Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734452 вiд 2025-10-22 22:57:55Тревога по расписанию…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734451 вiд 2025-10-22 22:45:5042 хв, Мбаппе таки зміг. Але без толку
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734450 вiд 2025-10-22 22:34:14Google AI @GoogleAI · 3h Today, we’re announcing a major breakthrough that marks a significant step forward in the world of quantum computing. For the first time in history, our teams at @GoogleQuantumAI demonstrated that a quantum computer can successfully run a verifiable algorithm, 13,000x faster than leading classical supercomputers. -------- поки нудні футболи… хуяк… якщо дійсно такий прорив… то ті всі дата-центри з ядерними реакторами що їх живлять вже наче і непотрібні будуть… квантові компьютери зможуть все «рахувати» від батарейки дюрасел… :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734449 вiд 2025-10-22 22:30:42yagshamash № 1734447 Це da-da-da епічна пісня, питань нема. Але чи ще щось значиме то Trio записало?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734448 вiд 2025-10-22 22:21:00yagshamash № 1734447 Це достатньо стара пісня, десь 2005 чи шо. Банда Einsturzende Neubauten дуже крута, молодий Blixa Bargeld запалював ще з Ніком Кейвом у 80-х. Майже впевнений, що пепс, який вже півсотні років живе в Німеччині, ніхуя навіть не знає про цю банду, йому все масові лаї в голові.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734447 вiд 2025-10-22 22:07:53Vichny № 1734444 Воно непогано, але було б краще, якби на початку 80х. Уписалося б до німецької нової хвилі. Але тоді ще не було війни у Карабаху, тому це значно пізніше. Не конає :) Отже, слухаймо справжню німецьку нову хвилю з 1982 року. Тріо з безсмертним Ішь ліб дішь нішьт, ду лібст мішь нішьт, да-да-да :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734446 вiд 2025-10-22 21:38:07Ґріпени нам потрібні у будь-якому випадку. Якщо припустити, що війна колись завершиться, Україна муситеме бути найбільш мілітаризованою державою світу. Все - на оборону. Нормального мирного життя навіть за миру ніколи більше не буде. Слід забути.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734445 вiд 2025-10-22 21:34:09Головний тренер Динамо (Київ) Олександр Шовковський розповів про кадрову ситуацію у команді перед гостьовим матчем другого туру основної стадії Ліги конференцій проти турецького Самсунспору. Наставник «біло-синіх» заявив, що у цьому поєдинку не зможуть зіграти Микола Шапаренко, Олександр Тимчик, Андрій Ярмоленко, Крістіан Біловар, Анхель Торрес та Владислав Дубінчак.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734444 вiд 2025-10-22 21:28:37
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734443 вiд 2025-10-22 21:21:08Атлетік звісно бараняча команда, але щоб карабахам програвати, то вже занадто
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734442 вiд 2025-10-22 20:45:16алієфф фсьокупілл
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734441 вiд 2025-10-22 20:20:12Карабах щось взагалі націлився на одноосібне лідерство в ЛЧ, Атлетік відразу пропустив і поки що нічого не може відповісти.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734440 вiд 2025-10-22 19:56:31ми ж це вже проходили з Ф16. Питання те ж шо і тоді. Шо ми з них будем запускать?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734439 вiд 2025-10-22 19:41:46Batyj № 1734437 вiд 2025-10-22 19:08:40 За 10 взагалі нічого не потрібно. Канада їх купує теж в довіску до ф35. ЗІ я не думаю, що кацапня нас полишать у спокої, тому потрібні.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734438 вiд 2025-10-22 19:41:10Справжня політика в сфері оборони це політика на багато років вперед, а не так як у нас. У нас тільки роззброювалися і займалися карго -культом евроатлантичної інтеграції.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734437 вiд 2025-10-22 19:08:40Через 3 рокі те грипен нах не потрибні..
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734436 вiд 2025-10-22 18:54:562 Enot № 1734434Мем про рибов продаєте? -показуєм-кросівоє саме про наші Гріпени.Сподіваюсь, не надовго
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734435 вiд 2025-10-22 18:53:56Pryvyd Zamku № 1734433 вiд 2025-10-22 17:42:09 Переглядає, але не втручається у випадках, коли рішення судді хоч якось можна виправдати. Якщо суддя призначив пенальті, то ВАР має бути на 100% впевнений, що його не було, щоб просити суддю відмінити. А от якщо суддя не призначив, то ВАР має лише просто побачити можливий факт порушення і запросити суддю до монітору.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734434 вiд 2025-10-22 17:53:25Президент Зеленский подписал со Швецией соглашение о намерениях Украины купить до 150 истребителей Gripen, - премьер Швеции Ульф Кристерссон.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734433 вiд 2025-10-22 17:42:092 ProstoVlizPobalakaty№ 1734432навпаки - гол, пеналь, червона - те, що по протоколу ВАР переглядає
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734432 вiд 2025-10-22 16:56:00OlegSh № 1734422 вiд 2025-10-22 15:35:47 Якби не дав пеналь і червону одразу, то ВАР йому сказав би, що там була взаємна боротьба і можливо навіть не кликав би до екрану. Але коли суддя визначив тут порушення, то ВАР по протоколу не міг втрутитись, бо порушення правил Забарним в цьому епізоді все ж формально було.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734431 вiд 2025-10-22 16:36:04Game over
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734430 вiд 2025-10-22 16:23:372 DonAlonzo№ 1734411Екофло Дельта Макс. В систему квартирну не включав, окремо підключав те, що треба. З гарними подовжувачами. Вів для ДСНС документалку з експертом, він так порадив. Ніби ок.
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734429 вiд 2025-10-22 16:07:08Дякую всім, наче юріки знайомі розрулили, виробництво не зупинилось, в кого є можливість будь ласка, дуже велика потреба в сітках, для наших хлопців 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734428 вiд 2025-10-22 16:00:23Китайці роблять з динамомашиною цілий комбайн - радіоприймач, ліхтар і сирена, яка видає напрочуд гидкі звуки.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734427 вiд 2025-10-22 15:59:16Запаси води мають бути в домі і не треба чекати поки влада організує підвезення.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734426 вiд 2025-10-22 15:53:11Enot № 1734416 Це в тебе динамомашина ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734425 вiд 2025-10-22 15:49:53Ручний генератор це не для квартири, а якщо ти десь в горах заблукав, чи отримав травму і не можеш рухатися і твоя надія на життя це телефонний дзвінок. А для звичайного користування ця штука цікава як поєднання зарядної станції з лампою та ліхтарем.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734424 вiд 2025-10-22 15:48:01до речі. раз про «світло» заговорили… на днях безос сказав що ті всі ваші дата-центри з малими-модульними-реакторами - тимчасове вирішння проблеми скоро на орбіту виведу супутники-дата-центри, які будуть живитись сонячними панелями 24/7… оттакоєот!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734423 вiд 2025-10-22 15:44:17LAZY № 1734421 Enot № 1734420 вiд 2025-10-22 15:29:29 Papka нє. ну генератор для зарядки телефона (ручний) - це повний трешак :) ми тут багато говоримо про виживання без світла. але коли ти в квартирі і 12 годин немає води - то це вже «інший турнір». мовчу якщо більше, і влада не подбала про підвезення води. ще одна тема якщо хтось живе на 10+ поверху і прийдеться руками воду носити… так що. до того моменту коли тобі прийдеться крутити генератор щоб підзарядити телефон - буде ще багато «цікавих» «челеджів» які прийдется вирішувати…
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734422 вiд 2025-10-22 15:35:47ProstoVlizPobalakaty № 1734405 Як на мене там пеналь мав би тільки після ВАР даватиса. А червоною навіть не пахне.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734421 вiд 2025-10-22 15:31:12На Алі-експресі є педалі з генератором :) крутиш руками або ногами і виробляєш світло :). Цікаво, скільки треба хуярити ті педалі в реальності щоб наприклад ноутбук зарядити. Product Name: Portable pedal generator/hand cranked generator Texture of material: All metal Output power:50W/100W USB fast charging output:5V3A/9V2.5A/12V2A DC output:1-35V
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734420 вiд 2025-10-22 15:29:29Papka № 1734419 вiд 2025-10-22 15:23:38 Динамо-машина це на крайній випадок, на аварійну ситуацію, щоб дзвінок зробити, якщо все вже розрядилося. Я не пробував заряджати телефон таким чином, але підозрюю що досить довго треба крутити ручку. Однак така фішка може врятувати життя.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734419 вiд 2025-10-22 15:23:38Enot № 1734416 Прикольна штука… Чи ж досвід використання саме динамо-машини? Скільки треба крутити, аби підзарядити телефон?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734418 вiд 2025-10-22 14:11:11DonAlonzo № 1734411 Ecoflow Delta 2
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734417 вiд 2025-10-22 13:28:30у мене є alza power 1484 Wh але, якщо чесно. ні разу не використовував серйозно з 2022 є декілька павербанків baseus 65w на 30000 мА плюс всі настільні лампи купив rechargeable - світять години 4 на максималках. на мінімалках більше 12ти годин відключень не було… думаю що і 24 в режимі нічника… плюс всі вони підключаються по USB. тобто можна і в павер-банк підключити… тому всі гаджети - заряджаються від павер-банків. світло - від таких ламп походна газова плита та балончиках. холодильником «не парюсь». в інструкції написано що 24 години тримає холод. колись в епіцентрі накупив спец-пакетів, акумулятори холоду. але, думаю, можна в пусті місця в морозилку пляхи з водою позасовувати. ту саму функцію будуть виконувати… ну і вай-фай раутер через міні-юсб, який тут Лейзі у свій час рекламував. оце най-ахуйєнніший девайс. тому що без світла пережити можна. а от без і-нету - хуйвам! :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734416 вiд 2025-10-22 13:12:17Також у мене є оцей девайс, ноунейм виробника, але дуже гарний. Це «аварійний» генератор для кемпінга. Його можна навіть вручну заряджати. Він одночасно і зарядна станція, і ліхтар, і лампа для освітлення приміщення. Важить він небагато і він дуже міцний. Тому я з ним навіть по Карпатах ходив. https://izumm.com/ua/p2075822863-avarijnyj-istochnik-energii.html
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734415 вiд 2025-10-22 13:11:59DonAlonzo № 1734411 Ecoflow Delta 2 Max. Гарно відпрацював під час минулого сезону блекаутів.
fedor(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734414 вiд 2025-10-22 12:46:172 DonAlonzo № 1734411 маю 2 Ecoflow. останній купив по акції, як раз перед обстрілом 10-го жовтня. акція була до 15-го, давали знижку 30%. я проплатив і вранці 10-го девайс був вже на новій пошті. як тільки я його отримав - прийшов імейл, що акція припиняється і ціна на той самий апарат значно виросла. повезло, короче кажучи. Так, дорогі девайси, але, як на мене, дуже легкі в користуванні і працюють дуже добре. Літні минулорічні відключення світла пройшли майже непоміченими. вони весь час включені, якщо світло вирубається - все продовжує працювати штатно. Це дуже зручно. у мене до нього підключений також газовий котел - для опалення і гарячої води. Правда, тепер пишуть про можливі проблеми з газом…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734413 вiд 2025-10-22 12:28:37У мене є два Ecoflow. Один - маленький, Ecoflow River, я його купив ще у 2022 році і я використовую його для зарядки гаджетів, ноутбуків і так далі. Причому незалежно від того, є світло чи нема. Він підключений в мережу постійно, дуже зручно. Зараз у продажу є новіші аналоги, які мають більший ресурс. Дуже гарний і порівняно недорогий девайс. Його можна брати з собою кудись на природу, але Ecoflow в жодному разі не можна мочити, про це докладно пишуть на їх сайті. Але на випадок тривалого блекауту я у 2023 році купив Ecoflow Delta 2. Його я майже не використовував, але він чекає свого часу. Зараз він є в продажу по досить непоганим цінам, навіть у Розетці https://rozetka.com.ua/ua/463421604/p463421604/