🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 418.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Orest Dniprovskiy(Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734332 вiд 2025-10-21 21:13:30

заввага = хуяга

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734331 вiд 2025-10-21 21:06:31

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1734330 вiд 2025-10-21 21:01:27

Україна вже стоїть на настільки мінімалістичній переговорній позиції, що як мінімум європейці будуть проти будь-якого додаткового тиску Трампа на нас, бо це вже повністю зламає загальноєвропейську безпеку. Ситуація для України в переговорах поки що не критична, а з Томагавками модна буде трохи її покращити.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734330 вiд 2025-10-21 21:01:27

Може нам не так про Томагавки журитись треба, як убезпечуватись від санкцій з боку США.
Бо не виключаю, що нас так схилятимуть до пісділу.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734329 вiд 2025-10-21 20:58:51

2 Voxa
№ 1734290
Дуже вдала тактика московитів.
Обіцяють зустріч для пісділ, трамп і К заморожують допомогу нам, заморожуть розгляд санкцій, поки не буде підсумків тої зустрічі. Московити зустріч переносять на невідомо коли і доволі тривалий час, аж поки трамп не вирішить знову, що образився на хуйла, можуть бути спокійними за своє становище.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734328 вiд 2025-10-21 20:57:08

olma
№ 1734305

Дяка, почитаю, посмакую потім :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734327 вiд 2025-10-21 20:55:42

PEPSI (Merkury)
№ 1734300

Тобто унітази в США повні води тобі норм? :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734326 вiд 2025-10-21 20:13:23

Батий, нє вєлі казніть, вєлі памілавать.

Сьогодні вівторок, а значить це прерогатива Ліги Чемпіонів, а це значить, шо ти дивився Кайрат-Пафос.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734325 вiд 2025-10-21 20:11:09

olma,
Пафос грає в ЛЧ, і має 2 нічії

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734324 вiд 2025-10-21 20:03:58

Не маю сумнівів. У кожного з нас дохуа рутини щоденної. професійної, по дому, по хазяйству і т. п.
АЛе варто часом забивати. Всього нахер не переробиш що по роботі, що по дому.
А отримати якусь цікаву історію, чийсь цікавий досвід - завжди цікаво, хоч це немає жодного застосування.

Просто тупо приємне споживання контенту.

Так а шо там з Пафосом? Вони крокують Лігою Европи?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734323 вiд 2025-10-21 19:55:12

2olma
№ 1734322
мне есть что делать и без цикавых ЮК..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734322 вiд 2025-10-21 19:53:52

2 Батий, пряма червона? Є такий досить цікавезний ЮТ канал з інтервью з цікавими людьми нашої епохи. Рекомендую підписатися.
Пафос - то таке. Історична випадковість на російських сировинних рублях.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734321 вiд 2025-10-21 19:49:15

4 мин пряма якрасная у пафоса..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734320 вiд 2025-10-21 19:48:32

Бггг)))
УЄФА послухали Батия, і вперше за історію футболу матч закінчився поразкою обох команд.
У цікаві часи живемо.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734319 вiд 2025-10-21 19:46:34

UR
Геть

Будувати своє майбутнє не з євреями, а з палестинцями - таке не лікується.
Точніше лікується через кровопускання.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734318 вiд 2025-10-21 19:45:00

а могли бы, сцуко, барса-олимпиакос показать..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734317 вiд 2025-10-21 19:43:51

на игого спорт по тв кайрат-пафос. Хочу штоб обе проибали..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734316 вiд 2025-10-21 19:42:32

трампапам отменил встречу с хуйлом..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734315 вiд 2025-10-21 19:28:43

Геть (Геть)
№ 1734314
----
Надзвичайно слушна заввага!

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734314 вiд 2025-10-21 19:27:47

PEPSI (Merkury)
№ 1734307 вiд 2025-10-21 17:57:24

У Ірландії дивує кількість установ і компаній, де висить прапор Палестини у знак солідарності.
Єбанати
------

Ще один із наслідків соц інтернаціоналу. Коли вони ще бодалися із бритами у Пн Ірландії, ІРА тренувалися у долині Бекаа разом із хезболою, хамасом, і іншими мишебратьямі. Там не стільки антисемітизм, скільки «боротьба за справедливість». Плюс, не знаю чи там ряшу тудей вже повимикали, бо в аеропорту Дубліна саме це лайно було на усіх телевізорах.

chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734313 вiд 2025-10-21 19:20:55

Вибачте друзі, ситуація критична, чомусь поблокували наші основні акки, поки заходить тільки на наші приватні, будь ласка в кого є можливість

4149629378198667

4441114424669867

chin74@ukr. net
А наш коханий Делойт) може хоча б проконсультувати

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734312 вiд 2025-10-21 19:19:55

Каспаров - долбоеб

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734311 вiд 2025-10-21 18:44:01

Примечательно, что украинская история с Будапештом началась ещё в 1994 году, когда была подписана первая «сделка» – красивая по форме, но невыгодная по сути. Тогда Украине продали «гнилые помидоры» в красивой упаковке. И Украина купила этот «гнилой товар».

Тот, кто однажды уже купил «фальшивку», как правило, готов сделать это снова. Вопрос в том, чтобы на этот раз «фальшивка» не оказалась со смертоносным ядом.

В 1994 году в Будапеште Украина отдала единственную гарантию своего суверенитета – ядерный арсенал.

В 2025 году в том же Будапеште Украина, как уже сейчас очевидно, готова отдать свои территории.

Это и есть цена, за которую Путин готов продать прекращение активной фазы войны.

Если Трамп пока не получил золотую Нобелевскую медаль, то у него есть все шансы получить «медаль за город Будапешт».
https://www.kasparov.ru/material.php?id=68F62E08DF473

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734310 вiд 2025-10-21 18:21:39

PEPSI (Merkury)
№ 1734307

Вони - одна з найбільш антисемітських країн Європи.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734309 вiд 2025-10-21 18:17:47

yagshamash
№ 1734308
---
Дякую, гарний матеріал. Набагато приємніше читати, ніж висер ШІ чатаГПТ і т. д.

Взагалі оце ти кажеш про той період, коли був емейл, щоб переслати інформацію, але не було Гугла, Вікіпедії. Я дуже люблю той період, коли журналісти, автори, писаки, артисти, музиканти… творили власне дуже цікаво.

Потім вже не так цікаво все поточилося.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734308 вiд 2025-10-21 18:10:59

olma
№ 1734306

Якісь нотатки таки робив, але оприлюднив значно пізніше, коли вів рубрику Мандри на Свободі. Був я на Новий Рік 2001 року. Нижче - посилання на цей матеріял.

https://www.radiosvoboda.org/a/1499337.html

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734307 вiд 2025-10-21 17:57:24

У Ірландії дивує кількість установ і компаній, де висить прапор Палестини у знак солідарності.
Єбанати.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734306 вiд 2025-10-21 17:50:02

yagshamash
№ 1734302
----
У мене в Совку в школі була 5+ з географії, зології, ботаніки, але цього не знав.

шкода що ти мабуть танцював сальсу, а не записував нотатки мандрівника для себе. Зараз би опублікував оповіданнячка в короткому жанрі а відтак, може кільканадцять шагів заробив.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734305 вiд 2025-10-21 17:38:40

Цікаво про польські традиційні пива. Ну чувачок накидав досить спритно про стан польського броварства сьогодні.

Ґроджіскє Grodziskie - то взагалі окремий стиль пива, у всіх світових довідниках з місти Городиськ там у Вєлкопольщі за Познанню- Пшеничне трохи підкопчене димом з дубом.
Також автор розкриває що таке польський варіант РІСа польський міцни шоколядний «стаут» Портер Балтийський.

https://novapolshcha.pl/article/sho-na-kranakh-pro-polski-pivni-tradiciyi/?

Може Vichny, Starik буде цікаво.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734304 вiд 2025-10-21 16:49:03

yagshamash
№ 1734302 вiд 2025-10-21 15:55:52

Все одно не ясно, ці мавпи в збірній грають, чи в федерації місцевій сидять і тренера звільнили? Просто в тексті такий перехід від Годдла до мавп, що здається, що англійцю довелось з цими мавпами безпосередньо працювати.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734303 вiд 2025-10-21 16:02:31

https://www.pravda.com.ua/news/2025/10/21/8003721/

Лошадь знову проїржала про нацистський режим і заборону недоязика. І що кацапи зупинятися не збираються. А той кацапський аґент - рудий блазень і далі заковтує.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734302 вiд 2025-10-21 15:55:52

ProstoVlizPobalakaty
№ 1734299

На ґібралтарській скелі живуть сотні досить великого розміру мавп. Вони там, як священні тварини. Ґібралтарці вірять, поки мавпи там і далі житимуть, Ґібралтар залишатиметься у складі Британії. Це - єдине місце в Європі, де існує популяція диких мавп у природному середовищі. Вони справді дуже кумедні. Можна йти вулицею внизу (не на скелі), і раптом вивалює цілий виводок і спокійно проходить повз тебе. Часто застрибують на авта, коли ті проїжджають. Просто цирк.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734301 вiд 2025-10-21 15:01:26

yagshamash
№ 1734286 вiд 2025-10-21 01:34:37
Завтра екс-президент Франції Саркозі починає термін у реальній в'язниці.
---------
так сяде за те що з каддафі фінансові «мутки» робив…
натяк на те що ангелі потрібно приготуватись за її «бізнес проекти» з хуйлом…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734300 вiд 2025-10-21 14:31:04

Дивує чому у Дубліні і ЮК і досі крани холодної і 6арячої води окремо.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734299 вiд 2025-10-21 14:30:52

yagshamash
№ 1734296 вiд 2025-10-21 14:09:42

Якщо просто прочитати цей текст, то виникає питання: мавпи - це ті, хто звільнив Годдла з посади тренера чи футболісти збірної?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734298 вiд 2025-10-21 14:29:56

Ладіно - це засекречений тренувальний центр КДБ, поблизу Лодейного Поля ленінградської області РФ. Про це писав у своїх мемуарах генерал Калугін.
От ти і спалився, канторський.
Бгг. :-))

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734297 вiд 2025-10-21 14:10:30

Ладіно

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734296 вiд 2025-10-21 14:09:42

Orest Dniprovskiy
№ 1734289 вiд 2025-10-21 10:16:42

про Грібралтар


Я колись там Новий Рік зустрічав. У новорічну ніч була страшна злива, і скасували концерт на центральному майдані. Але потім 1 січня було дуже тепло й сонячно. Ми плавали у морі. Там нема податків на алкоголь, і пиво якісь пенси коштувало. Пам'ятаю, віскі 2 фунти пляшка. Там нема місця для злітної смуги, і коли має сідати літак, вони перекривають центральну автодорогу, бо смуга її перетинає. До речі, назад до Англії летіли разом із Ґленом Годдлом, що його зовсім невдовзі перед тим звільнили з посади тренера збірної. Ці мавпи справді смішні, часто вони з гори спускаються до самого міста. Там, до речі, є місцева мова - лідіно. Це - іспанська єврейська. Схожа на іспанську, але відрізняється. Хоча всі місцеві говорять англійською, звісно. Там також, як не дивно, стоїть величезних розмірів мечеть на скелі. А ще там пам'ятник Владиславу Сікорському, що був прем'єром польського уряду у вигнанні. Він там загинув у авіакатастрофі, хоча багато що вказує на те, що катастрофу підлаштувала сова, як вона це вміла.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734295 вiд 2025-10-21 14:01:50

«Атлетіко» подав скаргу в УЄФА на «Арсенал» через відсутність гарячої води на «Емірейтс»
---
Не тільки на Троєщині є проблеми з гарячою водою

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734294 вiд 2025-10-21 13:14:31

Побачив на якомусь сайті заголовок «Скандальні лайки Коноплі» і спочатку подумав, що це кріт якось особливо вишукано лається на полі; але все набагато гірше.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734293 вiд 2025-10-21 12:52:24

Конопля ставив уподобайки під відео моменту зачинення дверей у вагоні з підписом: «Росія – не для слабких та повільних», під відео з нарізкою дій росіянина Романа Павлюченка у складі «Тоттенгема», а також під відео з Володимиром Жириновським та його роздумами «как убрать падкаблучніков».
Пізніше Конопля прибрав ці уподобайки.

так цей шкідливий єблан ще й ватний? пиздець.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.