🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 435.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733652 вiд 2025-10-11 13:56:07

Забезпечення перекладом - це відповідальність асоціації, що приймаю, тобто ісландської у цьому випадку.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733651 вiд 2025-10-11 13:53:14

випадково послухав сьогодні циганека.
Циганик ідіот. Каже «Малиновський грав у топ-клубах», і через 2 хвилини «Малиновський ніколи не грав у топ-клубах».
Шизофренік?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733650 вiд 2025-10-11 13:22:03



ІСЛАНДІЯ - УКРАЇНА | LIVE ПІСЛЯ МАТЧУ | Сергій Ребров та Арнар Гуннлаугссон

оприлюднено Ukrainian Assoсiation of Football

без перекладу, тренер ісландії 20 хв говорить ісландською.

Шо за ідіоти працюють в УАФ?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733649 вiд 2025-10-11 12:46:54

Мабуть засрало портрети Алієва чи хз що у низ там висить.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733648 вiд 2025-10-11 11:46:55

Хуясе…
В Гарадагском районе Баку произошло извержение грязевого вулкана. Об этом сообщила пресс-секретарь Министерства экологии и природных ресурсов Ирада Ибрагимова.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733647 вiд 2025-10-11 11:27:05

Latvia orders 841 Russian citizens to leave by October 13 after they failed to meet new residency rules—including Latvian language tests and security checks.

Around 30,000 Russians live in Latvia; most complied or left voluntarily.

Those who stay past the deadline face deportation and loss of benefits.
-------
начі і німеччина заявляла що буде депортувати нелегальних нелегалів… але хз як це повинно працювати.
в гелікоптер і викид з парашутом десь там на болота?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733646 вiд 2025-10-11 11:23:43

klirik
№ 1733643
-----
Дякую, дуже цікаво.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733645 вiд 2025-10-11 11:18:36

по грі. нічого не читав… сам пишу :)
конопля привіз всі голи. але ж, по-моєму якщо взяти всі голи пропущені збірною, то половина (мінімум) приходить з правого флангу. він, звичайно, компенсує тим що непогано в атаку підключається…
глянув статистику довбика. ніфігасібє. 8 разів м'яч торкнувся! мені здавалось що нуль (ну хіба в офсайді взяв м'яч і пробив в сітку збоку) …
але, можливо, тримав коло себе пару захисників і перед воротами пусте місце залишалось для наших ударів
калюжний, при наших атаках, опускався на позицію центр захисника, коли збірна при нападі грала в три захисника…
але. були цілі відрізки гри, коли ісладці спокійно катали м'яч на підступах до штрафної, створювали моменти, особливо в 1му таймі і десь з 50ї хвилини другого…
справедливости заради потрібно сказати що 2 голи в 2му таймі отримали після рикошетів, коли м'яч зручно відлітав ісландцям… хоча було 2-3 моменти коли вони нас просто «пробачили» …

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733644 вiд 2025-10-11 10:53:58

№ 1733643
у коментах наголос на тому, що голи України з нічого, моментів не було, тільки удари.
А тому що дощ.
Я завжди казав, щоб забивати – треба бити по воротах. Особливо - в дощ..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733643 вiд 2025-10-11 10:17:18

olma
№ 1733642
Динамоманія після таких матчів завжди робить підбирку з цитатами вболівальників і преси

https://www.dynamomania.com/news/788058-islandskie-bolelschiki-kogda-v-sostave-ukrainy-byli-futbolisty-urovnya-shevchenko-ili-mudrika-to-vse-znali-kogo-nuzhno-sderzhivat-a-kogo-nuzhno-sderzhivat-sejchas

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733642 вiд 2025-10-11 09:40:58

Цікаво б почитати, що вікінги про своїх пишуть, чому вони програли українській хаотичниій з виду команді

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733641 вiд 2025-10-11 09:25:57

Калюжний. Відіграв усю гру. І до гола його і видно не було. Як опорник проти швидкого суперника - повний нуль.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733640 вiд 2025-10-11 09:23:05

переглянув огляд гри 2 рази. Рудий причетний до всіх трьох голів у наші ворота. здавалося б, молодий, повинен швидко бігати, природний правий захисник. Але два голи - його проходять, як стоячого, третій - сам починає атаку на наші ворота, віддає мʼяч супернику. А все тому, що кроти в нашому чемпіоні не призвичаїлися захищати і практично не вміють цього робити.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733639 вiд 2025-10-11 03:30:13

Batyj
є 1733607 вiд 2025-10-10 23:24:48

Сциклівий Ребруха, сцікліва тактика, толку не буде..

Потужна аналітика, одразу видно досвідченого експерта.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733638 вiд 2025-10-11 02:59:58

Ну типу там на полі ще й суперники є, які теж вправно бігають і також хочуть голи забивати та перемоги мати.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733637 вiд 2025-10-11 01:16:22

От я не розумію. Ну нахуя в кожному матчі влаштовувати цей валідол? Та візьми нормально втримай рахунок 3 1. Це якісь ненормальні можуть грати в такі гойдалки. Це коли люди в Україні не сплять ночами через бомбардування. Дебіли навіть попри перемогу.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733636 вiд 2025-10-10 23:54:27

Матвієнко і Коноплю нах

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733635 вiд 2025-10-10 23:54:20

PEPSI (Merkury)
№ 1733633

+100500.
Але стабільність в захисті потрібна, тож Матвієнко нах.
Зятя у збірну! :)

Насправді якби був не Шапа, а Зіна, ми б могли виграти розргомно, як не дивно

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733634 вiд 2025-10-10 23:51:44

ЗМС - додому!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733633 вiд 2025-10-10 23:51:15

молодь класна, жива, завзята.
Конополю нах.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733632 вiд 2025-10-10 23:50:36

Jen
№ 1733627

Чому що? Це був хто? Правильно - Малина :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733631 вiд 2025-10-10 23:49:05

ну що сказати про дворовий футбол.

Малина забив 2, тому наша перевага у два м'ячі.
Матвієнко та Коноплю отпизидити у роздягальні старими кедами 45 розміру, але зрозуміло, що це не допоможе.
Всі бачили ЛНЗ, мабуть у Реброва не було дуже багато вибору.

Країну та збірну з перемогою.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733630 вiд 2025-10-10 23:48:42

Дякую дописувачам тільки ОБСІЛФ завантажувався, потім лайфскор почав булькати

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733629 вiд 2025-10-10 23:48:21

З перемогою!!!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733628 вiд 2025-10-10 23:46:09

До Реброва є претензій багато, але не сьогодні

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733627 вiд 2025-10-10 23:45:44

Що це було?

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733626 вiд 2025-10-10 23:44:12

Місяць назад ребров був майже 321с, чи ще гірше…
Хуйяк! І вже поважна людина!)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733625 вiд 2025-10-10 23:41:56

З перемогою!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733624 вiд 2025-10-10 23:41:46

VVV, так Ребром і сказав, хуярьте. У цьому матчі нема претензій до Ребровп

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733623 вiд 2025-10-10 23:40:56

як же цей рудий крот заїбав.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733622 вiд 2025-10-10 23:35:42

Три м'ячі дальніми, напроти воріт з 20ти метрів. Хто у Ісландії відповідає за цю зону? Расстрєлять!)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733621 вiд 2025-10-10 23:35:38

гра жахлива, удари класні.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733620 вiд 2025-10-10 23:34:25

Рятують дятла. Ще погріє банку Ребров.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733619 вiд 2025-10-10 23:34:20

3-5

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733618 вiд 2025-10-10 23:33:59

Я в шоці. Вони навчились бити і влучають по воротам!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733617 вiд 2025-10-10 23:33:57

3-5
Очеретько

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733616 вiд 2025-10-10 23:33:46

Сирожа без кротов нияк не може..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733615 вiд 2025-10-10 23:32:28

Бондаренко? Якого хуя цей буратіна на полі робить. Сірожа, сірожа.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733614 вiд 2025-10-10 23:32:12

який жах :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733613 вiд 2025-10-10 23:31:55

І тут вибіг Супер-Іван


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.