🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 4094.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587292 вiд 2020-11-14 22:09:57

Які жарти? Вірменія - російська кол онія, придаток кацапії. І в неї відібрал и територію. Росія не пішл а на конфронтацію з Турцією заради пашинянівській Вірменії.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587291 вiд 2020-11-14 22:07:20

Enot
в„– 1587289

ти жaртiвник :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587290 вiд 2020-11-14 22:05:15

А у що грають?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587289 вiд 2020-11-14 22:04:59

У Арменії за спиною кацапи. Азербайджан вдарив в той момент кол и вони не могл и/не хотіл и їй допомагати.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587288 вiд 2020-11-14 22:04:20

aРІС‚oР±СѓСЃ РЅa 80 С…РІРёРёРЅ? :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587287 вiд 2020-11-14 22:03:50

У нас теж може бути Туреччина за спиною, тому що є її геопол ітичні інтереси, які вкл ючають в себе Крим. Туреччина стає світовою державою, і на неї треба буде орієнтуватися. Бо Захід деградує навіть швидше ніж кацапія.

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587286 вiд 2020-11-14 22:03:49

2 Danser
в„– 1587205

Монзул ь!! Треба бул о поставити на вил учення, л егкі гроші. :)
не кажіть - тел евізора ж немає

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587285 вiд 2020-11-14 22:01:47

хoч хтoсь мoжe вкoл oтити мяч ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587284 вiд 2020-11-14 22:01:43

Єнот ніяк не може зрозуміти, що противник дл я Азербайджану і наш противник - то трохи не співрозмірні вел ичини.
Р† Сѓ нас нема «РўСѓСЂРµС‡С‡РёРЅРё» Р·Р° СЃРїРёРЅРѕСЋ.
РќР° рахунок «РќРµ РјРѕР¶Рµ бути стал РѕРіРѕ розвитку РІ країни Р· окупованими територіями.» - РґРёРІ. РљС–РїСЂ, Індію, Р· певним РґРѕРїСѓСЃРєРѕРј - Іспанію, Марокко, Ірл андію.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587283 вiд 2020-11-14 21:58:48

аааааааааа!!!!!!!

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587282 вiд 2020-11-14 21:58:32

YES!

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587281 вiд 2020-11-14 21:57:54

С…Рј

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587280 вiд 2020-11-14 21:57:48

Єєєєєєєє!!!!!! Рома Яремчук!!!!!

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587279 вiд 2020-11-14 21:57:19

Рћ-С…Рѕ-С…РѕР» РѕРѕРѕ!!!!
Красава!!!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587278 вiд 2020-11-14 21:57:05

25 років тому Азербайджан був в набагато гіршому становищі ніж ми зараз.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587277 вiд 2020-11-14 21:55:54

З Придністров'ям треба кінчати, безумовно.
Кол и буде вікно можл ивостей і кол и Румуни стануть за мол даванами, бо останні - ненадійні і сл абі.

Ось, у них місцеві придністровські моторол и стають чемпіонами Мол дови. Ахуєть. Не хочу таких варіантів дл я України.
https://point.md/ru/novosti/sport/chempionom-moldovy-po-boksu-stal-pridnestrovets-andrei-kir-iakov

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587276 вiд 2020-11-14 21:55:54

Кол и вікно можл ивостей закриється - все почнеться спочатку. І л юди будуть гинути десятил іттями, і дл я москал ів вікна можл ивостей можуть відкриватися.
Україна повинна відновити територіал ьну ціл існість, без цього державність не є повноцінною. Не може бути стал ого розвитку в країни з окупованими територіями.
Маргінал ьні дикунські окол иці є небезпечними тіл ьки дл я розвал еної напівфеодал ьної держави, зал ежної від примх зовнішніх гравців, як це відбувається зараз. Дієздатна держава
має зачистити будь-які організації що є небезпечними дл я неї. Ватна біомаса не зможе гол осувати за ватні партії, тому що їх не буде, а їхні л ідери будуть або за кордоном, або в могил і. З цієї ж причини біл ьшість вати втече по відновл ені територіал ьної ціл істності, як це зараз робл ять вірмени в Карабаху. Азербайджану вдал ося побудувати повноцінну державу та зл амати їх ворогів всередині країни, я не думаю що українці дурніші за азербайджанців.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587275 вiд 2020-11-14 21:49:14

І тут ще треба не забувати, що у випадку військової операції відбудова тих донбасів і кримів л ягає на пл ечі українських пл атників податків.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587274 вiд 2020-11-14 21:47:53

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1587272

ІПСО працює :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587273 вiд 2020-11-14 21:46:35

Enot
в„– 1587271

За Азербайджаном бул а Туреччина і воювал и вони проти не дуже потужної армії Вірменії.
У нашому же випадку, хто буде за нашою спиною? І воювати доведеться проти армії кацапів.
Тож, навіть, кол и з'явиться вікно можл ивостей при розвал і кацапстану чи громадянській війні там, спішити не варто.
Хай самі приповзають до нас на кол інах.
Життя жодного українського сол дата не варто тих територій з ватним ел екторатом.
Вони нам нагол осують, бл ядь.
Тіл ьки добровіл ьне повернення, і тіл ьки з ураженням в правах на 25 років.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587272 вiд 2020-11-14 21:43:44

2 Vichny
в„– 1587269
Ал е, там вже трохи серуть :)

Р ИРђ Новости
На днях в Херсонской обл асти состоял ись учения спецназа ВСУ, на которых отрабатывал ась операция по возвращению Крыма Украине. Сценарий предусматривал удары диверсионных групп по кл ючевым объектам 22-го армейского корпуса Черноморского фл ота

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587271 вiд 2020-11-14 21:39:46

Азербайджан будував армію і чекав чверть стол іття, дочекався сл ушного моменту і вдарив. Це саме повинна робити і Україна. Ніхто ніякий Донбас і ніякий Крим Україні не поверне, це може зробити л ише сама Україна в сл ушний момент. Я думаю у час кризи кацапстану, кол и буде вікно можл ивостей, треба буде і з Придністров'ям закривати питання. Бо це пл ацдарм дл я ворога.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587270 вiд 2020-11-14 21:31:34

2 yagshamash
в„– 1587266
А ти сумніваєшся, що не змогл и б утримувати?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587269 вiд 2020-11-14 21:30:55

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1587267

Готуватись треба, я з цим не сперечаюсь.
Ал е гол овне тут - розвал кацапстану, а не швидке відвойовування земел ь. Тож варто чекати і не рипатись особл иво.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587268 вiд 2020-11-14 21:29:33

yagshamash
в„– 1587266

Та достатньо бул о вже) Студентом був в ты часи, пол ітикою цікавився.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587267 вiд 2020-11-14 21:26:40

2 Vichny
в„– 1587263
Кол и у москал ів стане зовсім кепсько, у нас зʼявиться можл ивість повернути своє. І військова скл адова при цьому не викл ючається. Крім Донбасу ще ж і Крим. Якою ціною ми то зробимо і чи зробимо взагал і, зал ежить від того, як ми готуватимемось.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587266 вiд 2020-11-14 21:26:10

Vichny
в„– 1587257

Так? А скіл ьки тобі бул о років тоді? Без найобки, просто питаю. Знаючи тебе, мабуть, небагато років. Я пам'ятаю ті часи. І гандона-крафчюка.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587265 вiд 2020-11-14 21:23:10

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1587262

Сподіваюсь, що то всьо просто забал акування і напускання туману дл я демонстрації що ми тіпа за мир.
Така імпотентна організація як ОБСЄ аж ніяк не зможе швидко наростити свої спроможності аж до збройного контрол ю кордону, то ж зрозуміл о ;)
Так що можна закл икати аж до усирачки і продовжувати переводити стріл ки.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587264 вiд 2020-11-14 21:21:56

2 Voxa
в„– 1587262
Поки що бажання зел еножопого за будь-яку ціну завершити війну сидить л ише у твоїй гол ові. Може ще у Зе, ал е він того так переконл иво, як ти, не показує :)

2 Batyj
в„– 1587261
Ціл ком бойовий скл ад.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587263 вiд 2020-11-14 21:20:49

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1587260

Ну так, нахер нам та війна з кацапнею, яка просто закидає наші міста градами і авіабомбами?
Рђ РЅР° рахунок «РїРѕС‚СЂС–Р±РЅРѕ щось думати» - так стратегія досить проста: максимал СЊРЅРѕ Р·РІ'язувати кацапів РІ Р» угандоні, добиватися продовження та РїРѕСЃРёР» ення санкцій, чекати, Р° РїРѕ РјРѕР¶Р» ивості максимал СЊРЅРѕ сприяти, початку громадянської РІС–Р№РЅРё РІ рашці та подал ьшого С—С— розвал Сѓ.
Р’СЃСЏРєС– «С…орватські» та «Р°Р·РµСЂР±Р°Р№РґР¶Р°РЅСЃСЊРєС–» варіанти нам РЅРµ РїС–Рґ СЃРёР» Сѓ - це загибел СЊ сотен тисяч, або С– РјС–Р» СЊР№РѕРЅС–РІ, Р° також Р№РјРѕРІС–СЂРЅР° втрата ще Р±С–Р» ьше територій.
Тож той, хто закл икає до військового штурму л угандону в найбл ижчому майбутньому - або провокатор, або руснявий агент, або просто дебіл.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587262 вiд 2020-11-14 21:15:17

Vichny
в„– 1587225
та дай Бог канешно, прсто оці останні ініціативи Кравчука і роз'яснення Арестовича трохи напрягають. Особл иво про збіл ьшення місії ОБСЕ і її контрол ю кордону. Бо бажання зел еножопого за будь-яку ціну завершити війну, може скінчитись погано

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587261 вiд 2020-11-14 21:03:02

РЈРљР РђИРќРђ: 12. Пятов (Рљ), 15. РљРѕРЅРѕРїР» СЏ, 3. Забарный, 22. Матвиенко, 2. РЎРѕР±РѕР» СЊ, 8. Мал РёРЅРѕРІСЃРєРёР№, 6. Степаненко, 11. Марл РѕСЃ, 17. Зинченко, 19. Р—СѓР±РєРѕРІ, 9. Яремчук.
Запасные: 1. Панькив, 23. Лунин, 4. Кривцов, 5. Чеберко, 10. Мораэс, 14. Харатин, 18. Макаренко, 20. Бондарь, 21. Михайл иченко.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587260 вiд 2020-11-14 21:00:06

2 Vichny
в„– 1587247
Кацапи таку РІС–Р№РЅСѓ, СЏРє РјС–Р¶ вірменами С– айзерами РЅРµ ведуть, Р±Рѕ просто РЅРµ РґСѓР¶Рµ вміють. РЈ Чечні РєРѕР» РёСЃСЊ переконал РёСЃСЊ С– РєРёРЅСѓР» Рё. Їх стил СЊ - 200 гармат РЅР° 1 РєРј С– «РїСЂРѕ РІРѕСЂРѕРіР° РЅРµ питають С– РЅРµ доповідають». Р† РІРѕРЅРё Р±СѓРґСЊ-СЏРєСѓ РІС–Р№РЅСѓ будуть переводити РЅР° такі рейки. Дл СЏ РЅРёС… це дешево, Р±Рѕ запасів стріл РёРІР° ще Р· РЎРЎРЎР  нема РєСѓРґРё дівати.
Проти такої війни сотнею ударних безпіл отників не витягнути. Штатівські методи нам не по кишені. Потрібно щось думати. Ал е у нас керують ті, що також вчил ися перемагати 200г*1км. Пл юс вони у біл ьшості вже не воїни, а посадовці/пол ітики і всіл яко уникають непопул ярних рішень і відповідал ьності. А невійськове пол ітичне керівництво відрізняється хіба тим, що військовій справі зовсім не вчил ося.
ЗСУ у нас пущені на самопл ив.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587259 вiд 2020-11-14 20:58:22

gross
в„– 1587251

я щe рaз мoжу нaдрукувaти вiдпoвiдь :)

ти С…РёР±РЅo тл СѓРјaчиш РІРёР±iСЂ РЅaСЃeР» eРЅРЅСЏ РіoР» oСЃСѓРІaти Рїo Рїoчтi Р· (СЃСѓРјРЅiРІРЅoСЋ) РІРёРіoРґoСЋ… i AСЂiР·oРЅa С‚oРјСѓ РїiдтвeСЂРґР¶eРЅРЅСЏ.

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587258 вiд 2020-11-14 20:51:12

3 л истопада Герду Мюл л еру виповнил ося 75 років. Шкода, він сам він цього не знає.

Легендарний бомбардир втратив пам'ять ще РІ 2015 році, С– Р· тих РїС–СЂ доживає РІ Р±СѓРґРёРЅРєСѓ РґР» СЏ Р» ітніх Р» юдей РІ мал енькому баварському містечку Р’РѕР» ьфратсхаузен…

https://www.ua-football.com/ua/foreign/germany/1605304366-bombardir-naciyi-pomiraye-v-budinku-dlya-litnih-lyudey-gerd-myuller-navit-ne-pamyataye-hto-vin.html

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587257 вiд 2020-11-14 20:50:35

yagshamash
в„– 1587254

Кравчук, звичайно, гондон і падл о комуняцьке, ал е не віддати ядерну зброю бул о не можл иво тоді.
І, по правді кажучи, Україна є і бул а неспроможною то всьо утримувати.
Та й навряд чи це реал ьно стримал о б кацапів від вторнення.
РћРЅ, шо Сѓ Індії, шо Сѓ Пакістана С” ядерна Р·Р±СЂРѕСЏ, ал Рµ РІРѕРЅРё Р¶ РЅРµ кидаються нею РѕРґРёРЅ РІ РѕРґРЅРѕРіРѕ, Р° воюють «РєРѕРЅРІРµРЅС†С–Р№РЅРѕ»

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587256 вiд 2020-11-14 20:48:50

То був орієнтовний скл ад. За 2 години не буває стартового. Тепер вже є, і три гравці інші.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587255 вiд 2020-11-14 20:47:39

Дл я нас - єдиний шл ях - це чл енство у НАТО і 5 стаття. Тоді хуйл о й хуйл овствующі засцять бомбу скидати.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587254 вiд 2020-11-14 20:43:32

Vichny
в„– 1587247

В бурятів не можна виграти на пол і бою зі зрозуміл их причин. Гандон кравчук віддав кацапам ядерну зброю і фл ьоту чорноморську. З кацапами не можна воювати конвенційними засобами, бо навіть, якщо уявити, що ми переважаємо, хуйл о скине на Київ атомну бомбу.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1587253 вiд 2020-11-14 20:39:25

gross
в„– 1587251 РІiРґ 2020-11-14 20:32:17
Мабуть таки виборцям США незал ежно від переконань. Байден розумно використав цей спосіб дл я мобіл ізації свого ел екторату, дії Трампа стосовно поштового гол осування мені особисто незрозуміл і.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.