🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 422.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734172 вiд 2025-10-18 19:14:27

№ 1734147
а Скрыпник на фоне Сашо, чуть ли не Гвардиолой..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734171 вiд 2025-10-18 19:13:22

Пoкaзують Ямaля нeмoв сaмe вiн зaбив… тьфу…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734170 вiд 2025-10-18 19:11:14

и все таки барса забивает на 3 добавленной из 4 минуте..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734169 вiд 2025-10-18 19:07:53

Флік замінами вбив гру в атаці
причом за грою наче все було і нічого, але по моментам Барса повинна була програти

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734168 вiд 2025-10-18 18:53:55

Valeriy
№ 1734166
Подивись єдиний гол Динамо: перехоплення, пас ВПЕРЕД, закидання на фланг повернення в центр гол.
Все як має бути: захисники розвернуті до своїх воріт і не встигають всіх перекрити. Там окрім Буяльського ще був ніким не прикритий Тіаре на дальній.
А дурня з триманням м'яча воротарем та захисниками давала можливість Зорі спокійно перекрити всі зони

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734167 вiд 2025-10-18 18:50:55

В другому таймі у Жирони в атаці не так весело.
Ванат аут, але перед цим вийшов Циганков.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734166 вiд 2025-10-18 18:41:42

2 Jen
-------------------------------
Грати другим або навіть першим дотиком вперед, це шанс наразитись на контратаку суперника і за це мабуть в ДК карають.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734165 вiд 2025-10-18 18:33:38

На Ваната не дуже й грають, навіть коли вже немає варіантів

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734164 вiд 2025-10-18 18:31:41

Те що Піхальонок чи Волошин неспроможні забити з хороших позицій - так, це клас виконавців. Але хто блін вчить гравців перехопити м'яч та пасувати назад?
Здається в справжній динамівський футбол вміє грати лише Тіаре - зазвичай вже другим дотиком віддає вперед
Шкода до речі що в другому таймі не забив.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734163 вiд 2025-10-18 18:21:13

Вернувся в Барселону дивитись на гру Ваната.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734162 вiд 2025-10-18 18:18:44

Голанд знову головою вколотив …тобто пробив головою СИЛЬНО і забив.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734161 вiд 2025-10-18 18:18:37

Цей поєдинок став вже п'ятим поспіль в УПЛ, у якому кияни не можуть перемогти.

Таким чином команда Олександра Шовковського повторила власний антирекорд, котрий датується сезоном 2017/18.

Тоді «Динамо» теж не могло перемогти в УПЛ п'ять матчів поспіль, але ця серія включала в себе чотири нічиї та поразку. Тепер же п'ять нічиїх поспіль.

Хулі ви на СаШо гоните, прогрес наліцо!

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734160 вiд 2025-10-18 18:14:48

А взагалі проблема не тільки у тренерах.
Фізичний стан всіх гравців ЧУ настільки жахливий, що це помітно лише у Єврокубках, де умовний Ференцварош перебігує ДК як стоячих.

Чесно кажучи я не знаю чому і що, але це виглядає як виродження футбольної нації.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734159 вiд 2025-10-18 18:08:47

Valeriy
№ 1734156

Саме тому Мбаппе отримує скільки отримує.
Саме тому Кейн відчуває щастя у 32 роки.
Саме тому Блохін, Беланов та Шевченко отримали свої м'ячики.
І саме тому збірна та ДК смокучть…

Так захист звісно жахливий, але ж всі вміють грати у футбол та знають про лакі панч.
Схоже лише СаШо не знає про це, хоча наче Словенія його повинна була навчити.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734158 вiд 2025-10-18 18:05:07

та он вже пишуть відкрито, продадуть Шапу взимку.
Тіки не дуже зрозуміло кому.
Туркам якимсь, так він же туди не поїде

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734157 вiд 2025-10-18 18:03:24

У Барселоні злива …не голів, а просто злива.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734156 вiд 2025-10-18 18:00:54

У Жирони в першому таймі в матчі з Барсою три виходи сам на сам за 15 хвилин першого тайму плюс вбичий момент впритул при відсутності спротиву захисників - і нічого не забито.
Могла Жирона поховати Барсу, але відсутність належної майстерності завадила цьому.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734155 вiд 2025-10-18 17:57:17

У Колі контракт до 30 го вересня - або продавати або продовжувати.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734154 вiд 2025-10-18 17:47:04

Valeriy
№ 1734153

Ви ще Шапу забули.
Хтось побачив, що його не було?

я не про вивчення протоколу :)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734153 вiд 2025-10-18 17:43:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1734152 вiд 2025-10-18 17:40:41

Бражко має увімкнути голову чи піти в оренду. блєнуце-фуюце повернути його донат і хай 3.143дує нафуй.
------------------------------------
Треба продати або в аренду їх двох.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734152 вiд 2025-10-18 17:40:41

Бражко має увімкнути голову чи піти в оренду. блєнуце-фуюце повернути його донат і хай 3.143дує нафуй.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734151 вiд 2025-10-18 17:35:24

Анджушич прийшов в Зорю вільним агентом. Вартість 0,25 млн. Є в Динамо хтось дешевший?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734150 вiд 2025-10-18 17:25:06

Скрипник поздоровив Кабаєва зі здобутою нічиєю.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734149 вiд 2025-10-18 17:24:32

Сашо за рік перетворив Динамо на зграю клоунів :(

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734148 вiд 2025-10-18 17:23:58

гірше за звичайного йолопа є лише йолоп, який вдає з себе інтелектуала.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734147 вiд 2025-10-18 17:19:44

Анджушич на фоні гравців Динамо супер дріблер.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734146 вiд 2025-10-18 17:19:32

Четвертый раз подряд.. Защиту он усиливает, уебок..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734145 вiд 2025-10-18 17:18:57

Да, бля, выпускает Бражка и полусает голешник. Опорник сраный..

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734144 вiд 2025-10-18 17:16:52

Вся гра Динамо пропала не після замін Шовковського, а після продажу Ваната.
Атака при ньому витягувала Динамо, бо надійного захисту і не було і немає.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734143 вiд 2025-10-18 17:15:10

один удар по воротам і той гол …

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734142 вiд 2025-10-18 17:13:56

увімкнув. побачив гол Будківського. вимикнув.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734141 вiд 2025-10-18 17:12:54

Все голы в последних играх ДК пропускало после пиздоватых замен. Но, Сашо не учится и нихуя не понимае. Очень хочу чтобы сегодня проебали, может турнут все таки этого идиота..

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734140 вiд 2025-10-18 17:09:21

Що виробляє Тіаре

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734139 вiд 2025-10-18 17:06:35

Що Герреро, сьогодні, що Бленуце постійно, не хочуть самотужки тягнути м "яч, а постійно пасують назад, просто зразу вбиваючи контратаки.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734138 вiд 2025-10-18 17:03:09

Але розуміє Шовковський як мають гравці в полі, бо гра на воротах це щось інше.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734137 вiд 2025-10-18 17:01:04

Цей Шола блін Огундана категорично не грає лівою ногою Ю граючи на лівому фланзі. Постійно перекладає на праву ногу, добігаючи до лицьової, і цим робить зручним завданням для захисників перехват флангових передач.
Захисники з позиції обличчям до воріт мають змогу розвернутися на 180 градусів.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734136 вiд 2025-10-18 16:49:33

Майстерність не проп'єш!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734135 вiд 2025-10-18 16:42:36

Олма

Тобто, на твою думку, у Суботові Шевченка нижче йдеться про кацапських жовнірів?

Стоїть в селі Суботові
На горі високій
Домовина України,
Широка, глибока.
Ото церков Богданова.
Там-то він молився,
Щоб москаль добром і лихом
З козаком ділився.
Мир душі твоїй, Богдане!
Не так воно стало;
Москалики що заздріли,
То все очухрали.
Могили вже розривають
Та грошей шукають,
Льохи твої розкопують
Та тебе ж і лають.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734134 вiд 2025-10-18 16:23:44

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1734132 вiд 2025-10-18 16:17:30

Це злісний наклеп на служби стадіону.
Там все є, не треба нікуди нікому бігати.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734133 вiд 2025-10-18 16:20:20

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1734131

Я такого ще не бачив, просто легендарно судить Шандор.
Щось мабуть змінилося, пеналь на Буя з Оболонню, тепер це


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.