Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734172 вiд 2025-10-18 19:14:27№ 1734147а Скрыпник на фоне Сашо, чуть ли не Гвардиолой..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734171 вiд 2025-10-18 19:13:22 Пoкaзують Ямaля нeмoв сaмe вiн зaбив… тьфу…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734170 вiд 2025-10-18 19:11:14и все таки барса забивает на 3 добавленной из 4 минуте..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734169 вiд 2025-10-18 19:07:53Флік замінами вбив гру в атаці причом за грою наче все було і нічого, але по моментам Барса повинна була програти
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734168 вiд 2025-10-18 18:53:55Valeriy № 1734166 Подивись єдиний гол Динамо: перехоплення, пас ВПЕРЕД, закидання на фланг повернення в центр гол. Все як має бути: захисники розвернуті до своїх воріт і не встигають всіх перекрити. Там окрім Буяльського ще був ніким не прикритий Тіаре на дальній. А дурня з триманням м'яча воротарем та захисниками давала можливість Зорі спокійно перекрити всі зони
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734167 вiд 2025-10-18 18:50:55В другому таймі у Жирони в атаці не так весело. Ванат аут, але перед цим вийшов Циганков.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734166 вiд 2025-10-18 18:41:422 Jen ------------------------------- Грати другим або навіть першим дотиком вперед, це шанс наразитись на контратаку суперника і за це мабуть в ДК карають.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734165 вiд 2025-10-18 18:33:38На Ваната не дуже й грають, навіть коли вже немає варіантів
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734164 вiд 2025-10-18 18:31:41Те що Піхальонок чи Волошин неспроможні забити з хороших позицій - так, це клас виконавців. Але хто блін вчить гравців перехопити м'яч та пасувати назад? Здається в справжній динамівський футбол вміє грати лише Тіаре - зазвичай вже другим дотиком віддає вперед Шкода до речі що в другому таймі не забив.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734163 вiд 2025-10-18 18:21:13Вернувся в Барселону дивитись на гру Ваната.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734162 вiд 2025-10-18 18:18:44Голанд знову головою вколотив …тобто пробив головою СИЛЬНО і забив.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734161 вiд 2025-10-18 18:18:37Цей поєдинок став вже п'ятим поспіль в УПЛ, у якому кияни не можуть перемогти. Таким чином команда Олександра Шовковського повторила власний антирекорд, котрий датується сезоном 2017/18. Тоді «Динамо» теж не могло перемогти в УПЛ п'ять матчів поспіль, але ця серія включала в себе чотири нічиї та поразку. Тепер же п'ять нічиїх поспіль. … Хулі ви на СаШо гоните, прогрес наліцо!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734160 вiд 2025-10-18 18:14:48А взагалі проблема не тільки у тренерах. Фізичний стан всіх гравців ЧУ настільки жахливий, що це помітно лише у Єврокубках, де умовний Ференцварош перебігує ДК як стоячих. Чесно кажучи я не знаю чому і що, але це виглядає як виродження футбольної нації.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734159 вiд 2025-10-18 18:08:47Valeriy № 1734156 Саме тому Мбаппе отримує скільки отримує. Саме тому Кейн відчуває щастя у 32 роки. Саме тому Блохін, Беланов та Шевченко отримали свої м'ячики. І саме тому збірна та ДК смокучть… Так захист звісно жахливий, але ж всі вміють грати у футбол та знають про лакі панч. Схоже лише СаШо не знає про це, хоча наче Словенія його повинна була навчити.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734158 вiд 2025-10-18 18:05:07та он вже пишуть відкрито, продадуть Шапу взимку. Тіки не дуже зрозуміло кому. Туркам якимсь, так він же туди не поїде
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734157 вiд 2025-10-18 18:03:24У Барселоні злива …не голів, а просто злива.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734156 вiд 2025-10-18 18:00:54У Жирони в першому таймі в матчі з Барсою три виходи сам на сам за 15 хвилин першого тайму плюс вбичий момент впритул при відсутності спротиву захисників - і нічого не забито. Могла Жирона поховати Барсу, але відсутність належної майстерності завадила цьому.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734155 вiд 2025-10-18 17:57:17У Колі контракт до 30 го вересня - або продавати або продовжувати.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734154 вiд 2025-10-18 17:47:04Valeriy № 1734153 Ви ще Шапу забули. Хтось побачив, що його не було? я не про вивчення протоколу :)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734153 вiд 2025-10-18 17:43:21Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1734152 вiд 2025-10-18 17:40:41 Бражко має увімкнути голову чи піти в оренду. блєнуце-фуюце повернути його донат і хай 3.143дує нафуй. ------------------------------------ Треба продати або в аренду їх двох.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734152 вiд 2025-10-18 17:40:41Бражко має увімкнути голову чи піти в оренду. блєнуце-фуюце повернути його донат і хай 3.143дує нафуй.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734151 вiд 2025-10-18 17:35:24Анджушич прийшов в Зорю вільним агентом. Вартість 0,25 млн. Є в Динамо хтось дешевший?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734150 вiд 2025-10-18 17:25:06Скрипник поздоровив Кабаєва зі здобутою нічиєю.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734149 вiд 2025-10-18 17:24:32Сашо за рік перетворив Динамо на зграю клоунів :(
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734148 вiд 2025-10-18 17:23:58гірше за звичайного йолопа є лише йолоп, який вдає з себе інтелектуала.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734147 вiд 2025-10-18 17:19:44Анджушич на фоні гравців Динамо супер дріблер.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734146 вiд 2025-10-18 17:19:32Четвертый раз подряд.. Защиту он усиливает, уебок..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734145 вiд 2025-10-18 17:18:57Да, бля, выпускает Бражка и полусает голешник. Опорник сраный..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734144 вiд 2025-10-18 17:16:52Вся гра Динамо пропала не після замін Шовковського, а після продажу Ваната. Атака при ньому витягувала Динамо, бо надійного захисту і не було і немає.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734143 вiд 2025-10-18 17:15:10один удар по воротам і той гол …
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734142 вiд 2025-10-18 17:13:56увімкнув. побачив гол Будківського. вимикнув.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734141 вiд 2025-10-18 17:12:54Все голы в последних играх ДК пропускало после пиздоватых замен. Но, Сашо не учится и нихуя не понимае. Очень хочу чтобы сегодня проебали, может турнут все таки этого идиота..
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734140 вiд 2025-10-18 17:09:21Що виробляє Тіаре
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734139 вiд 2025-10-18 17:06:35Що Герреро, сьогодні, що Бленуце постійно, не хочуть самотужки тягнути м "яч, а постійно пасують назад, просто зразу вбиваючи контратаки.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734138 вiд 2025-10-18 17:03:09Але розуміє Шовковський як мають гравці в полі, бо гра на воротах це щось інше.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734137 вiд 2025-10-18 17:01:04Цей Шола блін Огундана категорично не грає лівою ногою Ю граючи на лівому фланзі. Постійно перекладає на праву ногу, добігаючи до лицьової, і цим робить зручним завданням для захисників перехват флангових передач. Захисники з позиції обличчям до воріт мають змогу розвернутися на 180 градусів.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734136 вiд 2025-10-18 16:49:33Майстерність не проп'єш!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734135 вiд 2025-10-18 16:42:36Олма Тобто, на твою думку, у Суботові Шевченка нижче йдеться про кацапських жовнірів? Стоїть в селі Суботові На горі високій Домовина України, Широка, глибока. Ото церков Богданова. Там-то він молився, Щоб москаль добром і лихом З козаком ділився. Мир душі твоїй, Богдане! Не так воно стало; Москалики що заздріли, То все очухрали. Могили вже розривають Та грошей шукають, Льохи твої розкопують Та тебе ж і лають.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734134 вiд 2025-10-18 16:23:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1734132 вiд 2025-10-18 16:17:30 Це злісний наклеп на служби стадіону. Там все є, не треба нікуди нікому бігати.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734133 вiд 2025-10-18 16:20:20Voxa (м. Запоріжжя) № 1734131 Я такого ще не бачив, просто легендарно судить Шандор. Щось мабуть змінилося, пеналь на Буя з Оболонню, тепер це