Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733572 вiд 2025-10-10 22:00:45«Малина, найди удар» (с).
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733571 вiд 2025-10-10 22:00:45Йесс..
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733570 вiд 2025-10-10 21:51:42Шапаренко валиться, поставивши спину, але тут інші судді.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733569 вiд 2025-10-10 21:46:55Ванат забрав номер у легенди.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733568 вiд 2025-10-10 21:45:03Дощ, як і передбачували синоптикі, але без швидких крайків, як хотів я.
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733567 вiд 2025-10-10 21:30:00тест
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733566 вiд 2025-10-10 21:13:19вот, тікі зараз 228 в..
stradi [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733565 вiд 2025-10-10 21:03:29Вибух на заводі по виробництву вибухівки в штаті Теннессі. Будуть жертви бо в робочий день в робочий час…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733564 вiд 2025-10-10 21:00:23Vichny Володимир Борисович Циткін. Дізнався, що це майже легенда Оболоні, брав участь у виході до Вищої, та ще й вихованець Динамо. Інколи корисно читати Wiki :) Доля у дядьки дуже цікава.
Yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733563 вiд 2025-10-10 20:45:00Ні ні, вбивця Заруцької зараз медично оцінюватиметься на те, чи він ментально здатний бути підсудним. Пишуть, що цей процес може тривати багато місяців. Якщо визнають підсудним, призначать суд на колись там. І розгляд у суді відтак триватиме якийсь час.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733562 вiд 2025-10-10 20:25:53и знов пустили..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733561 вiд 2025-10-10 20:15:41і тут же пропустили з незрозумілого пендаля.. А грають у стилі основи, паси воротарю з центрального кола.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733560 вiд 2025-10-10 19:49:02Якщо вбивця мав довідку з дурки, і мав психіатричний діагноз, то навіть на Дикому Заході нема законів щоб шизофренів на ел. стілець садили. Нехай його ізолюють, в в спецтюрязі йому місце
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733559 вiд 2025-10-10 19:38:32Щось не гуглиться ця новина. Не здивуюсь, якщо цей відос - ШІ-висєр йобаний. Пиздуваті часи, блядь.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733558 вiд 2025-10-10 19:34:23Вбивця українки Ірини Заруцької, 34-річний Декарлос Браун отримав смертну кару у США. Якщо це так, то аплодую Трампу. Чистка планети від нечисті - непогана справа. Так і на нобеля заробить.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733557 вiд 2025-10-10 19:22:4216 годин не було світла, провайдер Павутина витримав без проблем. Це гуд.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733556 вiд 2025-10-10 19:19:55ю21 забила мадярам
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733555 вiд 2025-10-10 18:37:18Дякую
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733554 вiд 2025-10-10 18:15:23Orest Dniprovskiy № 1733552 є
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733553 вiд 2025-10-10 17:55:04накину на вентилятор 25 найєпічніших ляпів українських голкіперів на євроарені :-) СаЩО - поза конкуренцією.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733552 вiд 2025-10-10 17:19:48Хто знає на Оболоні світло є?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733551 вiд 2025-10-10 15:20:40Сьогодні вечором дощ та вітер - погода ідеальна для збірної Ісландії, бо наші в таких умовах зазвичай програють. І ще може в нас бути вилучення через не зовсім обережні підкати. Це каже статистика, але треба її починати ламати. Надіюсь побачити на флангах Волошина та Велетня, які при нашому захисті низьким блоком і закиданні м "яча за спини захисників ісландців, здатні його протягнути до лицьової суперника та зробити простріл, де Довбик результативно підставиться, заштовхавши круглого в ворота. Або спрацює Шевченківське «Малина, найди удар». Хотілось би щоб Ребров дослухався до моєї думки.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733550 вiд 2025-10-10 14:18:12Європарламент підтримав надання Україні «репараційної позики» за рахунок активів рф
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733549 вiд 2025-10-10 14:14:13Сижу, пью оболонь, підходить автобус і з нього висипають 30-40 німецьких солдатів і солдатом в екіпіровці і з рюкзаками. Баб більше. Десь 60/40.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733548 вiд 2025-10-10 14:13:36Про Patriot: https://ipress.ua/articles/shcho_stalosya_z_ukrainskoyu_protyraketnoyu_oboronoyu_chomu_vpala_efektyvnist_systemy_patriot__fabiyan_goffmann_377395.html
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733547 вiд 2025-10-10 13:54:23Концепція «мирного протесту» дуже зручна для всіх, окрім протестувальників яких пиздять та відправляють по тюрмах. Але в світі стабільність, з Майданом так не вийшло, багато проблем у поважних людей, а так все нормально, всі на своїх місцях, за це можна і Нобелевку дати, що попротестувала і нахуй пішла
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733546 вiд 2025-10-10 13:50:41yagshamash № 1733545 в біларусі - те саме…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733545 вiд 2025-10-10 13:42:43Це - ще одна країна, де диктатора намагаються скинути мирним шляхом. Із цього ніц не виходить, бо торік показники з виборчих дільниць були, що опозиціонер Ґонсалес вигравав із приголомшливою перевагою, а виборча комісія просто оголосила переможцем Мадуро. Типу, нк ви там голосуйте, а ми підрахуємо.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733544 вiд 2025-10-10 13:37:15Марія Мачадо, лідерка венесуельської опозиції, виграла нобелівку. Вона переховується у підпіллі у Венесуелі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733543 вiд 2025-10-10 13:24:08Зайшов сьогодні у наш магазин у Німеччині. Взяв на пробу пиво оболонь світле експорт-преміум. Ну, що, сподобалось. на смак і взагалі нагадаємо хороше чеське пиво. Зачот. Можуть, якщо хочуть.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733542 вiд 2025-10-10 13:21:52Nedopysuvach Там таких персонажів тисячі :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733541 вiд 2025-10-10 13:21:17на одній із київських ТЕЦ шахеди роздовбали трансіорматори, які досі не були захищені блоковими стінками. Хто за це відповість?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733540 вiд 2025-10-10 13:18:35olma № 1733529 Приблизно 2014 або 2015 рік.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733539 вiд 2025-10-10 13:02:16olma № 1733536 Так, Павутина працює. Вони завжди вийобувались що у них декілька діб буде працювати без світла. Сподіваюсь, перевіряти не доведеться.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733538 вiд 2025-10-10 12:58:21olma № 1733536 вiд 2025-10-10 12:43:35 В нас домашній київстар працює Оце дивина Навіть, оптику не включаємо
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733537 вiд 2025-10-10 12:47:432 Enot№ 1733527RIP
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733536 вiд 2025-10-10 12:43:35Lazy, у тебе твій gpon інтернет робе?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733535 вiд 2025-10-10 12:28:33щотам? оголосили лауреата нобелівки з миру, і це не трамп… думаю що зараз всі біржі почнуть падати тому що трамп може санкції на норвегію накласти… там наче міністр фінансів штатів погрожував раніше норвегії, через те що їх суверенний фонд, позбавлявся від акції деяких американських компаній…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733534 вiд 2025-10-10 12:28:01В Радянському Союзі теж Кока-кола розкрутила?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733533 вiд 2025-10-10 12:18:49от «як кажуть люди», свято нового року в притомних країнах не святкували. ні. з'явилась кока-кола яка «розкрутила» це свято, разом з санта-клаусами… аналогічно з октобер-фестами, сент-валентайнами чи сенкс-гівінг (розпродаж) … тепер це «світові» свята. шанс маркетологам продати нам все що непотрібно… одна розпродаж/свято скінчилась - починається нова… :)