🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 428.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733932 вiд 2025-10-15 08:12:21

Єнот,
Лехко :-)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733931 вiд 2025-10-15 08:08:18

Це AFD щось навигадувала

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733930 вiд 2025-10-15 08:07:46

За 63 євро не можна жити

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733929 вiд 2025-10-15 08:05:54

Німеччина встановила, що 1 млн. сирійців та 1 млн. афганців, які отримають соціальну допомогу у Німеччині (563 євро/місяць), 500 відправляють щомісячно додому, а живуть на 63 євро.
Тобто з 2015 року Німеччина практично утримує мільйони іждівєнцов у арабському світі.
Ідіоти. Розвели богодєльню.
Одразу намалювалась партія неофошиздів АФД.
Яка запропонувала скоротити соц. допомогу до 63 євро/ місяць.
Бундестаг відмовив.
Тоді АФД запропонувала видавати соц. допомогу зубної пастою, милом і хлібом.
Араби подали протест «Нам грошима треба».
«Дайте нам гроші і відчепіться».

Цирк. Театр.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733928 вiд 2025-10-15 05:15:57

Цікаво, а чому Vladislav Blănuță став Владіслав Бленуце
Bobb можеш пояснити?

Заплатив Суркісам 300 грн комісії!

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733927 вiд 2025-10-15 01:28:15

klirik
№ 1733926 вiд 2025-10-15 01:22:02

А що, в Ізмаїлі оргазмують від прильотів по терміналам і портовій інфраструктурі?

Ніт, але таке враження, що до ТЦК ненависті набагато більше ніж до хуйла та його орків. Коли кацапські боти серуть «согражданє, треба же шото робити з цими зельоними бандитами на службі у наркомана, вони ж так переловлять всіх наших мущщін!» - то такі висєри збирають багато лайків та плюсиків.
Але я так думаю, це не тільки в Ізмаїлі та Бесарабії.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733926 вiд 2025-10-15 01:22:02

LAZY
№ 1733923

А що, в Ізмаїлі оргазмують від прильотів по терміналам і портовій інфраструктурі?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733925 вiд 2025-10-15 01:20:03

LAZY
№ 1733924
---
100%

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733924 вiд 2025-10-15 01:01:32

Vichny
№ 1733922 вiд 2025-10-15 00:59:20

А взагалі їбануто в казначейство платити, то все одно майже шо в нікуди.
Краще б на бригаду дав чи купив би десяток мавіків
..
Напиши йому в лічьку.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733923 вiд 2025-10-15 01:00:49

Нехай пацан пограє, скільки можна чмирити, людей треба перевиховувати, а не відштовхувати. Тим більш він взагалі не українець, з яких хуйов з нього вимагати ненависті до кацапні, якщо у нас своїх уродів дохуя?? Які досі чекають на хуйла. Чи може вам блядь ізмаїльські чатики показати?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733922 вiд 2025-10-15 00:59:20

Абанк))
Невже Суркіс туди платить з/п своїм дровосєкам?

А взагалі їбануто в казначейство платити, то все одно майже шо в нікуди.
Краще б на бригаду дав чи купив би десяток мавіків

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733921 вiд 2025-10-15 00:56:07

Приклав!

photo-2025-10-14-21-53-38

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733920 вiд 2025-10-15 00:51:48

Хай платьожку покаже, йобаний пітух молдавський

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733919 вiд 2025-10-15 00:37:11

Ну молодець.

Владислав Бленуце перерахував 700 тисяч гривень на ЗСУ та виступив із новою заявою

«Мій переїзд в Україну був нелегким — переважно на психологічному рівні.

Мене звинувачували в речах, які не визначають, ким я є насправді. Місяць тому я публічно висловив свою підтримку Збройним силам України, і тепер хочу довести, що я справді це мав на увазі.

Я не намагаюся купити чиєсь схвалення — я роблю це щиро й пишаюся цим», - написав Бленуце в інстаграм.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733918 вiд 2025-10-15 00:34:54

becomes the oldest woman to finish the Ironman World Championship.

Дивно, що ще немає петицій щоб якось перейменувати застарілу назву 'Ironman' на щось гендерно нейтральне сучасне. Щось типу 'Iron them'. Але скоро хтось має ущімитись. Можливо, я просто погано гуглив.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733917 вiд 2025-10-15 00:26:27

LAZY
№ 1733915
----
Тут нема про шо сперечатися. Кеin problem.

Якщо тобі заходить естетика цього контенту. Ну курва бардзо добже. Нам менше мороки))

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733916 вiд 2025-10-15 00:22:29

і трохи про спорт коли тобі 80+
-------
80-year-old Natalie Grabow of Mountain Lakes, New Jersey, becomes the oldest woman to finish the Ironman World Championship.

The American was the first female in the 80-84 category to complete the race. The race took place in Kailua-Kona, Hawaii.

Grabow finished in 16 hours, 45 minutes, and 26 seconds.

The race included a 2.4-mile swim, a 112-mile bike race, and a 26.2-mile run, for a total of 140.6 miles.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733915 вiд 2025-10-15 00:14:45

olma
№ 1733913 вiд 2025-10-15 00:08:23

2 Starik,

Ось тому я залишаюся фанатом Нетфлікса, бо там показують всі ці шедевральні і пиздуваті водночас японські манги.

Весь Дізней і Марвел курять тупо на балконі проти японських коміксів.
Японці можуть тупо перетворити в графічний роман Доктора Гауса, чи ще якусь повсякденну муть романтизувати краще ніж це зроблять американи в Людині павуці чи подібному творі.

На щастя, не всі є фанатами японської інопланетної єбанутої єбанини. Йоко і самураї, сука.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733914 вiд 2025-10-15 00:10:47

В Netflix, до речі, є все Ghibly studio Хаяйо Міядзакі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733913 вiд 2025-10-15 00:08:23

2 Starik,

Ось тому я залишаюся фанатом Нетфлікса, бо там показують всі ці шедевральні і пиздуваті водночас японські манги.

Весь Дізней і Марвел курять тупо на балконі проти японських коміксів.
Японці можуть тупо перетворити в графічний роман Доктора Гауса, чи ще якусь повсякденну муть романтизувати краще ніж це зроблять американи в Людині павуці чи подібному творі.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733912 вiд 2025-10-14 23:54:59

olma

як запав, то почитай це ранобе (повість)
https://uk.wikipedia.org/wiki/All_You_Need_Is_Kill

Фильм з Кукрузом та Блант гарний, але чисто візуально.
Багато сенсів втрачено, бо це ж складно :)

тема про каву особисто мені взагалі зайшла, але треба дочитати і зрозуміти :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733911 вiд 2025-10-14 23:49:30

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1733910

то він до лаженки пійшов, мабуть спітнів :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733910 вiд 2025-10-14 23:45:17

та не дуже то і рве, на 2:2 всього

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733909 вiд 2025-10-14 23:42:33

Starik (Україна, Київ)
№ 1733906
---
Ой леле. Це круто. Дякую. Я якраз зараз запав на ці японські теми.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733908 вiд 2025-10-14 23:41:25

а ось тепер Кріштіану на лавці (чи у лаженці з льдом) може послухати всі треки від olma, та ще й подивитися обидві стрічки про самотність :)

Всі вміють грати у футбол, це ж чудово

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733907 вiд 2025-10-14 23:40:28

Партнери Роналду без нього всрались в компенсований час.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733906 вiд 2025-10-14 23:28:17

olma
№ 1733904

якщо тобі вже так кортить про самотність, то тут те, з чого почався той фильм про прибиральника

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BC%D0%B0%D0%BA_%D0%BE%D1%81%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D1%97_%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%80%D0%B8

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733905 вiд 2025-10-14 23:20:19

olma
№ 1733898

про Маккензі - зараз Кріштиану рве угорців та мріє про чоловічий мундіаль (с) не мій.
Це та людина, яка змінить пол, та виграє ще кілька жіночих мундіалів :)

Тож звідки він прийшов? а вік у нього вже немолодий, навіть для ТЦК :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733904 вiд 2025-10-14 23:17:31

До речі, чи хтось бачив кіно Віма Вендерса Perfect Days? Кажуть, старий нарешті дав класний твір! Артхаус, Євросінема?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733903 вiд 2025-10-14 23:11:01

Equatics - Where Is Love?

&list=RDkOxv_0hKYok&start_radio=1&rv=HuS5NuXRb5Y

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733902 вiд 2025-10-14 23:05:43

LAZY
№ 1733899
----
У тебе фрейми примітивні як угол дома. Lazy, ну не всі такі пласкі як ти.
Доярки, колгоспники… що це? Вийди на вулицю, озернися де ти, що ти. Зберися, нарешті.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733901 вiд 2025-10-14 23:02:01

Тобто зараз критерії складні. Кіно класне, але не зайшло багатьом. Кіно гімняне, але якось влучили в смаки бидла "пішло на-ура.

До такої хуйні, яка іноді трапляється, йобана підарасня - кінокритики - свою брудну лапу прикладують. Гівнососи, які можуть потопити хороший проєкт своїми висєрами. Великий відсоток тупого бидла не йде у кіно, щоб переконатись особисто, а слухають усю цю підарасню. Найбільш нікчемна «професія», паскудні паразити.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733900 вiд 2025-10-14 23:01:43

Orest Dniprovskiy
№ 1733894 вiд 2025-10-14 21:51:30

Знову немає світла
---
Так тому шо ШІ чи на общепонятном АІ - воно потребує енергії для заживлення роботи процесорів. Дохуа енергії. Це не безплатно - цей потік мислєй, воно забира енергію. і не слабо.

З. І. знаю що вирубили через кацапські обстріли. тримайся.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733899 вiд 2025-10-14 22:59:32

Тобто зараз критерії складні. Кіно класне, але не зайшло багатьом. Кіно гімняне, але якось влучили в смаки бидла "пішло на-ура.

Нє то што раньшє - зняли «кінокомєдію» про кохання доярки та колгоспника на фоні танців дебелих козаків із рум'яними ситими їбальниками - і усім подобається, строєм в кіно ходять та нахвалюють! Усе однозначно і без якихось складних критеріїв.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733898 вiд 2025-10-14 22:49:24

Starik (Україна, Київ)
№ 1733895
----
Узнаю брата Колю, тобто я сам такий як ти я думаю, що десь є контент крутий, а десь є ще крутіший.
Та всі роблять ту саму гумку.

Нетфлікс не люблять за дєрзость і популізм, але їхня продукція вистрелює час від часу піпец як круто.
Adolescence бачив?
Тобто зараз критерії складні. Кіно класне, але не зайшло багатьом. Кіно гімняне, але якось влучили в смаки бидла "пішло на-ура.
Короче це все умозрітєльно.
Мій світ, світ шановного ironbelly пішов вже гуляти по -піздє (на пенсію).

Якщо є питання, то питайте отця Маккензі.



Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733897 вiд 2025-10-14 22:24:10

sk (chromebook)
№ 1733896

Битва підписок, на цьому непогано зараз заробляють навіть не самі сервіси, а сервіси, що технічно роблять конверсію підписок.

Тому це нормально, коли у умовного користувача є кілька підписок на одне й те саме.

ігого дає НВО та Netfilx у своїх пакетах. Тож там ще треба розбиратися у підписках краще ніж профі великих компаній, які на цьому роблять бізнес. Таке життя :)

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733896 вiд 2025-10-14 22:18:06

Starik (Україна, Київ)
№ 1733895
так нетфлікс може й хоче більше різних «спортів» показувати, але ж вже всі підписались під інші стрімінги…
хоча, думаю, їм ф-1 чи ам футболу вистачає поки що…
завтра починається «слем 6ти королів» - араби башляють. збирають 6 найкращих (точніше наймедійніших) тенісистів. і ті грають між собою… ті хто програє перший матч отримають 1 млн. сінер рік назад виграв - то 4 отримав (можливо більше, чомусь в голові такі цифри) … от це дійство нетфлікс показує…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733895 вiд 2025-10-14 21:53:30

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1733892

Neflix та Аmazon роблять жувальну гумку на кожен день, в цьому їх сила. Як Neflix почне спортивні трансляції (що насправді було б більш притаманно Amazon) то стане взазалі цікаво, бо це вже зазіхання на ринок Амеріки весь.

Це може вбити ринок «екслюзивних» дорогих проєктів на інших сервісах, або навпаки підняти там норму прибутку.
Хоча розуміючи сучасну молодь, я б на другий сценарій грошей не поставив.

Це вже було у Голлівуді, тож історія більш-менш циклічна, як і вчили класики філософії :)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733894 вiд 2025-10-14 21:51:30

Знову немає світла

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733893 вiд 2025-10-14 21:23:41

Apple plus TV зараз шкварить, Кульгаві коні, це їхнє? Тед Ласо, Персеверанс


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.