🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 412.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734572 вiд 2025-10-23 23:53:08

Коментатор: «Турки добре підготувались до матчу, змогли перекрити сильні сторони киян».

Це які?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734571 вiд 2025-10-23 23:52:58

А, ну ще маленький штрих про польських кібіце і їх єбанутість. На нещодавньому матчі збірних з Литвою вони заряджали про «польський» Вільно. І це Литва, з якою у поляків історично найкращі відносини (окрім подстави в 1920 році). Ахуїли всі, навіть всередині Польщі не всі сприйняли це доречним.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734570 вiд 2025-10-23 23:48:13

Панамська хуйня вражає

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734569 вiд 2025-10-23 23:46:19

Тіаре взяв участь у першому та третьому голах, але хоч щось намагався робити - на відміну від інших, яким, здається, вже все пофуй.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734568 вiд 2025-10-23 23:39:21

Тіаре може тягнути м "яч на відміну від Шоли блін Огундани, у якого ккд майже нуль.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734567 вiд 2025-10-23 23:38:51

Зараз ватний донатор себе покаже.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734566 вiд 2025-10-23 23:35:10

Vichny
№ 1734564
коли я казав, що він повільний в ногах і, найголовніше, в голові, мені тут хтось заперечував. я вже не пам'ятаю хто саме.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734565 вiд 2025-10-23 23:33:30

klirik
№ 1734553 вiд 2025-10-23 23:06:24
ще, як це не дивно, Реал.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734564 вiд 2025-10-23 23:33:13

А клоуна Міхуйка хто там хотів за багато мільйонів? Борнмут чи Хуйорнмут?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734563 вiд 2025-10-23 23:31:40

В радіусі метрів 10 від того хто бив не було нікого

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734562 вiд 2025-10-23 23:30:51

З нічого?
Серйозно?
Чувак, одягни окуляри чи шо?
ДК не створило жодного моменту крім того моменту Караве.
Афротурки швидше будь-якого гравця ДК

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734561 вiд 2025-10-23 23:26:37

Залітає з нічого :(((

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734560 вiд 2025-10-23 23:26:01

Та там 80% команди треба звільняти нахуй

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734559 вiд 2025-10-23 23:24:58

Після таких матчів звільняють тренерів.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734558 вiд 2025-10-23 23:22:45

Ох і клоуни…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734557 вiд 2025-10-23 23:17:43

Думаєцца, що серед ультраправих у Європі кацапня має ніфуйові агентурні позиції, і Польща тут безумовно не є винятком.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734556 вiд 2025-10-23 23:12:52

klirik
№ 1734553 вiд 2025-10-23 23:06:24

Ну та, бачимо як їм пох на Україну.
І дроч на «волинь» у них далеко не раз на рік

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734555 вiд 2025-10-23 23:11:28

відома.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734554 вiд 2025-10-23 23:10:32

+№ 1734552

Також подивився, чи була така фуйня у мадярів, і таки була - команда «Гонвед», свого часу дуже

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734553 вiд 2025-10-23 23:06:24

LAZY
№ 1734551

Я не дуже розумію що ви вкладає в слова «нормальні чи адекватні»?
Польська ультра на 99% права, антирадянська/антикомуністична. На Україну їм пох. Про якусь міжклубну дружбу з нашими фанами я не чув. На пам'ятні дати пов'язані з Волиню можуть бути разові антиукраїнські акції.
В Європі є тільки два клуби (вірніше їх фанати) які точно за Україну, і їх можно назвати проукраїнськими-це Жальгіріс Вільнюс і Динамо Загреб.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734552 вiд 2025-10-23 22:56:41

klirik
№ 1734547 вiд 2025-10-23 22:42:05

Тим більше підтверджує початкове спостереження. І назва майже вермахтівська; а от назвати команду «Хальт» чи «Хенде хох» - це було б уже занадто.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734551 вiд 2025-10-23 22:53:09

klirik
№ 1734549 вiд 2025-10-23 22:52:19

самі відбиті на антиукраїнській тематиці це шльонск вроцлав. Вони ще з 2000-х років хуярать банери проти України.

А наібільш нормальні хто?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734550 вiд 2025-10-23 22:52:26

Go Ahead Eagles 2 - 1 Aston Villa

Ніхуя собі

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734549 вiд 2025-10-23 22:52:19

Vichny
№ 1734543

Звісно вони там всі проти УПА (і відповідно Бандери).
Просто в польському суспільстві маятник хитнувся в іншу сторону, і зараз там модно хуєсосить все що пов'язано з Україною. В 2022 році ті ж самі легіоністи вивішували антикацапськи банери і підтримували нас.
На рахунок адекватності нічого не можу сказати, знаю що самі відбиті на антиукраїнській тематиці це шльонск вроцлав. Вони ще з 2000-х років хуярать банери проти України.

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734548 вiд 2025-10-23 22:51:33

То Vichny
№ 1734544 вiд 2025-10-23 22:35:10
Это ты по поводу Шахты? Не переймайся - це тимчасове))))

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734547 вiд 2025-10-23 22:42:05

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1734537

Була в НДР армійська команда - Форвертс Берлін.
Навіть чемпіонами неодноразово ставали.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734546 вiд 2025-10-23 22:39:49

Підфартило, що 3й не забили

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734545 вiд 2025-10-23 22:38:31

якийсь піздец відбувається.
з нічого, і як дітей :(

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734544 вiд 2025-10-23 22:35:10

Йобана ганьба

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734543 вiд 2025-10-23 22:34:43

Клірік, ти в тємі ж краще - скажи, там якась адекватна ультра є?
Чи вони всі з дєцтва проти Бандери?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734542 вiд 2025-10-23 22:31:42

VVV
№ 1734536

Зараз хлопці зберуться і скажуть у перерві: «Владіміровічь, вийді з раздєвалкі, нам надо па-мужскі пасматрєть друг другу в глаза!»

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734541 вiд 2025-10-23 22:31:34

yagshamash
№ 1734531

Ні, то не кацапи, то самі справжні попердолені польські кібици. Там ще були відповідні заряди про УПА і Бандеру.
Польський твітер в екстазі і оргазмує.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734540 вiд 2025-10-23 22:31:25

а як він не влучів?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734539 вiд 2025-10-23 22:30:40

Шола блін Огундана бестолковий…оббіжить пару суперників і далі раз за разом гатить в ногу наступному, замість пасу партнеру в кращій позициї …мабуть слабозрячий

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734538 вiд 2025-10-23 22:30:36

Бля, Караве - то пиздець. Там би і я забив

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734537 вiд 2025-10-23 22:26:59

Справді цікаво, що більшість країн «соцлагєря» мали армійські футбольні команди - Легія, Дукла, Стяуа і просто ЦСКА, чи то ЦСКА Септемврійско знаме. І лише у гидиер не було команди соціалістичного вермахту.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734536 вiд 2025-10-23 22:26:17

LAZY
№ 1734532
смішно, смішно. де тренер Сашо, а де вольова перемога.

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734535 вiд 2025-10-23 22:23:02

То Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1734527 вiд 2025-10-23 21:44:05
Да там хез что творится…
ЗЫ. Хотя игра вообще хуже некуда…

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734534 вiд 2025-10-23 22:19:52

Vichny
№ 1734533 вiд 2025-10-23 22:16:14

Вот жеж можешь)))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734533 вiд 2025-10-23 22:16:14

Пишуть шо поляки кричали - шахтар з донецька - то стара курва совєцька.
До 2014 я би з ними погодився, а зараз скажу, що фоннати того польського цска - підори


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.