LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734572 вiд 2025-10-23 23:53:08Коментатор: «Турки добре підготувались до матчу, змогли перекрити сильні сторони киян». Це які?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734571 вiд 2025-10-23 23:52:58А, ну ще маленький штрих про польських кібіце і їх єбанутість. На нещодавньому матчі збірних з Литвою вони заряджали про «польський» Вільно. І це Литва, з якою у поляків історично найкращі відносини (окрім подстави в 1920 році). Ахуїли всі, навіть всередині Польщі не всі сприйняли це доречним.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734570 вiд 2025-10-23 23:48:13Панамська хуйня вражає
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734569 вiд 2025-10-23 23:46:19Тіаре взяв участь у першому та третьому голах, але хоч щось намагався робити - на відміну від інших, яким, здається, вже все пофуй.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734568 вiд 2025-10-23 23:39:21Тіаре може тягнути м "яч на відміну від Шоли блін Огундани, у якого ккд майже нуль.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734567 вiд 2025-10-23 23:38:51Зараз ватний донатор себе покаже.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734566 вiд 2025-10-23 23:35:10Vichny № 1734564 коли я казав, що він повільний в ногах і, найголовніше, в голові, мені тут хтось заперечував. я вже не пам'ятаю хто саме.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734565 вiд 2025-10-23 23:33:30klirik № 1734553 вiд 2025-10-23 23:06:24 ще, як це не дивно, Реал.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734564 вiд 2025-10-23 23:33:13А клоуна Міхуйка хто там хотів за багато мільйонів? Борнмут чи Хуйорнмут?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734563 вiд 2025-10-23 23:31:40В радіусі метрів 10 від того хто бив не було нікого
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734562 вiд 2025-10-23 23:30:51З нічого? Серйозно? Чувак, одягни окуляри чи шо? ДК не створило жодного моменту крім того моменту Караве. Афротурки швидше будь-якого гравця ДК
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734561 вiд 2025-10-23 23:26:37Залітає з нічого :(((
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734560 вiд 2025-10-23 23:26:01Та там 80% команди треба звільняти нахуй
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734559 вiд 2025-10-23 23:24:58Після таких матчів звільняють тренерів.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734558 вiд 2025-10-23 23:22:45Ох і клоуни…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734557 вiд 2025-10-23 23:17:43Думаєцца, що серед ультраправих у Європі кацапня має ніфуйові агентурні позиції, і Польща тут безумовно не є винятком.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734556 вiд 2025-10-23 23:12:52klirik № 1734553 вiд 2025-10-23 23:06:24 Ну та, бачимо як їм пох на Україну. І дроч на «волинь» у них далеко не раз на рік
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734555 вiд 2025-10-23 23:11:28відома.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734554 вiд 2025-10-23 23:10:32+№ 1734552 Також подивився, чи була така фуйня у мадярів, і таки була - команда «Гонвед», свого часу дуже
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734553 вiд 2025-10-23 23:06:24LAZY № 1734551 Я не дуже розумію що ви вкладає в слова «нормальні чи адекватні»? Польська ультра на 99% права, антирадянська/антикомуністична. На Україну їм пох. Про якусь міжклубну дружбу з нашими фанами я не чув. На пам'ятні дати пов'язані з Волиню можуть бути разові антиукраїнські акції. В Європі є тільки два клуби (вірніше їх фанати) які точно за Україну, і їх можно назвати проукраїнськими-це Жальгіріс Вільнюс і Динамо Загреб.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734552 вiд 2025-10-23 22:56:41klirik № 1734547 вiд 2025-10-23 22:42:05 Тим більше підтверджує початкове спостереження. І назва майже вермахтівська; а от назвати команду «Хальт» чи «Хенде хох» - це було б уже занадто.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734551 вiд 2025-10-23 22:53:09klirik № 1734549 вiд 2025-10-23 22:52:19 самі відбиті на антиукраїнській тематиці це шльонск вроцлав. Вони ще з 2000-х років хуярать банери проти України. … А наібільш нормальні хто?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734550 вiд 2025-10-23 22:52:26Go Ahead Eagles 2 - 1 Aston Villa … Ніхуя собі
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734549 вiд 2025-10-23 22:52:19Vichny № 1734543 Звісно вони там всі проти УПА (і відповідно Бандери). Просто в польському суспільстві маятник хитнувся в іншу сторону, і зараз там модно хуєсосить все що пов'язано з Україною. В 2022 році ті ж самі легіоністи вивішували антикацапськи банери і підтримували нас. На рахунок адекватності нічого не можу сказати, знаю що самі відбиті на антиукраїнській тематиці це шльонск вроцлав. Вони ще з 2000-х років хуярать банери проти України.
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734548 вiд 2025-10-23 22:51:33То Vichny № 1734544 вiд 2025-10-23 22:35:10 Это ты по поводу Шахты? Не переймайся - це тимчасове))))
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734547 вiд 2025-10-23 22:42:05Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1734537 Була в НДР армійська команда - Форвертс Берлін. Навіть чемпіонами неодноразово ставали.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734546 вiд 2025-10-23 22:39:49Підфартило, що 3й не забили
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734545 вiд 2025-10-23 22:38:31якийсь піздец відбувається. з нічого, і як дітей :(
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734544 вiд 2025-10-23 22:35:10Йобана ганьба
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734543 вiд 2025-10-23 22:34:43Клірік, ти в тємі ж краще - скажи, там якась адекватна ультра є? Чи вони всі з дєцтва проти Бандери?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734542 вiд 2025-10-23 22:31:42VVV № 1734536 Зараз хлопці зберуться і скажуть у перерві: «Владіміровічь, вийді з раздєвалкі, нам надо па-мужскі пасматрєть друг другу в глаза!»
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734541 вiд 2025-10-23 22:31:34yagshamash № 1734531 Ні, то не кацапи, то самі справжні попердолені польські кібици. Там ще були відповідні заряди про УПА і Бандеру. Польський твітер в екстазі і оргазмує.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734540 вiд 2025-10-23 22:31:25а як він не влучів?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734539 вiд 2025-10-23 22:30:40Шола блін Огундана бестолковий…оббіжить пару суперників і далі раз за разом гатить в ногу наступному, замість пасу партнеру в кращій позициї …мабуть слабозрячий
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734538 вiд 2025-10-23 22:30:36Бля, Караве - то пиздець. Там би і я забив
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734537 вiд 2025-10-23 22:26:59Справді цікаво, що більшість країн «соцлагєря» мали армійські футбольні команди - Легія, Дукла, Стяуа і просто ЦСКА, чи то ЦСКА Септемврійско знаме. І лише у гидиер не було команди соціалістичного вермахту.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734536 вiд 2025-10-23 22:26:17LAZY № 1734532 смішно, смішно. де тренер Сашо, а де вольова перемога.
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734535 вiд 2025-10-23 22:23:02То Voxa (м. Запоріжжя) № 1734527 вiд 2025-10-23 21:44:05 Да там хез что творится… ЗЫ. Хотя игра вообще хуже некуда…
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734534 вiд 2025-10-23 22:19:52Vichny № 1734533 вiд 2025-10-23 22:16:14 Вот жеж можешь)))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734533 вiд 2025-10-23 22:16:14Пишуть шо поляки кричали - шахтар з донецька - то стара курва совєцька. До 2014 я би з ними погодився, а зараз скажу, що фоннати того польського цска - підори