LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734052 вiд 2025-10-17 01:02:24Це ти сам написав чи знову через ШІ нагенерив?: D
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734051 вiд 2025-10-17 00:50:30Трамп пам'ятає тільки останнє, що сказали йому і він їх повторює. Ось, що має Зе йому сказати: 1) тільки Ви можете закінчити війну кацапів проти України; 2) угорський народ як і український добре пам'ятають угорську революцію 1956 року, яку було придушено російськими танками; 2) томагавки потрібні Україні, щоб прискорити закінчення цієї війни, ви ще їх зробите собі; 3) потужні санкції проти кацапів потрібно посилювати щоб швидше закінчити цю війну; 4) Ви молодець при Байдені не було такої потужної підтримки України; 5) передайте подяку Меланії за визволення українських дітей; 5) щиро дякуємо американському народу та особисто Вам пане президенте Трамп за допомогу Україні!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734050 вiд 2025-10-17 00:25:53Томагавки потрібні США, ми не можемо розтринькувати власні запаси, — Трамп ? Байден починав війни, бо він дурний, а я їх закінчую. ? Я думаю, що зможу закінчити війну в Україні. ? Можливо нам не прийдеться посилювати санкції проти рф. ? Путін намагався відговорити мене передавати Україні ракети Томагавк. А ось і результат дзвінка путіна, все очікувано? … Яке кончене уйобіщє. Маріонетка. Лялька з п`ятернею у жопі. Їбучий старий клоун.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734049 вiд 2025-10-16 22:50:30yagshsmash На що саме дати посилання? Читай посты Трмпа в Social Truth та ушакова десь в Телеграмі
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734048 вiд 2025-10-16 22:41:502 olma№ 1733993Чи були поляки колонізаторами а Україна колонією королівства Польського? ХЗ. Залежить від дефініцій, від визначення, що мати на увазі під цими поняттями.Дивись.Починаючи з 18го сторіччя з ужитку в адміністрації витіснена руська мова, хоча вона гарантувалася привілеями після Люблінської унії. Польські та сполячені магнати володіють не лише селами чи містами, цілими повітами. У 19ст., вже після поділу РП, «поляки», що складають близько 10% населення Правобережжя займають 90% місцевих урядів всіх гатунків. Правда, відбувається розкол і між ними, бідніші позбавляються шляхетських прав, все далі відтісняються до стану простих селян-аборигенів і все сильніше українізуються. А найбагатші дуріють з прибутків і не знають, куди їх подіти. Оскільки тодішні міста в Україні в переважній більшості мало відрізняються від сел і з розвагами там не дуже, магнати-колонізатори скочуються до усамітненого життя в своїх маєтках, де будують палаци, розбивають Софіївки, розважаються полюванням і власними театрами-оркестрами і т. п. А навколо море українського селянства, яке обдирається і не має з магнатами нічого спільного. Плантатор серед дикунів, чим не колонія?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734047 вiд 2025-10-16 22:30:04OG № 1734044 Дай посилання, будь ласка.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734046 вiд 2025-10-16 22:28:00Vichny № 1734045 ще може гаварун поїхати, але там їм краще менше пиздіти цього разу.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734045 вiд 2025-10-16 22:21:35yagshamash № 1734042 Так хуйло ж дохле. Поїде удмурт чи васіліч, а може балагур
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734044 вiд 2025-10-16 22:12:06Порівняйте сьогоднішній пост TACO після розмови з хуйлом з попередніми постами після попередніх розмов. Додасть трохи оптимізму, як на мене, але побачимо. До того ж хуйло ініціювало розмову, що також важливо. А ще генератор випадкових месаджів так і не привітав хуйла з ДН :)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734043 вiд 2025-10-16 22:09:42заманюють хуйла в пастку і пристрелять самі угорці як собаку за 1956 рік разом з орбаном
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734042 вiд 2025-10-16 22:08:59Хоча я певен, що саме хуйло засцить їхати за таких умов. Коли нема стовідсоткової впевнености. То знову поїде васіліч, а хуйло заздалегідь посере у чімоданчік для днк.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734041 вiд 2025-10-16 21:58:24Vichny, Формально вони до 2 червня 2026 року є членами Римського статуту. Вони його зобов'язані заарештувати, якщо воно приїде до того часу. Може, для ЄС порушення цього дасть сиґнал для позбавлення Угорщини щонайменше права голосу в ЄС. Бо визнання цього статуту було одним з обов'язкових критерій уступу до ЄС. Parliamentarians for Global Action expresses deep regret on Hungary’s formal withdrawal from the Rome Statute of the International Criminal Court (ICC) on 2 June 2025, effective as of 2 June 2026. https://www.pgaction.org/news/hungary-withdrawal-rome-statute.html
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734040 вiд 2025-10-16 21:48:54Цікаво, коли трумп збагне, що хуйло починає викручуватися щоразу, коли йому перекривають повітря, і воно просто сцить за свою шкуру? Та шли його нахуй уже. Єдиний позитив, що я бачу: хуйло наїбе знову. Тоді вже довбень утретє, можливо, не повірить.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734039 вiд 2025-10-16 21:38:04Та вони вийшли з того статуту вже деякий час тому Але пох. Якби навіть і не вийшли, то все одно забили би хуй, як монголія і таджикістан. Міжнародні організації більше не працюють.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734038 вiд 2025-10-16 21:24:03теніс кому цікаво - можете подивитись на нетфлікс виставковий матч сінер-джокович вчора звєрєв-ціціпас програли свої матчі за годину. отримали 1.2 млн і полеліти «відпочивати» … звичайно у «дєда» джоковича шансів нуль. але можливо сінер зжаліється і дасть діду показати красиву гру…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734037 вiд 2025-10-16 21:17:12до речі. а ордер на арешт хуйла з гааги? мад'яри ж, я так думаю, підписали всі «папери»? тобто повинні хуйла депортувати? чи після кейсу з монголією вже ніхто про це й не згадує… спитав у ші - «на папері» повинні депортувати будапешт проти орбана. сподіваюсь мільйон людей демонстрації щоб хуйла в гаагу відправили… -------- Угорщина підписала і ратифікувала Римський статут МКС, який зобов'язує країни-учасниці співпрацювати з Судом і виконувати його ордери на арешт. Формально це зобов'язує Будапешт заарештувати особу, на яку видано ордер МКС, щойно вона опиниться на угорській території.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734036 вiд 2025-10-16 21:13:25Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1734034 про вибори - так. буквально на днях показували «проміжні» варіанти виборів в парламент. так орбан так доцарювався що опозиція ледь не конституційну більшість може набрати…
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734035 вiд 2025-10-16 21:11:24до речі. яка там торговля хуйлостан - сша? трамп обкладе весь світ тарифами 500% за те що хуйлонафту купують а сам буде торгувати з хуйлостаном :) вже рік нас навчають тому що потрібно дивитись тільки на те що трамп зробив а не сказав… зупинили нам постачання зброї - підарас… санкції на хуйлостан? додаткова зброя для нас? нє?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734034 вiд 2025-10-16 21:10:36Так чи інакше, для орбана це перед виборами плюс, що у нього на хаті відбудеться побачення двох старих підарасів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734033 вiд 2025-10-16 21:06:19Часи Габсбургської Австро-Угорщини до мадьярської корони належала сучасна Хорватія, Далмація, Адріатика. Тому Міклош Хорті диктатор Угорщини союзник Гітлера був адміралом, командував флотом АвстроУгорщини насамкінець 1 св. війни.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734032 вiд 2025-10-16 20:59:48От тепер цікаво, чи прогнуться навколомадярські георгафічно ЄС-івські країни? Щось мені підказує що так
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734031 вiд 2025-10-16 20:57:24Vichny № 1734029 а хто сказав що буде легко? країни єс можуть не дати «добро» на проліт літака… можна, звичайно, у друга вучіча в бєлграді.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734030 вiд 2025-10-16 20:57:13Морським шляхом. Кораблі потужного мадярського флоту забезпечать супровід.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734029 вiд 2025-10-16 20:54:24sk (chromebook) № 1734028 Ку-ку зовсім з географією? Який нахуй поїзд зі Стамбула до Мадярщини без транзитних країн?
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734028 вiд 2025-10-16 20:43:39olma № 1734026 стамбул і далі поїздом :) до нас приблизно так всі їздять
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734027 вiд 2025-10-16 20:42:46бля. знову всю «аналітику» переписувати потрібно :) то що. тиждень обстрілів не буде? потім червона доріжка, тиждень цілування в дьосна і знову поворот на «хуйло мене розстроює» … портніков про заяви трампа каже що то «ескалація слів» … ну от. трамп добився свого. хуйло готовий з ним розмовляти… рубіо в мск, це, звичайно, не вітькоф…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734026 вiд 2025-10-16 20:34:38Хуйло хоче зустрітися в Будапешті, а це ж для російських літаків заборонена зона. ЗДається тут Європейські країни мають сказати своє слово.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734025 вiд 2025-10-16 20:27:41klirik № 1734023 прo Тoмaгaвки мoжнa зaбути…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734024 вiд 2025-10-16 20:25:03Монобанк почав святкувати 10мілйонного клієнта. Запустили акцію з призами по збору лимонів в додатку… --- Поклали додаток і купа транзакцій зависло. Довбограї
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734023 вiд 2025-10-16 20:21:16Все Зеленський вже може летіти назад. Трамп знов любить хуйла і хоче зустрітись з ним в Будапешті
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734022 вiд 2025-10-16 19:37:01LAZY № 1734019 --- Сам іди і відсмокчи у Х-ла "ДУМА ПРО ДІЛДО В Охтирці правоохоронці перемогли чергову дівчину-онліфанщицю. За розміщення в інтернеті еротичних фоток суд Охтирки наказав вліпити дівчині 34 тисячі грн штрафу, конфіскувати на користь держави її смартфон iPhone 14 PRO MAX, а також знищити речові докази — «пристрій для задоволення пристрасті марки Satisfyer, чорного кольору в картонній заводській коробці», «пристрій для задоволення пристрасті, прозорий, матеріал резина, у вигляді чоловічого статевого органу», а також "елементи костюму еротичного характеру”. тривав жовтневий ранок понеділка. четвертий рік великої війни. менти в Охтирці… знищували ділдо. давали бій цюцюрці Сатани. з трибуни Ради нив якийсь оратор. мольфар в етері розкладав таро. менти в Охтирці пиздили вібратор. вертали світу Цноту і Добро. футбол старався, та не грів нітрохи. осіннє сонце сходило на пси. менти палили в вогнищах панчохи. а також маски й шкіряні труси. лизались в ясна влада з марафоном. за склом весь день лило, немов з відра. з віджатим чотирнадцятим айфоном ішло по місту воїнство Добра… " Юрко КОСМИНА
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734021 вiд 2025-10-16 19:34:40Зять Суркіса з Динамо розгляне зміну громадянства — він народився в Угорщині
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734020 вiд 2025-10-16 18:45:12Прокурори мабуть прилад для задоволення пристрасті не знищать, а натомість встромлятимуть собі у жоппо - бо підараси.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734019 вiд 2025-10-16 18:36:21В Охтирці правоохоронці перемогли чергову дівчину-онліфанщицю. За розміщення в інтернеті еротичних фоток суд Охтирки наказав вліпити дівчині 34 тисячі грн штрафу, конфіскувати на користь держави її смартфон iPhone 14 PRO MAX, а також знищити речові докази — «пристрій для задоволення пристрасті марки Satisfyer, чорного кольору в картонній заводській коробці», «пристрій для задоволення пристрасті, прозорий, матеріал резина, у вигляді чоловічого статевого органу», а також "елементи костюму еротичного характеру”. … Ссука, яка дебільно-колгоспна країна, я хуїю.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734018 вiд 2025-10-16 18:17:59Що ти блядь вже заскиглив. Йди відсмокчи у спритного та хитрого хуйла, який «завжди на крок попереду».
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734017 вiд 2025-10-16 17:28:25Зеленському менше треба було рекламувати свою зустріч з Трампом. А вони з Єрмаками ще тиждень тому кампанію рекламу запустили. Як виявилося, даремно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734016 вiд 2025-10-16 17:27:12Президент США Дональд Трамп проведе у четвер, 16 жовтня, телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним. Вони обговорять війну РФ проти України. Джерело: https://censor.net/ua/n3580081 Хуйло завжди на крок попереду! Якщо жопа настає відразу знаходить рішення.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734015 вiд 2025-10-16 17:08:12Мене трохи вкурвила Трампівсько-Бессентська мутка. Типа ми ухуярили тариф 500% Китай, і ось ці кошти зібрані з цього тарифу підуть у фонд допомоги Україні. ВОно виглядає красиво і звучить грізно, але наскільки я зрозумів трампісти взагалі не дають статистику, скільки вони заробили накладаючи ці тарифи після біг бьютіфул білл про тарифи ще в квітні.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734014 вiд 2025-10-16 17:03:43olma № 1734013 наче якось там хитро придумали що шатдаун на військові витрати не розповсюджується…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1734013 вiд 2025-10-16 16:51:05шат (мазерфакер) даун в Штатах.