🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 4426.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574012 вiд 2020-05-27 02:48:53

2 yagshamash
в„– 1573436
Що радує, що як у справжнього ватопідара, у Чол іча є пісня Газманова ;-)

Призрак замка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574011 вiд 2020-05-27 02:47:10

2 Вал л он
в„– 1573448
де +1 поставити? :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574010 вiд 2020-05-27 01:13:37

yagshamash
в„– 1573998

ну там багато хто писав - тіпа от як пиздато бул о трал іком за хуйнадцять хвил ин і я вже хуйзна де.
А причину чому так знають, ті хто радіють зараз таким поїздкам?
Тому що бл ядь совков насел ення тримал и як бидл о - купити машину, навіть саму забацану - це бул о анріал дл я біл ьшості. А якщо якось гроші і накопичувал ись, то там черги шо пиздець

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574009 вiд 2020-05-27 00:55:37

kolip
в„– 1574008

Да? І там дійсно якись л іміт на поїздки? І є прив'язка до ID/паспорту/пенсійного?
Рђ чому тоді часто спостерігається така картина - заходить СЏРєРёР№СЃСЊ хрєн РІ автобус/трал С–Рє/маршрутку С– РіРѕР» РѕСЃРЅРѕ так - «РџРѕСЃРІС–дчення!!!»

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574008 вiд 2020-05-27 00:44:54

Vichny
в„– 1574005 РІiРґ 2020-05-27 00:17:28
РќРµ гарячкуй. Це РІР¶Рµ давно Р·СЂРѕР±Р» ено. «РљР°СЂС‚РєР° РєРёСЏРЅРёРЅР°» називається. Р РѕРєРё чотири СЏРє.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574007 вiд 2020-05-27 00:34:53

ironbelly (LMW28IF)
в„– 1574006

Нє :) Тіл ьки шаройобився в якості туриста.
Ал е мені сподобал ась їхня система опл ати по Via Viagem

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574006 вiд 2020-05-27 00:32:13

Vichny в„– 1574003
То ти в години пік в Лісабоні на роботу не їздив ;).

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574005 вiд 2020-05-27 00:17:28

Да, РїС–Р» СЊРіРѕРІРёР№ РїСЂРѕС—Р·Рґ «РїРѕ посвідченням» теж нахуй! Дл СЏ РІСЃС–С….
Хто реал ьно повинен мати таке право (пенсіонери, ветерани війни з кацапами, інвал іди, і т. д.) - їм видати пл астикову картку і нараховувати щомісяця умовних 500 бал ів-гривень, які списуватимуться при кожній поїздці.
Як два пал ьця обісцяти насправді. Ніяких супертехнол огій не треба дл я цього.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574004 вiд 2020-05-27 00:14:15

Ал е СОВА, як і в народу, так і у європейського Кл ичка, не дає зробити ці прості речі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574003 вiд 2020-05-27 00:13:19

olma
в„– 1573997

У Амстердамі нема пагорбів, ал е дохуя води всякої. У Осл о і пагорби і вода. У Лісабоні такі пагорби, що Київ відпочиває.
Ал е чомусь нема пробл ем з транспортом.
Нахуй випил ити маршрутки їбучі, організувати нормал ьні парковки, Park+Ride, їбати жостко за недотримання правил парковки та проїзд смугами громадського транспорту, НАХУЙ вигнати всіх бидл опаркувал ьників. Пиздець, якого хуя? Кожного разу як проїжджаю повз Гул івер, якесь падл о обов'язково махає мені щоб я заїжджав паркуватися на віл ьне місце. Він тіпа із заїздом допоможе. Хочеться вийти і дати в їбал о! Нахуя ти мені, чмо, якщо я можу запаркуватись і запл атити в бюджет, а не в твою смердючу кишеню!!!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574002 вiд 2020-05-26 23:59:32

торео
в„– 1574000

Цікаво, що ти написав пішки… РЇ тут згадував, СЏРє Сѓ дитячі-юнацькі СЂРѕРєРё С—Р·РґРёРІ РЅР° Динамо трол ейбусом РІС–Рґ Повітрофл оцького мосту. РќРёРЅС– СЏ РґРёРІСѓСЋСЃСЏ, навіщо це Р±СѓР» Рѕ треба. Мені Р· СЂРѕРіСѓ Р§РѕСЂРЅРѕРІРѕР» Р° С– Павл С–РІСЃСЊРєРѕС— йти РґРѕ Хрещатика пішки максимум 30 С…РІРёР» РёРЅ. РљРѕР» Рё буваю Сѓ Києві зараз, СЃРєСЂС–Р·СЊ С…РѕРґР¶Сѓ Р» ише пішки. Це якщо РЅРµ треба десь дал еко РЅР° Р» С–РІРёР№ берег або РћР±РѕР» РѕРЅСЊ. Рђ СЏ СЃРІРѕРіРѕ часу навіть РґРѕ університету трол ейбусом С—Р·РґРёРІ. Р’С–Рґ мене пішки - 20 С…РІРёР» РёРЅ. РџСЂРёР±Р» РёР·РЅРѕ те саме, що трол ейбусом. Якщо 5 С…РІРёР» РёРЅ РґРѕ Р·СѓРїРёРЅРєРё С– 5 почекати.

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574001 вiд 2020-05-26 23:50:02

шахтар ніби підписав договір з нск ол імпійський, що буде грати там до кінця сезону.

не думав, що доживу до того часу, кол и ол імпійський стане домашнім дл я кротів

торео [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1574000 вiд 2020-05-26 23:48:36

olma

“Народ з Теремків на трол ейбусі в Лавру їздив у 80-тих. І дорога тоді займал а 35-40 хвил ин»
————-

так там пішки хвил ин 50 ідти

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573999 вiд 2020-05-26 23:37:17

Справа - не в розв'язках. У Лондоні теж неможл иво бул о переміщуватися, поки не запровадил и податок за в'їзд у централ ьну (досить значну за розмірами) частину міста. Довел ося вибирати: пл атити податок щодня, чи зал ишити авто десь біл я станції метро, або ел ектрички, а дал і - громадським транспортом. Рух це розвантажил о. У Парижі муніципал ітет збирається зробити громадський транспорт безкоштовним. У Люксембурдзі громадський транспорт уже безкоштовний (я розумію, що він - мал енький). Є певні економічні стимул и дл я розв'язання таких пробл ем.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573998 вiд 2020-05-26 23:30:48

Vichny
в„– 1573992

Ну, от ти даєш, старий. Причому тут ностал ьгія за совком? Мене від совка завжди нудил о і дал і нудить, бо він дал еко не закінчився. Я із сови (тобто, поміть, СССР) й зл игав, бо несил а бул о там жити. Розмова бул а про ел ектричний транспорт у Києві ще за царату, потім перейшл о на те, як можна бул о дістатися пл яжу. Я не помітив у цій розмові жодних симпатій до совка. Я написав, що зручно бул о дев'яткою з Жул ян їхати мені додому, кол и я повертався, бо зупинка 9 в мене бул а метрах у 200 від дому. Ну, й до чого тут совок?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573997 вiд 2020-05-26 23:28:55

Vichny
в„– 1573996
----
В Амстердамі і в Осл о нема пагорбів і спусків, поїдь по снігу ожел едиці по Вол одимирському спуску, Або Старонаводницькій. Ну і скіл ьки там живе у тому Осл і чи в Лісабоні? На двох менше, ніж в Кривому Розі в 1995 році.

Короче тут ні про що ми не домовимося.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573996 вiд 2020-05-26 23:12:05

Піздєц просто яке Київ незручне місто л андшафтно!
Ось виявл яється, чому йобана сова не побудувал а нормал ьні дороги, розв'язки, громадський транспорт і т. д.!!!
В Лісабоні, Амстердамі чи Осл о все бл ядь л андшафно зручно напевно!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573995 вiд 2020-05-26 23:02:21

Бул и перегрузи, наприкл ад на Швидкісному трамваї з Борщагівки. Ал е в ціл ому Ок. Я наприкл ад, 1988 року їздив по вечорах з ВДНГ 56 автобусом до кіл ьця 3 швидкісного траваю на Вел икій Окружній, а там трамваєм до Отрадного за 35-45 хв. мабуть. Зараз хіба що можна проїхати так л ише вночі на хорошій машині.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573994 вiд 2020-05-26 22:56:46

Vichny
в„– 1573993
-----
Ніхто не писав про старий Київ в контексті оцінки - яку страну і чи потєрял і чи не потєрял і.

Київ - дуже нетипове місто і географічно, л андшафтно страшно незручне дл я транспорту і перевезення вантажів- пасажирів, ал е завдяки тому, що бул о мал о приватного транспорту автол юбітел ей (це ж Совок комуністичний), то міський пасажирський транспорт в Києві досить зручний був.

Що мене ще в Києві дивувал о, що в метрі майже нікол и не бул о аж так багато тисняви через те, що пенсіонери мабуть в ньому не їздил и. А нафіга? Кол и є трол ейбуси які частково дубл ювал и л інії метра. Наприкл ад вул Краснорамейскую и проспект Побєды.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573993 вiд 2020-05-26 22:41:54

Кожен СЂС–Рє «РїСЂС”краснава дєтства чи подрочєства» С– чудових трамваїв віддал СЏРІ нас ще дал С– РІС–Рґ цивіл ізованих країн.
В той час як тух ходил о і радувал о очі ностал гуйщиків чудо радянського і країн СЕВ автопрому, в Швейцарії вже бул и такі агрегати, що то, що зараз у нас ходить у Вінниці (гуманітарна допомога берна, здається. Чи Цюріха) вже на той час (80-ті) бул о застаріл им бл ядь! Какайу страну патірьял і!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573992 вiд 2020-05-26 22:37:07

m1919(Київ - чемпіон!)
в„– 1573987

Мені від вашого совка ригати хочеться. І похуй на восьмі трамваї і квітучі каштани.
То що ми зараз всі разом виригуєм - то прямий насл ідок вашого совка сраного, навіть якщо тоді міст новий був і у декого тоді хуй стояв краще.
НАХУЙ ваш йобаний ссср.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573991 вiд 2020-05-26 22:34:15

"Ми розчаровані зусил л ями по впровадженню України у внутрішню пол ітику Америки в міру набл иження президентських виборів в США в 2020 році. Ці зусил л я просувають помил ковий і отруйний наратив, щоб посл абити відносини між Спол ученими Штатами і Україною і сіяти поділ всередині наших двох країн.

Ми рішуче засуджуємо ці зусил л я з розділ ення наших двох країн і закл икаємо посадових осіб обох країн уникати кроків, які тіл ьки підірвуть двосторонні відносини, і відштовхнуть наші країни одну від одної ".
----------
бувші РїРѕСЃР» Рё сша РІ україні - Р·С– СЃРїС–Р» СЊРЅРѕСЋ заявою…
відкритим текстом - вовочка, ти знову забув що ти президент а не кл оун?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573990 вiд 2020-05-26 22:25:32

Пам'ятаю старий дерев'яний трамвай, 30 номер, здається. Він ходив від вокзал у до Пал ацу Спорту.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573989 вiд 2020-05-26 21:38:21

Пам "ятаю всі ці три трол ейбуси, а 8-й памʼятаю ще й трамвай, який мимо Ботсаду заїздив нагору до університету, і там водій переходив із кабіни на одному кінці трамваю до кабіни на іншому кінці, і трамвай їхав назад - до Вол гоградської чи десь туди.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573988 вiд 2020-05-26 21:25:45

РїСЂРѕ «РєР°РєСѓСЋ страну просрал С–» - це точно…
пам'ятаю що 11Рј трол ейбусом Р· теремків С—Р·РґРёР» Рё РґРѕ музею Р» еніна РІ центр…
Р° також пам'ятаю що РєРѕР» Рё їхав РґРѕ бабусі Сѓ РЅС–Р¶РёРЅСЃСЊРєРёР№ район, РІС–Рґ «Р°СЃС„ал ьту» РґРѕ сел Р° - РєС–Р» ометрів, РјРѕР¶Рµ 10, везл Р° вантажна машина, СЏРєРёР№ газ чи ще щось… С– РїС–СЃР» СЏ дощу РґРѕСЂРѕРіР° - чорнозем - СЏРє РїР» астил С–РЅ Р· РєСѓРїРѕСЋ кал СЋР¶ що РїСЂРёС…РѕРґРёР» РѕСЃСЊ РЅР° РїРѕР» Рµ виїжджати. РїРѕ-моєму застрягл Рё - то РјСѓР¶РёРєРё Р·Р» С–Р·Р» Рё підштовхувал Рё, виїхал Рё С– поїхал Рё дал С–…
ах-уйєнний експірієнс. назад РґРѕ асфал ьту теж зверху РІ РєСѓР·РѕРІС– їхал Рё, ал Рµ РґРѕСЂРѕРіР° РІР¶Рµ РїСЂРѕСЃРѕС…Р» Р°. тіл СЊРєРё кал СЋР¶С– РїРѕ 10 Рј РІ РґРѕРІР¶РёРЅСѓ РѕР±'їжджал Рё…

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573987 вiд 2020-05-26 20:09:24

2 sk
в„– 1573977
Пропонуєш прокурорам дати в руки л опати і хоча б на озел енення їх погнати? Підтримую :)

2 Batyj
в„– 1573969
Дякую, тепер зрозуміл о. Не запамʼятав я 8ку на Європейській. Може через те, що тоді не користувався нею.

2 Vichny
в„– 1573983
Інкол и здається, що тобі кол ись наворожил и, що тіл ьки-но визнаєш, що хоч щось за совка краще бул о, у тебе тут таки серце стане. І ти у це віриш :)
РЇ РЅРµ мал Рѕ «С‰Рѕ» РІ РѕРґРЅРµ речення загнав?

sk(Redmi note 6 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573986 вiд 2020-05-26 19:19:46

olma
в„– 1573978
РџРѕРґРёРІРёРІСЃСЏ СЏ 1+1
Мочать Порошенка та кл ічко
Інших новин немає

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573985 вiд 2020-05-26 19:19:26

Будь-яка пробл ема має просте рішення - і воно як правил о є невірним.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573984 вiд 2020-05-26 18:51:40

 

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573983 вiд 2020-05-26 18:45:17

Ех, какуйу страну патірьял і!!!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573982 вiд 2020-05-26 18:30:05

Бул и деньки. Народ з Теремків на трол ейбусі в Лавру їздив у 80-тих. І дорога тоді займал а 35-40 хвил ин.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573981 вiд 2020-05-26 18:20:23

Batyj
в„– 1573980

9-ка із Жул ян - це бул о дуже зручно.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573980 вiд 2020-05-26 18:16:48

Да, восьмой ходил с Донецкой. Это я ездил с Победы..
17 ходил как сейчас с Авиации, а девятка из аэрл порта Жул яны, оба на бессарабский конец Крещатика

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573979 вiд 2020-05-26 17:49:53

Batyj
в„– 1573969

Маршрут восьмого починався не на Перемоги, а десь у районі Севастопол ьської пл ощі. Я сідав на нього на Повітрофл отському мості, кол и їздив на ватерпол ьні тренування на Динамо. Там тоді був відкритий басейн.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573978 вiд 2020-05-26 17:44:20

sk (Redmi note 6 pro)
в„– 1573972
-----
Вже йде стрім з Музею Гончара. Там ДБР незаконно без санкції суду реквізірують приватні картини з приватної кол екції Порошенка.

Зел енський і його банда, знають що рейтинг у Порошенка стабіл ьно низький, і наші співгромадяни з 73% за нього не вступл яться, ну і починає чудити.
Пл юс інфопривід, є. Від чорта Авакова, від пройобів нікчеми Зел енського це відверне увагу.

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573977 вiд 2020-05-26 17:39:08

Керівник спеціал ізованої антикорупційної прокуратури Назар Хол одницький повідомив, що там готують спростування звинувачень генерал ьного прокурора Ірини Венедіктової.
-------
оці СѓСЃС– «РІРѕРІРѕС‡РєС–РЅРё» кадри СЂРѕР±Р» ять РІСЃРµ щоб «РїР°СЃР°РґС–ть», Р±Рѕ вовочка обіцяв весною розпочати «РїРѕСЃР°РґРєРё» …
те що економіка РІР¶Рµ -12%, Р° РїСЂРѕРј виробництво - 25 - РїРѕС…… «С€РѕСѓ» Р· «РїРѕСЃР°РґРєР°РјРё» весел іше…

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573976 вiд 2020-05-26 17:39:05

sk (здал еку…) [Останнi 20 месаг]
в„– 1573973 РІiРґ 2020-05-26 17:36:49

У бізнесі, якщо вірно пригадую, він був не вл асником, а найманим працівником.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573975 вiд 2020-05-26 17:37:40

Компанія Apple зареєструвал а товариство з обмеженою відповідал ьністю в українській юрисдикції, повідомл яє видання AIN. UA з посил анням на дані держреєстру реєстрі юросіб і фізосіб-підприємців.

good!

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573974 вiд 2020-05-26 17:37:17

Міністерство охорони здоров’я дозвол ил о проводити футбол ьні матчі української Прем’єр-л іги з 30 травня.
--------
С– трохи РїСЂРѕ СЃРїРѕСЂС‚…

sk(здал еку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1573973 вiд 2020-05-26 17:36:49

Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження та призначив на 1 л ипня підготовче засідання у справі за позовом Максима Нефьодова проти Кабміну щодо пооновл ення його на посаді гол ови Держмитсл ужби.
-----------
СЏ нічого РЅРµ маю проти нєфьодова…
ал Рµ ці РІСЃС– «РІС–РґРЅРѕРІР» ення РЅР° посадах» РІРёРіР» ядають СЃСЋСЂ-реал істично
чувак - успішний бізнесмен Сѓ РјРёРЅСѓР» РѕРјСѓ. Р№РґРµ РЅР° держ посаду Р· Р·Рї РЅР° РїРѕСЂСЏРґРєРё нижчими РЅС–Р¶ Р±СѓР» Рё РєРѕР» Рё займався бізнесом…
Р№РѕРіРѕ Р·РІС–Р» ьняють - Р° РІС–РЅ подає Сѓ СЃСѓРґ С– хоче повернутись…
звичайно там Р±С–Р» ьше образа РЅР° «РІРѕРІРѕС‡РѕРє» СЏРєС– РІ РѕРґРёРЅ день Р·РІС–Р» ьняють (Р° потім вовочка розказує що Сѓ РЅРёС… «РєР°РґСЂРѕРІРёР№ РіРѕР» РѕРґ») …
РїРѕРґРёРІРёРјРѕСЃСЊ…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.