🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 431.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733812 вiд 2025-10-13 23:05:15

Михайличенко слабкий гравець.

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733811 вiд 2025-10-13 23:03:50

«Бензин» потрохи закінчується. І сьодні не залітає (

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733810 вiд 2025-10-13 23:02:02

Якби Миколенко не був таким буратіною, вже грав би у солідному клубі.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733809 вiд 2025-10-13 23:00:06

Jen
№ 1733806
а Шахтар? Очеретько, скоро Бондаренко виповзе.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733808 вiд 2025-10-13 22:58:43

Конопля півзахисник, а його ставлять в захист, як і Зінченка

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733807 вiд 2025-10-13 22:58:39

Поки не будуть обігрувати один в один, розвалити «автобус» буде важко. Баку #2

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733806 вiд 2025-10-13 22:58:36

Цікаво, скільки Буткевич башляє Реброву?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733805 вiд 2025-10-13 22:56:36

а Міхайліченко зараз де гра?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733804 вiд 2025-10-13 22:56:29

sk (Mobile)
№ 1733803
а у Ісландії є Конопля та Матвієнко, га?

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733803 вiд 2025-10-13 22:55:43

А Ісландія 5-0 у Азербайджану виграла…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733802 вiд 2025-10-13 22:54:32

Коля знову обрізався. це вже навіть не смішно.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733801 вiд 2025-10-13 22:51:56

Ой. Сірожа заїбався програвати? Коноплю замінив? Може ще й Матвієнка? чи то вже занадто?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733800 вiд 2025-10-13 22:51:21

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1733798 вiд 2025-10-13 22:50:21

Кротопля - це захисник, який у внутрішньому чемпіонаті не грає в захисті. Відповідно, ці функції у нього атрофовані.
----------
100%

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733799 вiд 2025-10-13 22:51:02

гы, дошло и до Ребрухи, таки заменил канаплю..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733798 вiд 2025-10-13 22:50:21

Кротопля - це захисник, який у внутрішньому чемпіонаті не грає в захисті. Відповідно, ці функції у нього атрофовані.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733797 вiд 2025-10-13 22:49:57

Batyj
№ 1733790 вiд 2025-10-13 22:38:32

пропускати від цих козлоєбів бородатих - позорище..
-----------
А чому тобі ці пацани у футболках збірної своєї країни - козлойоби? Особисто бачив як вони козлів їбали?
Чи колись якийь азербайджанець щось не тк тобі зробив?

sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733796 вiд 2025-10-13 22:48:23

То пенальті… То автогол…
Але хоч моменти створюємо. Точніше суперник привозить собі

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733795 вiд 2025-10-13 22:48:05

№ 1733791
та викликати те - хер із ним. Нахера випускати на поле?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733794 вiд 2025-10-13 22:43:11

Batyj
№ 1733784
а що одразу Конопля? він віже до роздягальні йшов, коли гол забивали.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733793 вiд 2025-10-13 22:41:32

Конопля - це за поза межами розумного.
Він приречений завжди помилятись.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733792 вiд 2025-10-13 22:40:28

Orest Dniprovskiy
№ 1733774
іскрить - десь контакт поганий
знімай щиток і дивись де. Може нуль отгнив

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733791 вiд 2025-10-13 22:39:08

Конопля довбень?
Ні
Довбень - тренер що викликає Коноплю до збірної

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733790 вiд 2025-10-13 22:38:32

пропускати від цих козлоєбів бородатих - позорище..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733789 вiд 2025-10-13 22:38:28

Малиновський коли заряджений, то не здатен цю напругу регулювати якимись конденсаторами чи що.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733788 вiд 2025-10-13 22:38:00

рахіти

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733787 вiд 2025-10-13 22:37:58

Хуй говно їбучая залупа БЛЯДЬ!!!
Такий гарний тайм і 1-1

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733786 вiд 2025-10-13 22:37:40

насправді, за малюнком та якістю це типове «камонплей».

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733785 вiд 2025-10-13 22:36:57

№ 1733774
«нуль» у тебе хреновий, подивись у щитку, скоріше за все контакт підгорів на нульовій шині

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733784 вiд 2025-10-13 22:36:34

знов гол з під Коноплі..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733783 вiд 2025-10-13 22:36:27

Одне погано - технічно один в один азери чомусь плстійно переграють наших буратін

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733782 вiд 2025-10-13 22:36:27

Мда, так жахливо завершити такий гарний тайм

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733781 вiд 2025-10-13 22:35:40

Наші вже на перерві були, а азери якось так різко прискорилися і впіймали на контрі. Проспали.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733780 вiд 2025-10-13 22:35:32

дятли є дятли.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733779 вiд 2025-10-13 22:34:41

Віримо у жабонєгрів.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733778 вiд 2025-10-13 22:34:18

похоже на анекдот..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733777 вiд 2025-10-13 22:33:55

Дешам матюкається аж підстрибує.
У перерві всім капець.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733776 вiд 2025-10-13 22:31:28

Втомившись атакувати і пройобувати гольові моменти, Мїалиновський хуйнув Гуцуляку в голову) і поклав свояка.
Анчелотті і Пеп здивовано переглянулись.
Це щось нове у футболі

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733775 вiд 2025-10-13 22:29:57

бля.. Исландія забила..

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733774 вiд 2025-10-13 22:28:36

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1733765
Виявив ще проблему з автоматами. Коли включив телевізор. Виключились телевізор і холодильник. Автомати не виключились. Спробував знову включити. Іскрить між автоматами. Виключив автомат холодильника. Не іскрить. Дивлюсь футбол.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733773 вiд 2025-10-13 22:28:17

ну ось знову, забили гол, віддали мʼяч..


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.