Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733692 вiд 2025-10-12 14:06:18А от нещодавно згадували про Хром для мобільних пристроїв: чи якась опція, щоб він при виході закривав усі вікна - а то у нього набирається по 60-80 відкритих вікон, і все воно висить хз навіщо.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733691 вiд 2025-10-12 12:31:38ну ісландець не тільки стандартну хуйню їх для них. Він ще обурювався, що xG загалом менше одиниці в України, а забили 5 м'ячів. Типу, так не чесно.. і я це прочитав українською її через годину після закінчення матчу. тільки Пепс міг піти шукати інтерв'ю ісландською.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733690 вiд 2025-10-12 11:35:53Входить Роже Городі - французський буржуазний націоналіст. Він у шикарному фланелевому костюмі з гарним капелюхом на голові. Роже Городі (стука по вагону). Вилазь, хлопці, - свобода прийшла! У вагоні мовчання. Роже Городі. Хорош хнюпитись, хлопці, на волі хорошо - пташки, жито, квіточки, дівчата, шо хочеш - те й малюй, всіх куди хочеш - туди й посилай! Степан Срака (пошепки). Явна провокація, хлопці, - ми виліземо, а він хвисть і сам залізе та й буде макарони один за всіх наябувать! Альфред Юхимович. (до Роже Городі) А бацилу даватимуть? Роже Городі. Нє. Бацила тільки в Бога і в начальства! Магарич. Ну то іди к хуям звідси! Омелян Косопизд. Нас агітіровать на хуй! Ми самі кого хочешь загітіруєм! З вагона вилітає камінюка і збиває з Роже Городі капелюх. Роже Городі полахливо тікає.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733689 вiд 2025-10-12 11:08:30Отці-кияни, вилазьте краще на вулицю, здається цей циклон вже минає, сонечко де=не=де проглядає. Свіже повітря, фізична активність та живе спілкування з родиною, знаймими, друзями дасть більше здоров'я і радощів, ніж нічне шукання правди онлайн.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733688 вiд 2025-10-12 08:08:13Головне, що українці завдали прикрої дошкульної поразки ісландцям на футбольному полі. А решта, отой весь антураж -то херня.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733687 вiд 2025-10-12 01:26:39Нахуй їм слухати стандартну хуйню наших про наших, а нам - їзніх про їхніх? … А якжеж без можливості почути відповідь на найтупіше класичне запитання журналюг: 'Кого із гравців суперника ви б бажали бачити у складі своєї команди? "
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733686 вiд 2025-10-12 00:36:54Ісландська асоціація футболу скоріше за все забила хуй на то шо там казав Ребров чи Неребров. І то нормально. Нахуй їм слухати стандартну хуйню наших про наших, а нам - їзніх про їхніх? Тож вони скоріше за все пресуху Реброва і не транслювали своїмт загалі, ні в записі ні так, бо сенс? А нашим проффесіаналам клепки не вистачило.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733685 вiд 2025-10-12 00:11:56Чомусь мені сильно здається, що Ісландська Асоціяція Футболу у аналогічному випадку сама б власними силами зробила переклад прессухи для ісландців ісландською, і виклала на своєму ютуб каналі?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733684 вiд 2025-10-12 00:11:04Пепс, та я з тобою у цьому випадку згоден на 100% Це Олма щось начвякав тут - «Ісландці щось начудили», ну пиздець.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733683 вiд 2025-10-12 00:11:01Хоспадє, скільки вазмущщьоннаго пердєжа через якийсь сраний відосік без перекладу. Пепсюк, йди виєби свиноматку, випусти пар.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733682 вiд 2025-10-12 00:00:19Ісландці не винні, що УАФ довбограї, яким пох на вболівальників-глядачів, і пох що викладати в ютуб.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733681 вiд 2025-10-11 23:38:14Ісландці, блять, йому винні
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733680 вiд 2025-10-11 23:37:38Olma, ти куку? Пепс все правильно пише, хоч і ласковомаєць. Абсолютно тупо було давати відео пресузи ісландського тренера ісландською для українців. Не було перекладача? То виріжте к хуям і всьо. Але ніт. Бо проффесіанали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733679 вiд 2025-10-11 23:17:01На світі неспокійно. У Трампа буде багато роботи. Таліби сьогодні заатакували прикордонні райони Пакістана. На 7 дорогах. Благо є на чому їздити. Американи щедро там техніки зоставили.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733678 вiд 2025-10-11 23:08:08PEPSI, де взяти ісландсько-українського перекладача на вчора? Теоретично, можна було б через сервіси Ютьюба зробити машинний переклад, але це треба спеціаліста вже з Ютубних технологій. Ісландці щось начудили.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733677 вiд 2025-10-11 22:34:44Yagshamash № 1733652 вiд 2025-10-11 13:56:07 Забезпечення перекладом - це відповідальність асоціації, що приймаю, тобто ісландської у цьому випадку. ----------------------------- відповідальність асоціації - не оприлюднювати херні на власному офіційному каналі в ютуб для українських вболівальників без перекладу, безвідносно того, був присутнім перекладач на пресусі, чи ні. Оприлюднити в ютубі пресуху ісландською - неповага до власних глядачів. Найміть людину, зробіть переклад - інакше ви шарашкіна контора, а не УАФ.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733676 вiд 2025-10-11 22:33:22Волочай так просто не буде говорити, значить так і є. Мабуть дружина Реброва і робить тренеру синьо-жовтих добірку.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733675 вiд 2025-10-11 21:35:00«Відомий журналіст і коментатор Віталій Волочай розповів, що тренер збірної України Сергій Ребров має людей, які готують йому добірку з думкою блогерів про матчі національної команди.» такий серйозний, майже науковий підхід до справи :)
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733674 вiд 2025-10-11 20:50:08Vichny, та ні, я лише на 13 років старший за нього :)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733673 вiд 2025-10-11 20:19:57Yagshamash № 1733669 вiд 2025-10-11 19:32:10 Ніхто ж не вимагав перекладу на німецьку чи хорватську. Але ж, курвамать, можна ж було мати а складі делегації хоч когось, хто міг би на англ перекласти Б. Лохіна?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733672 вiд 2025-10-11 20:18:03Yagshamash № 1733668 вiд 2025-10-11 19:24:17 … Я знав іще в Києві одну українку звідти. Може, це і була його мати :))) ‐------------ То може є нунульова ймовірність шо ти його батько ;) ¹
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733671 вiд 2025-10-11 19:54:59Ukrainian Ranger № 1733664 вiд 2025-10-11 18:02:21 Саме тому я проти вступу України до ЄС. Україні треба розвиватися, треба щоб люди були зацікавлені в результаті свого труда. Мотивація це найголовніше. Людина знає, що якщо буде вдосконалюватися, багато працювати, вона буде краще жити. А якого сенс вдосконалюватися, якщо в тебе податки 50% щоб годувати натовп чиновників, функція яких - ускладнювати тобі життя?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733670 вiд 2025-10-11 19:36:29У селі Почапинці, що належить Жмеринській громаді, вирішили залишити назву однієї з вулиць у незмінному вигляді, незважаючи на те, що перейменування вимагає процес декомунізації, початий в Україні. Представники сільської влади заявили, що вулиця Малиновського, що існує в цьому селі з незапам’ятних часів, названа не на честь радянського воєначальника маршала Малиновського, а просто носить ім’я людини, геть не схожої на людину з минулого. За твердженнями, вулиця так називається, бо є такий футболіст національної збірної України - Руслан Маліновський.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733669 вiд 2025-10-11 19:32:10Vichny, я на матчі в Кельні теж був. Сиділи поруч з ОГ. Мірошниченко був тим прес-аташе. На таких чемпіонатах переклад зобов'язані забезпечувати організатори. В мене друг постійно перекладає на подібних заходах. Коли я був торік на Боснії, босанська асоціація «не знайшла» укрперекладача і сказала, що є з кацапської. Ребров відмовився і говорив англійською. Місцеві хто розуміли, хто ні.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733668 вiд 2025-10-11 19:24:17Nedopysuvach, ні, не знав. Він про це раніше не дуже говорив. Знаю, що він купив вілу на Адріатичному узбережжі Хорватії, ще коли грав за Лідз, і в нього там влітку пів команди зупинялося. Цю статтю я вже бачив сьогодні. Знаю, що Славонскі Брод, звідки його мама, має велику українську громаду. Серби там під час війни палили українські церкви. Я знав іще в Києві одну українку звідти. Може, це і була його мати :)))
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733667 вiд 2025-10-11 19:07:30yagshamash [Останнi 20 месаг]№ 1733663 вiд 2025-10-11 17:55:16На зовсім іншу тему - ти ж ніби суппортив Лідс Юнайтед? https://www.dynamomania.com/news/788132-legenda-lidsa-mark-viduka-rasskazal-o-svoih-ukrainskih-kornyah(посилання ніби кацапське, але текст українською)А раніше про це не було відомо?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733666 вiд 2025-10-11 18:44:02Yagshamash № 1733652 вiд 2025-10-11 13:56:07 Та ну нахуй. Але якщо і так - то нахуя підараси показували запис (!!!) де протягом 20 хв лунає лише ісландська мова? Проффесіонали, блять. Це нагадало як перед матчем в Кьольні у 2006 (1/8 зі Швейцарією) була передматчева пресуха Б. Лохіна, і там цей патлатий був прес-аташе, який тіпа Свободівець, але наколядував собі готельчиків. Але не про піздінг. А про жахливий непрофісіоналізм. Ми поселилися в чудовому готелі Fuck в Леверкузені (там провда над U дві урапочки, але все одно ржачно. І готельчик дуже приємний!). Ну і сидимо в барі ввечері з Тарасом К, Дарою і AlX (хто туи пам'ятає цих людей, га?), говоримо українською. Ну, нас викупають якісь чуваки шо ми українці, підрулюють до нас, питають чи говоримо ми англійською і кажуть шо вони хорватські журналісти, були на прес-конференції тренера нашої збірної і ніхуя не зрозуміли, бо перекладу не було. Прес-аташе щось пиздякнув хуйовою англ що перекладу не буде, а Б. Лохін валив парускі з шулявським акцентом. Тож ми з ТарасомК пішли до них в номер і переклали на англ все чвякання-хуякання цього савєцького чілавєка. Йобаний встид. Ніхуя не міняється, ну майже.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733665 вiд 2025-10-11 18:32:08Ukrainian Ranger № 1733664 Маю, із чим порівнювати. У Британії, коли я там жив, не було якихось бюрократичних перепон у будь-чому, із чим я стикався. Всі справи вирішувалися дуже просто.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733664 вiд 2025-10-11 18:02:21Насправді вся Європа бюрократична. Створюють безліч складних правил, щоб були робочі місця для чиновників. А щоб утримувати весь цей непотріб, підвищують податки - в багатьох країнах середній клас та заможні платять вже 50% і більше. Лівацтво на марші.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733663 вiд 2025-10-11 17:55:16Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1733661 У Франції, справді, бюрократія гірша, ніж у совку була. Проте, наші біженці рідко задоволені будь-чим будь-де. Отримують допомогу і нарікають увесь час.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733662 вiд 2025-10-11 17:44:07латиші рубаються з Андоррою. Вже 2-2..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733661 вiд 2025-10-11 17:22:40Розмовляв із біженцями, які у Жаболяндії - відгуки в основному фуйові. Забюрократизовано все до крайнього ступеня.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733660 вiд 2025-10-11 17:17:11Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1733658 --- У Франції форма правління «президентська демократура». Там през має стільки повноважень, що може придумувати варіанти без ліку. Погано, що нема там сили, яка трошки полікувала фінанси, бо там загрозливе розтринькання йде і дефіцит. А це ж зона євро, це не можна надрукувати грошей у Франкфурті і видати неробам французьким.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733659 вiд 2025-10-11 17:12:59Ісландці думали: а ми закриємо більш менш відомих чуваків, і буде Ок. І так воно і було. Була поперечина в наші ворота. Потім ісландець реально вирубив Судакова, вийшов Волошин і шось поламалося у ісландському плані, потім адаптувалися вікінги придушили знову, а потім знову за Україну нонейми почали виходити. і як учили ще совєцькі тренера, полє мокроє - бєйтє іздалєка. Ну і наші легені так і зробили. Не думаю, що такий успіх синьожовтих можна повторити, але поле рівне, мяч круглий.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733658 вiд 2025-10-11 17:12:07«Макрон знову призначив Лекорню прем'єр-міністром Франції» -------------- Давай, рогатий*, може з другого разу прокатить. *Прізвище Lecornu означає «рогатий», тобто цей індивід належить до родини рогатих жаб (Ceratobatrachidae).
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733657 вiд 2025-10-11 17:04:47Тим часом, стара жопа жартує, але якось дивно і неоковирно: ----------- «Людина, яка отримала Нобелівську премію, зателефонувала мені сьогодні і сказала:» Я приймаю це на вашу честь, бо ви справді на це заслуговували ". Дуже гарний вчинок. Я не сказав: «Тоді віддайте мені», хоча, гадаю, вона могла б це зробити ", – сказав президент США.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733656 вiд 2025-10-11 16:42:26Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1733654 від нього хоч розуміешь чого чекати :) а якщо без жартів, він трохи додав останнім часом.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733655 вiд 2025-10-11 15:53:31о, Пепсі тіки взнав шо Циганик неадекват :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733654 вiд 2025-10-11 15:47:13Starik (Україна, Київ) № 1733635 вiд 2025-10-10 23:54:20 У зятя таки є стабільність, але чи та це стабільність, яка нам потрібна? ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733653 вiд 2025-10-11 14:37:34PEPSI (Merkury) № 1733651 вiд 2025-10-11 13:53:14 У циганєга льохкость мислєй нєобикновєнная. Сре ротом безупинно і хаотично.