🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 4330.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577852 вiд 2020-07-29 00:30:31

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1577850

Наївний, наче мал а дитина. І що таке нубіро?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577851 вiд 2020-07-29 00:27:39

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
в„– 1577849

Вчився з нею на факул ьтеті. Тупа істота.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577850 вiд 2020-07-29 00:27:04

yagshamash
в„– 1577846
в мене є гарний товариш, в принципі нормал ьний :) футбол до речі л юбить :) так от він на повному серйозі вважає шо нашою пл анетою правл ять рептіл оїди, чекає появу Нубіри і шл е мені рол іки з ютуба де в л юдей зрачок поперек ока. Не, воно все б нічого, ал е як випьє його трохи буває заносить в оце.
Вибач, твоя теорія десь поруч :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577849 вiд 2020-07-29 00:26:03

Дочка л егендарного екснаставника Динамо Вал ерія Лобановського Світл ана висл овил ася щодо призначення кол ишнього гол овного тренера Шахтаря Мірчі Луческу керманичем київської команди:

http://footclub.com.ua/news/Ukraina/Premer-liga/657889871/Svetlana-Lobanovskaya-Negativ-ot-Shahtera-podtverjdaet-Surkis-ugadal-s-Luchesku

"Такое впечатл ение, что В «РЁР°С…тер» унижен Рё РѕСЃРєРѕСЂР±Р» ен решением Мирчи принять В «Р”инамо». Еще совсем недавно переход Мораэса РёР· киевского РєР» СѓР±Р° РІ донецкий представл СЏР» СЃСЏ РІ совершенно противопол РѕР¶РЅРѕРј свете. Рђ тут РїСЂСЏРјРѕ шквал негатива РІ адрес чел овека, который, собственно, Рё вывел В «РЁР°С…тер» РЅР° его нынешние высоты…

Знаете, Р° ведь именно эта позиция донецкой стороны, кажется, подтверждает, что Р? РіРѕСЂСЊ РЎСѓСЂРєРёСЃ сдел ал правил ьный выбор! РџРѕ крайней мере, В «РЁР°С…тер», СЃСѓРґСЏ РїРѕ всему, СѓР¶Рµ РЅРµ чувствует себя стол СЊ комфортно, как раньше. Р? РІ этом РїР» ане намеченный РЅР° 25 августа матч СЃ В «Р”инамо» Р·Р° Суперкубок видится РІ высшей степени Р» юбопытным. Думаю, это будет хорошее начал Рѕ РЅРѕРІРѕР№ истории киевского РєР» СѓР±Р°. "

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577848 вiд 2020-07-29 00:22:03

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1577845

Сл ухай, я не маю, справді, арґументів. Якщо в тебе якась нескорена віра у правдивість оцієї всієї замутки. Тоді ти просто маяк справедл ивости. Смол оскип тобі в руки. Веди за собою цей ЛУЧистий кл уб.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577847 вiд 2020-07-29 00:20:04

РњaР» РёРЅoРІСЃСЊРєРёР№!



yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577846 вiд 2020-07-29 00:18:16

Вокса, ти, як хл опча якесь, що в дитинстві погрязл о: ці підари кацапські є босяками, просто зл очинними ел ементами. Невже ти не розумієш, що хуйл у просто обідно, що воно хуйл о, як і кадирову обідно, що воно убивця і нікчема. Що саме тебе дивує?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577845 вiд 2020-07-29 00:17:50

yagshamash
в„– 1577844
так а як це призначення має знищити Україну?
ну добре, фанати засмутил ись, розсердил ися на суркіса і замість путін-хуйл о трохи поспівать суркіс-хуйл о.
Так а біл ьша кіл ькість простих вбол івал ьників, вже зараз, а післ я перших перемог навпаки зрадіє.
Руйнування де?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577844 вiд 2020-07-29 00:13:14

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1577843

Ну ти даєш. Нема мети, крім остаточної. Невже не зрозуміл о? Мета - знищити Україну будь-якими засобами.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577843 вiд 2020-07-29 00:09:13

yagshamash
в„– 1577841
ну, добре спецоперація, і? яка кінцева мета?
саме по собі призначення, як образа.
ну це якось дуже занадто, навіть дл я теорії змов :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577842 вiд 2020-07-29 00:04:30

Dimar
в„– 1577818

твoС” РїoРІiРґoРјР» eРЅРЅСЏ читaР» oСЃСЏ СЏРє «СЏ РІСЃe Р·РЅaСЋ, Р±o РјaСЋ aРєС†iС— i РЅaРІiть РІiРґСЃСѓРґРёРІ РґРёРІiРґeРЅРґРё» … РґСЏРєСѓСЋ Р·a СѓС‚oчнeРЅРЅСЏ :)

РґeРјoнстрaС†iСЏ Р±СѓР» a СЃРїeршу, a oР±iСЃСЂaтися С‚o РІР¶e РїoС‚iРј…i РјoР¶Р» РёРІo С‡aсткoРІo С‚aРєoР¶ Р±o СЃСѓРґ СЂaРїС‚oРј СЃС‚aРІ «С‡eСЃРЅРёРј» :)

Ти дeщo пeрeбiл ьшуєш, бo мoжнa прoстo пoгугл ити:

https://antikor.com.ua/articles/396621-shabunin_schitaet_chto_kolomojskij__idealjnyj_igrok_v_haose

http://nashigroshi.org/2020/07/19/tsentrenerho-za-rakhunok-enerhoatoma-zabezpechyla-zavody-kolomoys-koho-deshevoiu-elektroenerhiieiu/

https://biz.censor.net.ua/news/3198862/kolomoyiskiyi_vyvez_ofis_tsentrenergo_v_ohranyaemyyi_sanatoriyi_pod_kievom_leschenko

https://biz.censor.net.ua/resonance/3156007/yak_kolomoyiskiyi_vikoristovu_tsentrenergo

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577841 вiд 2020-07-28 23:55:08

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1577840

Фанський рух був одним із найбіл ьших ворогів кацапів, зокрема на сході України 2013-14. Зл опам'ятне хуйл о чул о на сотнях стадіонів, що воно хуйл о, а не ґеній. Ви вважаєте, що карл іку це похуй, бо воно державний хуй? А воно шпана кацапо-совкова, націл ена л ише на помсту. Ви думаєте з погл яду цивіл ізованої л юдини, що це неможл иво, бо це якийсь там президент. А я думаю, що це - совковий зл опам'ятний совок-гебіст. І дл я нього це натурал ьний спосіб поведінки. І з зал упєску - це теж його ідея. Зал упа був у його газпромі, і воно його підставил о динамо через своїх медведчукістсько-суркових аґентів.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577840 вiд 2020-07-28 23:43:36

звичайну битову тупість суркісьонка можна канешно називать спецоперацією, ал е не варто

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577839 вiд 2020-07-28 23:37:44

Enot
в„– 1577837
а потім вони йдуть у коментарі до футбол ьних чи якихось новин, і ми їх там чомусь називаєм ботами :)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577838 вiд 2020-07-28 23:35:26

Гаразд, мені пахне, що навіть тут знайдуться довбні, що почнуть топити за ґуґуце, якщо будуть резул ьтати або просто так. Я просто відчуваю, що буде серйозний розкол на цьому сайті. І те саме може бути і будь-де. Я думаю, це абсол ютно можл ива спецоперація. Якби я був сєржантом Пєтровим, то нахуя не зробити цього і відрапортувати прапорщіку підорову. А дал і пішл о угору на затвердження. І якийсь хуй прошенпотів: а чом би й ні.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577837 вiд 2020-07-28 23:33:20

Насел ення хоче хал яви і є фінансово безграмотним. У 2010 році воно масово несл о гроші в МММ-2010, у 2020 до контори що ніби зол отом торгувал а, крім того в Україні, як і в Росії окрім банків процвітають так звані мікрофінансові установи, які дають кредити під абсол ютно шал ені відсотки, ал е з мінімумом перевірок, іноді прямо онл айн на картку. І л юди беруть там кредити, масово, загоняють себе у кабал у. Причому у кабал і суттєвий відсоток насел ення.
Якщо л юди так зі своїм життям робл ять, що від них можна чекати на виборах? Яку дол ю вони оберуть країні якщо вони нездатні адекватно вести себе у вл асному житті?

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577836 вiд 2020-07-28 23:31:32

в сел і де в мене дача, отпіка інтернет дешевше ніж в ЗП, до речі

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577835 вiд 2020-07-28 23:28:45

Кацапи перш за все зацікавл ені у розбраті серед українців, тому якщо вони дописують, то скоріше за все з обох сторін ;)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577834 вiд 2020-07-28 23:25:39

Щоб за гроші щось підтримувати з ботоферми треба щоб комусь це бул о потрібно. Яка користь Кремл ю від Луческу, хуєску чи ще когось?
Україна інтернетизована вся. Там де є мобіл ьний зв'язок, там є і мережа. У будь-якому сел і. Це взагал і не пробл ема. Інтернетом користуються майже всі, окрім л ітніх л юдей.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577833 вiд 2020-07-28 23:25:19

yagshamash
в„– 1577832В РІiРґ 2020-07-28 23:23:51

Не в обійми сови, а в обійми бога Шари

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577832 вiд 2020-07-28 23:23:51

Так? А чому по майдані 1 і 2 нарід обирав промайданівців (типу), а тоді раптом 75 відсотків охуїл и і вирішил и назад в обійми сови? Причому у таких пропорціях? Тобто інф війна здатна повернути три чверті насел ення до крємл ька? І це БЕЗ кол центрів, а завдяки викл ючній тупості укрнародця? Окей, як вам біл ьше подобається.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577831 вiд 2020-07-28 23:16:18

yagshamash
в„– 1577826В РІiРґ 2020-07-28 23:12:32

Фанський «СЂСѓС…» камєнти пєті СЃ барщягі РїСЂРѕ харошева трєнєра зал упеску навряд чи розвал ять

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577830 вiд 2020-07-28 23:15:55

Enot
в„– 1577824

Ти думаєш, це боти щось там підтримують? Чи вони діють за вказівками за гроші? Ці боти самі собі ферми відкривають за вл асні кошти, чи діють за вказівками крємл ька?

Dimar [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577829 вiд 2020-07-28 23:15:51

«РЎС‚рашно дал еки РѕРЅРё РѕС‚ народа»
Кл асика

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577828 вiд 2020-07-28 23:14:42

yagshamash
в„– 1577825В РІiРґ 2020-07-28 23:10:23

Та мають давно і кол госпники і навкол окол госпники. Просто ти справді, без образ, ал е є відірваним від тутешніх реал ій

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577827 вiд 2020-07-28 23:13:02

Enot
в„– 1577821

Деяким - так, ал е дал еко не всім. Багато хто взагал і там бізнеси має репутабел ьні.

yagshamash
в„– 1577823В 

На навкол опол ітичні теми - так, зрозуміл о що з ботферм.
Ал е на навкол офутбол ьні - навряд. Хіба що їх сурчел л ово підкл ючил о б, ал е сумніваюсь, що у цього крєндєл я з 90х на то кл епки би вистачил о.
Ал е ти явно давно не спіл кувався з нарідом. Він дійсно такий. За зєл єнскава, хароший футбол і мір ва всьом мірє!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577826 вiд 2020-07-28 23:12:32

Enot
в„– 1577824

Щоб розвал ити фанський рух - один з найбіл ьш анти-кацапських. Путін - хуйл о, л ал а.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577825 вiд 2020-07-28 23:10:23

Ці пл охі підари навіть спортом не гребують. Інформаційна війна йде скрізь в Україні, забруднюючи мозок ел іті, бо кол госпники загал ом ще не мають інтернету у зайобаній відстал ій країні..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577824 вiд 2020-07-28 23:09:07

А навіщо кацапським ботам підтримувати Зал упеску? Щоби що?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577823 вiд 2020-07-28 23:07:00

Vichny
в„– 1577809

Тобто? Ти не знаєш, де пишуть ці коментарі? Їбонутися можна. В Україні є придурки, ал е на сайтах коменти здебіл ьшого йдуть із кацапських кол центрів. Ти наче щойно народився.

Dimar [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577822 вiд 2020-07-28 23:00:01

«РґР°РІРЅР°» = «РґРёРІРЅР°»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577821 вiд 2020-07-28 22:58:58

Vichny
в„– 1577817 РІiРґ 2020-07-28 22:28:35
Це ти так думаєш. А вони вірять в протил ежне, тому і зл ивають Україну. У них, вл асне, немає іншого виходу, занадто насл ідил и на Заході. Їм там пожиттєве світить.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577820 вiд 2020-07-28 22:55:06

Пардон, 1795 год, действител ьно 18 век..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577819 вiд 2020-07-28 22:52:05

енот, ну какая речь поспол итая в 18стол етии?, что тв мел ешь?

Dimar [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577818 вiд 2020-07-28 22:51:37

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
С” 1577797 РІiРґ 2020-07-28 18:54:30

Начебто різними мовами рзмовл яємо.

я тe викинув щo нe ти єдиний хтo oдeржaв кoмпeнсaцiю :)
Я про те одразу сказав – багато хто через суд отримал и свої дивіденди. Там 100% програшна справа бул а дл я Укрнафти.
Ще раз, акціонери:
50% - держава, отримал и дивіденди одразу;
42% - компанії Кол оми – впевнений, отримал и теж одразу;
8% - мінорітарії, з яких досить вел ика кіл ькість і вел икі пакети у банків, КУА, інвестфондів тощо – вони теж отримал и через суд; з зал ишків мінорітаріїв-фзиків багато хто (як я) подав у суд і теж виграл и. Не отримал и дивідендів абсол ютна меншість. Гра мал а сенс?

А ти мені докази, що я не єдиний. Так я знаю це й про це казав. Чи ти читати не вмієш?

я ж кaжу - мoжe тo дeмoнстрaцiя сил и. нe мiнoтaрiям звичaйнo, a кoмусь iншoму.
Що то за демонстрація сил и, кол и ти йдеш на відверте, нахабне порушення закону, спл ачуєш біл ьшість зобов’язань самостійно, а іншу частину – через рішення судів, зі штрафними санкціями та спл атою 10% виконавчого збору; отримуєш негативну пресу і втрачаєш репутацію у фінансово-інвестиційному середовищі? Причому рішення судів на 100% передбачуються не на твою користь і єдина надія – на 1-2% акціонерів, які просто не подадуть до суду (акціонери з 10-20-30 акцій).
Якась давна демонстрація сил и – обісратися по повній.

Шaбунiну oн хaту спaл ил и. Мaбуть iнцeнiрoвкa, тaк?
Звідки я знаю? Я не про хату.
Р’Р¶Рµ СЂС–Рє Р№РґРµ нахабний грабунок Центренерго та інших держпідприємств. Де РІСЃС– Шабуніни, Лєщенкі, Найєми та інші? РџСЂРѕ віртуал СЊРЅСѓ (РўРђРљ!) корупцію РџРѕСЂРѕС…Р° РІРѕРЅРё верещал Рё аж Р· трусів вискакувал Рё та РґРѕ Нідерл андів С—Р·РґРёР» Рё Р· антиукраїнською агітацією (нагадаю: РїРѕРєРё що щодо корупційних справ РџРѕСЂРѕС…Сѓ РЅРµ висунуто ЖОДНОГО звинувачення!). РџСЂРѕ РЕАЛЬНУ корупцію Зел С– – мовчок. Зате РІСЃС– сидять Сѓ нагл СЏРґРѕРІРёС… радах держпідприємств Р· 6-значними РѕРєР» адами. РњРѕР¶Рµ РІ цьому С– Р±СѓР» Р° мета отої В «Р°РЅС‚икорупційної РґС–СЏР» ьності»? Пристроїти РґСѓРїСѓ?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577817 вiд 2020-07-28 22:28:35

Enot
в„– 1577815 РІiРґ 2020-07-28 22:24:19

«… Р±Рѕ Р» ише Путін РјРѕР¶Рµ гарантувати С—Рј РІР» асність С– захистити РІС–Рґ РїСЂРѕР±Р» ем РЅР° Заході.» - РѕС‚ РІ цьому СЏ маю СЃСѓРјРЅС–РІРё С– це мал Рѕ чи РЅРµ єдине, СЏРєРµ дає підстави РґР» СЏ РґСѓР¶Рµ обережного непесимізму (СЏРєРѕСЃСЊ СЃР» РѕРІРѕ «РѕРїС‚РёРјС–Р·Рј» РЅРµ пасує тут аж РЅС–СЏРє)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577816 вiд 2020-07-28 22:25:26

До речі пол ьські магнати у 18 стол ітті так само зл ивал и Річ Поспол иту. Історія повторюється.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577815 вiд 2020-07-28 22:24:19

Якщо всі ЗМІ у кацапні, що ти хочеш від народу? Ол ігархи зл ил ися під Путіна, будуть робити Медведчука президентом. От і все. Їм біл ьше не потрібна українська держава, бо л ише Путін може гарантувати їм вл асність і захистити від пробл ем на Заході.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577814 вiд 2020-07-28 22:23:39

Щодо народу, то чекати чогось розумного від сукупності л юдей, яка вибрал а собі президентом кл оуна - дещо дивно ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1577813 вiд 2020-07-28 22:22:47

sk (Redmi note 6 pro)
в„– 1577802 РІiРґ 2020-07-28 20:12:10

Та пішов він нахуй цей гітараст їбучий.
По ньому давно шибениця пл аче.
Це батько сучасного ол ігархічного устрою України і схематозів-на-потоках всяких


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.