🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 419.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734292 вiд 2025-10-21 11:10:34

Секс, як приготування їжі - спочатку ви користуєтесь складними рецептами із гарно ілюстрованих книг, але з часом віддаєте перевагу звичайній добре підсмаженій яєчні з шинкою, ну, деколи, з гарною приправою.

Правила життя Террі Пратчетта

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734291 вiд 2025-10-21 10:40:51

читаю новину:

«У вівторок 21 жовтня правоохоронці проводять обшуки у колишнього директора Молодого театру Андрія Білоуса, якого звинувачували в сексуальних домаганнях.»

і думаю собі, а шо мусора хочуть знайти при обшуку у звинуваченні в згвалтуванні?
використаний презик?
а просто забрать в нього телефон можно і так…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734290 вiд 2025-10-21 10:26:10

та нема там ніяких маньоврів, лошадь вже сказав шо умов вони не змінили тому ніхто нікуди не їде.
кацапи знов Трапу хуем по губам поводили і все скінчилось на тому.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734289 вiд 2025-10-21 10:16:42

про Грібралтар


sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734288 вiд 2025-10-21 09:56:26

починаються «маньоври» зустрічі рубіо-хуйлокінь
зустрічаємось в чт, ой нє хуй штанга!
в чт не виходить - пізніше…
тут же бесент чергову зустріч по тарифам з китайцями на тижні повинен провести… хз. щось у мене така чуйка що ці події сильно пов'язані. коли у трампа «всьо харашо» з китайцями -він грозний, лякає хуйла томагавками і підлодками… коли з китаєм хуйтам! він одразу ліце цілувати хуйла і називає його сильним підєром…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734287 вiд 2025-10-21 08:04:09

Пишуть, що стара жопа перділа жалісно і безладно:
----------------------------
"Президент США Дональд Трамп під час зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським минулого тижня постійно скаржився, що не отримав Нобелівської премії миру. Про це у понеділок, 20 жовтня, повідомило видання The Washington Post, із посиланням на власні джерела.

Так, один з європейський дипломатів, якого поінформували про зустріч у Білому домі, назвав її «безладною» і сказав, що американський лідер також «безперервно скаржився на те, що він не отримав Нобелівської премії миру».

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734286 вiд 2025-10-21 01:34:37

Завтра екс-президент Франції Саркозі починає термін у реальній в'язниці. Навіть якщо його звідти витягнуть невдовзі, це - прецедент. Задоволений, що це станеться. Йобаний задобрювач хуйла і друг меркель. А Карла Бруні - його дружина-співачка італійська похнюпиться, мабуть. Ну то що ж: нехай заспіва на обсилфі:


yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734285 вiд 2025-10-21 00:52:12

Болгарія готова пропустити літак Путіна до Будапешта для зустрічі з Трампом
https://www.pravda.com.ua/news/2025/10/20/8003613/

Балари пропускають хуйла на піріавори. «Стоїть над гарою Альйоша (3 рази поспіль), із камня його сапаги!» (істошно (С).

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734284 вiд 2025-10-20 23:34:43

https://www.google.com/search?q=%D0%9C%E2%80%99%D1%94%D0%BB%D1%8C%D0%B1%D1%8E&rlz=1C1GCEU_ruUA1168UA1168&sourceid=chrome&ie=UTF-8#sie=t; /m/05zxvp;2; /m/045q93; st; fp;1;;;

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734283 вiд 2025-10-20 23:32:53

М'єлльбю АІФ (швед. Mjällby Allmänna Idrottsförening) — шведський футбольний клуб із містечка М'єлльбю (фактично базується в сусідньому містечку Геллевік, де розташований домашній стадіон «Страндваллен»), яке входить до складу комуни Сельвесборг (не плутати з містом М'єльбю у лені Естерйотланд).

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734282 вiд 2025-10-20 23:30:02

olma
№ 1734280
по футболу.
ну Кудрівка поки ще не чемпіон

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734281 вiд 2025-10-20 23:23:57

Orest Dniprovskiy
№ 1734278

Вау, хоч один результат :)
Копайте глибше, всі ШІ та інші матеріали допомагають.

Але ми йдемо до ситуації, де ШІ вже керуює інформацією для людства, це вже факт.

Wiki офіційно повідомила (до цього це було у купи ЗМІ) що нова вибірка «корпорації добра» Гугл знижує конверсію.
Тобто у людей буде звичка не ходити на сайти, які створюють інши люди, навпаки вони буть користуватися контентом від ШІ (чи від Гугл, чи іншої корпорації).

Людина це біологічна істота, звичка або набутий рефлекс починається дуже швидко якщо це легко і не призводить до додаткових витрат ресурсів.
Зараз будється суспільство без навичок фізичного виживання, та навіть без бажання такого.

Це гірше ніж те, що пише Enot.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734280 вiд 2025-10-20 23:18:38

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1734279
-----
З якого виду спорта?
В нас є в УПЛ
ФК Кудрівка

Ку́дрівка — село в Україні, у Сосницькій селищній громаді Корюківського району Чернігівської області. Населення становить 838 осіб.

До 2020 орган місцевого самоврядування — Кудрівська сільська рада.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734279 вiд 2025-10-20 23:11:37

"М’єльбю достроково став чемпіоном Швеції
Команда представляє село Хеллевік, населення якого складає близько 1500 жителів. "

отак буває

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734278 вiд 2025-10-20 23:11:32

Угу, графен сам по собі не ідеальний для логіки, бо не має забороненої зони (bandgap) — тобто важко створити стабільний «0» і «1».
Тому вчені часто беруть не чистий графен, а інші 2D-матеріали, як-от MoS₂, WS₂ або чорний фосфор, які ведуть себе більше як напівпровідники.

Проблема — масове виробництво. Виростити однорідний шар товщиною в один атом без дефектів — технічно надзвичайно складно.

До повноцінного 2D-процесора, що замінить кремнію, справді ще роки або навіть десятиліття.
Цей «комп’ютер без кремнію» — радше доказ, що це фізично можливо, ніж комерційний прорив.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734277 вiд 2025-10-20 22:29:39

Orest Dniprovskiy
№ 1734276

Гм, без кремнію багато чого працює і так.
Якщо то тема про графен, то там ще дуже далеко до обчислюваоьної техніки, хоча позитив саме від графену інколи є.

Знову ж таки, хайп для хайпу, без сенсу.
Так я таки стану Enot, тільки технічним.
Називайте мене Ракета :)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734276 вiд 2025-10-20 22:14:57

Університет Пенсільванії (Penn State) повідомив про прорив у сфері електроніки — вчені вперше створили комп’ютер, який працює без кремнію. Замість нього вони використали так звані двовимірні (2D) матеріали — речовини завтовшки лише в один атом. Це відкриття може змінити майбутнє обчислювальної техніки та зробити електронні пристрої ще меншими й енергоефективнішими.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734275 вiд 2025-10-20 22:13:27

Starik (Україна, Київ)
№ 1734265

Власне тепер купа дегенератів може «покласти» (ну ок, зробити проблеми) для великого провайдера хмарних послуг. Так вони зробили дебільку річ і заплатять неймовіні гроші за це, але читати все те гімно, то вже занадто. Європейскій сегмент того навіть не відчув наприклад, але ж загловки на кштатлт «Це репетиція кінця інтернету» як завжди допомагають людству вирішувати проблеми. Ну хоч би заробляли на цих «заголовках» якісь пристойні гроші, так і тут пас :) _

Amazon says underlying problems fixed, now the blame game begins
published at 21:23
21:23

Lily Jamali
North America Technology Correspondent

Amazon Web Services says the underlying problems that caused today’s outage are fixed. Now the blame game has begun.

One computer science expert says some of the responsibility rests with the companies who use AWS.

“Companies using Amazon haven’t been taking enough adequate care to build protection systems into their applications, ” says Ken Birman, a computer science professor at Cornell University in New York.

Outages like the one on Monday occur all the time, although not always at this scale.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734274 вiд 2025-10-20 21:08:34

Українець Володимир Журавльов, який підозрюється в підриві газопроводів «Північний потік», заперечує свою провину. Він дав перше інтерв'ю після того, як польський суд звільнив його з-під варти і відмовив у екстрадиції до Німеччини.

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/cm2w9xjzd4vo?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734273 вiд 2025-10-20 21:07:04

№ 1734261
да еще 4 года назад там вход был 8 евро..

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734272 вiд 2025-10-20 20:45:58

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1734270
ну це в контексті розвалу хуйлостану…
тим же татарам потрібно «виходити» щоб був «коридор» в інший світ. тому оренбург - це казахстан. і там вже кордон татарстан-казахстан…
там же башкортостан з уфою… ну і далі вже нехай самі розбираються, «буданов» допоможе, якщо потрібно буде…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734271 вiд 2025-10-20 20:45:18

OбсілО (орієнталистів) почався :)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734270 вiд 2025-10-20 20:09:46

2 sk
№ 1734235
точніше тоді їх назвали киргизстан…
ну і раз тут про шевченка згадували, коли він був на висланні на казахстанщині, він у своїх щоденниках про місцевих писав “киргизи”…

Туркестан ті місця звалися.
А імперія казахів не знала, для неї існували гірські і степові киргизи. Перші зараз киргизи, другі казахи. От Шевченко звідти й набрався.
А, як і хто казахів перейменував, мій внутрішній енциклоп не пригадує.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734269 вiд 2025-10-20 20:02:08

2 PEPSI
№ 1734258
А ви ще не їздите до житомира на матчі?
А даремно.



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734268 вiд 2025-10-20 19:59:08

США виступають проти плану Європейського Союзу щодо розширення використання заморожених російських активів країнами «Великої сімки» для підтримки України, повідомляють джерела, знайомі з обговореннями.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2025-10-20/us-is-stalling-on-g-7-plan-to-expand-use-of-russian-assets?
-----
Хуйло нашепотіло довбойобу Трампу вже

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734267 вiд 2025-10-20 19:46:02

Трамп призвал Зеленского завершить конфликт и заключить «сделку»
------------
Трампуша увійде в історію як феєричний довбограй, який гвалтує жертву і цілує чобота агресора.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734266 вiд 2025-10-20 19:44:24

Ех… Солодкі мрії..

? путіна вбʼють в Будапешті британці, через це його оточення закликає не їхати 24 жовтня до Угорщини, – Daily Express.

Колишній офіцер російської розвідки Андрій Безруков радить перенести зустріч із Трампом до Дубаю, бо «Британія готує підступну операцію».

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734265 вiд 2025-10-20 19:19:41

olma
№ 1734253

Якщо BBC написало правильно, у цього вузла AWS - US-EAST-1 можуть бути проблеми на 2-3 доби і це вже не залежить власне від самого AWS, а від швидкості розповсюжження DNS.
Якщо це правда, впевнений, що AWS зараз працює майже у усіма провайдерами, але до всії просто неможливо дотягнутися.

Знову ж таки, якщо це правда про DNS, то це помилка для рівня невеликої рядової команії без усталених процесів, а не для лідера індустрії.

Маю надію, що, як завжди, прибрехують :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734264 вiд 2025-10-20 17:40:40

Раптово помер Андрій “Дизель” Яценко — лідер і засновник легендарного гурту Green Grey.

Музикант пішов із життя у віці 55 років. Він був відомий під сценічним ім’ям Diezel. Причини смерті наразі не повідомляють.

Щось ранувато… RIP

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734263 вiд 2025-10-20 17:09:08

На Октоберфест в Мюнхені раніше варили так зване Мерценбір (березневе пиво), яке лежало Lager в діжках 3-4 місяці, і у вересні його відкривали під Октоберфест.
Міцний баварський вилежаний лежак. Смачний.

А яке пиво варять під Октоберфест Полісся Житомир?

А яке пиво на Житомир

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734262 вiд 2025-10-20 17:04:24

Подробиці на ТГ каналі Очень древняя Греция

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734261 вiд 2025-10-20 17:03:24

Цікаве повідомлення, на Криті знайдено Лабиринт. Очевидно той самий де Мінотавр жив
Друзья, тут подъехал апдейт информации по тому самому лабиринту, найденному недавно в Кастелли на Крите. Археологи представили предварительные результаты продолжающихся раскопок на холме Папура, но для тех, кто пропустил новость, напомню, что это круглое, лабиринтообразное сооружение диаметром 48–50 метров не имеет аналогов на доисторическом Крите и в Эгейском регионе в целом, и ждем мы результатов раскопок с трепетом, потому что по виду оно — самый что ни на есть настоящий лабиринт, в смысле ритуальное сооружение, а не допущение и вольная трактовка в виде Кносского дворца

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734260 вiд 2025-10-20 15:45:49

sk (здалеку…)
№ 1734257
Значить код у них в Амазоні відносно простий

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734259 вiд 2025-10-20 15:25:23

Пивний оркестр - мабуть музиканти грають і бухають, та час від часу вибігають посцяти - і тоді звучання оркестру набуває нових відтінків, чи навпаки втрачає їх.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734258 вiд 2025-10-20 14:46:00

А ви ще не їздите до житомира на матчі?
А даремно.
Там разом с футболом проводяться пивні фестивалі, з пивом, брецелями і пивним духовим оркестром. Житомир-Октоберфест 2025!

Велкам!

? si=RsC1YmZNNRcbp_gA

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734257 вiд 2025-10-20 14:16:21

https://x.com/elonmusk/status/1980221072512635117
маск репостить твіт сео амазону про те що 75% коду у них пише ШІ
нічого… варіантів мало. всі там будемо у хмарах і проблеми «там» будуть впливати на «тут» …
як віруси чи урагани тимчасово «ламають» сталий уклад життя…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734256 вiд 2025-10-20 14:10:58

У Сенса нещодавно були проблеми, що взагалі дуже дивно.
Ніхто не застрахований, на жаль.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734255 вiд 2025-10-20 14:05:12

згадайте у нас місяці три назад коли в де-ново дата-центрі були проблеми…
на окко розрахуватись не можна було. по-моєму дія (якісь функції) не працювали… ну там ще довгий список «постраждалих» був…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734254 вiд 2025-10-20 14:03:10

Ворог застосував планеруючу авіаційну бомбу (відому як КАБ) з модулем управління та корекції (ймовірно у модифікації з реактивним двигуном) вперше по території Полтавського району з території Бєлгородської області рф (120+км).

Попереднє застосування такого АЗУ відбулось 18.10.25 по м. Лозова Харківської області.

Ворог послідовно модифікує засоби повітряного нападу з метою збільшення дальності ураження та мінімізації ризиків для власної ТА.
----------
від кородону з біларусами до києва 100+ км…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734253 вiд 2025-10-20 13:12:42

Starik (Україна, Київ)
№ 1734251
-----
АWS Амазонівська хмара зазнала аварії.

https://x.com/ProductHunt/status/1980195875684266406

Світ став крихкий, трясьця.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.