Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749376 вiд 2026-06-07 19:56:36Так, Трубін не був закритий і ймовірно бачив момент і напрям удару.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749375 вiд 2026-06-07 19:49:55вроде три ЦЗ, а по центру пустота
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749374 вiд 2026-06-07 19:49:03І Турбін здатен помилятися
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749373 вiд 2026-06-07 19:47:44якось дуже просто вийшло
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749372 вiд 2026-06-07 19:46:39Миколенко відпустив негроданця.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749371 вiд 2026-06-07 19:20:05УКРАЇНА склад: 12. Трубін - 22. Матвієнко М., 13. Забарний, 16. Миколенко - 2. Сарапій, 8. Маліновський, 14. Назарина, 15. Циганков, 17. Судаков, 18. Очеретько - 9. Яремчук Запасні: 1. Єрмаков Г., 23. Нещерет - 3. Михавко, 5. Бондар В. - 7. Ярмоленко, 4. Романчук О., 6. Бражко, 19. Ігнатенко Д., 20. Назаренко Ол-р, 24. Бондаренко - 25. Синчук - 10. Шапаренко, 11. Довбик, 21. Пономаренко
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749370 вiд 2026-06-07 19:16:56А якийсь серіал дивився вже забув. Про Ізраїльських шпигунів, подвійних агентів… і там відношення між ЦРУ і Ізраїльської розвідки завжди було дуже напружене. Ігаль Левін він завжди пише, що Америка завжди були поганими союзниками, і їм не можна вірити і довіряти безвідносно чи там Трамп чи Байден, чи Буш президентом. Ми всі думаємо, що велика країна супердержава Америка буде протистояти Китаю, Росію для захисту своїх ідеологічних, цивілізаційних чи торгових союзників? Та ні ситуація скоріше буде такоою, що Америка скоріше за все домовиться з супердержавою Китаєм, і вони будуть разом чморити і розпилювати менші країни.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749369 вiд 2026-06-07 19:15:39Футбол будемо сьогодні обговорювати, чи ну його нафіг?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749368 вiд 2026-06-07 18:22:28Трамп не дурний, він придурюється. Але велике падло.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749367 вiд 2026-06-07 18:20:40Трампоц та Нітаньяхєр - два брата-акробата
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749366 вiд 2026-06-07 17:32:49Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1749365 вiд 2026-06-07 17:14:24 Визначеності від цього не додалося зовсім. Під ці слова підходить будь-який голова держави, старший за 70 років.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749365 вiд 2026-06-07 17:14:24ironbelly№ 1749364Як на мене, то та, яку очолює аморальний егоманіяк, що цілком можливо перебуває у стані старечої деменції.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749364 вiд 2026-06-07 17:10:36Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1749363 Якась невизначеність присутня. Котра з них йобнута? США чи Ізраїль?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749363 вiд 2026-06-07 16:47:54Kaizer№ 1749362Якщо людина чи, у даному випадку, держава - йобнута, її дії треба постійно тримати під контролем, хай вона хоч сто разів на день називає себе вашим другом і союзником.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749362 вiд 2026-06-07 16:17:01Пoбaчив нa кaнaлi YIGAL LEVIN Пентагон сильно обеспокоен тем, что Израиль усиливает (https://www.dw.com/ru/smi-pentagon-povysil-uroven-ugrozy-spionaza-so-storony-izraila/a-77445707) шпионскую деятельность против США, и недавно повысил уровень контрразведывательной угрозы со стороны Иерусалима до максимального уровня. Это связано с опасениями в Пентагоне, что Израиль пытается следить за высокопоставленными американскими чиновниками, чтобы получить информацию о внутренних обсуждениях и принятии решений в администрации Трампа по ситуации на Ближнем Востоке. Практическим последствием повышения уровня разведактивности для Пентагона станет усиление мер предосторожности для американских чиновников при поездках в Израиль или контактах с израильскими коллегами. ________________ Oсь хтo викoристoвуe кaрти. Пoх, дoпoмaгaють вoни тoбi чи нiхт. Як кaзaли в дaлeкoму дитинствi «хуй нaeбeш».
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749361 вiд 2026-06-07 14:40:13Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1749360 так і є. Ці два факти відбувається паралельно, і інколи перетинаються. Проблема у тому, що страждають всі. Все частіше страждають українці, і це не є гут.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749360 вiд 2026-06-07 14:26:53PEPSI№ 1749357У мусарні нацизм і расизм - ОК. Але той же дописувач раніше повідомляв, що у тій же Німеччині арабйо безперешкодно гуляє по буфєту. Яким чином одне сполучається з іншим?
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749359 вiд 2026-06-07 14:13:51 Kostyuk & Svitolina. Теревені.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749358 вiд 2026-06-07 13:58:48olma № 1749315 А наші повибивали топових і самі себе повибивали, виходить. ------------------ по факту - так. Розчистили дорогу кацапці, і самовиї…Самознищилися.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749357 вiд 2026-06-07 13:56:03Nycolas № 1749317 В ЄС верховенство права --------------- в ЄС, зокрема у Німеччині, немає ніякого верховенства права. Це міф. Панує беззаконня, корупція і т. д. У поліції процівітає буйним цвітом нацизм і расизм. Бундестаг, суд і прокуратура приймають і впроважують у життя все більше законів, спрамованих проти цивільного населення.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749356 вiд 2026-06-06 23:57:20SK, ну, так, «рук не опускаємо» (С) ніколи. Працюватимемо над помилками й почекаємо ще рочків із 40, коли у півфіналах якогось Сламу знову залишиться сама хуйня і якась із наших. Лтоді нарешті, може, прийде перемога. Виграла ж Радукану! Тож буде й у нас свято, але ми його навряд чи побачимо :).
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749355 вiд 2026-06-06 23:54:07Vichny № 1749352 вiд 2026-06-06 23:25:08 В сенсі пиздувате? Ти вже довбень не віриш шо в Україні колись будуть вибори? Давай свого кандидата хуічний.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749354 вiд 2026-06-06 23:39:40Та я не про вивіски…
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749353 вiд 2026-06-06 23:28:34Vichny № 1749351 а от ніхуя і не вгадав. у нової міськ. влади щас таке хоббі. Знімають усі де полишались російськомовні вивіски.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749352 вiд 2026-06-06 23:25:08Voordalak (Тут поруч) № 1749347 вiд 2026-06-06 22:49:53 Максимально пиздувате питання як і ти сам зі своїми істериками
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749351 вiд 2026-06-06 23:24:38Чому людей із Запоріжжя хвилюють написи на адмінбудівлях Берегова? В Запоріжжі ніхуя наче проблем мовних немає, процентів 80 до сих пір парускі же?
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749350 вiд 2026-06-06 22:56:57Nycolas № 1749343 тобто все було не так? ложная трєвога. і насправді ні офіційних угорських прапорів ні написів на адмінбудівлях не буде. ну ок.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749349 вiд 2026-06-06 22:52:37olma № 1749345 ну да. оце і є те саме виключення, яке підкреслює правило :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749348 вiд 2026-06-06 22:50:19Voordalak (Тут поруч) № 1749346 ---- Я не мовчу, я просто не можу все в одну теорію вписати. Тому що так все це не працює. Можна сидіти на кормушці і бути патріотом, можна бути антикорупціонером і піддаватися впливами кацапів, можна бути антикорупціонером і патріотом водночас. Варіантів море.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749347 вiд 2026-06-06 22:49:53Vichny № 1749340 вiд 2026-06-06 22:36:40 Раз ти вже виліз. Завтра вибори зеля і залужний. Ти за кого проголосуєш?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749346 вiд 2026-06-06 22:47:37olma № 1749341 вiд 2026-06-06 22:37:40 Чому мля ти згадуєш Київ, але мовчиш в ганчірку про міндічей, дінастію, міліардний піздінг грошей на усьому де тільки можна. Тарифи в Києві не впливають на ЗСУ, а от усе інше, дуже! Якась вибіркова зелена підерастія.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749345 вiд 2026-06-06 22:44:53Voxa (Запоріжжя) № 1749342 укр - Свиноустя пол. Świnoujście, нім. Swinemünde
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749344 вiд 2026-06-06 22:43:32LAZY № 1749339 вiд 2026-06-06 22:36:16 Сцуко, недарма підар гетьманцев сказав про такий як ти: тупо гуси. Лох не мамонт.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749343 вiд 2026-06-06 22:39:56Voordalak (Тут поруч) № 1749321 вiд 2026-06-06 21:41:40 Новина вирвана з контексту, а далі сам аналізуй
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749342 вiд 2026-06-06 22:39:24sk (acer chromebook) № 1749332 Усть-Херсон чи Усть-Миколаїв? якось по їбанутому звучить :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749341 вiд 2026-06-06 22:37:40Насправді дуже часто використовують всі ці історичні моменти тоді, коли в требе перключити увагу посполитих з якихось пройобів влади чи партії на історичні якісь монументальні речі. Як сказав один києвознавець, якщо демонтують памятник Булгакову місцева влада, то це не просто що настав час демонтувати його, але щось бляха десь хочуть спиздити або підняти тарифи на комунальний транспорт, або ще якусь капость городянам вх-ярити. А прикриття таке так ми ж свої українці, от кацапського попа синка Булгакова з Бєлой Гвардії прибрали. І щось в цьому є.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749340 вiд 2026-06-06 22:36:40Voordalak (Тут поруч) Навіщо ти такий їбанутий?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749339 вiд 2026-06-06 22:36:162 olma№ 1749338Йобаний скажений психопат мабуть вважає, що люди не в змозі мінятись протягом життя? Змінювати свої погляди, знаходити для себе нові ідеали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749338 вiд 2026-06-06 22:30:18А чого ти не припускаєш такий варіант, що деякі з «зеленої банди», які прийшли до влади і вперше в житті ознайомилися з Історією України і насправді перейнялися нею за для свого політичного і іншого існування. Все ж відбувається природно і логічно. Я думаю, що при певних обставинах і Віктор Янукович теж міг бути там присутній на тій фотці. Історія це штука цікава. Вона плинна і змінна. Нема істин закарбованих. Росте нове покоління і воно бачить і використовує цю історію або її інтерпретацію по новому, як їм припадає.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749337 вiд 2026-06-06 22:25:48olma № 1749329 вiд 2026-06-06 22:13:30 Я розумію шо тобі пох на історію України і як над нею знущаються зелені покидьки. Але ж ягшамаш «справжній ніціоналіст» він просто не може пройти повз цього блюзнірства. Так гебнявий?