🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 429.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733892 вiд 2025-10-14 21:20:12

HBO залишається серед лідерів, пле останні 5-10 років підтяглися й інші - Hulu, MGM, FX тощо. А от власна продукція Нетфлікса та Амазона поки що відстає - хоча, звичайно, є винятки.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733891 вiд 2025-10-14 21:16:54

Євро U21 2027, Відбір
Група Н

Хорватія - Україна 1:0

Хорватія: 1. Сiлiч - 2. Хргович, 3. Прпіч, 4. Вушкович Л., 5. Барішич Т. - 8. Звонарек (Катич, 70), 10. Сотічек (Топіч, 88) - 6. Врбанчич, 7. Ягушич, 11. Крівак (Кавель, 75) - 9. Гргіч

Заміни: Катич (від 70); Кавель (від 75); Топіч (від 88)

Запасні: 12. Цундекович - 13. Каталінич, 18. Млачич - 17. Тунич - 14. Миколчич, 20. Буквіч

Попередження: Врбанчич 84; Топіч 90

Україна: 23. Домчак - 4. Михавко, 8. Протасевич М., 13. Захарченко, 22. Корнійчук - 6. Варфоломєєв I. - 9. Слесар, 10. Федор (Глущенко, 57), 19. Саленко, 20. Маткевич (Тутеров, 81) - 18. Степанов Ар. (Попов Б., 81)

Заміни: Глущенко (від 57); Попов Б. (від 81); Тутеров (від 81)

Запасні: 23. Пахолюк - 3. Огарков, 14. Холод В. - 15. Лосенко - 16. Пастух Є., 21. Гусол

Попередження: Слесар 24; Саленко 24; Степанов Ар. 50; Михавко 52; Маткевич 78; Захарченко 82

-----------
Зверніть увагу, шановні колеги, скільки жовтих карток отримали молоді українські футболісти - аж шість!

Печально я смотрю на ето поколєніє…

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733890 вiд 2025-10-14 21:15:52

olma
№ 1733888

точно, це я ж й True detective не написав :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733889 вiд 2025-10-14 21:14:45

нагадаю
Starik (Україна, Київ)
є 1733845 вiд 2025-10-13 23:48:38

Швеція - Косово 0:1
всі вміють грати у футбол, це ж чудово
----
Шведи звільнили тренера.
А грати нам дуже вирогідно за все з ними у плей-офф, хоча це не точно :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733888 вiд 2025-10-14 21:10:59

ironbelly (LMW28IF)
№ 1733884
----
Це я жартував про Гаррі Поттера, одначе в мережі стикаюся з молоддю 35-40, які оперують поняттями Слизерин, а я того не знаю.

Насправді HBO - це крутий канал-студія кабельного ТБ, де свого часу серйозні серіали запилювали, Сопрано, Гра Престолів, Справжній Детектив et cetera.
Ну мабуть накупили собі купу авторських прав і на кіна, франшизи.

Я поки шо на Нетфліксі. Тут не тільки американські, але і збочення інших націй можна навитися досхочу.

Зараз дивлюся Nero the Assassin Французька продукція про страсті 16 століття на півдні Франції. гарно запиляли.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733887 вiд 2025-10-14 21:05:35

Batyj
№ 1733880 вiд 2025-10-14 19:26:58

2 PEPSI
№ 1733878
навіть я вільно відрізняю, а місцеві і поготів..
----------------------
а від змішаних шлюбів теж відрізняєш, Соколіний Глаз?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733886 вiд 2025-10-14 21:01:46

Ну що можна сказати про боєготовність сил у Європі.
Це як Матвієнко та Конопля таки вийшли на поле в Кракові, але бутси забули у Львові.
-----------------
Нідерландські військові, які брали участь у навчаннях у Польщі, зіткнулися з появою підозрілих дронів, пише видання NOS.

Міністерство оборони Нідерландів повідомило, що під час інциденту військові не мали при собі систем протидії безпілотникам — їх оперативно доставили з Нідерландів уже після події.

«Безпосередньої загрози не було. Ми перебували на значній відстані від російського кордону. Ми одразу зробили висновки і внесли необхідні зміни», — заявив бригадний генерал Франк Грандіа.

Інцидент стався під час навчань Falcon Autumn — масштабної повітряної операції НАТО за участю Польщі, США та Нідерландів. Коли підрозділи Повітряно-десантної бригади розгортали табір на аеродромі, над ними несподівано з’явилися кілька невеликих дронів.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733885 вiд 2025-10-14 20:48:43

ironbelly (LMW28IF)
№ 1733884

Tільки Rome, тільки hardcore.
Оці всі сусі пусі для малечі

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733884 вiд 2025-10-14 20:42:00

olma № 1733881
Нащо Гаррі Поттер, коли є Миротворець (Peacemaker).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733883 вiд 2025-10-14 20:20:39

барабан - матюкан

непогано, я счітаю :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733882 вiд 2025-10-14 19:36:15

в такіє дні я дивлюсь жіночий футбол, це капець))))



olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733881 вiд 2025-10-14 19:28:57

HBO Мах офіційно запустили в Україні. Підписка 7.99 Євро на місяць, +3 Євро за додатковий спортивний контент за бажанням.

Хто хоче Гаррі Поттера дивитися в 4К - ласкаво просимо.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733880 вiд 2025-10-14 19:26:58

2 PEPSI
№ 1733878
навіть я вільно відрізняю, а місцеві і поготів..

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733879 вiд 2025-10-14 19:23:48

Частина 3

“Післяматчевий Київ. Повернення героїв і розлите пиво на Хрещатику”? ⚽?

Післяматчевий Київ

Київ зустрічає своїх героїв,
як зустрічають сонце після довгої зими,
а Вічний йде з пивом по Хрещатику,
спотикаючись об пластикові стаканчики і прапори.

— Блін, курва, та ми справді виграли! —
кричить якийсь фанат, обіймаючи киянку,
а вона сміється й плює в повітря залишки пінного.

Місто пахне смаженим сосисками і тріском бетону,
бо фанати намагаються влаштувати марш,
і кожен другий тримає пиво, третій — барабан,
а четвертий — прапор із написом “Оболонь — Чемпіон! ”

Вічний дивиться на цей хаос і каже:
— Господи, ну хоч би завтра всі ще ходили.
Бо сьогодні — історія: матюки, пиво, футбол і рок!

Десь у темряві чути, як фарерський рок
підкочується хвилею по Дніпру,
а обережні таксисти згадують, що
є така професія — відвозити фанатів додому.

В кафе на розі хтось тостує:
— За Київ! За Оболонь!
— За м’яч! — підхоплює інший.
— За пиво! — і вся зала реве, як стадіон.

І на останок Вічний піднімає келих:
— Курва, друзі, ми зробили це!
Може, завтра буде похмілля,
але сьогодні — Ліга чемпіонів в наших руках!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733878 вiд 2025-10-14 19:07:08

Batyj
№ 1733871
тому що.. Видел армянский погром в Баку. За день до финала ЧЕ88..
------------------------
завжди задавав собы питання, а як вони один одного відрізняють під час погромів, там же суто візуально - мінімальні прикмети?
Був у всіх країнах Кавказу, відмінності по зовнішності таки є, але вони мінімальні, плюс багато хто зі зімшаних шлюбів.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733877 вiд 2025-10-14 16:18:24

У соцмережах президент повідомив про те, що СБУ підтвердила наявність російського громадянства «в деяких осіб», а він підписав відповідний указ. Джерело ВВС Україна у владі підтверджує, що йдеться зокрема про позбавлення громадянства Геннадія Труханова.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733876 вiд 2025-10-14 15:12:08

дивлюся на ігого спорт іслани- хранцузи. Враження, що азери трахнуть і тих і тих.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733875 вiд 2025-10-14 14:57:02

Vichny № 1733873
Так прикільний :)
Він цілу трилогію написав :)

Частина 2

Європейський фінал Оболоні
Стадіон десь у Стамбулі,
ніч, блимають прожектори,
а з сектору українців чути:
— Оболонь, вперед, твою мать, за Київ, за людей, за пиво!

На трибуні — дядьки в шарфах і куртках,
один тримає прапор, другий — пластикову пляшку,
а третій каже:
— Якщо сьогодні виграємо,
я кину бухати…
…завтра.

На полі бігають їхні,
всі як вікінги — здорові, волосаті,
а наші — худі, але вперті,
як київські батареї у січні.
Коментатор оре в мікрофон:
— Оболонь виходить у контратаку!
Пас! Удар! Гол!
Мать його…

Це історія, панове!
І трибуни ревуть,
як цунамі в Баренцевому морі,
а фанати співають:
“Оболонь гратиме в Лізі чемпіонів! ”
І виграє, курва, Лігу чемпіонів! ”

Бо віра — це пиво,
бо пиво — це сила,
а сила — це ми!

Тренер рве піджак,
масажист кричить “ура! ”,
воротар хреститься через пінку,
а Вічний стоїть,
піднімає келих до неба і каже:
— Господи,
дай нам ще трохи газу в пляшці,
і щоб завтра не було похмілля.

І в ту ж мить
над стадіоном спалахує північне сяйво,
звучить фарерський рок,
а десь між хмарами чути голос старого Подерв’янського:
— Ну, шо, маладці,
ви то зробили!

І на табло висвічується:
Оболонь — чемпіон!!!

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733874 вiд 2025-10-14 14:34:59

Orest Dniprovskiy
№ 1733872
це нормально звучало ще так років 30 назад…
«джерело» загроз для нас і європи знищується?
маю на увазі хуйло, і хуйлостан - як «машина» що заробляє гроші для війни і людський ресурс який готовий вмирати «за рузьских» чи хз яка у них мотивація…
не знаю як воно буде в ізраїлі. саме легке «уговорити» обидві сторони на припинення війни. а 2 млн+ палестинців, які з дитячого садочка ростуть у парадигмі що ізраїль їм заважає жити, тому сенс життя - вбий москаля (соррі) єврея! що з ними буде?
арафат + 2 лідери ізраїлю ж вже отримували нобелівські премії за мир між ізраїлем та палестиною…
при клітноні (по-моєму) - теж про щось домовлялись. ізраїль війська з гази вивів…
ну то їх справи. просто гарний приклад «домовленостей» які нічого не вирішили в довгій перспективі…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733873 вiд 2025-10-14 14:17:17

Orest Dniprovskiy
№ 1733865 вiд 2025-10-14 09:24:35

:)))))))))))
Прикольний той твій ШІ

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733872 вiд 2025-10-14 14:14:07

sk (здалеку…) № 1733869

Головні домовленості Байдена щодо України
1. Двостороння безпекова угода США ‒ Україна (10-річна угода)
2. Ukraine Compact
Запущений 11 липня 2024 року Байденом спільно з партнерами/союзниками.
Мета: створити єдину та всеохопну архітектуру безпеки, що об’єднує зобов’язання різних країн за двосторонніми угодами з Україною.
3. Зобов’язання “підтримувати України стільки, скільки буде потрібно”
Байден неодноразово заявляв, що США підтримуватимуть Україну “for as long as it takes” ‒ “стільки, скільки потрібно”.
Це включає постачання військової допомоги, фінансування, санкції проти Росії, дипломатичну підтримку.
4. Санкції щодо Росії, експортний контроль та використання російських активів
В рамках двосторонньої безпекової угоди США підтвердили, що діятимуть, щоб збільшити витрати для Росії через санкції та контроль експорту.
Обговорюється використання заморожених російських активів для підтримки України, згідно з міжнародним та національним правом.
5. Дозвіл на використання американської зброї Україною для ударів по цілях на території Росії

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733871 вiд 2025-10-14 12:54:14

2 Vichny
№ 1733797
тому що.. Видел армянский погром в Баку. За день до финала ЧЕ88..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733870 вiд 2025-10-14 11:54:09

sk (здалеку…)
№ 1733869
----
Тут не треба навіть згадувати старого Байдена. Там в Америці самозакоханий клоун при владі. Який сам не генерує нічого нового і цікавого, тільки руйнує і мститься.

Ти думаєш оце Трамп сам повернувся лицем до України, бо він такий далекоглядний? Зовсім навпаки. Трам вже скоро рік як займається Росією, а ще не зрозумів що Путін - Хуйло. це кожен школяр знає, і кожен двірник на стадіоні Краковія, а Трамп не знає.

Трамп тепер вже діє під тиском обставин, намагається знайти важелі тиску на DragonBear (Союз Китая і Росії).
Тому і веде знову ігру ми дамо Томагавки і т. п.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733869 вiд 2025-10-14 11:45:03

Orest Dniprovskiy
№ 1733868 вiд 2025-10-14 09:54:12
olma
№ 1733867
тепер би взнати які «домовленості домовляв» байден про нашу війну?
бо назавтра трамп щось «домовить». і знову байден вилізе і скаже «а я вам гаваріл!!!» …

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733868 вiд 2025-10-14 09:54:12

Так, “дембель Байдена” — у цьому випадку — досить тонкий хід: він вживає наратив, що ідеї та зусилля довготривалі, що успіхи не належать винятково одному актору, а також що він має частку в цій історії. Це елемент політичного дискурсу, де минуле переплітається з теперішнім, і де «авторство» дипломатичних планів часто є предметом суперечок.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733867 вiд 2025-10-14 09:42:47

https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/10/14/7222375/ дембель Байден так акуратно нагадав публіці, хто був автором плану і угоди на Близькому Сході

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733866 вiд 2025-10-14 09:29:52

Скурили коноплю і полегшено видихнули.

Хз, може ще айзери хлопнуть ісландців у Баку - бо прєстіж, алієв смотріт, фсяфуйня.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733865 вiд 2025-10-14 09:24:35

Вічному — баляда про пінне, пас і північний рок

…сидить Вічний у барі «Оболонь»,
з вусом, як вітер із Фарерських островів,
у вухах реве якийсь скандинавський рок,
а в душі — пенальті, VAR і «Блін, знов не забив».

— Та шо ж ви, курва, граєте, як айсберг у тумані?!
— То не туман, то дим від гриля, брате, з фан-зони!
— А-а, ясно… тоді налий ще сто грам,
бо без віскі той матч — як без оборони.

Сидить, дивиться: зелене поле,
м’яч летить, а душа — піниться, мов пиво.
«От же ж, блін, якби Оболонь грала,
та ми б тих вікінгів порвали красиво!»

А за спиною — рок, важкий, мов Б’єрґ у шоломі,
гуркоче бас, гуде барабан,
і Вічний каже:
— Та хай той футбол буде нам за сповідь,
і хай Бог простить наш добрий матюкан.

Бо матюк — то теж музика,
як соло на гітарі з Тронгейма,
а Оболонь — то храм,
де замість кадила — піна,
і вся трибуна співає, як одне тіло:

Оболонь гратиме в Лізі чемпіонів!
І виграє, курва, Лігу чемпіонів!
Бо віра сильніша за VAR,
бо в нас — не гравці, а святі з бокалом пива!

І десь між Броварами і Валгаллою
лунає останній акорд гітари,
і Вічний шепоче:
— Господи, якщо це сон —
то не буди, бо я щасливий…

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733864 вiд 2025-10-14 09:06:47

Всі хочуть побути Vichny ;)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733863 вiд 2025-10-14 08:38:00

«як тільки змінили коноплю» - вся країна полегшено видихнула.
І кілька футбольних експертів с ЄС теж.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733862 вiд 2025-10-14 08:19:07

по вчорашній грі. як тільки змінили коноплю (реально в пропущеному глі - курив бамбук десь метрів за 20 від точки прострілу зі свого флангу)
але ж і атак зправа в 2му майже не було…
я не зрозумів чому ваната не випустили коли стало 2-1? пару раз тікали в контру де довбик був з м'ячем… ванат був би швидшим. хоча довбик +- непогано зіграв.
по луніну - не знаю. в минулому сезоні коли він стояв, то прямо було видно що «зірки» до нього зверхньо ставляться… хоча це ж воротар повинен підказувати- «керувати» обороною, коли потрібно…

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733861 вiд 2025-10-14 06:46:27

Отже, 55 матчів за приблизно 5 повноцінних сезонів у складі «Реала» (без урахування орендних періодів).

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733860 вiд 2025-10-14 03:28:05

LAZY
№ 1733859 вiд 2025-10-14 02:05:36

Незважаючи на прекрасно проведений позаминулий сезон, Лунін все одно для тренера і керівництва не виглядав як майбутній основний воротар найтитулованішого клубу світу. Інша справа, що він сам так явно поки що не думає. На фоні уходу Куртуа звалювати самому раніше бельгійця було б дивно, але більше одного сезону залишатись, якщо знов програє конкуренцію новому воротарю, тим більше не варто.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733859 вiд 2025-10-14 02:05:36

Starik (Україна, Київ)
№ 1733858 вiд 2025-10-14 01:00:01

https://ua.korrespondent.net/sport/football/4823542-kurtua-pryiniav-rishennia-ne-prodovzhuvaty-kontrakt-z-realom

Дочекався?

Подейкують, що ті підари знов когось нового хочуть на основу, а наш куколд знову буде сидіти та дивитись. Якщо це правда, то мабуть треба йому тих підарів нахуй слати та нарешти зйобувати з того Мадриду.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733858 вiд 2025-10-14 01:00:01

https://ua.korrespondent.net/sport/football/4823542-kurtua-pryiniav-rishennia-ne-prodovzhuvaty-kontrakt-z-realom

Дочекався?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733857 вiд 2025-10-14 00:34:55

ProstoVlizPobalakaty
№ 1733856

Слушна назва чоловічого чемпіонату світу.
Copa Mundial Femenina - також цілком офіційна назва.

Мабуть треба вивчати іноземні мови :)

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733856 вiд 2025-10-14 00:29:33

Starik (Україна, Київ)
№ 1733855 вiд 2025-10-14 00:27:57

Чоловічий мундіаль

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733855 вiд 2025-10-14 00:27:57

ProstoVlizPobalakaty
№ 1733852

побуду Vichny, цієї ночі це мабуть тренд :)

ЧМ - це чемпіонат мундіалю?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733854 вiд 2025-10-14 00:25:43

з Перемогою!

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733853 вiд 2025-10-14 00:08:26

З перемогою!


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.