VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733252 вiд 2025-10-05 22:49:57olma № 1733250 Забарний не був дятлом. це було помітно. хоча, мабуть, про все УПЛ я дійсно дарма так. хотів лише про два супер топ клуби сказати. у них такі татухи гарні, характер запальний. суддю там на хуй послати можуть, суперників. ну зірки, сам розумієш.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733251 вiд 2025-10-05 22:47:09olma № 1733250 я не про те. я про дятлів з Динамо та Шахтаря. я в курсі де грав Забарний.) а Сірьожа поставить кротів і це стрьомно. А якщо поставить динамівців, то може бути ще гірше. ну якось так.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733250 вiд 2025-10-05 22:44:10VVV № 1733249 один Забарний не вивезе дятлів з УПЛ. ---- Ти зараз не дуже добре сформулював фразу. Чую безпідставне презирство в твоїх словах. Забарний сам був пару років тому типовим дятлом з УПЛ.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733249 вiд 2025-10-05 22:37:32PEPSI (Merkury) № 1733246 так. Просперо цікавий гравець. питання в тому що ці ніякі кроти будуть грати у захисті збірної Реброва у наступних матчах. один Забарний не вивезе дятлів з УПЛ.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733248 вiд 2025-10-05 22:37:31https://www.facebook.com/watch?v=2247002362406134 — Так же нельзя.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733247 вiд 2025-10-05 22:29:28PEPSI (Merkury) № 1733246 Четвертий гол Проспере через Матвієнко. Прикольно, зараз як раз збірна йде грати
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733246 вiд 2025-10-05 22:14:40А всі бачили розгром кротів? Всі голи ЛНЗ - це рівень Реалу Мадрид. Всі голи - мега супер клас. А Просперо - це Вінісіус. Ну і гол крота Назарини теж шедевральний.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733245 вiд 2025-10-05 22:13:48olma № 1733230 До речі, та ще й для Ironbelly Кит Ричардс колись сказав щось на кшталт: Якщо хочеш уїбати якось авторитета, то бий обома ногами
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733244 вiд 2025-10-05 21:56:44olma № 1733230 Так, дуже схоже.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733243 вiд 2025-10-05 21:55:43А шо там клубний чемпіон світу? Продовжує вбивати фаворитів, тепер чемпіона прибили. До речі наче ніяке ДК заганяло КП до програшу Евертону :) СаШо з Джуніором треба до нормальної церкви сходити. Хоча дивлячись на кротів, може й ходять, але результат майже як у «Засліплений бажаннями» чи «Люцифер» :)
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733242 вiд 2025-10-05 21:45:20За такої «гри» наших навіть результат підземних тварин не тішить.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733241 вiд 2025-10-05 21:06:19Де Igvar? :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733240 вiд 2025-10-05 20:57:33буткєвічь - підор
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733239 вiд 2025-10-05 20:53:55Orest Dniprovskiy № 1733237 якби Буткевич всіх купив, то у Полісся у графі поразок стояв би нуль, а не три.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733238 вiд 2025-10-05 20:36:57Складається враження, що Шорті на клуб забив і його все влаштовує, а у Шорті зявилось нове хоббі, про яке ми нічого не знаємо. Або хоббі-хорсінг, або дауншифтінг.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733237 вiд 2025-10-05 20:35:53За нічиїми ми ділимо друге місце з Оболонню, на першому місці Карпати. Якби за перемогу давали б 2 очки ми були б на першому місці А так Буткевич всіх купив :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733236 вiд 2025-10-05 20:26:46PEPSI (Merkury) № 1733225 так в том то і справа, гравців кому перекладать нема, а перекладач - є :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733235 вiд 2025-10-05 20:24:42сьогодні якийсь дивний день з результатів
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733234 вiд 2025-10-05 20:11:40у наступному турі Щахтар їде у Житомир. Там їх вже чекають і готуються. :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733233 вiд 2025-10-05 20:08:22Jen № 1733226 вiд 2025-10-05 19:53:09 Igvar не заходив? ------------------------- «А он не может сесть!» (с) :-)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733232 вiд 2025-10-05 20:08:022 olma№ 1733230Ніхто до Ліги чемпіонів не хоче :)Та й інтригу треба тримати. Тіпічеські договорняки.Дякую лікеро-наливковому!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733231 вiд 2025-10-05 20:06:28+№ 1733227 Подивився статистику, і якщо це вважати домашнім матчем, то кротів можна привітати з рекордом.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733230 вiд 2025-10-05 20:03:11Х=й його зна. Можливо ми зара спостерігаємо в українському хвутболі оперу Ріхарда Ваґнера Загибель богів (Götterdämmerung) Опера, автор Ріхард Вагнер
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733229 вiд 2025-10-05 20:01:42Це не ваті взяли перекладача, а навпаки - вату купили, щоб зберегти посаду для карася ;)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733228 вiд 2025-10-05 19:59:11Ігвар зараз напевно на гостьовій ЛНЗ куражиться … йому не до нас.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733227 вiд 2025-10-05 19:55:33Цікаво, коли кротівня у ЧУ до цього останній раз пройобувала з великим рахунком.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733226 вiд 2025-10-05 19:53:09Igvar не заходив?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733225 вiд 2025-10-05 19:49:10olma № 1733201 Все набагато простіше, він надто суворий там, де треба бути неуважним, і надто неуважний де треба бути суворим. :-) Voxa (м. Запоріжжя) № 1733214 Гравець, для якого клуб ще й бере на роботу толмача, повинен бути мегаякісним. У ДК таких гравців немає. sk (chromebook) № 1733212 носкова здивувала. Напевно просто на піку зараз.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733224 вiд 2025-10-05 19:43:04Накладається участь у євротурнірах. Он Барселона просерла Севільї 4:1.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733223 вiд 2025-10-05 19:36:21Шахтар порадував втретє … Вже 0-3 .
Goran134 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733222 вiд 2025-10-05 19:31:44Хуясе, вже 0:3
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733221 вiд 2025-10-05 19:29:30Насрать на кротів, у нас деградація гри нон-стоп
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733220 вiд 2025-10-05 19:25:57Шахтар порадував вдруге …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733219 вiд 2025-10-05 18:53:54Кроти поки радують
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733218 вiд 2025-10-05 18:39:14Щось безумовно є, про що свідчить хоча б відповідь СаШо на запитання про відсутність Ярмоли.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733217 вiд 2025-10-05 18:34:02можливо є конфлікт у роздягальні, між СаШо і Ярмолою, і не то шо гравіці відверто тренера зливають, але грають отак як зараз …
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733216 вiд 2025-10-05 18:19:0440 матчів без поразок, але чому ж будемо боротися за першу п'ятірку, а не за чемпіонство? Питання…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733215 вiд 2025-10-05 18:00:04Думаєцца, що СаШо триматимуть до зими, а може і далі - у разі, якщо чучуркєси будуть зосереджені на інших проблемах.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733214 вiд 2025-10-05 17:56:39те шо СаШо рано чи пізно знімуть, думаю сумнівів вже не виникає, так от усьому цьому, більше всього цікаво таке питання: чи лишиться на лавці толмач з румунського, чи таки піде.
sk(chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733213 вiд 2025-10-05 17:55:32барса летить севільї 0-2 при чому контр пропустили десь ще на пару голів…