🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 4354.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576892 вiд 2020-07-18 20:08:43

по стил ю этот Чиппол ино сил ьно смахивает на Горького Лука.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576891 вiд 2020-07-18 19:48:57

Так РѕРЅРѕ Рё будет без многократного резерва. Резерв взять негде. его растащил Рё просрал ваш избранник. Сдаться РЅРµ РїРѕР» учится - СЃ РѕСЃР» абевшим противником РЅРµ РёРґСѓС‚ РЅР° переговоры, его добивают. Р? Сѓ вас нет выбора - РІРѕР№РЅР° РёР» Рё РјРёСЂ. РЈ вас выбор - РІРѕР№РЅР° РёР» Рё РїР» ен. Рђ СЂРѕСЃСЃРёР№СЃРєРёР№ РїР» ен, как известно, РїРѕ цел ебным свойствам РїСЂРёР±Р» ижается Рє водам Баден-Бадена.

Р? РІРѕС‚ тогда, Р±Р» ять, РЅРµ зовите маму-мамочку РёР» Рё, упаси Р±РѕР¶Рµ, врача. Зовите своего РіР» авнокомандующего Зел енского, которого РІС‹ нагол осовал Рё себе Рё остал ьным. РћРЅ РїСЂРёР» етит РЅР° РіРѕР» СѓР±РѕРј вел осипеде Рё спасет. РљРѕРіРґР° Сѓ вас перед РіР» азами будет РїСЂРѕР» етать РІСЃСЏ Р¶РёР·РЅСЊ, нажмите РЅР° паузу РІ том месте, РіРґРµ РІС‹ пихаете РІ СѓСЂРЅСѓ Р±СЋР» етень Р·Р° мудака, который развал РёР» армию, РІ которой РІС‹ воюете.

------------
там же

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576890 вiд 2020-07-18 19:45:53

Я не вижу смысл а пояснять что-л ибо ебанутым домохозяйкам ил и поприкол ьным хипстерам. Пенсам все до копейки объяснит уже эта осень, а хипстерам - вол на панической мобил изации, когда будут не повестки присыл ать, а заходить с военкомом, сол датом и пол ицейским на хату, пол часа на сборы. Причем поедут они не траву красить, а на туда где ноги-руки отрывает.

https://newsua.one/news/menshe-chem-bolshe-abo-pravilo-klauzevica.html

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576889 вiд 2020-07-18 16:46:46

А тепер не л ише вихід, ал е з першого місця. І все це за два дні, і не торкнувшися м'яча. Брентфорд програв Стоку і тепер Лідз може програвати обидві гри. Ніхто вже не дожене.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576888 вiд 2020-07-18 16:27:30

Goran134
в„– 1576880

Дуже дякую. Так, кл асна бул а та команда. Ал е я приїхав до Лідзу ще 1991 року, і вони відразу 1992 року виграл и останній чемпіонат Англ ії перед заснуванням Прем'єр Ліґи. В тій команді грал и Кантона, Ґарі МакАл л істер, Ґордон Стракан, Ґарі Спід, Лі Чапмен, Тоні Доріґо, Вол л ас, на брамі стояв Джон Лукіч, а тренером був Гавард Віл кінсон - останній англ ієць, що вигравав як тренер англ ійський чемпіонат (саме англ ієць, не шотл андець). Вони забезпечил и перемогу у передостанньому турі, і я був на Ел л анд Роуд на матчі-святкуванні проти Норвича. Незабутня бул а атмосфера.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576887 вiд 2020-07-18 12:58:26

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1576885
----
Бачиться, це свого роду превентивний удар нових антикорупційних органів по цій безбашенній судовій банді, які під Кол омойським і, по суті під ОПЗЖ.

Якщо б вони не зробил и це, то за пару місяців (півроку що зал ишил ося до виборів в США, до кінця правл іння Трампа), то Зел ьонкіни б зачистил и всі ці САП, НАБУ Антикорсуд під себе.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576886 вiд 2020-07-18 12:51:31

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1576884
-----
Не проти наших нових автобусів, якщо їхня якість і комфортність відповідає середньому европейському стандарту. Тіл ьки за.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576885 вiд 2020-07-18 12:00:47

Вол чару з подєл ьніками ніби мають крутити через новий антикорупційний суд - хз, може щось і викрутять.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576884 вiд 2020-07-18 11:59:23

2 olma
в„– 1576873
А сама марка автобуса може бути MAN, Volvo, Neoplan і т. д.
Краще ЛАЗ, Богдан, Ел ектрон, Барвинок і т. п. ;)

2 Папка
Дякую, ти найповніше пройшовся.
Зауважу л ише, що засл угу за смуги громадського транспорту треба розділ ити з пол іцією. Ал е і вони з евакуаторами не завжди справл яються. Взагал і, потрібна автоматична фіксація. На кожен автобус/трамвай/трол ейбус реєстратор і хай післ я зміни номери в базу зл ивають дл я розсил ки л истів щастя.
Сходи на Воздвиженку, як я памʼятаю - Рошен, а міст над Вол одимирським узвозом - небеззаперечний пл юс :)

Тепер мінуси?
Назву дикунську забудову, затяжні ремонти доріг і мостів (та сама розвʼязка на Почайні), затори.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576883 вiд 2020-07-18 11:52:41

Вийшл о інтерв'ю з Максимом Бахматовим радником мера Києва, про якого вчора говорил и.

https://www.liga.net/politics/interview/maksim-bahmatov-okrujenie-zelenskogo-vlojilo-emu-v-ushi-chto-kiev-pod-kontrolem

На жал ь, нічого цікавого. Ал е підтвердив мою тезу про структуру управл іння Києвом. Лютий звіздец з цими київськими замєсами і впл ивами. Тож Бахматов хоче спершу створити зовсім нову структуру і її очол ити. Тол ково придумав ;)

sk(Redmi note 6 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576882 вiд 2020-07-18 11:52:32

#BREAKING There is a massive fire at the historic Nantes Cathedral in France. https://t.co/mFD9g0joG9

sk(Redmi note 6 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576881 вiд 2020-07-18 11:49:18

Batyj
в„– 1576877
Думаю що спеціал СЊРЅРѕ СЂРѕР±Р» ять піар РїС–Рґ РІРёР±РѕСЂРё…
Розкрутять наче Порошенко нічого РЅРµ СЂРѕР±РёРІ, Р° РјРё - бац! Турборежим С– РІСЃРµ…
Правда потім Сѓ судах обвинувачення розвал яться… РђР» Рµ то Р±СѓРґРµ РїС–СЃР» СЏ РІРёР±РѕСЂС–РІ

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576880 вiд 2020-07-18 11:12:29

yagshamash, вітаю з виходом Лідз Юнайтед в АПЛ. Пам'ятаю ще ту їхню банду - Кьюел, Сміт, Відука та ін.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576879 вiд 2020-07-18 11:04:26

З мол одих рехворматорів л ьончєга мал о що ніхто не сів, так ще й сьогодні за кл оунської вл ади дехто з цих підарасів знову л ізе до рул я ;)

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576878 вiд 2020-07-18 10:57:48

РєРѕР» Рё Р±СѓРІ чорновецький мер - то Р±СѓР» Р° РєСѓРїР° «РјРѕР» РѕРґРѕС— команди», СЏРє та РєС–Р» ьчицька, чи довгань (чи СЏРє того РјРѕР» РѕРґРѕРіРѕ реформатора прізвище?) …
такі РІСЃС– Р±СѓР» Рё позитивні, СЏРєС–СЃСЊ світські вечірки РІ києві СЂРѕР±РёР» Рё РґР» СЏ Р±РѕРјРѕРґРЅСѓ, катя осадча бігал Р° РІ'СЋ Сѓ РЅРёС… брал Р°… РїСЂСЏРјРѕ РіР» амур нах…
звал РёРІ чорновецький РІ РіСЂСѓР·С–СЋ, С– реформатори РєСѓРґРёСЃСЊ РїРѕРґС–Р» РёСЃСЊ…
пригадую РєРѕР» Рё києв завал РёР» Рё СЃРЅС–РіРѕРј, РєС–Р» ьчицьку питал Рё - Р° чому ніхто РЅРµ прибирає? РІРѕРЅР° відповідає - РїРѕ РїСЂРѕРіРЅРѕР·Сѓ через 2 РґРЅС– РІС–РґР» РёРіР° - розтане. РЅРµ панікуйте…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576877 вiд 2020-07-18 09:40:45

ни с того нис сего начал и раскручивать судеек. Почитаешь, что оне там пл анировал и, дейтвител ьно можно обал деть..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576876 вiд 2020-07-18 09:12:31

Папка
в„– 1576874
-----
Позитивні зміни важко не помітити. Кол и війна почал ася в 2014 році, я післ я довгої перерви пару раз добре погул яв по Харкову, бо пересадка з потягів на автобус (потяги не ходил и в Донбас), пол азив по центру.

І мене здивувал о, що Харків центр вигл ядав краще, ніж Київ - чистіше, візуал ьного порядку біл ьше. Так само десь в той період хто бував в Пол таві, Вінниці, Львові - в оцих містах можна бул о помітити очевидний прогрес порівняно з застійним Києвом.

Памятаю, тоді мені харківські ватніки говорил и - у вас мер баксьор - бандера, город грязный, везде продают что-то, а от у нас мер отл ічний Кернес, какой парк сдел ал, город чистый, метро дешовоє і т. п.

А я ж знаю, що Києвом мінімум 2 каденції ніхто не стратегічно займався в часи Льоньки-Космосу, а міську територію рвал и на частини під забудову, похер на розвиток, на інфраструктуру.
А що Києвом управл яти важче, ніж будь яким іншим містом в Україні це беззаперечний факт, бо розмір, кіл ькість насел ення, запл утана і нечітка структура вл ади, скл адний історичний л андшафт, відсутність в обл асті обїзних мостів через Дніпро. Міл ьйон факторів, щоб тут потєряться.

Підсумую, Кл ичко на своєму місці, удачі йому. Нехай сл ухається розумних радників, впроваджує смарт-сіті, бігдату, прибирає інститут смотрящих, утихомирить, забудовників, нехай робить ставку на низи і райони і сформує свою біл ьшість в міськраді.

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576875 вiд 2020-07-18 08:43:31

LAZY
в„– 1576870
РїРѕС—РґСЊ Сѓ будапешт С– РїРѕРґРёРІРёСЃСЊ СЏРє працюють ікаруси РІ громадському транспорті…
б-які вел икі комфортабел ьні авто замість мал еньких маршруток.
ал Рµ маршрутки - це РјС–Р» СЊР№РѕРЅРё РіСЂРЅ наобл ікованого кеша РІ день. С– тут, РґС–Р№СЃРЅРѕ, Р±СѓРІ Р±Рё супер-РїСЂРѕСЂРёРІ СЏРєР±Рё вітал СЏ Р· цим щось Р·СЂРѕР±РёРІ…

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576874 вiд 2020-07-18 07:52:46

2 olma
в„– 1576856

Звичайно С” РєСѓРґРё ще рости С– що робити… РђР» Рµ Р¶ РјРё РЅРµ РІ вакуумі живемо. Взяти ті самі парковки - Сѓ РљР» ичко РґСѓР¶Рµ жорстка позиція щодо цього. РђР» Рµ питання евакуації застрягал Рѕ РІ юридичному Р±РѕР» оті.
Мені РґСѓР¶Рµ сподобал РѕСЃСЊ, РєРѕР» Рё РљР» ичко розігнав шобл Рѕ «РїР°СЂРєРѕРІС‰РёРєС–РІ» С– РІРІС–РІ ел ектронну СЃРїР» ату Р·Р° паркування. РџСЂРё чому це стал РѕСЃСЏ ще Р·Р° РїС–РІ-СЂРѕРєСѓ РґРѕ вступу РІ РґС–СЋ закону РїСЂРѕ паркування (СЏРєРёРј розширюватись РјРѕР¶Р» ивості місцевої РІР» ади). Р’С–РЅ тоді казав - РјРё розуміємо, що Р±С–Р» ьшість РїР» атити РЅРµ Р±СѓРґРµ ал Рµ закл икаємо РІСЃС–Рј РІСЃРµ Р¶ бути СЃРІС–РґРѕРјРёРјРё С– РїР» атити Р·Р° паркування самостійно через кучу СЂС–Р·РЅРёС… сервісів.
Те що він зробив з громадським транспортом (виділ ені пол оси і оновл ення парку) теж просто бомба. Я останніми роками в маршрутках взагал і не їздив. Тіл ьки трамваї і трол ейбуси/автобуси. В біл ьшості випадків шл ях Індустріал ьний міст - Почайна займає менше часу ніж автівкою.
Ну і GPS на всьому транспорті - ставиш додаток і бачиш real-time весь транспорт. Можеш пл анувати яким маршрутом/транспортом їхати. В кого немає додатку - є табл о на зупинках.
Лінію швидкісного трамваю (на Борщагу) зробил и просто л ял ю.
Про те, що замість смітників і розсадників бомжів (л арьків) зробил и гарні сквери - годі й говорити. Я якось вийшов на м. Тараса Шевченка і подумав, що десь не там вийшов - не впізнав місце.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576873 вiд 2020-07-18 07:51:48

Чіпл яйся до суті, а не до сл ів. Ікаруси це просто вел икий автобус міський з гармошкою, що переводить багато пасажирів як в 4 маршрутках Богданах. А сама марка автобуса може бути MAN, Volvo, Neoplan і т. д.

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576872 вiд 2020-07-18 07:48:12

Чл ени Конгресу США внесл и на розгл яд законопроєкт, який пропонує введення санкцій проти Туреччини через придбання нею російських зенітних ракетних систем С-400 всупереч принципам НАТО.
-----
шрсь РґРѕРІРіРѕ думал Рё… турки РІР¶Рµ РґСЂСѓРіСѓ партію купують…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576871 вiд 2020-07-18 07:17:17

«Р? карусы» ему подайте, РЅСѓ пиздец.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576870 вiд 2020-07-18 07:16:03

olma
в„– 1576856 РІiРґ 2020-07-17 23:12:49

відновл ення Ікарусів


РўС‹, СЃСѓРєР°, ебанул СЃСЏ, Р±Р» СЏРґСЊ? Какие, нахуц, икарусы? Да меня пожизненно тошнит РѕС‚ РѕРґРЅРѕРіРѕ этого СЃР» РѕРІР° Рё вонючести, связанной СЃ РЅРёРј. Р? РґРё ты нахуй СЃ такой экстраординарностью. Пусть Р» учше быдл обогданы шуршат.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576869 вiд 2020-07-18 00:28:23

OlegSh
в„– 1576866

Так, старий, я це зараз згадав. Помил ився, що в який рік бул о.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576868 вiд 2020-07-18 00:26:41

Про натхення і л ідерство цікавий сюжет.

Дмитро Романюк, який 16 років тому поціл ив яйцем в Януковича, став топменеджером “Укрзал ізниці”

https://www.bbc.com/ukrainian/news-53447882?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576867 вiд 2020-07-18 00:24:03

Хл опці, вибачайте, то був не Бурсаспор, а Бешикташ. Тоді Бел анову вже вручал и зол отий м'яч саме на тому матчі з Бешикташем. Тобто це був 1987. А потім у півфінал і всерл и Порту. 1 2, і 1 2 у Києві теж.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576866 вiд 2020-07-18 00:19:43

yagshamash
в„– 1576862

Хтось щось сил ьно пл утає :-) Бураспор був у 75-му році. Потім бул и не не Сел тік, а Ейндховен й Ференцварош. І виграл и ми кубок тоді не оcтанній раз. А Сел тік був пізніше, наприкінці 86-го року післ я того як Динамо виграл о знову той кубок.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576865 вiд 2020-07-18 00:10:37

Jen
в„– 1576863
---
Там края певно Яремчук і Рац баражирувал и. No need Zavarov, короче

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576864 вiд 2020-07-18 00:10:19

Jen
в„– 1576863

Я був на матчі. Ол ег Бл охін!

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576863 вiд 2020-07-18 00:01:54

yagshamash
в„– 1576862

Нагадати що Динамо зробил о з тим Сел тіком 5 л истопада 1986? :)
До речі без Бел анова та Заварова.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576862 вiд 2020-07-17 23:40:33

Jen
в„– 1576846

Кл асний був. Як кажуть зараз, Динамівське серце. Був звичайною л юдиною - бухав і курив усе життя. Кол ись я, мабуть, це засуджував би у спортовців, ал е зараз однозначно ні. Людина жил а своїм життям повноцінним. Він навіть, кол и був важко хворим в останні місяці, пал ити не кинув. Я кол ись був перекл адачем дл я Бурсаспору проти Динамо у Києві 1986. Це був чвертьфінал. Наші тоді 5 0 на виїзді виграл и у півфінал і. Я в основному перекл адав Міл ошеві Міл ютіновичу, тоді тренерові турків. Пам'ятаю, він в автобусі тоді сказав: Динамо - не є вел икою командою, як зараз усі пишуть. А я сказав, то ви ж програл и. А він каже: наступний суперник (а це виявився Сел тик) Динамо рознесе. А ми виграл и Кубок тоді востаннє.

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576861 вiд 2020-07-17 23:38:11

IMG Tennis
Extending a warm welcome to the newest member of the IMG Tennis family
@marta_kostyuk
. Big things ahead!
------
марта підписал ась в найбіл ьшу теніс-менеджерську контору
РІ Р±-СЏРєРѕРјСѓ випадку РІСЃРµ зал ежить РІС–Рґ марти самої. РјРѕР¶Р» РёРІРѕ Сѓ контори Р±С–Р» ьше РјРѕР¶Р» ивостей допомогти марті…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576860 вiд 2020-07-17 23:22:29

У Берл іні чувак з 6-ма нул ями в доходах в дрес-коді смарт кежуал купує газету Берл інер Моргенпост, сідає в автобус по маршруту і їде 20 хв. на роботу. У нас надо сісти в авто 4Х4 в 8.10 з 6-го мікрорайону Позняки, щоб в 9.30 бути на Подол і в охвісі.

Starik(Украіна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576859 вiд 2020-07-17 23:20:10

по Кл ичку

много всего сдел ал ил и недодел ал.
гл авное - мэр перестал маятся херней.
может мы про него через пару-десять л ет многое узнаем.
РЅРѕ думаю РѕРЅРѕ Р±С‹ СѓР¶Рµ выл езл Рѕ…

кстати Черновецкий сам-то не особо. но мол одой команде вол ю дал :)

Starik(Украіна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576858 вiд 2020-07-17 23:17:29

olma
в„– 1576852

мне иногда кажется, что он гость из будущего, который научил ся кл ассно шифроваться :)
вот тол ько туннел и (парашут) как за Штирл ицем тянутся :)

sk(Samsung Galaxy tab A) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576857 вiд 2020-07-17 23:14:13

Найбіл ьше досягнення РєР» ичка - це РїРѕР» РѕСЃРё РґР» СЏ громадського транспорту! Р— РЅРёРјРё пересування Києвом РЅР° РїСѓР±Р» ічному транспорті стал Рѕ швидшим Р·Р° С—Р·РґСѓ РЅР° СЃРІРѕС—Р№ машині…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576856 вiд 2020-07-17 23:12:49

Папка
в„– 1576853
----
Парк Натал ка (Обол онь - Північний міст). На Харьку зробил и між вул. Кошиця - пр. Бажана озеро Лебедине - дуже пушистий фітнес парк.

Ал е це фігня. Насправді, якщо за Гамбургзьким рахунком, то Вітал ік не зробив екстрамегачогось неординарного. Екстраординарне - це тотал ьний бан маршруток і відновл ення Ікарусів, Трол ейбусів і руху міського транспорту за графіком по єдиному квитку. Екстраординарне - це кол и по Хресту один ряд 4 метри вел осипеди херачать. Кол и мерседес кружл яє півгодини по місто щоб запаркуватися. Оце то що називається - стрибнув вище гол ови. ;)

sk(Samsung Galaxy tab A) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576855 вiд 2020-07-17 23:10:35

По итогам 2-го квартал а 2020 года реал ьные распол агаемые доходы насел ения России упал и на 8%. Это самое бол ьшое квартал ьное падение с 1990-х годов.
8,5% насел ения России находятся в крайней нищете, тратя на жизнь $2,3 в день. Каждый второй россиянин живет на $7 в день. У 70% насел ения России доход за день не превышает $11,5.

РђР» Рµ РІСЃС– Р·Р° С…СѓР№Р» Р°…

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576854 вiд 2020-07-17 23:06:07

«РљР°РЅРґРёРґР°С‚ РІ мери Києва РІС–Рґ В «РЎР» СѓРіРё народу» спростувал Р° СЃРІРѕСЋ причетність РґРѕ В «С‚верку» Тищенка»
-------------------------
Хз, як вона взагал і могл а бути до того причетна - хіба що якось приховано рухал а сракою кол яна ;)

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1576853 вiд 2020-07-17 23:02:21

Р’ РґРѕРіРѕРЅРєСѓ:
* всім відомий пішохідний міст
* спуск з Пейзажної ал еї до Воздвиженки
* крім парків ще є сквери на місці кол ишніх л арьків (те що точно знаю - М. Контрактова, м. Тараса Шевченка, м. Пол ітех)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.