь вранці, кого ви маєте по сусідству? Японія, Китай, Афганістан?
Мій Боже! Вони знають, що у вас багато землі, і ви не даєте їм ані копійки. У вас 20 відсотків прісної води, і ви нічого не даєте. Тож, коли сніг у Сибіру розтане, перше, кого ви там побачите – китайці. Бо на сході багато китайців і не так багато росіян.

Друге, що я йому сказав, було:
Америка має найкраще співвідношення між розміром землі та чисельністю населення. А у вас – найгірше. Двадцять мільйонів квадратних кілометрів. Мій Боже! Але у вас немає стільки людей. Ваші люди помирають.
Не тіштеся оплесками й тим, що люди говорять. Вони вам цього не пробачать.
Чому росіяни живуть лише 62 роки, тоді як американці живуть до 82-х?

І тоді я сказав йому: Ви поводитеся як цар.
Я сказав: Що робили царі? Вони збудували два міста – Санкт-Петербург і Москву – як вітрину.
Що б ви не захотіли, ви знайдете там. Решта Росії – як Нігерія, вкрита снігом. Ваші люди помирають. Ви не даєте їм життя. Ви думаєте, що вони вас пробачать?

Чому Америка прекрасна? – запитав я його.
Тому що вони – дарувальники. Чому у Європи проблеми? Бо вони – споживачі. Америка дає. Люди думають, що це через щедрість. А я думаю, це через мудрість.
Якщо ти даєш – ти створюєш друзів. Найкорисніша інвестиція – це здобувати друзів.
Америка мала мужність ухвалити план Маршалла – величезну частку свого ВВП вони віддали цій умираючій Європі. І таким чином показали, що це найкраща інвестиція у світі.

Немає жодної європейської країни, яка не була імперією. Французи, англійці, португальці – усі. І що сталося? Їх вигнали звідусіль, і вони залишилися ні з чим. Англія – найбільша імперія від сходу до заходу, усі океани, і ненасильницькі індуси вигнали їх і залишили з трьома маленькими островами, з якими вони не знають, що робити.

Повірте мені, – сказав я Путіну, – вороги й ворожнеча є найбільшими втратами в житті.
Ви інвестуєте в дурість. ”

Велика помилка використовувати силу щоб брати.
Найвища мудрість використовувати силу щоб віддавати.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734637 вiд 2025-10-24 23:01:51

Orest Dniprovskiy
№ 1734636
у нього два аккаунта, зараз пише восновном на другому.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734636 вiд 2025-10-24 22:44:14

klirik
№ 1734628
Чомусь Миленко зник з моєї стрічки у фб. Було його цікаво читати. Тепер мою стрічку заполонив один відомий тут стоматолог.
А мені дружина колись подарувала книжки ще одного нашого дописувача, який пише під ніком Фоззі

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734635 вiд 2025-10-24 22:12:58

LAZY
№ 1734630 вiд 2025-10-24 18:45:32

Чого це. Це ж експерт з обсілфу, може написати книжку про що завгодно.
---------------

Екзактлі! Той миленко не пише тут вже хз скіки, але є нова генерація дописувачів О. - такі експерти з геополітики, просто політики, банківської справи, кулінарії, іммунології, етнографії, зайчиків, зброї, білочок, айті, та і ще багато чого шо куди тому миленкові!

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734634 вiд 2025-10-24 21:41:11

Інвестбанкір з українським досвідом стане новим прем'єром Молдови

Президентка Молдови Мая Санду висунула кандидатуру Олександра Мунтяну, американця молдовського походження з 20-річним досвідом роботи в Україні, на посаду прем'єр-міністра. Відповідний указ було підписано після консультацій з парламентськими фракціями.

https://minfin.com.ua/ua/2025/10/24/161074006/

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734633 вiд 2025-10-24 20:15:24

2Enot
№ 1734619
Нехай Малюку в оренду якусь конфіcковану яхту узького олігарха— на тих яхтах є місце для кількох see baby

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734632 вiд 2025-10-24 19:37:05

завтра умовні житомирські вовки їдуть на пиво до умовних київських пивоварів.
Типу анонс.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734631 вiд 2025-10-24 19:12:12

2 PEPSI
№ 1734585
«Полісся» обійшло «Динамо» у статистиці матчів проти «Шахтаря»
---------------
no comments

От комент якраз потрібен.
Це за 90 років?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734630 вiд 2025-10-24 18:45:32

Чого це. Це ж експерт з обсілфу, може написати книжку про що завгодно.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734629 вiд 2025-10-24 18:29:54

Якісь надто вже різні теми. Можливо авторові варто зосередитися чи то на наших баранах, чи то на американських.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734628 вiд 2025-10-24 18:19:47

Сьогодні придбав ось такі дві книжки автора, що колись дописував на О.



sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734627 вiд 2025-10-24 18:17:23

https://x.com/magyarpeterMP/status/1981701504877621632

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734626 вiд 2025-10-24 18:12:54

в будапешті згадують події 23.10 1956 року
думаю що більше сотні тисяч на мітингу
всі із «смолоскипами» …
і, бля, немає ніякої «маніпуляції» що то тільки «бандерівці» із «смолоскипами» ходять на мітинги…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734625 вiд 2025-10-24 18:02:54

PEPSI (Merkury)
№ 1734621
----

Оце ти нагнітаєш, пишеше тут істеричні антиіммігрантські новини. Але вони так класно скомпоновані, що я припускаю, що факти перекручено, спеціально підібрані, щоб створити певну атмосферу.
Вступай в Альтернативу фюр Дойчлянд юбер-аллес.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734624 вiд 2025-10-24 15:57:53

PEPSI (Merkury)
№ 1734621 вiд 2025-10-24 15:04:07
За таких умов у австріяків нічого іншого не лишається. Якщо цим людям не дати статус і права, то воно будуть ворогами Австрії. З усіма наслідками.
Колись Римська Імперія розселяла варварів на своїй території та наймала одних варварів проти інших, і так прожила років 200 ще.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734623 вiд 2025-10-24 15:52:33

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1734620 вiд 2025-10-24 14:48:53
Та похуй) Це гарний привід. Привід можна знайти, або придумати. Але той хто хоче щось робити той знаходить засоби, а хто не хоче нічого робити, той знаходить причини.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734622 вiд 2025-10-24 15:18:25

у Німеччині - те ж саме.
Більше того, там німці вже тупо отримують в табло на вулиці.



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734621 вiд 2025-10-24 15:04:07

Австрія прозріла.
У ВСІХ школах Відня 55-70% це діти мігрантів.
Офіційно умовою прийому на роботу вчителем з вересня 2025 року є знання турецької/арабської.
Заміна населення станеться на протязі 20-30 років.
Вже зараз неаборигени вимагають власну правову систему/ преференції, власні партії і квоту у владі.
Дві партії вже створено і вони діють.

Поздно піть боржомі, австріяки.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734620 вiд 2025-10-24 14:48:53

Наскільки пригадую, про те, що дрони запускалися саме з танкерів, були лише здогадки журналістів, а офіційних повідомлень не було.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734619 вiд 2025-10-24 14:35:06

Я кажу що у відповідь на російські провокації треба вирішити питання з тіньовим флотом, з якого, крім всього іншого ще й дрони злітають.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734618 вiд 2025-10-24 14:03:03

Enot
№ 1734617
----
це не тіньовий флот став на якір, а - Великий десантний корабель Балтійського флоту РФ Александр Шабалин став на якір поблизу входу до Любецької бухти біля узбережжя Німеччини. - Для того щоб охораняти тіньовий флот.

Так само була гібридна операція ВМС РФ з тим підводним човном який французи інспектували чи хотіли - нема вже новин.

Короче, русня робе все вщо вздумається. А оскільки Нато має так само задохуа бюрократій і узгоджень, то вони не знають як треба реагувати на це.

Тому я і кажу проводьте там постійні навчання і патрулюйте самі.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734617 вiд 2025-10-24 13:38:10

Хуйло-танкери взагалі не мають там ходити. Їх треба арештовувати разом з командою. Який такий «сірий» флот, це як? Зараз що - 18 століття? Капітан Флінт і Веселий Роджер?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734616 вiд 2025-10-24 13:37:49

Там в тих водах слід проводити постійно нонстоп Натівські Морські навчання.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734615 вiд 2025-10-24 13:26:32

Німці там посилено будують фрегати, військові кораблі. Цього року на воду начебто один спустили, інший зараз. В 2026 році, буде чим там воювать у Північному і Балтийському морях

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734614 вiд 2025-10-24 13:23:10

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1734611
«мопед не мій» (с)
якщо хуйло-судно стало так що заважає. значить «правильний» корабель може стати так щоб заважати хуйло-танкерам… :)
гібридна війна так гібридна війна (стадіон так стадіон на новий лад)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734613 вiд 2025-10-24 13:21:05

теніс
yagshamash
№ 1734608
цікаво про візи для хуйло-тенісист-ів (ок) …
мало про це в пресу виходить. але кафєльніков якось сказав що хотів в штати поїхати, але візу важко отримати
сафін записався в команду «копєйкіна», але пропускав турніри в штатах, щось там теж з візою було…
пару тижнів назад чергова хуйлостанка взяла паспорт узбекістану. глянув в коментарі. пишуть взагалі ніякого зв'язку з узбекістаном немає. тільки «жага» отримати інший паспорт щоб їздити на турніри…
-------
марта дала і-вью де сказала що не має такого рівня тостетерону і зросту-ваги як «деякі інші»
і тут же їй почало прилітати за «сексизм»? хз як це назвати… типу половина жінок у турі нижча за марту. про тестостерон - то вгагалі «перебор» з натяком на бульбо-бабу (і ігу, можливо, також) … ну наче зам'яли…
факт по марті такий що вона цей сезон закінчила майже на 10 місць нижче ніж минулий рік… так що потрібно над цим більше думати…
------
ну а по зросту, якось так статистика показує що найбільш успішні мужики - це 185 см +-3
крім рафа-роджер-ноле, купа із старої команди віландер-сампрас-лендл…
беккер був трохи вищим, агассі 180 (але вони не так багато слемів взяли у порівнянні з іншими) …
марта має 175. як еліна і всі наші топ гравчині. наче «з пробірки» їх робили :)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.