🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 4324.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578092 вiд 2020-08-01 13:41:45

Якщо л юдина емігрувал а, то вона відривається від свого суспіл ьства і зал ишається на тому рівні розуміння країни на якому вона від'їжджал а. А суспіл ьство змінюється з часом. Тому чим довше л юдина за кордоном, тим біл ьш недол угими є її погл яди на сьогодення країни. Тому, вл асне, і стіл ьки вати серед ковбасних. Люди ментал ьно л ишил ися на рівні кравчучок, тяжко травмовані розпадом СРСР.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578091 вiд 2020-08-01 13:30:00

посъебывал ись побл иже к кол басе и устрицам, а теперь нам оттуда советы дают..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578090 вiд 2020-08-01 13:27:24

2 yagshamash
в„– 1578087
пошел нахуй. Дол боеб.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578089 вiд 2020-08-01 13:20:50

Р—aРјeтки РЅa РјaРЅР¶eС‚aС…… «Р’ РїСЂoшл oРј aР» СЊС„a-СЃaРјeС†, РІ РЅaСЃС‚oСЏС€eРј РґeРґ-РЁСЋРєaСЂСЊ.»

Oбсiл ф пeрeтвoрюeться в дiдiв-Шюкaрiв.)

sk(Redmi note 6 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578088 вiд 2020-08-01 12:45:42

Теніс
відновл юються жіночий тур костюк і цуренко стартують

400 coronavirus tests were carried out at the WTA Palermo Open
190 nasal swab tests - All came back negative
220 serological tests - all came back negative.
Exams will continue each day.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578087 вiд 2020-08-01 12:41:51

Batyj
в„– 1578084

Ти - одна л юдина, не розписуйся за всіх. Це по-перше.

По-друге, ти просто ніхто, тупий нул ь дл я мене.

По-третє, не пизди, про що не знаєш. Про Чорнобил ь дозвол яю, про мою роботу ти, знов таки ніхто, щоб висл овл ювати фейкові посил и, дєдул я.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578086 вiд 2020-08-01 12:23:33

Людина що претендує на звання пол ітика повинна бути освіченою і знати як працює шаріатський суд. Які існують взагал і правові системи. Особл иво якщо вона пол ітик в країні де багато мусул ьман. Так, зараз біл ьшість пол ітики інші - трампи, зел енські та інша потороч, їм не треба взагал і нічого знати, їм треба дурити таких само однокл ітинних мутантів що за них гол осувал и. Ситих, дурних, непуганих мутантів. Однак ці пол ітики ведуть свої держави до краху і діти тих мудозвонів що вибрал и їх - страждатимуть, бо батьки - придурки.
Так само і це дурбецал о діаспорне яке припизділ о в чужу країну тому що вдома не знайшл ося місця незважаючи на багатих родичів і пол ізл о брудними руками туди куди можуть л ізти л ише дуже квал іфіковані л юди, при цьому розважаючи хіпстерів у фейсбучках і отримуючи попул ярність внасл ідок цього. Медична реформа - дуже серйозна річ, однак дурбецал о займал ося попул ізмом і зробил а ще один крок на шл яху до знищення медицини, та остаточне перетворення України на Африку.

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578085 вiд 2020-08-01 12:04:11

Enot
в„– 1578077 РІiРґ 2020-08-01 05:03:42
Супрун просто дурепа. Безмозка дурепа в усьому, і тут теж.

Вона просто з нижніх соціал ьних прошарків, думаю, навіть не знає, як працює шаріатський суд. Куди ж їй до світочів думки.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578084 вiд 2020-08-01 11:24:06

2 Yagshamash
в„– 1578081
твое мнение, как работающего на кацапскую контору, вааще никого не интересует.
Нехуй тут теории разводить..

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578083 вiд 2020-08-01 11:09:03

Тим, хто ніч не спав через Фокіна. Чи таки через Масол а? Та хто їх розбере, хіба мал о в Бразил ії тих донів Педро?

До речі, якісна українська.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578082 вiд 2020-08-01 10:18:03

І віддал о фл от кацапам.

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578081 вiд 2020-08-01 10:16:58

Batyj, ойой, бл я, світоч думки, Батий. Їбонутися можна. Термін ковбасник мені не пасує, бо я ковбасу не вживаю :) Устриці, так, креветки, дораду, морського вовка, тунця. Це так, навіть морського їжака. Докторскую ненавиджу.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578080 вiд 2020-08-01 10:15:30

Старе падл о кравчук свого часу могл о зробити значно біл ьше дл я того, щоб вивести Україну з-під кацапського впл иву - бо кацапія тоді бул а набагато сл абша, аніж сьогодні. Ал е воно замість того крутил о хитрою жопою, щось там 3.143діл о про дружбу та браццтво, ціл увал ося з єл ьциними та бурбул ісами, і загал ом просрал о той шанс, який тоді був.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578079 вiд 2020-08-01 09:17:33

LAZY
в„– 1578076В 

А може це кацапи все життя на хую вертіл и цього секретаря компартії з ідеол огічної роботи?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578078 вiд 2020-08-01 07:48:35

2 yagshamash
в„– 1578052
Супрун, в отл ичие от тебя и не дура и не кол басница.
А намеки на кацапское вмешател ьство в фанатское движение - это из теории заговоров, а не о характеристике кацаров, пл ошие ил и хорошие..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578077 вiд 2020-08-01 05:03:42

yagshamash
в„– 1578052 РІiРґ 2020-07-31 22:38:17
Супрун просто дурепа. Безмозка дурепа в усьому, і тут теж. Претензії фанатів до Суркісів мають навкол офутбол ьний характер, це все що може пред'явити їм пол ітик патріотичної спрямованості? Серйозно?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578076 вiд 2020-08-01 04:34:24

Vichny
в„– 1578070 РІiРґ 2020-08-01

Не пизди, дедушка хитрожоп и кацапов на хую всегда вертел, так что всё ок будет, бел ки-истерички ебучие.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578075 вiд 2020-08-01 01:45:49

Смєл ий ход від 95 квартал а!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578074 вiд 2020-08-01 01:40:16

OlegSh
в„– 1578073

Точно! Ще Р± РјСѓРјС–СЋ Щербицького привезти… Так кацапів РЅРµ Р» якав ніхто!

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578073 вiд 2020-08-01 01:36:13

Vichny
в„– 1578065

За компанію Івашка (якщо ще живий), Сіманєнка та Вітренко. Кацапи з несподіванки всруться й виведуть війська з Луґандонії.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578072 вiд 2020-08-01 01:35:33

Нахуя на виборах президента США українська мова?
Треба бути повним довбойобом, щоби жити в США, мати право гол осу, і не знати англ ійську навіть на тому рівні, щоби просто прогол осувати.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578071 вiд 2020-08-01 01:31:42

На виборах у США цього року вперше можна буде прогол осувати українською мовою. Таку можл ивість отримал и виборці в окрузі Кук в штаті Іл л інойс, куди входить місто Чикаго та його передмістя. Рішення ухвал ил и в адміністрації округу.

Округ Кук в штаті Іл л інойс - перший у США, який додав українську мову до виборчого процесу. В Чикаго проживає понад 46 тисяч українців.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578070 вiд 2020-08-01 01:09:16

«РљСЂРѕРІСЊ-чук» (СЃ) Біл Рµ Братство - це йобана РєРѕРјСѓРЅРѕС—РґРЅРѕ-медведчуківсько-хитрожопа тварюка.
Це СЃРѕРІ'яче РіС–РІРЅРѕ динозавра ще нам наговорить, РїС–РІРЅРёРє їбучий…

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578069 вiд 2020-08-01 00:59:37

РљСЂaвчук РґСѓРјaС” С‰o Р№oРіo будуть СЃР» СѓС…aти…

https://censor.net.ua/video_news/3211295/ya_hot_slovo_skazal_o_tom_chto_rossiya_donbass_bombila_kravchuk_dal_intervyu_rossiyiskoyi_propagandistke

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578068 вiд 2020-08-01 00:59:02

yagshamash в„– 1578052
Вам до моєї схил ьності до конспірол огії дал еко.

А щодо того, що Хуйл остан має намір повністю і безповоротно розв "язати українське питання шл яхом знищення України - то тут мене переконувати теж не треба. У мене в цьому впевненність, котра межує з параноєю.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578067 вiд 2020-08-01 00:14:13

От свіжий гол Ярмол и у ворота Чел сі.
Ми всі знаємо шул ьгу Ярмол енка, йде поперек пол я вздовж штрафної і сил ьний різкий удар л івою.

Чого в Премієр-Лізі цього не знають - то є загадка!

https://nv.ua/ukr/sport/football/yarmolenka-gol-video-vest-hem-50103504.html

&feature=emb_title

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578066 вiд 2020-08-01 00:04:16

Сем напевно дроче неістово на персонажів типу цього Факіна, Масол а і т. д.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578065 вiд 2020-07-31 23:53:56

Enot
в„– 1578049

Який такий Факін в УРСР?
Факін був потім, ще казал и - от дивіться, незал ежна Україна зовсім не націонал істична, у нас он рускій навіть прем'єр-міністр!
Тоді затятого партхозактивщика Масол а скидал и студенти (до речі, чи живий ще? От його треба в ТКГ ще)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578064 вiд 2020-07-31 23:53:00

Там крім Донія бул о кіл ько хл опців л ідерів, я їх знав. Тарас Корпал о з філ ософського, і ще чувак з Наддніпрянщини- вже вибил о з гол ови.
А на самому Майдані попул ярні л ідери тоді бул и пацани з Львівського Брацтва, зокрема св. памяти Маркіян Іващишин та інші хл опці.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578063 вiд 2020-07-31 23:41:27

yagshamash
в„– 1578062
---
Я в наметах на Майдані (на граніті) тоді не спав, ал е брав участь в окупаційному страйку Червоного Корпусу КДУ ім. Шевченка. І воочію бачив перепал ки л ідерів страйку з ректором Скопенком (який, як показал а історія був набагато тол ковішим і етичнішим за нікчемних наступників).

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578062 вiд 2020-07-31 23:29:45

olma
в„– 1578060

Ми тоді дуже дружил и з одною топ-презентеркою нині. Я про револ юцію пл ановану тоді ніц не знав, ал е ми пішл и на збори в червоному корпусі універу за день до початку револ юції. Вони викл ал и пл ани на наступний день, які пол ягал и у будуванні наметового містечка перед верховною радою. Кол и я пішов до Ради на наступний день, то побачив на Майдані, що намети вже стоял и там. Тобто, якесь бул о ядро, яке знал о, як наїбати совєти. Ол есь потім казав, що спіл кувався щодо тактики із бол гарськими студентами, що скинул и Живкова.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578061 вiд 2020-07-31 23:29:29

Точно, то Масол а скидал и, а Фокін був кол и гіперінфл яція

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578060 вiд 2020-07-31 22:58:32

Ми на Майдані кол ись збирал и і Масол у, Кравчуку і Івашку, здається - вже не пам'ятаю кому, гроші на квиток: чемодан-вокзал -росія.

Ситуація досить фундаментал ьно змінил ася в міжчасі. Я про інтет-комунікації, про всякі медіа. Можна якусь стару л ял ьку поставити, ал е за нитки буде смикати персонаж не біл ьше 40 л ет отроду.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578059 вiд 2020-07-31 22:58:25

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1578057

Це не пам'ятаю. На ґраніті вимагал и відставки Кравчука і Масл а. Компромісом стал а відставка Масл а. Бул и прямі перемовини Донія із Кравчуком. Студенти погодил ися на відставку Масл а і непідписання нової союзної угоди, ал е Кравчук наїбав і підписав за 2-3 місяці нову союзну угоду з Ґорбачовим. Сл ава Богові, вона не матеріял ізувал ася, бо гекачепісти бул и від неї в охуї, бо республ іки діставал и додаткові права. То тоді вони зробил и своє ГКЧП, і ми випадково стал и незал ежними.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578058 вiд 2020-07-31 22:52:06

Я вже був в Англ ії і там дуже смішно л унал о, що в новопрогол ошеній незал ежній Україні прем'єром був містер Фукін. Воно саме так і звучить.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578057 вiд 2020-07-31 22:51:09

Р° хто казав: «РЈ нас цукру нема!»
Фокін чи Масол?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578056 вiд 2020-07-31 22:47:09

Єноте, СК,

Ви не маєте рації. Фокін був в Україні по прогол ошенні незал ежности. Ми скинул и Масол а на револ юції на ґраніті.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578055 вiд 2020-07-31 22:41:46

Друга хвил я Second Wave Druga fala

«РЈРєСЂР·Р°Р» ізниця» Р· 3 серпня Сѓ зв’язку С–Р· РїРѕСЃРёР» енням карантинних заходів тимчасово скасовує Р·СѓРїРёРЅРєСѓ РЅРёР·РєРё РїРѕС—Р·РґС–РІ дал екого СЃРїРѕР» учення Сѓ Луцьку та Тернопол С–.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578054 вiд 2020-07-31 22:41:23

Enot
в„– 1578049

Я його бачив десь 20 років тому у Празі на вул иці випадково. Він вигл ядав, як смерть. Не думав, що він живий. Дай йому, Боже, прожити хоч до 100.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1578053 вiд 2020-07-31 22:40:07

Sauron
в„– 1578047
----
Це може такий прикол? Іздіваюцця над москал ями. Типа знаєш, як Джиммі Картер през США (95 років) як старєйшини їздять світом, намагаються різних Х-л ів успокоїти.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.