VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734372 вiд 2025-10-21 23:30:39перший раз бачу, щоб Атлетико просто став. дивно. грали класно, мали першими забивати, але пропустили, не зрівняли швидко і стали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734371 вiд 2025-10-21 23:28:52Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1734368 ----- Я може не корректно висловився. Він їх і випустив, щоб вони типа тут не зробили Майдан. картонковий хуйонковий вотевер-який. АЛе я все це вважаю облудою і вважаю що Зеленський літає блять в хмарах, Сирський сидить і блять каже скільки кацапів вбили на допропільському напрямі, короче піздец якийсь. Прилетів російський КАБ за 200 км. ВСІ, ВСІ канали в твітері його показали, і тільки тоді ГУР сказав, ач блять Росія навчилася серійно виробляти ці нєвєбєнні каби. Але Вічний не минає ані жодної зачіпки, щоб сказати - ти ніхуя не знаєш, інфі - сиди і не пизди.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734370 вiд 2025-10-21 23:24:47Наполі йде шляхом ДК, ПСВ просто не реалізує.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734369 вiд 2025-10-21 23:23:29Я не військовий експерт, але я бачу, як воно блять робе. А робе воно по різному і часом дуже нецікаво для України. І бачу що літає Зе по світу як по сараю горобець, а толку небагато.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734368 вiд 2025-10-21 23:23:13olma № 1734363 вiд 2025-10-21 23:17:08 Ті, хто з'їбав, ніяких майданів би не зробили.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734367 вiд 2025-10-21 23:20:26olma № 1734363 чому ти обрав свій нік?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734366 вiд 2025-10-21 23:19:52PEPSI (Merkury) № 1734319 вiд 2025-10-21 19:46:34 Не перший прецедент. Ірландці за американський паспорт пішли до армії США проти Мексики воювати, дізналися, що мексиканці католики і тепер всі знають про Сан Патрісіос - ірландці, які перейшли на бік Мексики. Там розум є, коли алкоголізм відступає, а так - боротьба за справедливість за їх уявленням, включає тих, хто їм допоміг - значить Палестина і інший арабо-ірано-комінтерн. «Тому що їх так само переслідували і ніхто інший не прийшов на допомогу».
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734365 вiд 2025-10-21 23:18:15Арсенал - Атлетико суддя ведеться на все, що малюють лондонці. Мартінеллі один з найбільших клоунів в цьому плані. З одного намальованого штрафного Арсенал забив. здається, з цим ВАРом судді втрачають кваліфікацію.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734364 вiд 2025-10-21 23:17:21А ПСВ вже могло і вчетверте
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734363 вiд 2025-10-21 23:17:08Пох, що Зеленський має всю інформаціію на світі. Тим не менше підписав закон і випустив закордон 18-22 мільйон юнаків полу мужеського, як писали в хроніках 18 століття. Як мені недавно сказали, що Зеленський це зробив тільки після картонкового протесту НАБУ САП і вся хуйня. Короче хтось йому нашептав. що вони можуть зробити Зе новий Майдан. А чого? Цілком цікава версія!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734362 вiд 2025-10-21 23:15:20Наполі дуже недбало грає. 3:1 вже. Треба якось аккуратно це робити
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734361 вiд 2025-10-21 23:14:39olma № 1734360 Ну ти ж не пишеш що то припищення. «Я думаю», «Я вважаю», «Мені здається що» і т. п. Ти просто валиш напалмом з упевненістю арестовичя чи професора салавья.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734360 вiд 2025-10-21 23:12:02Vichny № 1734359 --- Я нічого ніхуя не знаю, я по природі нічого ніхуя не можу знати, я сидітиму тихо і тупо спостерігати, а шо воно буде. Та їбанісь. Тобі що аж так хуйово стало від мого ПРИПУЩЕННЯ? Ти блять спати не будеш вночі, що якийсь нікчемний олма на харківському нікчемному масиві не може припустити якийсь Евентуальний можливий розвиток подій, чи оцінку що відбувається. Ну це блядь дуже ridiciluos з твого боку. Вічний, озирнись! Інформація, доступ до інформації це божественний дар. Якщо маєш точку А і точку Б, що так блять вже важко провести пряму лінію? Ja kurwa, pierdolę!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734359 вiд 2025-10-21 23:03:24Я не можу припинити охуєвати від рівня аналітики на О. Два пана тут особливо цим виділяються
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734358 вiд 2025-10-21 23:01:17…міняй трампа чи шо
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734357 вiд 2025-10-21 23:01:00olma № 1734348 Їбать мій хуй, от ти точно знаєш шо треба Америці, а що ні. Міняй
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734356 вiд 2025-10-21 22:58:38Voxa (м. Запоріжжя) № 1734354 Ні, це фармацевти без капітана зливають. Центр програний повністю. Цікаво інше - без замін центрального захисника та центрального півзахисника обидві команди грають наче так і треба. Згадайте вилучення Михавка з Кристал …
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734355 вiд 2025-10-21 22:58:162 olma№ 1734348Гадаєш, пересічний реднек замислюватиметься, які дрони потрібні Штатам?Але він почує, що якась Україна згодна їх виробляти для США навіть на території США. І їхній же Президент каже, що то хороші дрони. Десь у підкорці трохи й закладеться, що Україна для американців то добре.Все інше - шум вітру у кронах дерев.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734354 вiд 2025-10-21 22:54:52у ПСЖ без Забарного пішло якось легше :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734353 вiд 2025-10-21 22:53:07ПСВ - Наполі 2:1 Копенгаген - Боруссія Д 1:1 Арсенал - Атлетіко - 0:0, хоч тут прогнозовано :) Мабуть треба перемикати на ПСВ-Наполі :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734352 вiд 2025-10-21 22:52:44Зaбaрний пiшoв з пoля i PSG прoрвaлo… вжe 1:4
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734351 вiд 2025-10-21 22:50:35olma № 1734348 А що? У Америки немає баз по всьому світу у різних ландшафтах? Чи вони не розуміють ціна\якість? Чи вони не воюють з країнами де пустелі, джунглі тощо? Чи дешевша умовна Магура (и) за есмінець біля Венесуели?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734350 вiд 2025-10-21 22:47:48olma № 1734348 нe пиши дурницю.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734349 вiд 2025-10-21 22:45:18а от і червона і гол
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734348 вiд 2025-10-21 22:43:57m1919(Київ - чемпіон!) № 1734329 ---- Тут обідно не самі ці відмови, а те що Зеленського юзають як дурачка. Каже ми продамо свої дрони США мало не як обмін на томагавки. Це хіба це не брєд. Тут треба зазначити, що Не то що наші дрони погані і нікчемні. Ні там все Ок. АЛе нахір Америці твої дрони, які заточені тільки під певний вид операцій, під певний ландшафт бойових дій. Америка це блять острів. їм не надо фпві дрони для вбивства танків. Їм не надо дрони які летять по лісах Росії три години і ніхто їх збить не може, тому що там нема людей і посьолків. Там степ, тайга, і станіци.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734347 вiд 2025-10-21 22:43:18 Зaбaрний щoсь тoрмoзить в зaхистi…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734346 вiд 2025-10-21 22:39:15Привіз
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734345 вiд 2025-10-21 22:36:24але ЖК не забарилась
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734344 вiд 2025-10-21 22:28:12Забарний не привіз гол
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734343 вiд 2025-10-21 22:00:19Orest Dniprovskiy № 1734342 вiд 2025-10-21 21:55:58 Це у Фіцо черговий транш з Москви не прийшов, а з Брюсселя щось пообіцяли чи суворо попередили, щоб не випендрювався щодо України.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734342 вiд 2025-10-21 21:55:58Якщо ваша країна ухвалила рішення і вважає, що ваше майбутнє в Євросоюзі, то ми також вважаємо, що те, що ви будете в ЄС – підтримає стабільність в регіоні і надасть нові імпульси для наших двосторонніх відносин – заявив (хто це сказав?)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734341 вiд 2025-10-21 21:41:18а у Пафоса ще одна нічія
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734340 вiд 2025-10-21 21:39:04Обе проиграть, не получилось. Но зато обе сыграли вничью..
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734339 вiд 2025-10-21 21:28:32Voxa (м. Запоріжжя) № 1734337 herr Siemens & Co.
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734338 вiд 2025-10-21 21:25:47Voxa (м. Запоріжжя) № 1734336 вiд 2025-10-21 21:22:44 Олімпіакос поплив, сили скінчились --- і Яремчука випустили
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734337 вiд 2025-10-21 21:25:04в прикладній електротехніці все придумав і реалізував Сіменс
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734336 вiд 2025-10-21 21:22:44m1919 № 1734329 ну по перше досвіду у хула і його команди куда більше ніж у нашого Геніалісімуса і Верховного пятіугольнка. а по друге, цю зустріч наче самі американці відмінили, зрозумівши беззмістовність. Так шо «надія є» :) Олімпіакос поплив, сили скінчились
Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734335 вiд 2025-10-21 21:18:55Колись в хороші часи Динамо Київ називали динамо-машиною. А чи знаєте ви хто винайшов динамо-машину?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734334 вiд 2025-10-21 21:18:40Отменили..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734333 вiд 2025-10-21 21:16:25Пафос в меньшенстве забивает..