🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 413.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734532 вiд 2025-10-23 22:12:59

VVV
№ 1734530 вiд 2025-10-23 22:05:02

що, вже? я тільки увімкнув. вимикаю.

Ну і гуляй. А всі інші насолодяться вольовою перемогою Динамо.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734531 вiд 2025-10-23 22:05:17

Там булоа знову кацапська провокація на Шахта - Леґія. Фани написали, що вони банер пронести на стадіо хотіли: «Волинь - пам'ятаймо». Їм відмовив шеф безпеки Шахтаря. Вони роздмухали скрізь, що УКРАЇНЕЦЬ - шеф безпеки відмовляє їм ушанувати жертв ґеноциду. Заявили, що без цього банеру відмовляться на трибуну зайти. Відтак їх запустили, уйобків. Мабуть, на кацапоновинах будуть це пережовувати. Бляді

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734530 вiд 2025-10-23 22:05:02

що, вже? я тільки увімкнув. вимикаю.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734529 вiд 2025-10-23 21:59:45

«Президент США Дональд Трамп помилував засудженого засновника найбільшої у світі криптобіржі Binance Чанпена Чжао».
-----------
Стара жопа - вона сама відомий аферист і фіктивний банкрут, так що - свій до свого по своє.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734528 вiд 2025-10-23 21:45:22

Хоча видно було, що бразили доволі сирі і для дорослого футболу ще мають дещо відростити (голову насамперед).

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734527 вiд 2025-10-23 21:44:05

судячі по складу шахтерский турок вирішив поекономить сили на ЧУ?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734526 вiд 2025-10-23 21:43:17

Тим часом, кротівня ніби так бодро бігала з усіма своїми нєграми, аж тут фуяк - і в жопі.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734525 вiд 2025-10-23 21:40:45

Шахта жахливо. Туран замінами ще й доламав. Без очок.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734524 вiд 2025-10-23 21:32:26

2 sk
Ну, якщо порівнювати з кількістю військ наших гарантів, що виступили на наш захист, то у 1939 було незміримо більше.
По подальшому наступу на німців у 1939, там уже нескінченна якбитологія. Стан французського війська багато питань викликав, англійський експедиційний корпус тільки розгортався, а перед очима був досвід швидкого перекидання німцями великих сил з одного напрямку на інший під час 1СВ.
А після 1945 майже все вирішилося на користь того, хто окупував. Винятки хіба частина Чехословаччини, звідки американці пішли і Австрія, звідки СССР вийшов.
Англійці, он, в Греції теж жорстко порядок наводили.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734523 вiд 2025-10-23 21:30:45

Єдина різниця, що ґібралтарськими й шотландськими банкнотами можна платити лише там, а англійськими фунтами скрізь. Але ґібралтарські фунти можна поміняти у банку Англії в Англії за курсом 1 до 1 теж.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734522 вiд 2025-10-23 21:22:18

SK, та там своя валюта, як у Шотландії. Ті самі фунти. Платити можна і тими, й тими. У Шотландії є свої дизайни фунтових папірців, але це те саме. І британські фунти міняти не треба. 1 до одного йде скрізь.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734521 вiд 2025-10-23 20:52:03

Як і більшість дрібних островів, що належать Британії - таких, як острів Мен, Джерсі Гернсі тощо.

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734520 вiд 2025-10-23 20:38:07

О, Гібралтар, виявляється, має власну валюту. Гібралтарський фунт)

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734519 вiд 2025-10-23 20:34:09

Обіцяли ж збивати?


Gitanas Nausėda
@GitanasNauseda
This evening, Russian military planes violated Lithuanian air space. This is a blatant breach of international law and territorial integrity of Lithuania. Once again, it confirms the importance of strengthening European air defence readiness.

@LithuaniaMFA
will summon Russian embassy representatives to protest against reckless and dangerous behaviour.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734518 вiд 2025-10-23 19:23:17

sk (Samsung galaxy)
№ 1734517
Коммі перемогли, андроїд клава все хоче по своєму написати)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734517 вiд 2025-10-23 19:20:32

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1734514
Про польський уряд у вигнанні…
Черчіль пробував вказати Сталіна щоб Польщу очолив уряд з вигнання. Але Сталін послав черчіля. Провів «чесні» вибори де етапі перемогли. По моєму все-таки пара людей з вигнання була в новому уряді. Які нічого не вирішували
Сікорський розбився в авіакатастрофі. Тут згадували в месагах про гібралтар…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734516 вiд 2025-10-23 19:17:51

В англомовній історіографії - phony war, тобто фальшива, несправжня війна.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734515 вiд 2025-10-23 19:15:48

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1734514
Оголосили війну і нічого не зробили
Брити дали тільки гроші…
А по французам ось я ші попросив щоб описав
-----
Реальні дії:
Оголошення війни: Франція оголосила війну Німеччині 3 вересня 1939 року, як і обіцяла.
Саарський наступ (7–16 вересня): Французькі війська здійснили обмежений наступ у Саарському регіоні (на заході Німеччини). Це був скоріше символічний жест, ніж справжня військова операція. Французькі сили просунулися лише на кілька кілометрів на малозахищеній території.
Відступ: Вже за тиждень, 12 вересня, французьке командування на нараді в Аббевілі вирішило не продовжувати наступ, а повернутися на вихідні позиції за лінією Мажино.
Наслідок: Франція, маючи перевагу в кількості військ на Західному фронті, коли основна частина німецьких сил була зайнята в Польщі, практично не зробила нічого для відтягування німецьких дивізій. Цей період відомий як «Дивна війна» (Drôle de guerre).

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734514 вiд 2025-10-23 18:54:54

2 sk
№ 1734470
розділ польщі 39го як самий простий приклад… гарантії безпеки від франції, великої британії… а-ля будапештський меморандум…
Не рівняй хуй з пальцем.
Британія й Франція тоді оголосили війну і почали бойові дії.
Формально, вони навіть пропоросячивши польський уряд в Лондоні наприкінці 2СВ, зобовʼязання виконали. Польща продовжила існування окремою державою. Поляки, підписавши Ризький мир, повелися не краще.

А про перспективи…
Памʼятаєш, на скільки літаків вистачало нашого річного воєнного бюджету до 2022?
А економіка наша з цієї війни вийде не сильнішою, ніж була до початку. І я не дуже бачу причини, з яких Захід стане щедрішим до нас. І чи не почне він вимагати свою допомогу витрачати не на озброєння, а на гуманірку.
Але мріяти і декларувати, звичайно, треба. Хоча б з пропагандистською метою.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734513 вiд 2025-10-23 18:49:21

Enot
№ 1734512
Френдлі файер? Не чув такого. Може це вкид.

Зате я вперше за багато років поцікавився що знаходиться у південній частині мого німецького містечка.
І чому там останнім часом шумно.

І вуаля: виявлЯється там військовий центр бундесверу за парканом, з танковим полігоном, учебками, казармами і купою техніки.

А я всі роки думав там просто промзона.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734512 вiд 2025-10-23 18:34:35

PEPSI (Merkury)
№ 1734511 вiд 2025-10-23 18:26:28
Є повідомлення що під час навчань Бундесвера місцеві бюргери злякалися озброєних людей і викликали поліцію. Солдати вирішили що це частина навчань і обстріляли поліцію холостими, а поліція не знала що це навчання і вступила в бій з Бундесвером, поранивши одного солдата.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734511 вiд 2025-10-23 18:26:28

Ніяких Viagra Boys!

Тіко ЛМ і МТ! Тіко справжня музика.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734510 вiд 2025-10-23 16:01:22

?? Необхідно терміново (!) готуватись до повномасштабного військового конфлікту з Росією — начальник Генерального штабу ЗС Франції Фаб’єн Мандон

Гарне у хлопа прізвище - Мандон.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734509 вiд 2025-10-23 15:52:43

Це про Епштайна

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734508 вiд 2025-10-23 15:52:27

Значна частина історії Вірджинії Джуффре вже була відома, але в її опублікованих посмертно мемуарах те, з чим їй довелося зіткнутися, описано з моторошною детальністю.

За два дні до офіційного виходу книги ВВС отримала її примірник.

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cdrzgx50nplo?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734507 вiд 2025-10-23 15:22:50

Самсунспор (місто Самсун) - це місто на турецькому узбережжі Чорного Моря на захід від Трапезунда.
Міцний середнячок, 9 матчів 16 очок взяли 4 виграші. 4 програші. 1 нічия. 13-9
Треба вигравати. Адже влітку відстенгнули від головного кухля уеФА турецьку команду

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734506 вiд 2025-10-23 14:53:28

Ok, значить довбойоб

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734505 вiд 2025-10-23 14:19:29

Іноді достатньо промовити кілька безглуздих слів, щоб увійти в історію.
Умберто Еко

Бенджамін Франклін мабуть відповів би, що інколи краще бути довбойобом ніж Єнотом

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734504 вiд 2025-10-23 13:25:40

Orest Dniprovskiy
№ 1734501 вiд 2025-10-23 12:33:32
Ти думаєш я виправдовуюся? Ти - довбойоб?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734503 вiд 2025-10-23 12:52:19

Чюдно. Не виключено, що житєль Луганска прибув туди з сольвичєгодска, кінєшми чи, скоріше за все, з мєдвєж'єгорска.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734502 вiд 2025-10-23 12:33:49

Кацапня пише:
Житель Луганска пнул блютус-колонку, из которой играл «Океан Эльзы», — мужчине оторвало ногу, гаджет был заминирован.

По данным Mash на Донбассе, кто-то оставил колонку на улице Черноморской в Луганске. Из неё играл трек украинской группы «Океан Эльзы», один из прохожих решил пнуть динамик — он взорвался. Мужчине оторвало ногу, первую помощь ему оказали прохожие, после приехала скорая.

UPD. Пострадавших двое — помимо мужчины, которому оторвало ногу, задело и женщину. Она в состоянии средней тяжести в больнице, мужчина — в критическом состоянии, его оперируют.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734501 вiд 2025-10-23 12:33:32

Майстер знаходити виправдання рідко буває майстром ще у чомусь - Бенджамін Франклін

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734500 вiд 2025-10-23 12:10:58

Orest Dniprovskiy
№ 1734497 вiд 2025-10-23 11:36:06
Якщо Хуйло це ім'я власне - пишеться з великої літери, якщо ж мова про невідоме якесь хуйло, що зробило якусь хуйню, то з маленької.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734499 вiд 2025-10-23 11:45:17

про бенз кризу на хуйлостанщині
інколи відкриваю крим-чп. пів-мільйона підписників
вони репостять офіціоз по заправкав. на мінімалках було що бенз вільно продавався на 59 заправках. сьогодні пишуть - 150…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734498 вiд 2025-10-23 11:42:37

по санкціям-хуянкціям і підведення доказової бази - все правильно…
от тільки санкції будуть працювати, коли в світі є сила, яка може йобнути, за невиконання санкцій…
що індуси-китай «переглянуть» свої контракти? сильно сумніваюсь…
он мєдвєдєв черговий висєр написав. правда вже без «ядєрки» …
цікаво. райфайзен-метро-ашан… хто там ще? бізнес в хуйлостані процвітає…

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734497 вiд 2025-10-23 11:36:06

Санкції – хуянкції. А Enot поважає хуйла, пише з великої букви.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734496 вiд 2025-10-23 11:33:31

Є думка, що Микола Печера це українець. Народився у селі Перемога під час навчання в художньому коледжі зустрів Михайла Харченка з яким організовував практично всі свої наступні музичні проєкти.
Микола народився в маленькому містечку Перемога, в родині Данила та Катерини та спочатку був названий Богданом. У нього є два брати: Тарас та Петро і сестра Юлія.
Його батько був учителем англійської мови та адміністратором, а також великим шанувальником літератури, а мати була бібліотекаркою. Його дід, Франко Печера, був відомим радіодиктором та продюсером документальних фільмів.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734495 вiд 2025-10-23 11:08:10

Саме тому всі ці санкції до сраки, а Хуйло з китайцями може робити що захоче. «Доказова база», адвокати, хуйо-майо. І в результаті не буде в цих довбойобів ніякої «свободи підприємництва». Свободи підприємництва не може бути для ворогів.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734494 вiд 2025-10-23 10:51:48

sk (здалеку…)
№ 1734492 вiд 2025-10-23 10:45:29

Доказова база в ЄС збирається судячи з усього не так, як Зеленському зібрали докази по Порошенку і Труханову. Вводять санкції проти судна, тільки якщо впевнені, що не програють позов щодо безпідставності санкцій. Приватна власність і свобода підприємництва може обмежуватись тільки після задокументованих порушень, а не превентивно.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734493 вiд 2025-10-23 10:47:26

sk (здалеку…)
№ 1734489 вiд 2025-10-23 10:39:11

Поправлю, не руські царі, а Гольштейн-Готторпи, які зайняли місце Романових, ще й стали так іменуватись, хоча починаючи від Петра ІІІ мали б поміняти назву династії.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.