Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733812 вiд 2025-10-13 23:05:15Михайличенко слабкий гравець.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733811 вiд 2025-10-13 23:03:50«Бензин» потрохи закінчується. І сьодні не залітає (
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733810 вiд 2025-10-13 23:02:02Якби Миколенко не був таким буратіною, вже грав би у солідному клубі.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733809 вiд 2025-10-13 23:00:06Jen № 1733806 а Шахтар? Очеретько, скоро Бондаренко виповзе.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733808 вiд 2025-10-13 22:58:43Конопля півзахисник, а його ставлять в захист, як і Зінченка
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733807 вiд 2025-10-13 22:58:39Поки не будуть обігрувати один в один, розвалити «автобус» буде важко. Баку #2
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733806 вiд 2025-10-13 22:58:36Цікаво, скільки Буткевич башляє Реброву?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733805 вiд 2025-10-13 22:56:36а Міхайліченко зараз де гра?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733804 вiд 2025-10-13 22:56:29sk (Mobile) № 1733803 а у Ісландії є Конопля та Матвієнко, га?
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733803 вiд 2025-10-13 22:55:43А Ісландія 5-0 у Азербайджану виграла…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733802 вiд 2025-10-13 22:54:32Коля знову обрізався. це вже навіть не смішно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733801 вiд 2025-10-13 22:51:56Ой. Сірожа заїбався програвати? Коноплю замінив? Може ще й Матвієнка? чи то вже занадто?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733800 вiд 2025-10-13 22:51:21Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1733798 вiд 2025-10-13 22:50:21 Кротопля - це захисник, який у внутрішньому чемпіонаті не грає в захисті. Відповідно, ці функції у нього атрофовані. ---------- 100%
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733799 вiд 2025-10-13 22:51:02гы, дошло и до Ребрухи, таки заменил канаплю..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733798 вiд 2025-10-13 22:50:21Кротопля - це захисник, який у внутрішньому чемпіонаті не грає в захисті. Відповідно, ці функції у нього атрофовані.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733797 вiд 2025-10-13 22:49:57Batyj № 1733790 вiд 2025-10-13 22:38:32 пропускати від цих козлоєбів бородатих - позорище.. ----------- А чому тобі ці пацани у футболках збірної своєї країни - козлойоби? Особисто бачив як вони козлів їбали? Чи колись якийь азербайджанець щось не тк тобі зробив?
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733796 вiд 2025-10-13 22:48:23То пенальті… То автогол… Але хоч моменти створюємо. Точніше суперник привозить собі
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733795 вiд 2025-10-13 22:48:05№ 1733791та викликати те - хер із ним. Нахера випускати на поле?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733794 вiд 2025-10-13 22:43:11Batyj № 1733784 а що одразу Конопля? він віже до роздягальні йшов, коли гол забивали.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733793 вiд 2025-10-13 22:41:32Конопля - це за поза межами розумного. Він приречений завжди помилятись.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733792 вiд 2025-10-13 22:40:28Orest Dniprovskiy № 1733774 іскрить - десь контакт поганий знімай щиток і дивись де. Може нуль отгнив
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733791 вiд 2025-10-13 22:39:08Конопля довбень? Ні Довбень - тренер що викликає Коноплю до збірної
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733790 вiд 2025-10-13 22:38:32пропускати від цих козлоєбів бородатих - позорище..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733789 вiд 2025-10-13 22:38:28Малиновський коли заряджений, то не здатен цю напругу регулювати якимись конденсаторами чи що.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733788 вiд 2025-10-13 22:38:00рахіти
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733787 вiд 2025-10-13 22:37:58Хуй говно їбучая залупа БЛЯДЬ!!! Такий гарний тайм і 1-1
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733786 вiд 2025-10-13 22:37:40насправді, за малюнком та якістю це типове «камонплей».
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733785 вiд 2025-10-13 22:36:57№ 1733774 «нуль» у тебе хреновий, подивись у щитку, скоріше за все контакт підгорів на нульовій шині
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733784 вiд 2025-10-13 22:36:34знов гол з під Коноплі..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733783 вiд 2025-10-13 22:36:27Одне погано - технічно один в один азери чомусь плстійно переграють наших буратін
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733782 вiд 2025-10-13 22:36:27Мда, так жахливо завершити такий гарний тайм
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733781 вiд 2025-10-13 22:35:40Наші вже на перерві були, а азери якось так різко прискорилися і впіймали на контрі. Проспали.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733780 вiд 2025-10-13 22:35:32дятли є дятли.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733779 вiд 2025-10-13 22:34:41Віримо у жабонєгрів.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733778 вiд 2025-10-13 22:34:18похоже на анекдот..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733777 вiд 2025-10-13 22:33:55Дешам матюкається аж підстрибує. У перерві всім капець.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733776 вiд 2025-10-13 22:31:28Втомившись атакувати і пройобувати гольові моменти, Мїалиновський хуйнув Гуцуляку в голову) і поклав свояка. Анчелотті і Пеп здивовано переглянулись. Це щось нове у футболі
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733775 вiд 2025-10-13 22:29:57бля.. Исландія забила..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733774 вiд 2025-10-13 22:28:36Voxa (м. Запоріжжя) № 1733765 Виявив ще проблему з автоматами. Коли включив телевізор. Виключились телевізор і холодильник. Автомати не виключились. Спробував знову включити. Іскрить між автоматами. Виключив автомат холодильника. Не іскрить. Дивлюсь футбол.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733773 вiд 2025-10-13 22:28:17ну ось знову, забили гол, віддали мʼяч..