🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 414.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734492 вiд 2025-10-23 10:45:29

єс, 19й пакет санкцій
----------
Також це посилення заборони співпраці з двома нафтовими гігантами Росії («Роснєфть», «Газпром нєфть») і санкції проти ще 117 танкерів «тіньового флоту», що збільшує загальну чисельність підсанкційних суден до 558.
-------
купа аналітиків і наш гур, всі кажуть що тіньових танкерів під 1к штук… ну на більшу половину - санкції… гуд. хз чому одразу на всі не можна?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734491 вiд 2025-10-23 10:43:46

"… Штюрмер, ты кто?
- Что?
- Ты кто?
- В каком смысле?
- Немец?
- Да Господь с вами. - Чистокровный русак.
- И в церкву ходишь?
- Григорий Ефимович… да… сейчас… Вот… крест…
- Всяк пьет, да не всяк крякает ".

(с) фільм «Агонія»

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734490 вiд 2025-10-23 10:41:51

olma
№ 1734485 вiд 2025-10-23 09:50:26

Прибрати з цієї команди Кейна і переваги над Боруссією і Байєром сам Компані не забезпечить. Дуже сумніваюсь, що з цим тренером Баварія візьме ЛЧ, навіть якщо ще посилить склад.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734489 вiд 2025-10-23 10:39:11

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1734486
нє. ну всі ж русьці царі брали собі дружин з прусії
тому останні рус царі в собі мали хуй-десятих руськай крові…
тут татар згадували недавно, але, як колись мій знайомий влучно казав. волга, канєшна, руськая ріка, але якщо подивитись хто живе вздовж той руськай рікі - то там татари-чуваші-калмики-марі_ел…
по-моєму навіть в школах нас це заставляли вчити…
ще ж автономна республіка німців поволжжя там була…
це так… на випадок якщо раби рус імперії захочуть стати незалежними…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734488 вiд 2025-10-23 10:33:02

Vichny
№ 1734478 вiд 2025-10-23 00:57:01

Свого часу брати Фареллі використали цю пісню у своєму фільмі Dumb and Dumber, але до офіційного саундтреку вона не увійшла - що слід вважати досадним упущєнієм.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734487 вiд 2025-10-23 10:11:59

Кейв - таки потужна особистість. Свого часу переспівав чимало відомих пісень у своєму унікальному стилі. От зокрема, відома Something's Gotten Hold of My Heart:

? si=g5egmihbCoqSXH3q

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734486 вiд 2025-10-23 10:05:15

sk (здалеку…)
№ 1734483 вiд 2025-10-23 09:32:38

Це нагадує част расєйскай імперії, коли серед губернаторів і взагалі на керівних постах у кацапії було непропорційно багато німців. Зрозуміло, що ваньки для них були не більше ніж витратним матеріалом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734485 вiд 2025-10-23 09:50:26

ФК Баєрн (Баварія) Мюнхен пролонгував контракт з головним тренером Венсаном Компані до 2029 року.
Це було напередодні переможного матчу з Брюгге.

Непоганий старт молодого тренера!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734484 вiд 2025-10-23 09:49:49

це вже за уралом..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734483 вiд 2025-10-23 09:32:38

Еще один взрыв прогремел на военном заводе «Пластмасс» в Копейске, — губернатор Челябинской области
По словам Текслера, взрыв произошел в очаге возгорания, все необходимые силы и средства МЧС работают на месте.
--------
в хуйлостані все як завжди. місто - копєйськ, губернатор - текслер! в челябінських йєбєнях

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734482 вiд 2025-10-23 07:30:37

yagshamash
№ 1734479

вoнa крутiшe нiж Нiк? тa ну скaжeш тaкe…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734481 вiд 2025-10-23 07:29:59

yagshamash
№ 1734475

a ти знaв всiх у Лiдзi? :) oсoбливo йoгo стилю?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734480 вiд 2025-10-23 05:27:55

№166376, 2025-10-22 21:22:26 підтримати
Румпельштільцхен

.. вчора день ЛЧ божевільний був!..
.. сьогодні - знов почався з 3-1 у обох матчах хоча БодеГліммт повинен був разів 5 забивати!..
.. але сталося так як сталося, сподіваюсь вдома цей Сарай рознесуть на друзки!..)


Бгггг йде другий рік нового формату ЛЧ, але йобаному дегенерату досі ніхто не пояснив, що ніяких «атвєтних домашніх матчів» вже немає. Йобаний кретин із точечками та скобочками. Це сука діагноз.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734479 вiд 2025-10-23 01:26:53

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1734477

Здрасті. Це ж він тут із Пі-Джей Гарві - з Поллі моєю улюбленою.


Я на її ґіґу з Лідзі ще 1993? (коротше, страшно подумати, в яому році був). Це - ще крутіше, ніж сам Нік, як на мене.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734478 вiд 2025-10-23 00:57:01

Nick Cave взагалі шедевральний чувак



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734477 вiд 2025-10-23 00:54:10

Vichny
№ 1734448

Nick Cave Murder Ballads шeдeврaльнi…

нaприклaд





sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734476 вiд 2025-10-23 00:50:02

Lindsey Graham

@LindseyGrahamSC
·
8m
I am very pleased that the
@SenateForeign
Relations Committee unanimously reported out my bill with
@SenBlumenthal
,
@SenKatieBritt
and
@SenAmyKlobuchar
to designate Russia as a state sponsor of terrorism under U. S. law if they do not return the almost 20,000 Ukrainian children they kidnapped from occupied areas. These kidnappings by Putin’s Russia represent one of the most outrageous events since World War II.
--------
хммм… цей чувак без «фас» від трампа нічого робити не буде…
бля. хоча б дєдушці курс пігулок не змінювали…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734475 вiд 2025-10-23 00:47:10

Perfect

Зять Юлі був (є?) теж із Лідзу, але він не був кимось відомим на музичній сцені там. Він, як відомо, працював на базарі і десь там грав у вільний час. За що йому, звісно, всяка хвала. Я про нього ніколи не чув і не знав у Лідзі.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734474 вiд 2025-10-23 00:42:46

sk (chromebook)
№ 1734472

тo був Мeрц

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734473 вiд 2025-10-23 00:41:31

yagshamash
№ 1734468

Бoрщ з зятeм Юлi тaкoж нeпoгaнo :)



sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734472 вiд 2025-10-23 00:37:41

не музика
я думав коли бесент сьогодні анонсував санкції на хуйлостан, це буде шоу типу "ми зараз введемо 500% тарифів на китай) … але ж ніт! захуярили… пишуть що мощно
---------
Мінфін США оголосив про санкції проти двох найбільших нафтових компаній Росії, — «Роснефти» та «Лукойлу», і їхніх дочірніх структур.

У відомстві пояснили, що рішення ухвалено через відсутність у РФ готовності до мирного процесу для припинення війни проти України.

Міністр фінансів Бессент закликав Москву «негайно припинити вогонь», а союзників США приєднатися до обмежень.
-------
до речі, трам теж написав в своєму персональному х-уйітері що фейк-новини хуй-ню писали що він заборонив західними ракетами йібашити на хуйлостан. ніхуйя. можна йібашить (питання -а ректи є? але, поки дєдушка прийняв правильний курс пігулок, потрібно максимально відгрузити із штатівських складів) …
------
а де той міністр оборони німеччини? він ще на місці? коли його тільки обрали - мощно заявляв що «завтра» тауруси нам передасть…
і кудись пропав, падло! де він? чого мовчить?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734471 вiд 2025-10-23 00:31:45

Vichny
№ 1734469

Багато

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734470 вiд 2025-10-23 00:30:25

не музика :)
m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1734458
гарне зауваження… ну ми ж на дальню перспективу дивимось… он байрактар наче наші двигуни з мотор-січ замовляв під свої нові моделі… хто знає. може чергова версія гріпена буде з двигунами мотор-січ…
я понавідкладав собі статей що залужний понаписував за останні пів-року… вчора дійшли руки прослухати…
ну правильні теми піднімає… поинається війна. а ми залежимо від стар-лінк маска, розвідувальних супутників інших країн… якщо копнути в деталі - то там ще такого купа буде…
це питання не для україни, а для нового не-нато альянсу… тому що коли ваша безпека залежить від «третіх» сторін. а ті «сторони» домовляться з вашими ворогами (чи просто вирішать сидіти тихо, бо «страшно») - і підпиздець… розділ польщі 39го як самий простий приклад… гарантії безпеки від франції, великої британії… а-ля будапештський меморандум…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734469 вiд 2025-10-23 00:29:06

yagshamash
№ 1734468 вiд 2025-10-23 00:14:05

Ніхуя собі! Ти писав тексти для The Ukrainians? Воу, круть!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734468 вiд 2025-10-23 00:14:05

Fozzey
№ 1734459

Це добре. Але у Британії дох усього класного було, є і буде. Коли я приїхав до Англії, Чамбавамба були сквотерами в дільниці Армлі у Лідзі, але їх уже знали у Європі більше, ніж в Англії. Я потім у Лідзі познайомився з Аліс Нуттер, коли вони вже стали знамениті у мейнстримі завдяки Tubthumping. Ще я тусувався із культовими Веддінґ Презент і грав у футбол із їхнім барабанником Саймоном. І теж у футбол іграли із обома чуваками із The Pale Saints. Вони мали альбом у топ 40. Кріс ще живий, а Джок (так він себе називав, хоча насправді він Ґрем Нейсміт), помер кілька років тому з невідомих причин. Ну й теж жили у Лідзі. Потім розповзлися. Я коли приїхав уперше туди, Веддінґ Презент якраз награли першу платівку українською «Українські вечори у Джона Піла». А коли потім вони стали The Ukrainians, я писав їм багато текстів. Наприклад цей: Анархія, кавер Секс Пістолз.

Або God Save the Queen


Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734467 вiд 2025-10-23 00:01:29

Юве дав дуже гідний бій.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734466 вiд 2025-10-23 00:00:10

сьогодні результати трохи скромніші

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734465 вiд 2025-10-22 23:50:58

Бляха, Дель Пьєро би забив

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734464 вiд 2025-10-22 23:48:58

yagshamash
№ 1734461 вiд 2025-10-22 23:40:43

Хм… цікаво. Ніколи про це не задумувався, але ж діcйно - similarities до фіга в Танцях і піcнях цього Trio

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734463 вiд 2025-10-22 23:47:28

yagshamash
№ 1734460 вiд 2025-10-22 23:37:45

Vichny



Сорі, це - Ley Me In Let Me Out
---------------

Гарно! Пісня досвідченого йобаря))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734462 вiд 2025-10-22 23:46:03

Fozzey
№ 1734459 вiд 2025-10-22 23:30:01

Гарно!!! А один з чувакі на бек-вокалі схожий на колишнього тренера Оболоні Валерія Іващенка :)

Ну а по стилю мені це нагадало шведських панків Viagra Boys. Вокаліст, звісно, брітіш :)



yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734461 вiд 2025-10-22 23:40:43

До речи, як я вже писав колись, Тріо - це звідки ВВ ідеї взяли на початку кар'єри. Маю на увазі Танці.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734460 вiд 2025-10-22 23:37:45

Vichny



Сорі, це - Ley Me In Let Me Out

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734459 вiд 2025-10-22 23:30:01

https://music.youtube.com/watch?v=SyVICFIQlDg&si=mb4ZobrLhH897O6S

Ось вам гарний брітіш

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734458 вiд 2025-10-22 23:27:52

2 sk
№ 1734453
У Гріпена щонайменше двигун американський.
Поки не замінять, «геть від Америки» тільки добре побажання.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734457 вiд 2025-10-22 23:26:09

Vichny
№ 173444

Нік Кейв - це ціла доба в музиці. Звісно!

Щодо Тріо, то, так, вони мали інші гіти, не такі великі, як Да-да-да, але досить пристойні, як на той час. Я пам'ятаю Herz ist trumf
, цей Бум-бум
, і Let Me In Let Me Out. Їх тоді всі крутили на радіо, не сов'ячому, звісно. А на тому, що я слухав у сові.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734456 вiд 2025-10-22 23:24:47

2 yagshamash
№ 1734446
Та без проблем, якщо фінансування буде :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734455 вiд 2025-10-22 23:15:54

Влаховіч охуенний весь матч, жаль що не забив

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734454 вiд 2025-10-22 23:11:22

Реал Алонсо за грою ніякий. Хуйню він робить.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734453 вiд 2025-10-22 23:05:07

гріпени - це ахуйєна тема
якщо світ йде до того що штати «закриваються» у себе на континенті і розказують що європа нехай сама вирішує свої проблеми (правда купуючи нашу зброю, а європа їх посилає, і правильно робить), тому розвиток своїх гріпенів-рафаелів - супер-тема. в неї потрібно включатись. не тільки як «користувачі», а також як постачальники зап-чатин, «покращувачі» і т. п…
якщо єс буде будувати свій повітряний флот 5го покоління - то ми там повинні бути основними учасниками…
там же і піде робота над тим «що підвішувати» під ці літаки…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.