olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749336 вiд 2026-06-06 22:24:33Та ж не москаль № 1749334 ---- не вважаю. Цей весь процес перепоховання це політика, яку актуальні політики використовують у своїх цілях. Так само як полський президент Навроцький сказав треба забрати орден Білого Орла у Зеленського.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749335 вiд 2026-06-06 22:23:01обговорювати зовнішній вигляд звісно останне діло :) але спортивне взуття нон-стоп на любих заходах від офіційних осіб, це не альо :( тим більш маючи такі статки.
Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749334 вiд 2026-06-06 22:22:30olma № 1749329 А ти не вважаєш цинізмом присутність більшості скорботних квпрталівців на цій знимці
Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749333 вiд 2026-06-06 22:21:37olma № 1749329 А ти не вважаєш цинізмом присутність більшості скорботних квпрталівців на цій знимці
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749332 вiд 2026-06-06 22:18:04з приводу хуйло-географіїзвичайно, нічого так не радує зранку, як читання тг від шрайка де він робить перепости красивих вибухів на болотах…усть-лабінськ. якась нова назва… так би мовити «вступили в гру»і подумалось. у нас є хоч десь назва усть-хуйюсть? чи це чисто болотна тема… видно якась царіця чи царь так любили… і давай усть-луга, усть-лабінськприкол що столиця бурятії улан-уде раніше ж теж була усть-удінськ… хз як бурятам взалось його перейменувати в улан-уде
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749331 вiд 2026-06-06 22:17:47olma№ 1749329У такому разі слід зауважити, що своєю відсутністю помітний Петро Олексійович.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749330 вiд 2026-06-06 22:14:08+№ 1749327Ющенко має самий вишуканий вигляд (мабуть Катерина приглядає), але хулі з того - адже давно все просрав :(
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749329 вiд 2026-06-06 22:13:30Voordalak (Тут поруч) № 1749325 ---- Ти вставляєш фотку і не даєш контексту, і щось питаєш типа глобальне як принц Данський Гамлет з пьєси Шекспіра: Бути чи не бути. А фотка ця це просто перепоховання праху українського військового і політичногоо діяча Андрія Мельника на недавно створеному Національному Військовому Кладовищі під Києвом. Шо ти хотів цим сказати ніхто не знає. АЛе не треба шукати якусь глобальну зраду чи якийсь закон природи.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749328 вiд 2026-06-06 22:11:47yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]№ 1749312 вiд 2026-06-06 20:35:00Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]№ 1749311 вiд 2026-06-06 18:12:58жіночий фінал рг не дивився… погано що болотне уйобіщє виграло… але що ми можемо зробити?ходили чутки що вона хоче французський паспорт взяти, але, я так думаю, їй там «родіна» забашляла, тому що решта «потапових» і ко почали брати паспорти інших країн. зрозумівши що «родіна» їх кидає…з приводу тренера марти… тут хз. третій рік працюють. цей рік найуспішніший у марти. в рейтингу «рейс» - вона сьома. з урахуванням вильоту на ао, пропусту двух 1000х турнірів після ао, і пропуску рим1000… еліна четверта (після уйобіща, саби та риби)так що подивимось. іга взяла собі (наче) - найкращого жіночого тренера. 1.5 роки - і нічого… чи стало ще гірше… так що таке собіз приводу тренувань марти, пегула й інші американські тенісистки якось на стрімі казали що марта з приводу фізухи - топ. тренується, дієта… рол-модел в турі по професійному ставленню… так що таке…спростерігаємо. рук не опускаємо :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749327 вiд 2026-06-06 22:11:05Цікаве фото. На Свириденко надягли якусь свиту з довгими рукавами - мабуть щоб нікого не подряпала, Сибіга як для дипломата виглядає надто неелегантно, а Корнієнко десь встиг завагітніти.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749326 вiд 2026-06-06 22:08:34Почався тут, я бачу, «інтенсивний обмін думками». А то все херня, вельмишановні дописувачі, читачі. Слід шукати спільне, а не різне. Ми всі за замовчанням різні і по різному сприймаємо цей світ. Для успіху як нації варто шукати спільне.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749325 вiд 2026-06-06 22:01:39 yagshamash скажи ти радий?
Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749324 вiд 2026-06-06 22:01:37yagshamash № 1749319 вiд 2026 Вочевидь, що ти, дурню великомудрий, абсолютно не в курсі ситуації, як і в Україні, так і на Закарпатті з мадярами зокрема, але щоб щось не 3,14. нути не можеш Е
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749323 вiд 2026-06-06 21:50:12Сподіваюся, Вокса й одноклітинне це не одна людина?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749322 вiд 2026-06-06 21:45:28yagshamash № 1749319 вiд 2026-06-06 21:16:36 гебнявий перерахуй скільки за останній час прийняла законів ВР і підписав гундосий для просування України в ЄС?
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749321 вiд 2026-06-06 21:41:40Nycolas № 1749317 вiд 2026-06-06 21:11:17 Ти бухий, чи аби шо піздануть?
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749320 вiд 2026-06-06 21:30:22Nycolas № 1749317 ти взагалі новину читав? все ок? жодного питання не виникло? і не дуже зрозуміло про хуйла з професором, це ти про шо?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749319 вiд 2026-06-06 21:16:36Nycolas, Вочевидь, панові із Запоріжжя не по дорозі з ЄС :) Але це все давно відомо.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749318 вiд 2026-06-06 21:13:42Рекомендую фільм до перегляду - https://www.imdb.com/title/tt30327451/
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749317 вiд 2026-06-06 21:11:17Voxa (Запоріжжя) № 1749316 вiд 2026-06-06 20:56:51 В ЄС верховенство права, а не хотілки хуйла з професором Знову зрада???
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749316 вiд 2026-06-06 20:56:51Voordalak (Тут поруч) № 1749313 ну справжнім патріотам просто не до того, а може ще і не помітили новину, тут на на О. це теж нікого не зацікавило як бачиш. ну а нинішнім «реестровим патріотам», на таке похуй.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749315 вiд 2026-06-06 20:53:59Я так зрозумів, що болотна Андреєва і полька Майка Хвалінська у них сітка суперників була досить прохідна або везуча. А наші повибивали топових і самі себе повибивали, виходить.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749314 вiд 2026-06-06 20:44:222 ironbelly№ 1749301Оболоні нічого не буде. Русанівські сади і Гідропарк булькнуть ненадовго.За Троєщину і Осокорки не скажу. На Подолі можливо жаби у підвалах з'являться.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749313 вiд 2026-06-06 20:43:13Voxa (Запоріжжя) № 1749280 вiд 2026-06-05 18:11:12 Це пиздець. І шось сцуко «патріотів-націоналістів» нечутно.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749312 вiд 2026-06-06 20:35:00Дивишся РГ i думaєш "нa її мiсцi мaлa бути __________ Так, Еліна мала бути на місці цього непорозуміння кацапського, що йому Мартуся сама віддала без бою Слам на «блюдічкє з залатой кайомочкой» (дякую, Марто, що вибила нашу чемпіонку і просерла якомусь гавну нездарному).
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749311 вiд 2026-06-06 18:12:58sk (Acer chromebook) № 1749299 дивишся РГ i думaєш «нa її мiсцi мaлa бути…» мeнтaльнiсть пoлягaє нe лишe в тoму щo трeнeр сидить з нoутбукoм, a й в пхoфeсiйнoму вiднoшeнню дo всьoгo. Пoбaчиш як трeнується Кoстюк i зрoзумiєш чoму нa вeликe вoнa нe спрoмoжнa. Дo рeчi як i вибiр трeнeрa…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749310 вiд 2026-06-06 17:51:48Каховська ГЕС була підірвана, а не знищена з повітря --- журнашлюхи
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749309 вiд 2026-06-06 17:46:06Тим часом кацапка знову їбашить потужно - мабуть візьме жабокубок :(
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749308 вiд 2026-06-06 17:42:42Хай живе Жиркур!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749307 вiд 2026-06-06 17:16:42Тепер я зрозумів, то в тебе питання було не до отців-абатів а риторичне до редакторів того Фокуса. Я тобі скажу, що такі інтернет видання типа Дзеркало Тижня, Лівий берег, інколи спецматеріали від УП - ці зазвичай стараються поважно підходити до серйозних речей і користуються експертами або надійними джерелами.
ironbelly (LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749306 вiд 2026-06-06 16:59:20olma № 1749304 Та я ж і кажу - написане безкоштовним ШІ
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749305 вiд 2026-06-06 16:55:33тест жиркура
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749304 вiд 2026-06-06 16:29:39ironbelly (LMW28IF) № 1749301 ----- Друже, перечитай уважно статтю, на кого посилається авторка? на які джерела чи яких експертів? Що там крім заголовка всередині? Я прогорнув нашвидкоруч, ніц не вартий матеріал. Авторка як на експерта посилається на якусь діячку NGO, яка рекомендує вимикати газ і світло виходячи з хати під час ракетної небезпеки. Матеріал для заповнення місця в журналі. На мою думку.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749303 вiд 2026-06-06 15:36:52Цікаве інтерв'ю Балтачі.
inguard(тутейший ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749302 вiд 2026-06-06 15:17:35ironbelly Батий, хто ще?
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749301 вiд 2026-06-06 15:06:53Затопити Україну: РФ готує повторення катастрофи Каховської ГЕС — які дамби під загрозою https://focus.ua/uk/eksklyuzivy/748879-rf-gotuye-udari-po-dambah-yaki-ges-pid-zagrozoyu ___________ Хотілось би почути думку людей, котрі справді вчились і розуміються на будівництві, а не тих, що користують безкоштовну версію ChatGPT для писання клікбейтів.
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749300 вiд 2026-06-06 11:31:59теніспро «ментальні» проблеми звєрєва можна сточити 2 дніпо його фіналу - це єдиний шанс взяти слем. більше не буде. мешики-фонсеки і ще 2-3 таких же молодих вже вийшли на рівень пів-фіналім слемів…але. я вже писав. нехай виграє звєрєв. щоб всім показати що з діабетом, і щоденними уколами, можна вигравати слеми і взагалі жити повноцінне життя…
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749299 вiд 2026-06-06 11:29:532 yagshamash№ 1749295такс… основну думку і так вже написав. нам важко судити. ми самі не виступали на такому рівні, тому з дивану важко оцінюватими за мартою слідкуємо постійно, і від її 14+ років - всі мали очікування що вона повинна бути супер-стар. тому б-який про-йоб -одразу записувався як каратстрофа…я тобі багато прикладів приводив що таке відбувається в усіх…анісімова рік назад в пів-фіналі обіграла бульбадуру і злила фінал ізі 0-6 0-6… таких прикладів мільйонта ж бульбадура в кожному фіналі слему була фавоитом у буків. але виграла тільки половину… і завжди в зарубах програвала в 3х сетах. а вигравала в 2х…теніс, якщо глибоко копати - «ментальна» гра. тренер марти не просто так сидить з ноутом і он-лайн дивиться статистику…початок матчу (підкидання монетки). всі знають що андрєєва погано входить в гру і зазвичай провалює початок (принаймні 1-2 гейми). вітряна погода. але (думаю помилка), марта вибирає подачу. маючи за плечами впевненість в 17 перемог на грунті. останні над ігою-еліною.починає подавати. андрєєва грає не дуже. але марта двома подвійними зливає гейм. далі подає болотна. 0-40 (у марти пара супер-прийомів), і… далі у марти помилки на прйомі і вддає гейм… могло булти 2-0. пара розіграшів ключових виграти. і далі вже інший психологічний настрій…ну і коли почали закривати дах, марта з 1-4 виграла 2 гейми, почала менше помилятись… теж потрібно було тичнцти двлі. але вже було видно що марта здулась… в матчі проти еліни було видно що марта «горить» в хорошому сенсі. спілкувалась з боксом. питала як 2гу подачу приймати і т. п… тут - сама в собі… ну нічого… поразка - це урок, який не вивчити теоретично…раз згадав матч коли еліна злила халєп. подивився що було 6-3 5-2… і еліна програла… а за пару тижнів до того еліна виграла у неї у фіналі в риміхалеп тоді у фіналі вигравала у остапенко перший сет і 3-0 у другому. і її переклинило. а вона тоді була номер один і вважалась спеціалістом по грунту…ідей як наші будуть грати на траві - не маю…на папері повинна грати гарно еліна. зараз б'є потужно і плоско. плюс за час кар'єри навчилась грати на травіястремська - має гарну техніку і гру «трав'яну». даша снігур - те саме. юніорський вім-н не просто так виграються…олійникова, думаю, ще знайде пару грунтових турнірів що після рг граються і просто приїде на вім-н зіграти…решта - +- як піде. сподіваюсь що старо гарно відіграє трав'яний сезон…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749298 вiд 2026-06-06 08:33:34Он вже і трампидло відмітилося після відкритого листа - мовляв, от нехай тепер напряму зустрічаються, ведуть переговори, і при цьому не забувають, що все це завдяки мені ;)
sk(Samsung ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1749297 вiд 2026-06-05 23:15:14У тих останній висерах хуйла - він подльотноє время не згадував?Забулась стара мантра… арєшнік затьмив…