LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733772 вiд 2025-10-13 22:20:21Ніхуя собі, вже й со стандартів наші забивають! Що коїться!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733771 вiд 2025-10-13 22:19:51подав классно, 0.5 гола Маліні
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733770 вiд 2025-10-13 22:19:152 VVV№ 1733768угу.. То був свояк..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733769 вiд 2025-10-13 22:18:27блин, гол и тут же тревога..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733768 вiд 2025-10-13 22:17:36Мїалиновський хуйнув Гуцуляку в голову)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733767 вiд 2025-10-13 22:05:46да, трохи не пощастило
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733766 вiд 2025-10-13 22:04:42Конопля якби забив, то, може, додав би у впевненості. шкода.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733765 вiд 2025-10-13 22:00:49Orest Dniprovskiy № 1733755 автомат працює при кз чи перенавантаженні. А подовжувач міг задиміти через банальний неконтакт (вірогідність десь 95%) там перегрів і як наслідок пожежа
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733764 вiд 2025-10-13 21:53:31поміж двух цз класно прокинули :( добре шо Матвієнко сам помилку виправив
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733763 вiд 2025-10-13 21:53:09Коля Кротвієнко не заспокоїться, поки не привезе.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733762 вiд 2025-10-13 21:49:242 Орест Конопля краще від Михайличенка.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733761 вiд 2025-10-13 21:45:03sk (Mobile) № 1733760 вiд 2025-10-13 21:43:19 +7, опускається до +4.
sk(Mobile ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733760 вiд 2025-10-13 21:43:19Пар з роту під час виконання гімну. Що там за погода?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733759 вiд 2025-10-13 21:37:502 sk№ 1733757Волошин картину псує
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733758 вiд 2025-10-13 21:34:50Я б виставив такий самий склад. Зміни чотири і вони логічні … (це так здається). Гуцуляк краще Велетня грає в контроль. Очеретько також більш корисний в це саме. Довбик має боротися в штрафній при навісах. Судакова просто немає.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733757 вiд 2025-10-13 20:52:44Воротар: Анатолій Трубін Захисники: Юхим Конопля, Ілля Забарний, Микола Матвієнко (капітан), Віталій Миколенко Півзахисники: Олег Очеретько, Єгор Ярмолюк, Руслан Малиновський Нападники: Олексій Гуцуляк, Артем Довбик, Назар Волошин
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733756 вiд 2025-10-13 20:48:52Конопля в старті
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733755 вiд 2025-10-13 20:45:412 автомати не спрацювали. Можливо через те, що після відключення світла стояла схема через дбж і акб
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733754 вiд 2025-10-13 20:34:27Orest Dniprovskiy № 1733753 а автомати на вході чому не спрацювали?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733753 вiд 2025-10-13 20:31:38А в мене вдома задимів мережевий фільтр (переноска). Добре, що дружина була вдома, повимикала все. Наслідки могли бути жахливі. Був достатньо хорошої якості, ніколи не було з ним проблем. Уважно з електроприладами!
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733752 вiд 2025-10-13 20:17:55olma № 1733750 вiд 2025-10-13 18:04:17 Enot № 1733749 всі ржуть з хуйлостану що лавров - міністр від різдва христова, чи зюганов - опозиціонер 30+ років… а у самих основні спікери партії- сім'ї клінтонів чи обам… знаходять собі виправдання тим що будуть мовчати, щоб «дурь» трампа було видніше… хз…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733751 вiд 2025-10-13 20:16:59ЛМ і МТ - форева. Все інше - галіма галіматья. Ось вам і срач.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733750 вiд 2025-10-13 18:04:17Чекав я на цей допис Енота. А правда така що це правда :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733749 вiд 2025-10-13 17:59:56Демократичний істеблішмент це старі мудаки
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733748 вiд 2025-10-13 17:37:09sk (здалеку…) № 1733747 ---- А що вони повинні робити? Вся демократична тусовка звісно зацепеніла і не знає як реагувати на довбойоба Трампа. Демократичний істеблішмент зараз має виклик століття. Бути чи не бути - питаннє блядське.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733747 вiд 2025-10-13 17:31:51olma № 1733745 до речі а де блінкін-салліван? таке враження що чувакам і-нет відключили… поки були «в команді» - були на публіці, на гітарах грали… владу передали - і пропали чуваки хоча б щось прокоментували, типу згодні-ні з діями «наступників» трам же постійно згадує що дії порєрєдніків до сих пір заважають йому будувати прекрасну америку
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733746 вiд 2025-10-13 17:29:18Christopher Miller @ChristopherJM · 20m NEWS: President Trump plans to welcome President Zelenskyy in Washington on Friday, three people familiar with the plans tell me. This comes after two phone calls between the presidents over last weekend during which they discussed Tomahawk missile sales and how to end Russia's war, and as a Ukrainian delegation begins a week of discussions with US counterparts in Washington. @FT ---------- до речі єрмак в х-уйітері написав що летить сьогодні в штати… свіріденко-умеров-єрмак… таке враження що раз на тиждень-два вони там…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733745 вiд 2025-10-13 17:27:25sk (здалеку…) № 1733744 ------ А тут треба відмотати назад, приблизно на 11 місяців. Оцей план Трампа, як кажуть спеціалісти, був розроблений командою Ентоні Блінкена - держсекретарю при Байдені. І потім якщо уважно відмотати і простежити повідомлення в пресі, то спеціальна група з Байденівської адміністрації передали ці напрацювання новій адміністрацій Трампа в грудні, ще до інавгурації 20 січня.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733744 вiд 2025-10-13 17:19:22до речі. трамп і про рубіо сказав що це геніальнійший у світі всіх світів держ секретар! видно дєд задоволений що хамас підписався під угодою. і звільнив 20 живих заручників якось так вийшло що всі 20 живих - то одні мужики…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733743 вiд 2025-10-13 17:16:14Трамп про Вітька - йобаний Капітан Очевидність. Трамп ніколи не зрозуміє, що він не ріаліті-шоу виступає, а тут сотні тисяч людей страждають, друге, він не розуміє, що тут не він грає, а його грає. Кажуть Х-ло поспілкувалося з Трампом на Алясці, і зрозумів, що той тюхтій не віддупляє, і потім поїхало Х-ло до головного китайця і розповіло тому, що з Трампом можна працювати - слабкий і не схильний до насильства проти насильників.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733742 вiд 2025-10-13 16:54:05Комісія при президенті вирішила: Труханов більше не буде громадянином України До такого рішення дійшла комісія при президентові, повідомляють джерела «Думської». Зеленський повинен підписати відповідний указ.
Shubin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733741 вiд 2025-10-13 16:49:11Orest Dniprovskiy № 1733736 путя получил благодарного слушателя про печенегов и понеслась… Спустя 5 часов у Виткофа была только одна проблема - как про всьо это пересказать шефу?7 )))
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733740 вiд 2025-10-13 16:32:03а що, срача не буде перед сьогодняшнім футболом? всі впевнені на 5-0? :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733739 вiд 2025-10-13 16:31:35ну трамп багато чого розказує як меланія йому провійну розказала як його син прекрасно включає компьютер… тобто якими геніальними людьми він себе оточив. включаючи вітькова, який ні-хуйя не міг толком розказати про що він домовився з хуйлом при останній зустрічі… точніше він розказував не те що хуйло озвучувало…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733738 вiд 2025-10-13 16:08:48Відправив довбойоба - має відповідний результат.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733737 вiд 2025-10-13 15:42:09Там всі уявлення не мають.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733736 вiд 2025-10-13 15:37:00Я відправив свого Стіва Віткоффа лише на 20-хвилинну зустріч із путіним, а вони говорили цілих 5 годин. Я запитав: «Про що, чорт забирай, ти балакав із ним аж 5 годин?» — Трамп. «Стів не має жодного уявлення ні про рф, ні про путіна, ні про політику», — додав він.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733735 вiд 2025-10-13 14:43:09Danser № 1733734 ---- Економісти-ноблісти пишуть, що по ідеї інновації з Долини мали б тебе зробити багатим, а ти скаржишся на дороговизну квитків на футбол? Coś tu kurwa nie gra! Це жарт, звісно. Знайомі з Північної Америки кажуть, що після ковіду ціни на оці всі шоу, у тому числі і на спорт федерального рівня зросли значно.
Danser [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733734 вiд 2025-10-13 14:35:48Подивився ціни на матчі ЧС у Штатах, це просто п. Мало того, що вони і так захмарні, майже всі місця на стадіонах це категорія 1 і 2, зовсім небагато 3, і малееесенькі зони четвертої. Знущання просто якесь.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733733 вiд 2025-10-13 14:15:51Voxa (м. Запоріжжя) № 1733731 ---- Хай не визнає. Данило напевно не буде виступати за Збірну України з Сумо. Але пашпорт український в нього забирати ніхто не буде.