Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733452 вiд 2025-10-08 13:14:142 olma№ 1733444задекларовані речі - то не обс) і Ткаченко/Мамедов - гандон знатний, і без рішення суду то очевидно
Akela [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733451 вiд 2025-10-08 13:11:332 sk№ 1733443так і БМВ х3 за таку ціну - то нереально, значно більше 2 млн коштує
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733450 вiд 2025-10-08 13:07:58Orest Dniprovskiy № 1733449 в новині про підземний паркінг нічого немає :) «гола» квартира… при чому по ціні - аварійної хрущовки десь у старому спальному районі василькова…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733449 вiд 2025-10-08 13:02:30sk (здалеку…) № 1733447 спуститися в паркінг і включити в розетку :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733448 вiд 2025-10-08 12:19:14Вона не кузьміч)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733447 вiд 2025-10-08 11:30:01Orest Dniprovskiy № 1733446 Питання було інше. ----- відповідь же очевидна якби вона подарувала приватний будинок - тоді можна і електричку… а з квартири на 16му поверсі - як машину вночі заряджати? :)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733446 вiд 2025-10-08 10:53:29olma № 1733444 Ти не уважно читаєш. Питання було інше. З днем юриста!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733445 вiд 2025-10-08 10:39:46No offence, це так заввага на марґінесі. Тут свобода слова і комедійний клуб, вийшов сказав щось, - наступний і т. п.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733444 вiд 2025-10-08 10:32:07Orest Dniprovskiy № 1733441 ----- Оресте, не слід вкидувати сюди повідомлення, які самі по собі без контексту нічого не значать. Типова політична боротьба і обкидування лайном і компроматів на рівні ОП і Мера Києва, на рівні ОП і САП і НАБУ. І скажи, чи в Адміністративному або Кримінальному кодексах України є термін «смотрящий»? Друге чи у нас в Україні існує презумція невинності. чи відбувся суд над цим «смотрящим» за незаконне збагачення? От якщо ти відповіси собі на ці питання, тоді тобі буде легше зрозуміти і прийняти рішення чи постити цей компромат на Обс чи ні.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733443 вiд 2025-10-08 10:12:33Orest Dniprovskiy № 1733441 квартира? в києві? 73 квадрати за 35к баксів? :) якісь ціни «за ющенка» ще мабуть :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733442 вiд 2025-10-08 10:12:25Мабуть ті дві дружини є подругами та час від часу обмінюються подарунками. Одна іншій спекла тортик чи щось таке, а та у відповідь подарувала БМВ.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733441 вiд 2025-10-08 09:53:03Про «смотрящего» за Києвом. Тимур Фіруддінович Ткаченко (уроджений Мамедов) - ні квартири, ні машини. Бомж. Дружина під час війни купила новий автомобіль BMW X3 за 1,65 млн гривень, отримала у подарунок квартиру в Києві вартістю 1,5 млн гривень та площею 73 квадрати. Такий подарунок їй зробила дружина директора НАБУ. https://ukranews.com/ua/news/1109681-druzhyna-nachalnyka-kyyivskoyi-vijskovoyi-administratsiyi-kupyla-pid-chas-vijny-novyj-bmw-x3 Майже стандартна ситуація для наших політиків. Тільки питання чому дружина купила авто з ДВЗ, а не електричку?!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733440 вiд 2025-10-08 09:43:02Почав вчора дивитися молодняк - і заснув, бо щось ніфуя не цікава була гра. Хз, до того були певні надії, що керівництво кооперативу може звернути увагу на Діму Михайленка як на чергового рятівника із динамівським серцем.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733439 вiд 2025-10-08 09:39:13Orest Dniprovskiy № 1733437 ну за такими ж чутками, там сам Попов не бажає контракт подовжувати. В шо віриться легко з огляду на.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733438 вiд 2025-10-08 09:04:01№ 1733425редкий долбоёб..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733437 вiд 2025-10-08 05:10:47На зятя наїхали https://football.konkurent.ua/publication/37832/ganba-dlya-kerivnitstva-dinamo-yak-u-klubi-prosuvaut-zyatya-surkisa/
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733436 вiд 2025-10-08 02:32:35Vichny Ні, вперше таке про фінок чую від тебе.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733435 вiд 2025-10-08 02:14:45PEPSI (Merkury) № 1733434 І як? Cкільки Mass потягнув? Навіщо Лероя Сане бив?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733434 вiд 2025-10-08 02:09:06Vichny № 1733419 так, 5 днів тому був там.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733433 вiд 2025-10-08 02:06:062 sk№ 1733363«Рєзніков і партнери»?
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733432 вiд 2025-10-08 02:04:022 Orest Dniprovskiy№ 1733350ну на Героя України, як на мене, не тягне. Але «За заслуги» - точно!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733431 вiд 2025-10-08 01:21:44… чи то така фінка була, що довго вже десь жила і свою «фінскість» втратила?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733430 вiд 2025-10-08 01:21:10yagshamash є 1733084 О, якось пропустив, а завдяки Волді прочитав. Крутий такий калейдоскоп! А про фінку цікаво кажуть шо вони такі шо нікому крім фінів не дають (навіть в Фінляндії, навіть тим, хто давно там, але не фін), ну як грузинки. Чи то
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733429 вiд 2025-10-08 01:12:312 yagshamash№ 1733084Щиро тисну стаканотримач!
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733428 вiд 2025-10-08 01:11:55Понапивались… Ні, щоб поговорити про макроскопічне квантово механічне тунелювання.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733427 вiд 2025-10-08 00:34:48Ну і не завсім шаурму, а смажений фарш на шампурі, але адін хуй - як? Як? під таке можна пити псевдопортвейн?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733426 вiд 2025-10-08 00:32:41жоку=жопку можу переїбати=теж можу переїбати
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733425 вiд 2025-10-08 00:31:10Batyj № 1733422 Я, звісно, можу переїбати твій нік, але не буду. Але ж от скажи - нравілась красназалупная форма ссср? Під нього навіть агдам пив під кебаб (бррр, пиздець який хуйовий фуд пейрінг - солодкий псевдопортвейн під шаурму). І нічого тебе не турбувало. А от зараз жоку морщиш - жовте тобі не теееее, синє - теж не те. Хочеш же повернення савєцького саюза, правда? Какуйу страну патірялі!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733424 вiд 2025-10-08 00:25:00LAZY № 1733423 вiд 2025-10-08 00:09:24 Та ще ні, тільки от третіц бокал допиваю. До речі, в мережі Хопхуй, тій що формату Мах, з якихось хуйов ціну на крафт-хуяфт Klepka Golden Ale в новій поставці знизили з 135 до 65 грн, дешевше лагерів хуйових і пшеничок. Продавець сам охуєває, але сумлінно наливає. Прогама рахує.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733423 вiд 2025-10-08 00:09:24Vichny № 1733421 вiд 2025-10-07 23:59:47 Нахуярився гарного пивка літрами вже?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733422 вiд 2025-10-08 00:06:59а двоічному аби щось пізданути..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733421 вiд 2025-10-07 23:59:47Відповідь не конкретно Недописувачц була, звісно. Воно само запостилось ггг
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733420 вiд 2025-10-07 23:44:28Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1733386 вiд 2025-10-07 17:54:42 То лі дєло била форма ссср! Вся красная как залупа! Батию нравілась!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733419 вiд 2025-10-07 23:39:30Пепс, а ти сам на Октоберфести ходиш? Хуяриш там гарне пивко літрами?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733418 вiд 2025-10-07 23:39:26Batyj № 1733412 вiд 2025-10-07 22:33:15 знову наші у чисто жовтій формі. З дитинства терпіти не можу однотонну форму. Крім білої.. … Да, усі роки не можу зрозуміти, чому не зробити більш цікаву форму. Ніт, блядь, або усе синє або жовте. Скукатіща. Шо, не можна якось цікаво прапор обіграти?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733417 вiд 2025-10-07 23:29:21і, про футбол Колишній футболіст «Баварії» побився на Октоберфесті з одним із гостей пивного фестивалю. Колишній півзахисник «Баварії» Лерой Сане, який нині виступає за «Галатасарай», влаштував бійку на Октоберфесті з одним із гостей фестивалю.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733416 вiд 2025-10-07 23:23:53Batyj № 1733413 Хто це пише? Ти перекладаєш перед тим як запостити?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733415 вiд 2025-10-07 23:01:08Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1733386 вiд 2025-10-07 17:54:42 Оболонь взагалі не боїться ніхуя
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733414 вiд 2025-10-07 22:39:53"Півзахисник канадського «Монреаля» та збірної України U-20 Геннадій Синчук не зможе зіграти в 1/8 фіналу чемпіонату світу 2025 проти однолітків з Іспанії, повідомляє видання Динамоманія. За інформацією джерела, ФІФА продовжила його дискваліфікацію за 2 жовті картки, отримані у перших двох турах групового етапу турніру. Через перебір карток він пропускав гру 3-го туру проти Парагвая (2:1), але перебував у технічній зоні, що категорично заборонено дискваліфікованим гравцям. " якась хуйня в цій ФФУ відбувається :(
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733413 вiд 2025-10-07 22:36:32ви навіть уявити собі не можете, скільки зловтіхи всієї парашки буде, якщо почнемо бити по маскві. А особливо – по рублівці..