🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 415.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734452 вiд 2025-10-22 22:57:55

Тревога по расписанию…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734451 вiд 2025-10-22 22:45:50

42 хв, Мбаппе таки зміг. Але без толку

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734450 вiд 2025-10-22 22:34:14

Google AI
@GoogleAI
·
3h
Today, we’re announcing a major breakthrough that marks a significant step forward in the world of quantum computing. For the first time in history, our teams at
@GoogleQuantumAI
demonstrated that a quantum computer can successfully run a verifiable algorithm, 13,000x faster than leading classical supercomputers.
--------
поки нудні футболи…
хуяк… якщо дійсно такий прорив… то ті всі дата-центри з ядерними реакторами що їх живлять вже наче і непотрібні будуть… квантові компьютери зможуть все «рахувати» від батарейки дюрасел… :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734449 вiд 2025-10-22 22:30:42

yagshamash
№ 1734447

Це da-da-da епічна пісня, питань нема. Але чи ще щось значиме то Trio записало?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734448 вiд 2025-10-22 22:21:00

yagshamash
№ 1734447

Це достатньо стара пісня, десь 2005 чи шо.
Банда Einsturzende Neubauten дуже крута, молодий Blixa Bargeld запалював ще з Ніком Кейвом у 80-х.



Майже впевнений, що пепс, який вже півсотні років живе в Німеччині, ніхуя навіть не знає про цю банду, йому все масові лаї в голові.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734447 вiд 2025-10-22 22:07:53

Vichny
№ 1734444

Воно непогано, але було б краще, якби на початку 80х. Уписалося б до німецької нової хвилі. Але тоді ще не було війни у Карабаху, тому це значно пізніше. Не конає :) Отже, слухаймо справжню німецьку нову хвилю з 1982 року. Тріо з безсмертним Ішь ліб дішь нішьт, ду лібст мішь нішьт, да-да-да :)


yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734446 вiд 2025-10-22 21:38:07

Ґріпени нам потрібні у будь-якому випадку. Якщо припустити, що війна колись завершиться, Україна муситеме бути найбільш мілітаризованою державою світу. Все - на оборону. Нормального мирного життя навіть за миру ніколи більше не буде. Слід забути.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734445 вiд 2025-10-22 21:34:09

Головний тренер Динамо (Київ) Олександр Шовковський розповів про кадрову ситуацію у команді перед гостьовим матчем другого туру основної стадії Ліги конференцій проти турецького Самсунспору.

Наставник «біло-синіх» заявив, що у цьому поєдинку не зможуть зіграти Микола Шапаренко, Олександр Тимчик, Андрій Ярмоленко, Крістіан Біловар, Анхель Торрес та Владислав Дубінчак.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734444 вiд 2025-10-22 21:28:37



VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734443 вiд 2025-10-22 21:21:08

Атлетік звісно бараняча команда, але щоб карабахам програвати, то вже занадто

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734442 вiд 2025-10-22 20:45:16

алієфф фсьокупілл

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734441 вiд 2025-10-22 20:20:12

Карабах щось взагалі націлився на одноосібне лідерство в ЛЧ, Атлетік відразу пропустив і поки що нічого не може відповісти.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734440 вiд 2025-10-22 19:56:31

ми ж це вже проходили з Ф16.
Питання те ж шо і тоді.
Шо ми з них будем запускать?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734439 вiд 2025-10-22 19:41:46

Batyj
№ 1734437 вiд 2025-10-22 19:08:40

За 10 взагалі нічого не потрібно. Канада їх купує теж в довіску до ф35.
ЗІ я не думаю, що кацапня нас полишать у спокої, тому потрібні.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734438 вiд 2025-10-22 19:41:10

Справжня політика в сфері оборони це політика на багато років вперед, а не так як у нас. У нас тільки роззброювалися і займалися карго -культом евроатлантичної інтеграції.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734437 вiд 2025-10-22 19:08:40

Через 3 рокі те грипен нах не потрибні..

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734436 вiд 2025-10-22 18:54:56

2 Enot
№ 1734434
Мем про рибов продаєте? -показуєм-кросівоє саме про наші Гріпени.
Сподіваюсь, не надовго

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734435 вiд 2025-10-22 18:53:56

Pryvyd Zamku
№ 1734433 вiд 2025-10-22 17:42:09

Переглядає, але не втручається у випадках, коли рішення судді хоч якось можна виправдати. Якщо суддя призначив пенальті, то ВАР має бути на 100% впевнений, що його не було, щоб просити суддю відмінити. А от якщо суддя не призначив, то ВАР має лише просто побачити можливий факт порушення і запросити суддю до монітору.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734434 вiд 2025-10-22 17:53:25

Президент Зеленский подписал со Швецией соглашение о намерениях Украины купить до 150 истребителей Gripen, - премьер Швеции Ульф Кристерссон.

Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734433 вiд 2025-10-22 17:42:09

2 ProstoVlizPobalakaty
№ 1734432
навпаки - гол, пеналь, червона - те, що по протоколу ВАР переглядає

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734432 вiд 2025-10-22 16:56:00

OlegSh
№ 1734422 вiд 2025-10-22 15:35:47

Якби не дав пеналь і червону одразу, то ВАР йому сказав би, що там була взаємна боротьба і можливо навіть не кликав би до екрану. Але коли суддя визначив тут порушення, то ВАР по протоколу не міг втрутитись, бо порушення правил Забарним в цьому епізоді все ж формально було.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734431 вiд 2025-10-22 16:36:04

Game over

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734430 вiд 2025-10-22 16:23:37

2 DonAlonzo
№ 1734411
Екофло Дельта Макс. В систему квартирну не включав, окремо підключав те, що треба. З гарними подовжувачами. Вів для ДСНС документалку з експертом, він так порадив. Ніби ок.

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734429 вiд 2025-10-22 16:07:08

Дякую всім, наче юріки знайомі розрулили, виробництво не зупинилось, в кого є можливість будь ласка, дуже велика потреба в сітках, для наших хлопців

4149629378198667

4441114424669867

chin74@ukr. net

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734428 вiд 2025-10-22 16:00:23

Китайці роблять з динамомашиною цілий комбайн - радіоприймач, ліхтар і сирена, яка видає напрочуд гидкі звуки.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734427 вiд 2025-10-22 15:59:16

Запаси води мають бути в домі і не треба чекати поки влада організує підвезення.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734426 вiд 2025-10-22 15:53:11

Enot
№ 1734416

Це в тебе динамомашина ;)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734425 вiд 2025-10-22 15:49:53

Ручний генератор це не для квартири, а якщо ти десь в горах заблукав, чи отримав травму і не можеш рухатися і твоя надія на життя це телефонний дзвінок. А для звичайного користування ця штука цікава як поєднання зарядної станції з лампою та ліхтарем.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734424 вiд 2025-10-22 15:48:01

до речі. раз про «світло» заговорили…
на днях безос сказав що ті всі ваші дата-центри з малими-модульними-реакторами - тимчасове вирішння проблеми
скоро на орбіту виведу супутники-дата-центри, які будуть живитись сонячними панелями 24/7…
оттакоєот!

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734423 вiд 2025-10-22 15:44:17

LAZY
№ 1734421
Enot
№ 1734420 вiд 2025-10-22 15:29:29
Papka
нє. ну генератор для зарядки телефона (ручний) - це повний трешак :)
ми тут багато говоримо про виживання без світла. але коли ти в квартирі і 12 годин немає води - то це вже «інший турнір». мовчу якщо більше, і влада не подбала про підвезення води. ще одна тема якщо хтось живе на 10+ поверху і прийдеться руками воду носити…
так що. до того моменту коли тобі прийдеться крутити генератор щоб підзарядити телефон - буде ще багато «цікавих» «челеджів» які прийдется вирішувати…

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734422 вiд 2025-10-22 15:35:47

ProstoVlizPobalakaty
№ 1734405

Як на мене там пеналь мав би тільки після ВАР даватиса. А червоною навіть не пахне.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734421 вiд 2025-10-22 15:31:12

На Алі-експресі є педалі з генератором :) крутиш руками або ногами і виробляєш світло :). Цікаво, скільки треба хуярити ті педалі в реальності щоб наприклад ноутбук зарядити.

Product Name: Portable pedal generator/hand cranked generator
Texture of material: All metal
Output power:50W/100W
USB fast charging output:5V3A/9V2.5A/12V2A
DC output:1-35V

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734420 вiд 2025-10-22 15:29:29

Papka
№ 1734419 вiд 2025-10-22 15:23:38
Динамо-машина це на крайній випадок, на аварійну ситуацію, щоб дзвінок зробити, якщо все вже розрядилося. Я не пробував заряджати телефон таким чином, але підозрюю що досить довго треба крутити ручку. Однак така фішка може врятувати життя.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734419 вiд 2025-10-22 15:23:38

Enot
№ 1734416

Прикольна штука…
Чи ж досвід використання саме динамо-машини? Скільки треба крутити, аби підзарядити телефон?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734418 вiд 2025-10-22 14:11:11

DonAlonzo
№ 1734411

Ecoflow Delta 2

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734417 вiд 2025-10-22 13:28:30

у мене є alza power 1484 Wh
але, якщо чесно. ні разу не використовував серйозно
з 2022 є декілька павербанків baseus 65w на 30000 мА
плюс всі настільні лампи купив rechargeable - світять години 4 на максималках. на мінімалках більше 12ти годин відключень не було… думаю що і 24 в режимі нічника…
плюс всі вони підключаються по USB. тобто можна і в павер-банк підключити…
тому всі гаджети - заряджаються від павер-банків. світло - від таких ламп
походна газова плита та балончиках. холодильником «не парюсь». в інструкції написано що 24 години тримає холод. колись в епіцентрі накупив спец-пакетів, акумулятори холоду. але, думаю, можна в пусті місця в морозилку пляхи з водою позасовувати. ту саму функцію будуть виконувати…
ну і вай-фай раутер через міні-юсб, який тут Лейзі у свій час рекламував. оце най-ахуйєнніший девайс. тому що без світла пережити можна. а от без і-нету - хуйвам! :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734416 вiд 2025-10-22 13:12:17

Також у мене є оцей девайс, ноунейм виробника, але дуже гарний. Це «аварійний» генератор для кемпінга. Його можна навіть вручну заряджати. Він одночасно і зарядна станція, і ліхтар, і лампа для освітлення приміщення. Важить він небагато і він дуже міцний. Тому я з ним навіть по Карпатах ходив.
https://izumm.com/ua/p2075822863-avarijnyj-istochnik-energii.html

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734415 вiд 2025-10-22 13:11:59

DonAlonzo
№ 1734411

Ecoflow Delta 2 Max. Гарно відпрацював під час минулого сезону блекаутів.

fedor(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734414 вiд 2025-10-22 12:46:17

2 DonAlonzo
№ 1734411

маю 2 Ecoflow. останній купив по акції, як раз перед обстрілом 10-го жовтня. акція була до 15-го, давали знижку 30%. я проплатив і вранці 10-го девайс був вже на новій пошті. як тільки я його отримав - прийшов імейл, що акція припиняється і ціна на той самий апарат значно виросла. повезло, короче кажучи. Так, дорогі девайси, але, як на мене, дуже легкі в користуванні і працюють дуже добре. Літні минулорічні відключення світла пройшли майже непоміченими. вони весь час включені, якщо світло вирубається - все продовжує працювати штатно. Це дуже зручно. у мене до нього підключений також газовий котел - для опалення і гарячої води. Правда, тепер пишуть про можливі проблеми з газом…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734413 вiд 2025-10-22 12:28:37

У мене є два Ecoflow. Один - маленький, Ecoflow River, я його купив ще у 2022 році і я використовую його для зарядки гаджетів, ноутбуків і так далі. Причому незалежно від того, є світло чи нема. Він підключений в мережу постійно, дуже зручно. Зараз у продажу є новіші аналоги, які мають більший ресурс. Дуже гарний і порівняно недорогий девайс. Його можна брати з собою кудись на природу, але Ecoflow в жодному разі не можна мочити, про це докладно пишуть на їх сайті.
Але на випадок тривалого блекауту я у 2023 році купив Ecoflow Delta 2. Його я майже не використовував, але він чекає свого часу. Зараз він є в продажу по досить непоганим цінам, навіть у Розетці
https://rozetka.com.ua/ua/463421604/p463421604/


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.