🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 445.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733252 вiд 2025-10-05 22:49:57

olma
№ 1733250
Забарний не був дятлом. це було помітно. хоча, мабуть, про все УПЛ я дійсно дарма так. хотів лише про два супер топ клуби сказати. у них такі татухи гарні, характер запальний. суддю там на хуй послати можуть, суперників. ну зірки, сам розумієш.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733251 вiд 2025-10-05 22:47:09

olma
№ 1733250
я не про те. я про дятлів з Динамо та Шахтаря. я в курсі де грав Забарний.) а Сірьожа поставить кротів і це стрьомно. А якщо поставить динамівців, то може бути ще гірше. ну якось так.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733250 вiд 2025-10-05 22:44:10

VVV
№ 1733249

один Забарний не вивезе дятлів з УПЛ.
----
Ти зараз не дуже добре сформулював фразу. Чую безпідставне презирство в твоїх словах.

Забарний сам був пару років тому типовим дятлом з УПЛ.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733249 вiд 2025-10-05 22:37:32

PEPSI (Merkury)
№ 1733246
так. Просперо цікавий гравець.
питання в тому що ці ніякі кроти будуть грати у захисті збірної Реброва у наступних матчах. один Забарний не вивезе дятлів з УПЛ.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733248 вiд 2025-10-05 22:37:31

https://www.facebook.com/watch?v=2247002362406134

Так же нельзя.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733247 вiд 2025-10-05 22:29:28

PEPSI (Merkury)
№ 1733246

Четвертий гол Проспере через Матвієнко.
Прикольно, зараз як раз збірна йде грати

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733246 вiд 2025-10-05 22:14:40

А всі бачили розгром кротів?
Всі голи ЛНЗ - це рівень Реалу Мадрид.
Всі голи - мега супер клас.
А Просперо - це Вінісіус.
Ну і гол крота Назарини теж шедевральний.



Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733245 вiд 2025-10-05 22:13:48

olma
№ 1733230

До речі, та ще й для Ironbelly

Кит Ричардс колись сказав щось на кшталт: Якщо хочеш уїбати якось авторитета, то бий обома ногами

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733244 вiд 2025-10-05 21:56:44

olma
№ 1733230

Так, дуже схоже.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733243 вiд 2025-10-05 21:55:43

А шо там клубний чемпіон світу? Продовжує вбивати фаворитів, тепер чемпіона прибили.
До речі наче ніяке ДК заганяло КП до програшу Евертону :)

СаШо з Джуніором треба до нормальної церкви сходити.
Хоча дивлячись на кротів, може й ходять, але результат майже як у «Засліплений бажаннями» чи «Люцифер» :)

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733242 вiд 2025-10-05 21:45:20

За такої «гри» наших навіть результат підземних тварин не тішить.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733241 вiд 2025-10-05 21:06:19

Де Igvar? :-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733240 вiд 2025-10-05 20:57:33

буткєвічь - підор

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733239 вiд 2025-10-05 20:53:55

Orest Dniprovskiy
№ 1733237
якби Буткевич всіх купив, то у Полісся у графі поразок стояв би нуль, а не три.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733238 вiд 2025-10-05 20:36:57

Складається враження, що Шорті на клуб забив і його все влаштовує, а у Шорті зявилось нове хоббі, про яке ми нічого не знаємо.

Або хоббі-хорсінг, або дауншифтінг.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733237 вiд 2025-10-05 20:35:53

За нічиїми ми ділимо друге місце з Оболонню, на першому місці Карпати. Якби за перемогу давали б 2 очки ми були б на першому місці

А так Буткевич всіх купив :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733236 вiд 2025-10-05 20:26:46

PEPSI (Merkury)
№ 1733225
так в том то і справа, гравців кому перекладать нема, а перекладач - є :)

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733235 вiд 2025-10-05 20:24:42

сьогодні якийсь дивний день з результатів

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733234 вiд 2025-10-05 20:11:40

у наступному турі Щахтар їде у Житомир.
Там їх вже чекають і готуються. :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733233 вiд 2025-10-05 20:08:22

Jen
№ 1733226 вiд 2025-10-05 19:53:09

Igvar не заходив?
-------------------------
«А он не может сесть!» (с)
:-)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733232 вiд 2025-10-05 20:08:02

2 olma
№ 1733230
Ніхто до Ліги чемпіонів не хоче :)
Та й інтригу треба тримати. Тіпічеські договорняки.
Дякую лікеро-наливковому!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733231 вiд 2025-10-05 20:06:28

+№ 1733227

Подивився статистику, і якщо це вважати домашнім матчем, то кротів можна привітати з рекордом.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733230 вiд 2025-10-05 20:03:11

Х=й його зна. Можливо ми зара спостерігаємо в українському хвутболі оперу Ріхарда Ваґнера

Загибель богів (Götterdämmerung)
Опера, автор Ріхард Вагнер

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733229 вiд 2025-10-05 20:01:42

Це не ваті взяли перекладача, а навпаки - вату купили, щоб зберегти посаду для карася ;)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733228 вiд 2025-10-05 19:59:11

Ігвар зараз напевно на гостьовій ЛНЗ куражиться … йому не до нас.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733227 вiд 2025-10-05 19:55:33

Цікаво, коли кротівня у ЧУ до цього останній раз пройобувала з великим рахунком.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733226 вiд 2025-10-05 19:53:09

Igvar не заходив?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733225 вiд 2025-10-05 19:49:10

olma
№ 1733201
Все набагато простіше, він надто суворий там, де треба бути неуважним, і надто неуважний де треба бути суворим. :-)

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1733214
Гравець, для якого клуб ще й бере на роботу толмача, повинен бути мегаякісним. У ДК таких гравців немає.

sk (chromebook)
№ 1733212
носкова здивувала. Напевно просто на піку зараз.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733224 вiд 2025-10-05 19:43:04

Накладається участь у євротурнірах. Он Барселона просерла Севільї 4:1.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733223 вiд 2025-10-05 19:36:21

Шахтар порадував втретє … Вже 0-3 .

Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733222 вiд 2025-10-05 19:31:44

Хуясе, вже 0:3

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733221 вiд 2025-10-05 19:29:30

Насрать на кротів, у нас деградація гри нон-стоп

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733220 вiд 2025-10-05 19:25:57

Шахтар порадував вдруге …

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733219 вiд 2025-10-05 18:53:54

Кроти поки радують

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733218 вiд 2025-10-05 18:39:14

Щось безумовно є, про що свідчить хоча б відповідь СаШо на запитання про відсутність Ярмоли.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733217 вiд 2025-10-05 18:34:02

можливо є конфлікт у роздягальні, між СаШо і Ярмолою,
і не то шо гравіці відверто тренера зливають, але грають отак як зараз …

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733216 вiд 2025-10-05 18:19:04

40 матчів без поразок, але чому ж будемо боротися за першу п'ятірку, а не за чемпіонство?

Питання…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733215 вiд 2025-10-05 18:00:04

Думаєцца, що СаШо триматимуть до зими, а може і далі - у разі, якщо чучуркєси будуть зосереджені на інших проблемах.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733214 вiд 2025-10-05 17:56:39

те шо СаШо рано чи пізно знімуть, думаю сумнівів вже не виникає, так от усьому цьому, більше всього цікаво таке питання: чи лишиться на лавці толмач з румунського, чи таки піде.

sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733213 вiд 2025-10-05 17:55:32

барса летить севільї 0-2
при чому контр пропустили десь ще на пару голів…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.