🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 421.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

та ж не москаль(та ж не москаль) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734212 вiд 2025-10-19 15:08:40

Світе тихий, краю милий,

Моя Україно,

За що тебе сплюндровано,

За що, мамо, гинеш?

Чи ти рано до схід сонця

Богу не молилась,

Чи ти діточок непевних

Звичаю не вчила?

«Молилася, турбувалась,

День і ніч не спала,

Малих діток доглядала,

Звичаю навчала.

Виростали мої квіти,

Мої добрі діти,

Панувала і я колись

На широкім світі,

Панувала… Ой Богдане!

Нерозумний сину!

Подивись тепер на матір,

На свою Вкраїну,

Що, колишучи, співала

Про свою недолю,

Що, співаючи, ридала,

Виглядала волю.

Ой Богдане, Богданочку,

Якби була знала,

У колисці б задушила,

Під серцем приспала.

Степи мої запродані

Жидові, німоті,

Сини мої на чужині,

На чужій роботі. /253/

Дніпро, брат мій, висихає,

Мене покидає,

І могили мої милі

Москаль розриває…

Нехай риє, розкопує,

Не своє шукає,

А тим часом перевертні

Нехай підростають

Та поможуть москалеві

Господарювати,

Та з матері полатану

Сорочку знімати.

Помагайте, недолюдки,

Матір катувати».

Начетверо розкопана,

Розрита могила.

Чого вони там шукали?

Що там схоронили

Старі батьки? Ех, якби-то,

Якби-то найшли те, що там схоронили,

Не плакали б діти, мати не журилась.

------------------------------
про яких москалів-солдатів тут йдеться???

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734211 вiд 2025-10-19 15:04:05

test

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734210 вiд 2025-10-19 15:03:44

Поляки сказали, що через свій повітряний простір хуйла до Будапешту не пропустять.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734209 вiд 2025-10-19 14:19:39

А на додаток до попереднього посту, варто було перекладати москаля у Шевченка як der Moskal, а Московщину як Moskowien, і дати примітки для особливо допитливих, де подати коротку інфу хто і як.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734208 вiд 2025-10-19 12:10:53

Yagshamash
№ 1734207
----
Ок. Я не наполягаю. Може бути і така інтерпретація.

Енот правильно казав, що по селах Надніпрянщини, якщо заїжджали чужинці, то це на 80% жовніри - москалями, або москалі, які були жовнірами.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734207 вiд 2025-10-19 10:53:54

Olma 1734199

Саме слово москаль у значенні жовнір похідне від кацапа, бо жовніри в царському війську були переважно кацапами і прочими удмуртами. А в самій Катерині цілком ясно, що той підар був кацапом, і коли батьки її вигнали з дитиною, вона пішла його шукати на кацапії. Тож у славетних рядках: кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями, під москалями маються на увазі саме кацапи, а не жовніри. Бо москалі - чужі люде. Кацапи чужі люде, а не просто вояки якісь.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734206 вiд 2025-10-19 10:12:39

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1734195

здaється пeрeд тим Блoхiн пeрe**aв тoгo Вaльдaнo, oт тoй i зaвiвся i зрубaв Ярeмчукa…

Хaйлaйти тoї гри:


PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734205 вiд 2025-10-19 09:50:54

polissya - moles 0:0

6 матчів - 0 голів у ворота полісся.
Вчіться! :-)

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734204 вiд 2025-10-19 02:17:57

2 Valeriy
№ 1734137
пас на Волошина він віддавав лівою (після якого мав би бути гол).

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734203 вiд 2025-10-19 00:03:46

Ванат - єбанат

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734202 вiд 2025-10-19 00:03:38

Valeriy
№ 1734201

Я згоден, власне ігнорувати кращого бомбардира ЧУ було б дивно.
Але я досі вважаю, що Ванат не форвард у класичному розумінні. І так, він гірший навіть за Довбика. Дай Бог їм обом здоров'я та успіхів.

Наввіть умовний Будківський забивав би за ДК більше ніж Ванат, хоча це спростовано Гереро :)

Успіхи ДК завжди були на нападниках, при пристойному захисту. Інколи проходили завдякі фарту та захисту, що тепер називають класом :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734201 вiд 2025-10-18 23:50:08

olma
№ 1734200 вiд 2025-10-18 23:34:47

Футбола не дивився, але почитав Valeriy'a про відсутність Ваната. Щось в цьому є.

А якже Владислав Бленуце? Його ж брали як заміну тому ж таки Владиславу Ванатові.
---------------------------
Можна подивитись матч в запису, або звіт про матч.
Багато хто дивиться, але не всі бачать, а ще менше розуміють причинно-наслідкові зв "язки.
Я не дивився статистику, але здається всі перемоги в цьому ЧУ ДК здобуло з Ванатом, а без нього тільки нічиї.
Комуністи колись заперечували роль особистості в історії.
Так і «експерти» від футболу пишучи про кризу в ДК, не можуть зрозуміти з чого ця криза взялась, але вона взялась не чогось, а з когось.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734200 вiд 2025-10-18 23:34:47

Футбола не дивився, але почитав Valeriy'a про відсутність Ваната. Щось в цьому є.

А якже Владислав Бленуце? Його ж брали як заміну тому ж таки Владиславу Ванатові.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734199 вiд 2025-10-18 23:31:36

yagshamash
№ 1734135 вiд 2025-10-18 16:42:36

Олма

Тобто, на твою думку, у Суботові Шевченка нижче йдеться про кацапських жовнірів?
-----
Слід завжди зважати на контекст і історичний контекст, на інтенцію автора. «В Суботові» Шевченка йдеться про національний загарбницький контекст, москалів як про націю, які чужу славу сплюндрували.

У творі Шевченка "Катерина інший контекст, історія як тимчасовий в Україні військовий москаль солдат на службі забрюхатив місцеву українку, збезчестив її, і не взяв за дружину і байстрюка сплодив.
Поїхав на Московщину не відповівши за свої вчинки.
Якщо замінити тут москаля на солдата, сенс поеми не дуже зміниться.

Але як метафора це звісно можна перенести і національний контекст сьогодні. Тільки сучасні москалі по шкоді не їдуть додому на московщину, вони вважають, що тут типа їхня земля з часів Русі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734198 вiд 2025-10-18 22:59:58

Заєбісь шо не сильно всі відірвались

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734197 вiд 2025-10-18 22:28:00

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1734195 вiд 2025-10-18 22:16:07

Причому це був турнір передсезонний. Пам'ятаю, що Вальдано прийшов до лікарні вибачатися перед Іваном.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734196 вiд 2025-10-18 22:26:23

Valeriy
№ 1734194

Там була фейкова перемога. Бо кривава хунта, що тоді панувала в Арґентині, заплатила перуанцям, аби вони програли їм більше, ніж заб'ють бразилійці. Тоді заключні матчі не гралися водночас, і результат бразилійців уже був відомий. Тож арґентинцям довелося вигравати 6 0. Я читав про це у книжці Саймона Купера, але сам той ганебний матч теж дивився.

Але Кемпес там був далеко не єдиний. Пасарела, Люке були класними гравцями. А 1986 року Марадона виграв практично самотужки. 100 відсотків.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734195 вiд 2025-10-18 22:16:07

Вальдано же був, з Реала.
Він потім Вані Яркемчуку ногу поламав

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734194 вiд 2025-10-18 22:16:01

А ще раніше Кампос майже сам зробив Аргентину чемпіоном в 1978 році.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734193 вiд 2025-10-18 22:13:26

Goran134
№ 1734191

Видно, він із Вальдано переплутав.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734192 вiд 2025-10-18 22:11:45

Напевно Каніджа був в 1990 році. Запам "яталось що атака Аргентини на якомось мундіалі трималась на двох гравцях - Марадоні і Каніджі.

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734191 вiд 2025-10-18 22:05:05

Valeriy
№ 1734190 вiд 2025-10-18 21:57:28

Каніджа? В 1986му?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734190 вiд 2025-10-18 21:57:28

Михайленко - «…тренерський штаб має розібратися, чого нам не вистачає»
Буяльский - «Звісно, що в Динамо спад».
Я без всякого штабу тільки з картинки по телевізору можу сказати, що ніякого спаду немає в трьох ланках команди крім четвертої-атаки. Просто висмикнули з складу форварда, який і забивав і пасував.
Це як в збірній Аргентини 1986 року прибрати Марадону.
Залишився б там Каніджа, але з ним одним вбивчої атаки в цій збірній не було б і не було б чемпіонства.
У Ваната була не надвисока кількість ударів, але висока конвертація ударів в голи, чого немає у інших форвардів ДК. Да і ударів в перерахунку на 90хв. гри у всіх трьох форвардів ДК менше чим у Ваната.

-

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734189 вiд 2025-10-18 21:26:36

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1734188 вiд 2025-10-18 21:06:06

2 Valeriy
№ 1734130
треба починати з того, чи часом земля не пласка?
Звичайно, пласка. Але натягнута на сферу.
-----------------------------------------
А в тій сфері є в середині щось, що можна копати?
А то Маск прижене свою дріллмашін, починає дріллл-Маск-дріл, а дріллмашін бульк в пустоту і потім шукай її десь на іншій стороні пласкої землі, натягнутої на сферу.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734188 вiд 2025-10-18 21:06:06

2 Valeriy
№ 1734130
треба починати з того, чи часом земля не пласка?
Звичайно, пласка. Але натягнута на сферу.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734187 вiд 2025-10-18 20:51:40

Batyj
№ 1734173 вiд 2025-10-18 19:17:56

Пенальті у випадку, коли м'яч від іншої частини тіла відскочив у руку по теперішнім інтерпретаціям не ставиться, крім випадків явної гри рукою, тобто м'яч відскакував кудись від тіла, а гравець відразу свідомо торкнувся його рукою.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734186 вiд 2025-10-18 20:50:04

От хто б нашим гравцям пояснив, що впʼяте поспіль вже не смішно.
Добре, у кротів теж почуття гумору таке саме :)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734185 вiд 2025-10-18 20:43:51

Ярмола ймовірно може зайти напряму до чучуркєса і дати інформацію, яка не завжди співпадає з тим, що чучуркєс чує від СаШо.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734184 вiд 2025-10-18 20:39:46

Можливо, Ярмола просто вважає його хуйовим тренером?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734183 вiд 2025-10-18 20:32:17

Чи є відомості в чому полягає конфлікт Шовковського та Ярмоленка?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734182 вiд 2025-10-18 20:30:28

Баварія-Борусія 1-0. канечна Кейн..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734181 вiд 2025-10-18 20:29:49

внутрішній піздец в команді вже не просто кипить, а зриває кришку …

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734180 вiд 2025-10-18 20:28:23

Я так розумію, що пацан підпьоздує Ярмолі, може, обсирає Шовковського, а той, мабуть, Суркісу поскиглив, що «нєвозможна работать в такой атмосфєрє!» чи щось таке.

Якийсь блядь гадюшник вже, навіть не кооператив.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734179 вiд 2025-10-18 20:27:33

йопрст…
«Інформація про моє відсторонення не відповідає дійсності. Так, з певних особистих причин я зараз не веду пресконференції ФК «Динамо» (Київ). В іншому - я повністю виконую свої повноваження в керівництві пресслужби та медіадепартаменту клубу.

Будь ласка, не розповсюджуйте фейки», — сказав Шахов

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734178 вiд 2025-10-18 20:24:30

спалился пацаненок.. Андрій Андріїович..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734177 вiд 2025-10-18 20:21:24

Президент «Динамо» Ігор Суркіс відсторонив від виконання обов'язків голови медіадепартаменту «Динамо» Андрія Шахова.

За інформацією джерела, таке рішення керівництва клубу пов'язане з тим, що Андрій Шахов, будучи у дружніх стосунках з Андрієм Ярмоленком, є співучасником конфлікту між гравцем та головним тренером Олександром Шовковським, про якого раніше писали ЗМІ.

Зазначимо, що Андрій Шахов не бере участі у медіа-заходах клубу. Також його не буде на виїзному матчі Динамо проти «Сівасспора» у Туреччині, який кияни зіграють 23 жовтня.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734176 вiд 2025-10-18 19:37:39

до речі. вчора глянув огляд гри псж. забарний з 3х «привіз» 1.5 голи… не зовсім «тупо» на помилках. в боротьбі, але ж міг зробити так щоб 2 голи не прилітали…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734175 вiд 2025-10-18 19:36:38

гру барси не дивився но «нє осуждаю» :)
в перерві на ігри збірних писали що у ямаля хронічна травма. тобто лікування - тільки зменшення нагрузок. але ж, бля, золотий м'яч світить… сподіваюсь здоровий глузд переможе. буде грати раз на тиждень по 60 хв…
і наче флік розбирався з командою що на фізуху відповідає… наче останні два матчі перед іграми збірної «датчики» на футболістах показували що щось «не тягнуть» :)
хз. можливо мало часу як майже вся основа повернулась після збірної… зараз там 2 склади. майже рівні заміни на б-яку позицію. атакуючі пів-захисники, крім ямаля, можуть на б-якій позиції грати… якщо хтось «не тягне» - випускай іншого…

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734174 вiд 2025-10-18 19:19:33

Jen
№ 1734168 вiд 2025-10-18 18:53:55
------------------------------------------
Я що проти гри вперед? Я, навпаки, за гру виключно вперед, але гравці ДК не можуть (не вміють, не навчені) так грати.
З Поліссям у нас була гра вперед, але здається там Полісся грало з високою лінією оборони.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734173 вiд 2025-10-18 19:17:56

Кстате, а почему в 1 тайме не поставили пендаль, када Вантух себе в руку пяточкой сыграл?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.