Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733892 вiд 2025-10-14 21:20:12HBO залишається серед лідерів, пле останні 5-10 років підтяглися й інші - Hulu, MGM, FX тощо. А от власна продукція Нетфлікса та Амазона поки що відстає - хоча, звичайно, є винятки.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733891 вiд 2025-10-14 21:16:54 Євро U21 2027, Відбір Група Н Хорватія - Україна 1:0 Хорватія: 1. Сiлiч - 2. Хргович, 3. Прпіч, 4. Вушкович Л., 5. Барішич Т. - 8. Звонарек (Катич, 70), 10. Сотічек (Топіч, 88) - 6. Врбанчич, 7. Ягушич, 11. Крівак (Кавель, 75) - 9. Гргіч Заміни: Катич (від 70); Кавель (від 75); Топіч (від 88) Запасні: 12. Цундекович - 13. Каталінич, 18. Млачич - 17. Тунич - 14. Миколчич, 20. Буквіч Попередження: Врбанчич 84; Топіч 90 Україна: 23. Домчак - 4. Михавко, 8. Протасевич М., 13. Захарченко, 22. Корнійчук - 6. Варфоломєєв I. - 9. Слесар, 10. Федор (Глущенко, 57), 19. Саленко, 20. Маткевич (Тутеров, 81) - 18. Степанов Ар. (Попов Б., 81) Заміни: Глущенко (від 57); Попов Б. (від 81); Тутеров (від 81) Запасні: 23. Пахолюк - 3. Огарков, 14. Холод В. - 15. Лосенко - 16. Пастух Є., 21. Гусол Попередження: Слесар 24; Саленко 24; Степанов Ар. 50; Михавко 52; Маткевич 78; Захарченко 82 ----------- Зверніть увагу, шановні колеги, скільки жовтих карток отримали молоді українські футболісти - аж шість! Печально я смотрю на ето поколєніє…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733890 вiд 2025-10-14 21:15:52olma № 1733888 точно, це я ж й True detective не написав :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733889 вiд 2025-10-14 21:14:45 нагадаю Starik (Україна, Київ) є 1733845 вiд 2025-10-13 23:48:38 Швеція - Косово 0:1 всі вміють грати у футбол, це ж чудово ---- Шведи звільнили тренера. А грати нам дуже вирогідно за все з ними у плей-офф, хоча це не точно :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733888 вiд 2025-10-14 21:10:59ironbelly (LMW28IF) № 1733884 ---- Це я жартував про Гаррі Поттера, одначе в мережі стикаюся з молоддю 35-40, які оперують поняттями Слизерин, а я того не знаю. Насправді HBO - це крутий канал-студія кабельного ТБ, де свого часу серйозні серіали запилювали, Сопрано, Гра Престолів, Справжній Детектив et cetera. Ну мабуть накупили собі купу авторських прав і на кіна, франшизи. Я поки шо на Нетфліксі. Тут не тільки американські, але і збочення інших націй можна навитися досхочу. Зараз дивлюся Nero the Assassin Французька продукція про страсті 16 століття на півдні Франції. гарно запиляли.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733887 вiд 2025-10-14 21:05:35Batyj № 1733880 вiд 2025-10-14 19:26:58 2 PEPSI № 1733878 навіть я вільно відрізняю, а місцеві і поготів.. ---------------------- а від змішаних шлюбів теж відрізняєш, Соколіний Глаз?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733886 вiд 2025-10-14 21:01:46Ну що можна сказати про боєготовність сил у Європі. Це як Матвієнко та Конопля таки вийшли на поле в Кракові, але бутси забули у Львові. ----------------- Нідерландські військові, які брали участь у навчаннях у Польщі, зіткнулися з появою підозрілих дронів, пише видання NOS. Міністерство оборони Нідерландів повідомило, що під час інциденту військові не мали при собі систем протидії безпілотникам — їх оперативно доставили з Нідерландів уже після події. «Безпосередньої загрози не було. Ми перебували на значній відстані від російського кордону. Ми одразу зробили висновки і внесли необхідні зміни», — заявив бригадний генерал Франк Грандіа. Інцидент стався під час навчань Falcon Autumn — масштабної повітряної операції НАТО за участю Польщі, США та Нідерландів. Коли підрозділи Повітряно-десантної бригади розгортали табір на аеродромі, над ними несподівано з’явилися кілька невеликих дронів.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733885 вiд 2025-10-14 20:48:43ironbelly (LMW28IF) № 1733884 Tільки Rome, тільки hardcore. Оці всі сусі пусі для малечі
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733884 вiд 2025-10-14 20:42:00olma № 1733881 Нащо Гаррі Поттер, коли є Миротворець (Peacemaker).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733883 вiд 2025-10-14 20:20:39барабан - матюкан непогано, я счітаю :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733882 вiд 2025-10-14 19:36:15в такіє дні я дивлюсь жіночий футбол, це капець))))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733881 вiд 2025-10-14 19:28:57HBO Мах офіційно запустили в Україні. Підписка 7.99 Євро на місяць, +3 Євро за додатковий спортивний контент за бажанням. Хто хоче Гаррі Поттера дивитися в 4К - ласкаво просимо.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733880 вiд 2025-10-14 19:26:582 PEPSI№ 1733878навіть я вільно відрізняю, а місцеві і поготів..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733879 вiд 2025-10-14 19:23:48Частина 3 “Післяматчевий Київ. Повернення героїв і розлите пиво на Хрещатику”? ⚽? Післяматчевий Київ Київ зустрічає своїх героїв, як зустрічають сонце після довгої зими, а Вічний йде з пивом по Хрещатику, спотикаючись об пластикові стаканчики і прапори. — Блін, курва, та ми справді виграли! — кричить якийсь фанат, обіймаючи киянку, а вона сміється й плює в повітря залишки пінного. Місто пахне смаженим сосисками і тріском бетону, бо фанати намагаються влаштувати марш, і кожен другий тримає пиво, третій — барабан, а четвертий — прапор із написом “Оболонь — Чемпіон! ” Вічний дивиться на цей хаос і каже: — Господи, ну хоч би завтра всі ще ходили. Бо сьогодні — історія: матюки, пиво, футбол і рок! Десь у темряві чути, як фарерський рок підкочується хвилею по Дніпру, а обережні таксисти згадують, що є така професія — відвозити фанатів додому. В кафе на розі хтось тостує: — За Київ! За Оболонь! — За м’яч! — підхоплює інший. — За пиво! — і вся зала реве, як стадіон. І на останок Вічний піднімає келих: — Курва, друзі, ми зробили це! Може, завтра буде похмілля, але сьогодні — Ліга чемпіонів в наших руках!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733878 вiд 2025-10-14 19:07:08Batyj № 1733871 тому що.. Видел армянский погром в Баку. За день до финала ЧЕ88.. ------------------------ завжди задавав собы питання, а як вони один одного відрізняють під час погромів, там же суто візуально - мінімальні прикмети? Був у всіх країнах Кавказу, відмінності по зовнішності таки є, але вони мінімальні, плюс багато хто зі зімшаних шлюбів.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733877 вiд 2025-10-14 16:18:24У соцмережах президент повідомив про те, що СБУ підтвердила наявність російського громадянства «в деяких осіб», а він підписав відповідний указ. Джерело ВВС Україна у владі підтверджує, що йдеться зокрема про позбавлення громадянства Геннадія Труханова.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733876 вiд 2025-10-14 15:12:08дивлюся на ігого спорт іслани- хранцузи. Враження, що азери трахнуть і тих і тих.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733875 вiд 2025-10-14 14:57:02Vichny № 1733873 Так прикільний :) Він цілу трилогію написав :) Частина 2 Європейський фінал Оболоні Стадіон десь у Стамбулі, ніч, блимають прожектори, а з сектору українців чути: — Оболонь, вперед, твою мать, за Київ, за людей, за пиво! На трибуні — дядьки в шарфах і куртках, один тримає прапор, другий — пластикову пляшку, а третій каже: — Якщо сьогодні виграємо, я кину бухати… …завтра. На полі бігають їхні, всі як вікінги — здорові, волосаті, а наші — худі, але вперті, як київські батареї у січні. Коментатор оре в мікрофон: — Оболонь виходить у контратаку! Пас! Удар! Гол! Мать його… Це історія, панове! І трибуни ревуть, як цунамі в Баренцевому морі, а фанати співають: “Оболонь гратиме в Лізі чемпіонів! ” І виграє, курва, Лігу чемпіонів! ” Бо віра — це пиво, бо пиво — це сила, а сила — це ми! Тренер рве піджак, масажист кричить “ура! ”, воротар хреститься через пінку, а Вічний стоїть, піднімає келих до неба і каже: — Господи, дай нам ще трохи газу в пляшці, і щоб завтра не було похмілля. І в ту ж мить над стадіоном спалахує північне сяйво, звучить фарерський рок, а десь між хмарами чути голос старого Подерв’янського: — Ну, шо, маладці, ви то зробили! І на табло висвічується: Оболонь — чемпіон!!!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733874 вiд 2025-10-14 14:34:59Orest Dniprovskiy № 1733872 це нормально звучало ще так років 30 назад… «джерело» загроз для нас і європи знищується? маю на увазі хуйло, і хуйлостан - як «машина» що заробляє гроші для війни і людський ресурс який готовий вмирати «за рузьских» чи хз яка у них мотивація… не знаю як воно буде в ізраїлі. саме легке «уговорити» обидві сторони на припинення війни. а 2 млн+ палестинців, які з дитячого садочка ростуть у парадигмі що ізраїль їм заважає жити, тому сенс життя - вбий москаля (соррі) єврея! що з ними буде? арафат + 2 лідери ізраїлю ж вже отримували нобелівські премії за мир між ізраїлем та палестиною… при клітноні (по-моєму) - теж про щось домовлялись. ізраїль війська з гази вивів… ну то їх справи. просто гарний приклад «домовленостей» які нічого не вирішили в довгій перспективі…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733873 вiд 2025-10-14 14:17:17Orest Dniprovskiy № 1733865 вiд 2025-10-14 09:24:35 :))))))))))) Прикольний той твій ШІ
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733872 вiд 2025-10-14 14:14:07sk (здалеку…) № 1733869 Головні домовленості Байдена щодо України 1. Двостороння безпекова угода США ‒ Україна (10-річна угода) 2. Ukraine Compact Запущений 11 липня 2024 року Байденом спільно з партнерами/союзниками. Мета: створити єдину та всеохопну архітектуру безпеки, що об’єднує зобов’язання різних країн за двосторонніми угодами з Україною. 3. Зобов’язання “підтримувати України стільки, скільки буде потрібно” Байден неодноразово заявляв, що США підтримуватимуть Україну “for as long as it takes” ‒ “стільки, скільки потрібно”. Це включає постачання військової допомоги, фінансування, санкції проти Росії, дипломатичну підтримку. 4. Санкції щодо Росії, експортний контроль та використання російських активів В рамках двосторонньої безпекової угоди США підтвердили, що діятимуть, щоб збільшити витрати для Росії через санкції та контроль експорту. Обговорюється використання заморожених російських активів для підтримки України, згідно з міжнародним та національним правом. 5. Дозвіл на використання американської зброї Україною для ударів по цілях на території Росії
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733871 вiд 2025-10-14 12:54:142 Vichny№ 1733797тому що.. Видел армянский погром в Баку. За день до финала ЧЕ88..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733870 вiд 2025-10-14 11:54:09sk (здалеку…) № 1733869 ---- Тут не треба навіть згадувати старого Байдена. Там в Америці самозакоханий клоун при владі. Який сам не генерує нічого нового і цікавого, тільки руйнує і мститься. Ти думаєш оце Трамп сам повернувся лицем до України, бо він такий далекоглядний? Зовсім навпаки. Трам вже скоро рік як займається Росією, а ще не зрозумів що Путін - Хуйло. це кожен школяр знає, і кожен двірник на стадіоні Краковія, а Трамп не знає. Трамп тепер вже діє під тиском обставин, намагається знайти важелі тиску на DragonBear (Союз Китая і Росії). Тому і веде знову ігру ми дамо Томагавки і т. п.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733869 вiд 2025-10-14 11:45:03Orest Dniprovskiy № 1733868 вiд 2025-10-14 09:54:12 olma № 1733867 тепер би взнати які «домовленості домовляв» байден про нашу війну? бо назавтра трамп щось «домовить». і знову байден вилізе і скаже «а я вам гаваріл!!!» …
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733868 вiд 2025-10-14 09:54:12Так, “дембель Байдена” — у цьому випадку — досить тонкий хід: він вживає наратив, що ідеї та зусилля довготривалі, що успіхи не належать винятково одному актору, а також що він має частку в цій історії. Це елемент політичного дискурсу, де минуле переплітається з теперішнім, і де «авторство» дипломатичних планів часто є предметом суперечок.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733867 вiд 2025-10-14 09:42:47https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/10/14/7222375/ дембель Байден так акуратно нагадав публіці, хто був автором плану і угоди на Близькому Сході
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733866 вiд 2025-10-14 09:29:52Скурили коноплю і полегшено видихнули. Хз, може ще айзери хлопнуть ісландців у Баку - бо прєстіж, алієв смотріт, фсяфуйня.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733865 вiд 2025-10-14 09:24:35Вічному — баляда про пінне, пас і північний рок …сидить Вічний у барі «Оболонь», з вусом, як вітер із Фарерських островів, у вухах реве якийсь скандинавський рок, а в душі — пенальті, VAR і «Блін, знов не забив». — Та шо ж ви, курва, граєте, як айсберг у тумані?! — То не туман, то дим від гриля, брате, з фан-зони! — А-а, ясно… тоді налий ще сто грам, бо без віскі той матч — як без оборони. Сидить, дивиться: зелене поле, м’яч летить, а душа — піниться, мов пиво. «От же ж, блін, якби Оболонь грала, та ми б тих вікінгів порвали красиво!» А за спиною — рок, важкий, мов Б’єрґ у шоломі, гуркоче бас, гуде барабан, і Вічний каже: — Та хай той футбол буде нам за сповідь, і хай Бог простить наш добрий матюкан. Бо матюк — то теж музика, як соло на гітарі з Тронгейма, а Оболонь — то храм, де замість кадила — піна, і вся трибуна співає, як одне тіло: Оболонь гратиме в Лізі чемпіонів! І виграє, курва, Лігу чемпіонів! Бо віра сильніша за VAR, бо в нас — не гравці, а святі з бокалом пива! І десь між Броварами і Валгаллою лунає останній акорд гітари, і Вічний шепоче: — Господи, якщо це сон — то не буди, бо я щасливий…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733864 вiд 2025-10-14 09:06:47Всі хочуть побути Vichny ;)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733863 вiд 2025-10-14 08:38:00«як тільки змінили коноплю» - вся країна полегшено видихнула. І кілька футбольних експертів с ЄС теж.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733862 вiд 2025-10-14 08:19:07по вчорашній грі. як тільки змінили коноплю (реально в пропущеному глі - курив бамбук десь метрів за 20 від точки прострілу зі свого флангу) але ж і атак зправа в 2му майже не було… я не зрозумів чому ваната не випустили коли стало 2-1? пару раз тікали в контру де довбик був з м'ячем… ванат був би швидшим. хоча довбик +- непогано зіграв. по луніну - не знаю. в минулому сезоні коли він стояв, то прямо було видно що «зірки» до нього зверхньо ставляться… хоча це ж воротар повинен підказувати- «керувати» обороною, коли потрібно…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733861 вiд 2025-10-14 06:46:27 Отже, 55 матчів за приблизно 5 повноцінних сезонів у складі «Реала» (без урахування орендних періодів).
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733860 вiд 2025-10-14 03:28:05LAZY № 1733859 вiд 2025-10-14 02:05:36 Незважаючи на прекрасно проведений позаминулий сезон, Лунін все одно для тренера і керівництва не виглядав як майбутній основний воротар найтитулованішого клубу світу. Інша справа, що він сам так явно поки що не думає. На фоні уходу Куртуа звалювати самому раніше бельгійця було б дивно, але більше одного сезону залишатись, якщо знов програє конкуренцію новому воротарю, тим більше не варто.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733859 вiд 2025-10-14 02:05:36Starik (Україна, Київ) № 1733858 вiд 2025-10-14 01:00:01 https://ua.korrespondent.net/sport/football/4823542-kurtua-pryiniav-rishennia-ne-prodovzhuvaty-kontrakt-z-realom Дочекався? … Подейкують, що ті підари знов когось нового хочуть на основу, а наш куколд знову буде сидіти та дивитись. Якщо це правда, то мабуть треба йому тих підарів нахуй слати та нарешти зйобувати з того Мадриду.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733858 вiд 2025-10-14 01:00:01https://ua.korrespondent.net/sport/football/4823542-kurtua-pryiniav-rishennia-ne-prodovzhuvaty-kontrakt-z-realom Дочекався?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733857 вiд 2025-10-14 00:34:55ProstoVlizPobalakaty № 1733856 Слушна назва чоловічого чемпіонату світу. Copa Mundial Femenina - також цілком офіційна назва. Мабуть треба вивчати іноземні мови :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733856 вiд 2025-10-14 00:29:33Starik (Україна, Київ) № 1733855 вiд 2025-10-14 00:27:57 Чоловічий мундіаль
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733855 вiд 2025-10-14 00:27:57ProstoVlizPobalakaty № 1733852 побуду Vichny, цієї ночі це мабуть тренд :) ЧМ - це чемпіонат мундіалю?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733854 вiд 2025-10-14 00:25:43з Перемогою!
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733853 вiд 2025-10-14 00:08:26З перемогою!