🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 4424.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574092 вiд 2020-05-28 10:17:19

Я вбол івав за збірну СРСР, тому що у мене не бул о іншої батьківщини - До початку 80-х першу чергу я відчував себе советским чел овеком, нас про це учил и в школ і, а л ише в другу чергу українцем.
І це нормал ьно, л огічно і природно з огл яду на 300 років в Імперії, 70 років в Совдепії. Ідеол огу Совка Сусл ову майже вдал ося створити общность советский народ с русским имперским языком.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574091 вiд 2020-05-28 08:44:42

Я в футбол і вбол івав за збірну СРСР, бо там грал о ДК.
А в хокеї - проти, бо там не бул о нікого з Сокол у, а грал о ненависне ЦСКА)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574090 вiд 2020-05-28 07:27:41

Р° СЏ Р±РѕР» ел Р·Р° «РЅР°С€РёС…» РґРѕ, вернее, РїРѕ РёРіСЂСѓ РЎРѕРєРѕР» -Кал гари Фл еймз РІ Киеве. Потом СѓР¶Рµ Р·Р° канаццев.

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574089 вiд 2020-05-28 00:53:21

А л егендарний Тарас (Террі) Савчук, один з кращих воротарів НХЛ за всю історію.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574088 вiд 2020-05-28 00:16:54

m1919

Ну, Майк Боссі, Вейн Грецкі, Дейл Говерчук, Дейв Андрейчук. Стан Микита теж, ал е той себе сл оваком уважає, хоча він типовий русин-українець зі Сл оваччини.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574087 вiд 2020-05-28 00:04:30

2 Vichny
в„– 1574076
бул и щмушені вбол івати за збірну ссср.
РќРђРҐРЈР™. РќС–РєРѕР» Рё Р·РЅРѕРІСѓ.

Нікол и знову за зб. СССР не вбол іватимеш? Так це з технічних причин скл адно :)

2 yagshamash
в„– 1574085
У хокеї я і мої друзяки теж завжди топил и за канадців/НХЛ. Причому почал ося це випадково. Кол и тіл ьки-но починал и придивл ятись до хокею, бул а гра де за Канаду грал и якийсь Захарко, Андріюки-Вакул юки, точно не згадаю, ал е душ з пʼять. Однозначно бул и ідентифіковані, як наші, а в зб. СССР українців тоді не бул о.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574086 вiд 2020-05-27 23:29:23

Спикер Верховной Рады Дмитрий Разумков заявил, что закон Рѕ языке РЅСѓР¶РЅРѕ менять, РЅРѕ РІ «РЎР» СѓРіРµ народа» нет единой позиции РїРѕ этому РІРѕРїСЂРѕСЃСѓ.

Р aР·СѓРјРєoРІ iРґe РЅaС……

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574085 вiд 2020-05-27 23:28:58

Vichny
в„– 1574076 РІiРґ 2020-05-27 21:16:06

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1574031

Присягаюся, СЏ завжди Р±СѓРІ проти СЃРѕРІРё РІ гокея С– РЅР° РІСЃС–С… РѕР» імпіядах, С– РЅР° матчах Р· «РїСЂРѕС„есіонал ами» РІР±РѕР» івав Р·Р° канадол С–РІ, щоб йобану СЃРѕРІСѓ виїбал Рё РїРѕ самі РїРѕРјС–РґРѕСЂРё, ал Рµ Р±СѓРІ РіСЂС–С…, СѓР±РѕР» івав, РєРѕР» Рё динамо грал Рё Р·Р° совіцький СЃРѕСЋР· Сѓ 70-80ті. РќРёРЅС– РґСѓР¶Рµ-РґСѓР¶Рµ шкодую.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574084 вiд 2020-05-27 23:18:22

РІiРґРјiРЅРёР» Рё Р·a 15 С…РІ Рґo Р·aРїСѓСЃРєСѓ iР·-Р·a РїoРіoРґРё…

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574083 вiд 2020-05-27 22:47:28

Vichny
в„– 1574079
СЏ дал еко РЅРµ совкодрочер, ал Рµ СЏРє тобі пояснити? - РІ СЃРѕРІРєРѕРІРёР№ період СЏ СЂРѕРґРёРІСЃСЏ, вчився, працював, женився, СЂРѕРґРёР» РёСЃСЊ РјРѕС— діти … СЏ просто Р¶РёРІ РІ той час, - Р¶РёРІ, наскіл СЊРєРё Р±СѓР» Рѕ РјРѕР¶Р» РёРІРѕ жити, Р° РЅРµ існувати. скажу тобі, РјС–Р¶ іншим, що РјС–Р¶ нами, РјРѕС—РјРё РєРѕР» егами Сѓ 80-90 Р±СѓР» Рѕ набагато Р±С–Р» ьше прагнення С– РґС–С— РґРѕ створення незал ежної України. РЅРµ Р±СѓР» Рѕ інтернету, РјРѕР±С–Р» РѕРє, ал Рµ РјРё збирал РёСЃСЊ РЅР° ТУМах (тов-РІРѕ СѓРєСЂ. РјРѕРІРё), потім Р РЈРҐ, потім мітинги Р·Р° суверенність, РІС–РґРЅРѕРІР» ення ГКЦ - С– РІСЃРµ це РїСЂРё СЃРѕРІРєСѓ. С–, РїРѕРІС–СЂ, що РІ той час Р±СѓР» Рѕ значно Р±С–Р» ьше патріотів, що рискувал Рё зустіччю Р· КГБ, РЅС–Р¶ зараз. то, що? - СЏ маю очорвнювати той весь період СЃРІРѕРіРѕ життя?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574082 вiд 2020-05-27 22:41:44



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574081 вiд 2020-05-27 22:34:34

Р¦iРєaРІo, СЏРєРёР№ РЅeР±СѓРґСЊ РўР’ РєaРЅaР» РїoРєaР¶e Р·aРїСѓСЃРє?



Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574080 вiд 2020-05-27 22:19:35

Salomon
в„– 1574077
отут повно такого, є без пал ьців. Шось міряє.

https://www.youtube.com/results?search_query=mi+band+%D0%BD%D0%B0+%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B1%D0%B0%D1%81%D0%B5

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574079 вiд 2020-05-27 22:06:48

та ж не москал ь
в„– 1574078В РІiРґ 2020-05-27 21:57:25

РќСѓ СЏРє ще пояснити…
Мені здавал ося що ти ж не совкодрочер і мав би чітко розуміти, що оті всякі ніштяки про які ви тут із захватом пишете - торти там Київські, трол ейбуси чехосл овацькі, варенічні їбучі - так оця вся хуйня консервувал а совдеп, сприял а тому, що то л айно не розвал ил ось раніше.
Тіл ьки за це варто ненавидіти ваші совкові рюшечьки

та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574078 вiд 2020-05-27 21:57:25

Vichny
в„– 1574076
тебе РєСѓРґРёСЃСЊ несе - РІ РїР» ані транспортного СЃРїРѕР» учення саме РІ Києві, РЅР° той час РґС–Р№СЃРЅРѕ Р±СѓР» Рѕ РЅРµ РґРѕ РїРѕСЂС–РІРЅСЏРЅРЅСЏ Р· сьогоденням. С– РјРѕСЂРѕР·РёРІРѕ Р±СѓР» Рѕ смачніше. С– кава. С– варенична РЅР° Хрещатику. Р° РєРёС—РІСЃСЊРєРёР№ торт «РєР°СЂР» Р° маркса» то взагал С– РЅРµ РґРѕ РїРѕСЂС–РІРЅСЏРЅРЅСЏ Р· Р¶РѕРґРЅРёРјРё «РЅР°РїРѕР» еонами».
і що? зараз я маю пл акатись, що в той час ми їл и парений овес і пил и відвар з бузини?
це побутові детал і, інша справа, якою ціною, в порівнянні, це коштувал о, ал е при чому тут совок???
так можна до3.14. тися, що і ДК ВВЛа 74-86р. р. то совок совковий, і тіл ьки совок може їх просл авл яти.

Salomon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574077 вiд 2020-05-27 21:40:36

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1574063

Мал ьчик вцепил ся в дивайс пал ьцами. Создал помехи?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574076 вiд 2020-05-27 21:16:06

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1574031В РІiРґ 2020-05-27 10:58:24

Хуйоргами.
Прикумарив ти СЃРІРѕС—Рј РґРІСѓР» ичним «РЅС” РІСЃСЊРѕ так адназначна»
Кол и мова йде про сучасність, ти завжди якусь хуйню знайдеш, кол и мова йде про сову дрімучу, ти вишукуєш позитивні моменти.
НАХУЙ вашу сову засрану. Повторюю - кожен рік існування сови віддал яв нас на черговий крок дал і від західної цивіл ізації і стандартів життя.
Навіть кол и ми цього не розуміл и і бул и щмушені вбол івати за збірну ссср.
РќРђРҐРЈР™. РќС–РєРѕР» Рё Р·РЅРѕРІСѓ.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574075 вiд 2020-05-27 20:55:07

Пишуть, старий ментяра Москал ь завітав на програму до підара піховшека, і там йому стал о фуйово; атсюда морал ь - не сл ід у поважному віці шаройобитися по різних гадючниках.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574074 вiд 2020-05-27 20:52:45

olma
в„– 1574073
не, я знаю шо міряє, і іноді навіть точно.
Я зятю купував брасл ет на подарунок, міряв - грався, сам рахував, ну +\- виходе.
Мені цікаво, оті відео, їх повно, де на ковбасі міряє пул ьс. Шо там воно рахує.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574073 вiд 2020-05-27 20:44:46

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1574071
------
Маю годинника Samsung Watch Aktive. Дуже непогана штука за свої гроші. Якщо спортом чи прогул янками займатися. Шукає де в хаті тел ефон л ежить, секундомір, кухонний таймер. Дуже корисна хрєнь як виявил ося.

Так ось він кровяний тиск не міряє, та пул ьс добре. Чув, що в цих годинниках система замірювання пул ьсу типа промінчик вимірює відстань між годинником та шкірою на зап'ясті як ехол от, і потім спеціал ьний софт і процесор вираховує справжній пул ьс.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574072 вiд 2020-05-27 20:37:11

Зараз написав запит в Гугл ь: NASA launch воно мені написал о - 4:33 PM EDT,

я вже тупо забив в Гугл ь цей час, і воно видал о:

16:33, середа, Eastern Time (ET) – це
в місті Дарницький район, Київ – 23:33, середа

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574071 вiд 2020-05-27 20:35:44

olma
в„– 1574069
тьопл ий л амповой звук :)

а шо оті брасл ети і годинникі міряюить на ковбасі? :)

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574070 вiд 2020-05-27 20:31:52

Всім дякую за висл овл ені думки і пропозиції.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574069 вiд 2020-05-27 19:37:50

Омрон непоганий, справл яється з завданням, ал е стара японська техніка - то л юбов на все життя :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574068 вiд 2020-05-27 19:36:39

Kolip,

AND A&D хороша марка - раніше виробл ял и в Японії. У мене працював японець A&D бл изько 13 років, торік вже накрився, і я купив новий OMRON MIT-3, made in Vietnam.

Ну шо сказати. Старий японець працював краще, а цей ОМРОН хоч і новіший - має память на останні вимірювання, і ще якийсь параметр, ал е працює, надуває систему гірше ніж старий AND. По моєму. Ну і по умол чанію рукав дуже широкий, що моїй матусі не зручно міряти через такий розмір.
Ось така буде моя опінія!

DonAlonzo [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574067 вiд 2020-05-27 19:18:47

kolip
десь в інтернетах я бачив хвал ил и omron

Salomon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574066 вiд 2020-05-27 18:31:05

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1574061

:))

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574065 вiд 2020-05-27 18:05:07

Ударів, бл ядська підстановка, так і не виправил ось.

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574064 вiд 2020-05-27 18:03:04

Starik (Украіна, Київ)
в„– 1574056 РІiРґ 2020-05-27 17:40:28
Так, воно змінюється, навіть під час вимірювання. Пул ьс можна перевірити звичайним секундоміром. Автомати помил яються десь шість разів з десяти. Де-кол и досить грубо, на 6-г одиниць. Бо він бере кіл ькість ударВітаік за коткий проміжок часу і екстрапол ює на 60 секунд. З тиском такого не повинно бути, він теж міряє те, що чує, від тих і до сих. І ел ектроніка чутл ивіша за л юдське вухо і метал ічну пружину в тонометрі.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574063 вiд 2020-05-27 18:02:12



Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574062 вiд 2020-05-27 17:58:53

sk (здал еку…)
в„– 1574059

Ціна питання смарт-годинників та фітнес-брасл етів буває різною. Якість теж :))
Я собі дл я цікавості взяв МіБанд2 - вимірювач пул ьсу відверто бреше. Насамперед післ я навантажень.

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574061 вiд 2020-05-27 17:48:11

Salomon
в„– 1574050
СЏРє РєРѕР» РёСЃСЊ писал Рё РІ журнал С– «Р—РґРѕСЂРѕРІСЊРµ»
подробно отвєчаєм:
A&D Electronics (Shenzhen) Co., Ltd Datianyang Industry Area, Tantou Village Shenzhen City, Guangdong Province CHINA

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574060 вiд 2020-05-27 17:47:16

Китайцы сл епил и сайт с прогнозом по странам:

http://covid-19.lzu.edu.cn/

Похоже, что работает прогноз правил ьно: В Мол дове у них был запл анирован резкий скачок на днях, и таки сегодня прыгнул о резко вверх.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574059 вiд 2020-05-27 17:46:43

Jen
в„– 1574057
та зараз майже у кожному китайському смарт-годиннику є вимірювання тиску :)

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574058 вiд 2020-05-27 17:45:35

kolip
в„– 1574046
я років 15 назад купував дл я мами - філ іпс (десь в амстердамі дьюті-фрі - кол и вони тіл ьки почал и з'явл ятись)
РєРѕР» Рё тиск нормал СЊРЅРёР№ - показував нормал СЊРЅРѕ. РєРѕР» Рё РґСѓР¶Рµ зависокий - показував набагато нижче… ал Рµ то Р±СѓР» Рѕ РЅР° початку ери таких РїСЂРёР±РѕСЂС–РІ…
РЅРµ потрібно боятись тих автоматів… Р±Рѕ доходить РґРѕ смішного. Р¶С–РЅРєР° теж дітям температут РјС–СЂСЏС” СЃРѕРІРєРѕРІРёРј градусником. каже що ел ектронний неправил СЊРЅРѕ показуеє. ал Рµ Р¶ температуру Р·Р° РІС–РєРЅРѕРј показує ел ектронний С– РІСЃС– вірять :)
РїСЂРёР±РѕСЂ що РјС–СЂСЏС” тиск - технічно простий. накачує манжету (те саме що ти Р± СЂРѕР±РёРІ СЂСѓРєРѕСЋ), потім датчик РїСѓР» СЊСЃСѓ починає «СЃР» ухати» РїСѓР» СЊСЃ. С– РІ зал ежності РІС–Рґ того РєРѕР» Рё почує-перестане чути - видасть параметри
РґРѕ речі, Сѓ багатьох аптеках С” такі РїСЂРёР±РѕСЂРё РґР» СЏ безкоштовного вимірювання. можеш купити - перевірити Сѓ парі аптек…

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574057 вiд 2020-05-27 17:42:23

При измерении грушей причин ошибок по сути две: сл ух того кто измеряет и пол ожение тонометра на артерии. С высотой ртутного стол бика промахнуться сл ожно ;)
В автоматах и пол уавтоматах добавл яются ошибки собственно измерител я давл ения и датчика пул ьса (даже не знаю - это обычный микрофон ил и что другое).
Автомат естественно быстрее садит батарейки.
Да, есть еще тонометры СЃ размещением манжеты РЅР° запястье. РўРµ что СЃ размещением манжеты над Р» октем Р? РњРҐРћ точнее.

Starik(Украіна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574056 вiд 2020-05-27 17:40:28

Batyj
в„– 1574055

Грушу просто л егче с собой носить :)
Р? стоит РѕРЅР° дешево, небось РёРј еще Рё выдают.
При тесте Хол тера+давл ение испол ьзуют автомат.
По идее точность в л юбом сл учае и в л юбом варианте недостижима :), потому что давл ение и пул ьс тоже меняется между измерениями.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574055 вiд 2020-05-27 17:36:07

2 kolip
в„– 1574054

Не уверен. Но врачи меряют тол ько гпушей.

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574054 вiд 2020-05-27 17:25:34

Батий 1574052
Рђ ти впевнений, що «РіСЂСѓС€Р°» правил СЊРЅРѕ показує? Р’ мене С” три С– РІСЃС– показують СЂС–Р·РЅРёР№ тиск. РќРѕСЃРёРІ РґРѕ майстра-кал С–Р±СЂРѕРІРЅРёРєР°. РўРѕР№ пихтів Р· РіРѕРґРёРЅСѓ, ал Рµ так С– РЅРµ РґРѕР±РёРІСЃСЏ однакових показників. Ото таке.

Voxa(Tel) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574053 вiд 2020-05-27 17:23:24

Напівавтомат, той шо вручну нада качать.
Три вимірювання, середне арифмитичне ;)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.