🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 425.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734052 вiд 2025-10-17 01:02:24

Це ти сам написав чи знову через ШІ нагенерив?: D

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734051 вiд 2025-10-17 00:50:30

Трамп пам'ятає тільки останнє, що сказали йому і він їх повторює.
Ось, що має Зе йому сказати:
1) тільки Ви можете закінчити війну кацапів проти України;
2) угорський народ як і український добре пам'ятають угорську революцію 1956 року, яку було придушено російськими танками;
2) томагавки потрібні Україні, щоб прискорити закінчення цієї війни, ви ще їх зробите собі;
3) потужні санкції проти кацапів потрібно посилювати щоб швидше закінчити цю війну;
4) Ви молодець при Байдені не було такої потужної підтримки України;
5) передайте подяку Меланії за визволення українських дітей;
5) щиро дякуємо американському народу та особисто Вам пане президенте Трамп за допомогу Україні!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734050 вiд 2025-10-17 00:25:53

Томагавки потрібні США, ми не можемо розтринькувати власні запаси, — Трамп

? Байден починав війни, бо він дурний, а я їх закінчую.
? Я думаю, що зможу закінчити війну в Україні.
? Можливо нам не прийдеться посилювати санкції проти рф.
? Путін намагався відговорити мене передавати Україні ракети Томагавк.

А ось і результат дзвінка путіна, все очікувано?


Яке кончене уйобіщє. Маріонетка. Лялька з п`ятернею у жопі. Їбучий старий клоун.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734049 вiд 2025-10-16 22:50:30

yagshsmash

На що саме дати посилання? Читай посты Трмпа в Social Truth та ушакова десь в Телеграмі

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734048 вiд 2025-10-16 22:41:50

2 olma
№ 1733993
Чи були поляки колонізаторами а Україна колонією королівства Польського? ХЗ. Залежить від дефініцій, від визначення, що мати на увазі під цими поняттями.
Дивись.
Починаючи з 18го сторіччя з ужитку в адміністрації витіснена руська мова, хоча вона гарантувалася привілеями після Люблінської унії. Польські та сполячені магнати володіють не лише селами чи містами, цілими повітами. У 19ст., вже після поділу РП, «поляки», що складають близько 10% населення Правобережжя займають 90% місцевих урядів всіх гатунків. Правда, відбувається розкол і між ними, бідніші позбавляються шляхетських прав, все далі відтісняються до стану простих селян-аборигенів і все сильніше українізуються. А найбагатші дуріють з прибутків і не знають, куди їх подіти. Оскільки тодішні міста в Україні в переважній більшості мало відрізняються від сел і з розвагами там не дуже, магнати-колонізатори скочуються до усамітненого життя в своїх маєтках, де будують палаци, розбивають Софіївки, розважаються полюванням і власними театрами-оркестрами і т. п. А навколо море українського селянства, яке обдирається і не має з магнатами нічого спільного. Плантатор серед дикунів, чим не колонія?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734047 вiд 2025-10-16 22:30:04

OG
№ 1734044

Дай посилання, будь ласка.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734046 вiд 2025-10-16 22:28:00

Vichny
№ 1734045

ще може гаварун поїхати, але там їм краще менше пиздіти цього разу.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734045 вiд 2025-10-16 22:21:35

yagshamash
№ 1734042

Так хуйло ж дохле. Поїде удмурт чи васіліч, а може балагур

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734044 вiд 2025-10-16 22:12:06

Порівняйте сьогоднішній пост TACO після розмови з хуйлом з попередніми постами після попередніх розмов. Додасть трохи оптимізму, як на мене, але побачимо. До того ж хуйло ініціювало розмову, що також важливо. А ще генератор випадкових месаджів так і не привітав хуйла з ДН :)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734043 вiд 2025-10-16 22:09:42

заманюють хуйла в пастку і пристрелять самі угорці як собаку за 1956 рік разом з орбаном

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734042 вiд 2025-10-16 22:08:59

Хоча я певен, що саме хуйло засцить їхати за таких умов. Коли нема стовідсоткової впевнености. То знову поїде васіліч, а хуйло заздалегідь посере у чімоданчік для днк.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734041 вiд 2025-10-16 21:58:24

Vichny,

Формально вони до 2 червня 2026 року є членами Римського статуту. Вони його зобов'язані заарештувати, якщо воно приїде до того часу. Може, для ЄС порушення цього дасть сиґнал для позбавлення Угорщини щонайменше права голосу в ЄС. Бо визнання цього статуту було одним з обов'язкових критерій уступу до ЄС.

Parliamentarians for Global Action expresses deep regret on Hungary’s formal withdrawal from the Rome Statute of the International Criminal Court (ICC) on 2 June 2025, effective as of 2 June 2026.

https://www.pgaction.org/news/hungary-withdrawal-rome-statute.html

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734040 вiд 2025-10-16 21:48:54

Цікаво, коли трумп збагне, що хуйло починає викручуватися щоразу, коли йому перекривають повітря, і воно просто сцить за свою шкуру? Та шли його нахуй уже. Єдиний позитив, що я бачу: хуйло наїбе знову. Тоді вже довбень утретє, можливо, не повірить.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734039 вiд 2025-10-16 21:38:04

Та вони вийшли з того статуту вже деякий час тому
Але пох.
Якби навіть і не вийшли, то все одно забили би хуй, як монголія і таджикістан.
Міжнародні організації більше не працюють.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734038 вiд 2025-10-16 21:24:03

теніс
кому цікаво - можете подивитись на нетфлікс виставковий матч сінер-джокович
вчора звєрєв-ціціпас програли свої матчі за годину. отримали 1.2 млн і полеліти «відпочивати» …
звичайно у «дєда» джоковича шансів нуль. але можливо сінер зжаліється і дасть діду показати красиву гру…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734037 вiд 2025-10-16 21:17:12

до речі. а ордер на арешт хуйла з гааги?
мад'яри ж, я так думаю, підписали всі «папери»?
тобто повинні хуйла депортувати?
чи після кейсу з монголією вже ніхто про це й не згадує…
спитав у ші - «на папері» повинні депортувати
будапешт проти орбана. сподіваюсь мільйон людей демонстрації щоб хуйла в гаагу відправили…
--------
Угорщина підписала і ратифікувала Римський статут МКС, який зобов'язує країни-учасниці співпрацювати з Судом і виконувати його ордери на арешт. Формально це зобов'язує Будапешт заарештувати особу, на яку видано ордер МКС, щойно вона опиниться на угорській території.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734036 вiд 2025-10-16 21:13:25

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1734034
про вибори - так.
буквально на днях показували «проміжні» варіанти виборів в парламент. так орбан так доцарювався що опозиція ледь не конституційну більшість може набрати…

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734035 вiд 2025-10-16 21:11:24

до речі. яка там торговля хуйлостан - сша?
трамп обкладе весь світ тарифами 500% за те що хуйлонафту купують
а сам буде торгувати з хуйлостаном :)
вже рік нас навчають тому що потрібно дивитись тільки на те що трамп зробив а не сказав…
зупинили нам постачання зброї - підарас…
санкції на хуйлостан? додаткова зброя для нас? нє?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734034 вiд 2025-10-16 21:10:36

Так чи інакше, для орбана це перед виборами плюс, що у нього на хаті відбудеться побачення двох старих підарасів.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734033 вiд 2025-10-16 21:06:19

Часи Габсбургської Австро-Угорщини до мадьярської корони належала сучасна Хорватія, Далмація, Адріатика. Тому Міклош Хорті диктатор Угорщини союзник Гітлера був адміралом, командував флотом АвстроУгорщини насамкінець 1 св. війни.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734032 вiд 2025-10-16 20:59:48

От тепер цікаво, чи прогнуться навколомадярські георгафічно ЄС-івські країни?
Щось мені підказує що так

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734031 вiд 2025-10-16 20:57:24

Vichny
№ 1734029
а хто сказав що буде легко?
країни єс можуть не дати «добро» на проліт літака…
можна, звичайно, у друга вучіча в бєлграді.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734030 вiд 2025-10-16 20:57:13

Морським шляхом. Кораблі потужного мадярського флоту забезпечать супровід.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734029 вiд 2025-10-16 20:54:24

sk (chromebook)
№ 1734028

Ку-ку зовсім з географією?
Який нахуй поїзд зі Стамбула до Мадярщини без транзитних країн?

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734028 вiд 2025-10-16 20:43:39

olma
№ 1734026
стамбул і далі поїздом :)
до нас приблизно так всі їздять

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734027 вiд 2025-10-16 20:42:46

бля. знову всю «аналітику» переписувати потрібно :)
то що. тиждень обстрілів не буде?
потім червона доріжка, тиждень цілування в дьосна і знову поворот на «хуйло мене розстроює» …
портніков про заяви трампа каже що то «ескалація слів» …
ну от. трамп добився свого. хуйло готовий з ним розмовляти… рубіо в мск, це, звичайно, не вітькоф…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734026 вiд 2025-10-16 20:34:38

Хуйло хоче зустрітися в Будапешті, а це ж для російських літаків заборонена зона. ЗДається тут Європейські країни мають сказати своє слово.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734025 вiд 2025-10-16 20:27:41

klirik
№ 1734023

прo Тoмaгaвки мoжнa зaбути…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734024 вiд 2025-10-16 20:25:03

Монобанк почав святкувати 10мілйонного клієнта. Запустили акцію з призами по збору лимонів в додатку…
---
Поклали додаток і купа транзакцій зависло. Довбограї

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734023 вiд 2025-10-16 20:21:16

Все Зеленський вже може летіти назад.
Трамп знов любить хуйла і хоче зустрітись з ним в Будапешті

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734022 вiд 2025-10-16 19:37:01

LAZY
№ 1734019
---
Сам іди і відсмокчи у Х-ла

"ДУМА ПРО ДІЛДО

В Охтирці правоохоронці перемогли чергову дівчину-онліфанщицю. За розміщення в інтернеті еротичних фоток суд Охтирки наказав вліпити дівчині 34 тисячі грн штрафу, конфіскувати на користь держави її смартфон iPhone 14 PRO MAX, а також знищити речові докази — «пристрій для задоволення пристрасті марки Satisfyer, чорного кольору в картонній заводській коробці», «пристрій для задоволення пристрасті, прозорий, матеріал резина, у вигляді чоловічого статевого органу», а також "елементи костюму еротичного характеру”.

тривав жовтневий ранок понеділка.
четвертий рік великої війни.
менти в Охтирці… знищували ділдо.
давали бій цюцюрці Сатани.

з трибуни Ради нив якийсь оратор.
мольфар в етері розкладав таро.
менти в Охтирці пиздили вібратор.
вертали світу Цноту і Добро.

футбол старався, та не грів нітрохи.
осіннє сонце сходило на пси.
менти палили в вогнищах панчохи.
а також маски й шкіряні труси.

лизались в ясна влада з марафоном.
за склом весь день лило, немов з відра.
з віджатим чотирнадцятим айфоном
ішло по місту воїнство Добра… "
Юрко КОСМИНА

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734021 вiд 2025-10-16 19:34:40

Зять Суркіса з Динамо розгляне зміну громадянства — він народився в Угорщині

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734020 вiд 2025-10-16 18:45:12

Прокурори мабуть прилад для задоволення пристрасті не знищать, а натомість встромлятимуть собі у жоппо - бо підараси.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734019 вiд 2025-10-16 18:36:21

В Охтирці правоохоронці перемогли чергову дівчину-онліфанщицю. За розміщення в інтернеті еротичних фоток суд Охтирки наказав вліпити дівчині 34 тисячі грн штрафу, конфіскувати на користь держави її смартфон iPhone 14 PRO MAX, а також знищити речові докази — «пристрій для задоволення пристрасті марки Satisfyer, чорного кольору в картонній заводській коробці», «пристрій для задоволення пристрасті, прозорий, матеріал резина, у вигляді чоловічого статевого органу», а також "елементи костюму еротичного характеру”.


Ссука, яка дебільно-колгоспна країна, я хуїю.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734018 вiд 2025-10-16 18:17:59

Що ти блядь вже заскиглив. Йди відсмокчи у спритного та хитрого хуйла, який «завжди на крок попереду».

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734017 вiд 2025-10-16 17:28:25

Зеленському менше треба було рекламувати свою зустріч з Трампом. А вони з Єрмаками ще тиждень тому кампанію рекламу запустили. Як виявилося, даремно.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734016 вiд 2025-10-16 17:27:12

Президент США Дональд Трамп проведе у четвер, 16 жовтня, телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним. Вони обговорять війну РФ проти України. Джерело:
https://censor.net/ua/n3580081

Хуйло завжди на крок попереду! Якщо жопа настає відразу знаходить рішення.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734015 вiд 2025-10-16 17:08:12

Мене трохи вкурвила Трампівсько-Бессентська мутка. Типа ми ухуярили тариф 500% Китай, і ось ці кошти зібрані з цього тарифу підуть у фонд допомоги Україні.

ВОно виглядає красиво і звучить грізно, але наскільки я зрозумів трампісти взагалі не дають статистику, скільки вони заробили накладаючи ці тарифи після біг бьютіфул білл про тарифи ще в квітні.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734014 вiд 2025-10-16 17:03:43

olma
№ 1734013
наче якось там хитро придумали що шатдаун на військові витрати не розповсюджується…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1734013 вiд 2025-10-16 16:51:05

шат (мазерфакер) даун в Штатах.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.