🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 4459.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572692 вiд 2020-05-01 17:48:50

2 Enot
в„– 1572690
ну вот ты вовремя это понял. Наверно потом, что вовремя родил ся.
Рђ СЏ СЃР» ишком рано. И РїРѕСЌС‚РѕРјСѓ РЅР° РґРІР° РѕРєР» ада РїРѕ 150 СЂСѓР± Р» ез внутрь разрушенного 4 Р±Р» РѕРєР°..

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572691 вiд 2020-05-01 17:31:24

kolip
в„– 1572686

Я не спеціал іст в медицині, ал е трохи розуміюся на статистиці. Разповсюдження віруса в США дуже нерівномірне. Якщо в Нью-Йорку, кажуть, л ікарні забиті, то в нас зайнято короновірусними пацієнтами менше 5%. Перерозподіл хворих по л ікарнях? Хто цим має займатися? Якісь сл ужби, можл иво, ал е ж не приватні л ікарні. Потім, резул ьтат л ікування сил ьно зал ежить від того хто захворів. Наприкл ад, в мене знайомий з південної Америки. В нього тесть помер, бо вірус дав ускл аднення на його хворе серце. Чим старіше насел ення тим вища статистика. Чому стіл ьки жертв в Нью Йорку? Бо хворіють там переважно мал озабезпечені верстви, які просто не йдуть до л ікарень, бо нікол и не мал и стрховки. Обама-царе й мал а на меті покрити цих л юдей мед. захистом, ал е програму фактично згорнул и. Вона не бул а ідеал ьна, ал е краще щось ніж нічого. Саме тому кажу, що система правил ьна, ал е потрібно вдосконал ення.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572690 вiд 2020-05-01 17:30:02

Я виконую свої функції, цього достатньо. Людина яка виконує анал огічні функції в Європі, не кажучи вже про Америку отримує за це біл ьше ніж я з усіма моїми можл ивими джерел ами доходів.
Держава принижує спеціал істів у нашій країні. Це надбання комуністичного режиму з його гул агами, шарашками та кол госпами. Такого приниження, такого презирства до знань та вмінь нема ніде, навіть у Африці. Наші л ікарі, які не мають можл ивостей які є у таких як я, змушені їздити на заробітки навіть до Африки. Там пл атять біл ьше ніж в Україні.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572689 вiд 2020-05-01 17:18:19

а л юди играют в фудбол. БГУ Минск - Смол евичи 1-0

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572688 вiд 2020-05-01 17:10:23

В В. Британии огл асил и, что прошл и пик. Посмотрел процент разрешенных кейсов - 15,83%.

РЈ нас РЅР° сегодня 15,51%…

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572687 вiд 2020-05-01 17:09:16

Enot
в„– 1572685 РІiРґ 2020-05-01 16:41:42
Щось я пропустив. :) Якась хитровиєбана в тебе філ ософія. Ти користуєшся всіма надбаннями держави і суспіл ьства, а віддавати нічого не хочеш. І чим вона відрізняється від філ ософії зека чи бені?

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572686 вiд 2020-05-01 16:58:55

OlegSh
в„– 1572677 РІiРґ 2020-05-01 15:20:05
Тобто, система правил ьна, ал е потребує корекції.
*****
Якщо система правил ьна, то чому стіл ьки смертей і так мал о виздоровл ень. Так не буває.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572685 вiд 2020-05-01 16:41:42

Зараз я працюю фактично на себе, а у приватній кл ініці я буду працювати на дядю за зарпл атню який мені призначить отой дядя. Їбав я того дядю)
Насправді це гол овна пробл ема з медичною реформою. Лікарі стал и бізнесменами, хоч і тіньовими, їх змусил о це зробити комуністичне законодавство. А зараз їх змушують бути або жебраками, або работягами у приватних кл ініках якими керуватимуть якісь депутати-напівбандити. Це ще кл асове питання.
І я думаю, знищувати медицину заради того щоб когось примусити працювати вбіл у це ідиотизм.
Втім все це теорія. На практиці Україну, її економіку, її насел ення чекає крах за кіл ька місяців і усі розмови про реформи, біл у чи чорну зарпл атню є безсенсовими.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572684 вiд 2020-05-01 16:29:43

Зараз деякі л юди теж так кажуть)
300 років тому у пірати, як і у козаки, у гайдуки, опришки і так дал і ішл и л юди за свободою від гніту станового феодал ьного суспіл ьства. Цікавіше бути козаком ніж гнути горба на панщині. Хоч і не дл я всіх.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572683 вiд 2020-05-01 16:26:53

А знайти роботу, де б можна бул о займатися своєю справою, і за квал іфікацію достойно би пл атил и вбіл у, не пробував? Приватні кл ініки, наприкл ад, нє?

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572682 вiд 2020-05-01 16:21:02

Enot
в„– 1572681

300 років тому такі як ти казал и `ми не бандіти, ми шл яхетні пірати` :-)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572681 вiд 2020-05-01 16:16:13

Ал е вл асне я й займаюся своєю справою саме заради чорного нал у. Якщо у мене не буде можл ивості його отримувати і мене змушуватимуть жити на радянську зарпл атню, то я зміню свою сферу діял ьності. Тому що я не раб. Краще бути зл очинцем ніж терпіл ою. А Україна це країна терпіл якими керують зл очинці. В чомусь це справедл иво.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572680 вiд 2020-05-01 15:58:31

Я кажу про всіх, а не про себе. Хтось може робити вибір - пл атити чи не пл атити. ФОПи якісь чи ще хтось.
Щодо мене все простіше - у мене такого вибору немає, навіть якби я захотів його зробити. Тому що у нас всі ці роки бул а відповідна вл ада.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572679 вiд 2020-05-01 15:55:06

yagshamash
в„– 1572652

Я насправді кругом почуваюся безпечно кол и сам. Мабуть через те, що нема що в мене забрати :-) Я казав за рівень життя. Дійсно, в Гондураси я не їздив, бо що там таке є чого нема в Коста Ріці?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572678 вiд 2020-05-01 15:37:04

Єнот видумав собі відмазку, що нуйогофпізду пл атити податки, тому що при вл аді приспішники москви, а всі, хто податки пл ятять - л охи і тєрпіл и.
Ну ОК. Цікаво, яка у Єнота бул а відмазка, кол и при вл аді бул и Порошенко, Ющенко, Кучмо? Зечару дл я зручності опустимо, а про Кравчукера нема сенсу питать, бо Єнот тоді ще в школ у ходив, тож пл атити чи на пл атити податки і брати чи не брати чорний нал - така дил емма не стоял а.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572677 вiд 2020-05-01 15:20:05

kolip
в„– 1572676

Дочитав ось до цієї хуйні:

«Рђ вам РЅСѓР¶РЅРѕ направл ение, без которого даже РЅРё РѕРґРЅР° частная Р±РѕР» ьница РЅРµ примет, потому что РІСЃРµ регистрируется РІ РѕРґРЅРѕР№ системе».

Це пише л юдина яка нікол и не жил а ні в Штатах ні в Британії. За гроші л ікарня прийме кого завгодно кол и завгодно. Першу допомогу нададуть будь-кому. Якщо бідний, то буде суттєва знижка. Якщо має мед. страховку, то ситуація зал ежить від типу страховки. Якщо НМО без направл ення сімейного, то л ікарня пол ікує, ал е страховка не опл атить. Якщо РРО, то ніякого направл ення не потрібно, йдеш напряму до спеціал іста. Те що `за схемою Супрун` кл ієнта не пкл адауть в л ікарню дл я профіл актики попити вітаміни, то це абсол ютно вірно. Так і треба. Бо л юдину л ікують не табл етки, а імунна система і табл етки потрібні кол и імуннна система не справл яється. Сопл і це не значить, що імунна система не справл яється, це значить вона працює. Вціл ому, 'система Супрун`, тобто американська система, теж не ідеал ьна. Ал е автор шукає пробмеу не там. Пробл ема в фармакол огії, де виробники л іків отримують завел икі відсотки від доходу. Пробл ема в необмеженні доходів л ікарень. Тобто охорона здоров`я це бізнес, ал е ма мою думку, мають бути встановл ені обмеження на профіт. Тобто система правил ьна, ал е потребує корекції.

kolip [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572676 вiд 2020-05-01 14:58:05

Статья довол і тенденційна і з ворожого ресурсу, ал е дає де-які пояснення жахл ивої ситуації з короною в Британії. https://www.google.com/amp/s/amp.strana.ua/news/260988-pochemu-v-velikobritanii-rezko-vyroslo-kolichestvo-zhertv-koronavirusa.html

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572675 вiд 2020-05-01 13:14:30

Расчехл ение министром иностранных дел Р Р¤ кремл евского агента РІ Украине Андрея Ермака (оперативный псевдоним «РљРѕР·С‹СЂСЊ») беспрецедентно РІ РґРёРїР» оматической практике. Есл Рё РЅРµ вспоминать, конечно, времена «СЃРѕС†РёР°Р» истического Р» агеря», РєРѕРіРґР° РњРѕСЃРєРІР° назначал Р° угодных ей РїРѕР» итиков РІ соседних странах, Р° неугодные выбрасывал РёСЃСЊ РёР· РѕРєРѕРЅ РёР» Рё отправл СЏР» РёСЃСЊ РЅР° висел ицу. (РћР±Р° примера взяты РёР· РїРѕР» итической истории РїРѕСЃР» евоенной Чехосл овакии, «РѕСЃРІРѕР±РѕР¶РґС‘РЅРЅРѕР№» маршал РѕРј И. Коневым). Р’РёРґРёРјРѕ, наш Риббентроп был уверен, что СѓСЃРёР» РёСЏРјРё предател ей РљРѕР» РѕРјРѕР№СЃРєРѕРіРѕ Рё Ермака, РѕР±Р» адающих неограниченным РІР» иянием РЅР° президента страны, Украина СѓР¶Рµ доведена РґРѕ Р» агерной кондиции.

http://www.kasparov.ru/material.php?id=5EAB452B7A1B1

sk(Redmi note 6 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572674 вiд 2020-05-01 13:05:35

Недописувач (ал е Поціновувач)
в„– 1572667
РЇ так СЂРѕР·СѓРјС–СЋ що РІР¶Рµ дає…

sk(Redmi note 6 pro) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572673 вiд 2020-05-01 13:04:41

Pavlo Klimkin
@PavloKlimkin
В·
47m
Р’С–Рґ СЃСЊРѕРіРѕРґРЅС– діють обмеження ОПЕК+. Р РѕСЃС–СЏ Р±СѓРґРµ качати СЃРѕР±С– «РІ кубишку», РІ СЃРІРѕС— сховища, РІРѕРЅРё РЅРµ можуть технол огічно скоротити видобуток. Р† тут починається найбіл СЊС€ цікаве: Р·Р° цей час Р РѕСЃС–СЋ можуть витіснити Р· традиційних СЂРёРЅРєС–РІ.
Pavlo Klimkin
@PavloKlimkin
В·
48m
Вже зрозуміл о, що стратегічними запасами нафти в нас займатися ніхто не буде. Нафтопродуктів теж. Навіть дискусії у вл аді немає. Шкода, що час спл иває.

З пустим бюджетом - не так багато варіантів. Ал е навряд чи нафта буде довго така дешева. Тому можна запозичити гроші під це

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572672 вiд 2020-05-01 12:02:28

Тому кожному варто замисл итися що він робитиме кол и економіка встане.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572671 вiд 2020-05-01 11:53:36

Однак при будь-якому з цих сценаріїв з економікою буде піздець.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572670 вiд 2020-05-01 11:49:15

2 Enot
в„– 1572668
РђР±СЃРѕР» ютно реал істичний третій абзац С– «РіР» аза просто Р» СѓР±СЏРЅРёС”» Сѓ РґРІРѕС… перших.
Ал е, можна радіти, що або - або таки ще зал ишил ись.

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572669 вiд 2020-05-01 11:41:15

Постанова РїСЂРѕ засудження агресії Р Р¤: Р» ише РѕРґРёРЅ нардеп РІС–Рґ Донеччини РіРѕР» осував В «Р·Р°В»
https://vchasnoua.com/donbass/65112-postanova-pro-zasudzhennia-ahresii-rf-lyshe-odyn-nardep-vid-donechchyny-holosuvav-za

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572668 вiд 2020-05-01 11:24:44

Та Рада післ я втечі Януковича так само їх відмінил а. У тій Раді бул о багато л юдей з бізнес-інтересами, їм тут жити ще і бізнес робити. Крім того ол ігархи бул и тоді нал аштовані на євроінтеграцію. Тому бул о обрано в. о. президента, сформовано уряд Яценюка. Це зробил а та сама Рада.
У цій Раді - тупо кл ієнти ол ігархів та Москви. У них немає інтересів окрім інтересів їх хазяїв, та бажання отримати гроші зараз, поки є можл ивість, а там хоч трава не рости. Витрачати їх можна поза межами України. А ол ігархи зараз нал аштовані іти під Путіна, тому їхня кл ієнтел л а буде вести Україну туди ж поки не буде знесена.
Однак світова економічна криза помножена на некомпетентність нинішнього набору ол ігархічної вл ади призведе до краху і ол ігархічний режим, і державу як таку, бо ол ігархія зараз знищил а державні інститути. Їхня відсутність стане очевидною в момент падіння режиму. За відсутності інститутів централ ьної вл ади, реал ьна вл ада перейде до місцевих князьків. Так буває завжди при такій ситуації. А там або у суспіл ьстві знайдуться сил и, що зуміють утримати країну від розпаду, причому сил ою зброї, або Україна перестане існувати як єдине ціл е, і тоді з часом біл ьшу її частину неминуче погл ине Росія.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572667 вiд 2020-05-01 11:04:41

sk (chromebook acer) [Останнi 20 месаг]
в„– 1572665 РІiРґ 2020-05-01 11:01:37

По-харошому, міський гол ова Черкас вже сьогодні має давати свідчення у прокуратурі, ал е ето вряд л і (с).

m1919(РљРёС—РІ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572666 вiд 2020-05-01 11:02:56

2 Enot
в„– 1572646
Це тої Ради, що закони 16.01 підняттям рук прийнял а?
Кому і кобил а - нєвєста (с)

Якщо відповідь - держава не наїбнул ась у 2014, чому тоді маємо вважати, що держава наїбнул ась у 2019 чи, як Зел енський піде?

2 olma
в„– 1572641
Хіба безвиїзд самим л ише українцям? Ото наворотив по всьому світові, хоча, здавал ося б, дрібний шл емазл ;)
А, якщо порівняєш цифри з Батийового № 1572657, з кіл ькістю мешканців країн, може навіть виникнути думка, що Україна неймовірно крута.

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572665 вiд 2020-05-01 11:01:37

ринків, ярмарків із продажу сіл ьськогосподарської продукції та квітів;
л ітніх майданчиків закл адів ресторанного господарства;
парків, скверів та атракціонів на їхній території;
об’єктів спортивної інфраструктури викл ючно дл я проведення тренувань.
------
черкаси перші… офіційно РїРѕСЃР» абл юють карантин Р· 1РіРѕ травня…

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572664 вiд 2020-05-01 10:55:45

«РќРµС‚, РѕРЅ сомнител ен… СЏ Р±С‹ ему РЅРµ доверял» (СЃ) Вел СЋСЂРѕРІ

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572663 вiд 2020-05-01 10:54:20

Riaboshapka, in an interview with the Kyiv Post, said his experience exposed several problems with Zelensky’s leadership: He is untrustworthy. He is no longer interested in reforms to create the rule of law and an independent criminal justice system. He’s repeating the mistakes of former President Petro Poroshenko by “trying to make all the law enforcement loyal to him rather than building strong and independent institutions in the country. ”
------
щось «100%-РЅР° РјРѕСЏ Р» СЋРґРёРЅР°», СЏРє казав вовочка РїСЂРѕ рябошапку, називає Р№РѕРіРѕ, мені здається, ще гірше РЅС–Р¶ «Р±Р°СЂРёРіР°» … untrustworthy

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572662 вiд 2020-05-01 10:47:49

Щодо будівництва, то маю змогу з вікна спостерігати за одним із будмайданчиків - їбашать як папи карл и, у т. ч. і сьогодні, у день пєрваго савєцкого мая.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572661 вiд 2020-05-01 10:34:08

У статті NYT цікавий момент:

“We need to bend with her forces — even when we as a species are responsible for unleashing them, ” Katz said.

У перекл аді на НВ це прозвучал о як:

В «РќР°Рј необхідно примиритися Р· РїСЂРёСЂРѕРґРЅРёРјРё СЃРёР» ами — навіть якщо РјРё СЏРє РІРёРґРё С– відповідал СЊРЅС– Р·Р° те, що С—С… випустил РёВ», — сказав Кац.

що загал ом адекватно - хай навіть перекл адач і не знає, що species, незважаючи на закінчення - це іменник у однині.

Щодо суті питання, то те, що одна країна світу (і не остання країна) згол осил ася виступити у рол і морської свинки - це цікавий і можл иво навіть бл агородний вчинок.

sk(chromebook acer) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572660 вiд 2020-05-01 10:24:39

оооо. а що там трамп сказав що ковід - то все з китайської л абораторії?
і що його інтел ідженс вже мають докази?
ах-уйєнний серіал!!!
СЏРє завжди «С†Рµ РЅРµ точно» …

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572659 вiд 2020-05-01 09:46:37

трубоукл адчик черский проходит Орезундом мимо Копенгагена. Порт назначения уже Кал ининград.
Что и требовал ось доказать..

Bobb [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572658 вiд 2020-05-01 09:37:33

Сообщают о двух новых разработках дл я борьбы с коронавирусом:

---------------
В США подтвердил и эффективность израил ьского препарата от коронавируса
https://nash-israel.com/news/v-ssha-podtverdili-effektivnost-izrailskogo-preparata-ot-koronavirusa

Новая РНК-вакцина против SARS-CoV-2 пол учил а поддержку британского правител ьства
https://pcr.news/novosti/novaya-rnk-vaktsina-protiv-sars-cov-2-poluchila-podderzhku-britanskogo-pravitelstva/

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572657 вiд 2020-05-01 09:28:33

СѓРіСѓ..
Шведы - 2088 забол еваний на 1 мл н. чел., смертей - 256 на 1 мл н.
Дл я сравнения
НОрвегия - 1428, 39.
Финл яндия - 902, 38.
Дания - 1581, 78.
Украина - 238, 6

Фоззі [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572656 вiд 2020-05-01 09:23:05

2 Salomon
в„– 1572655
Тоже тол ько что ее прочёл. Наши перевел и.
https://nv.ua/ukr/opinion/koronavirus-u-ssha-shcho-varto-znati-pro-dosvid-shveciji-ta-kolektivniy-imunitet-ostanni-novini-50085580.html

Salomon [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572655 вiд 2020-05-01 08:04:31

Шведы прекрасны -
https://www.nytimes.com/2020/04/28/opinion/coronavirus-sweden.html

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572654 вiд 2020-05-01 06:56:44

У Чернівцях священник УПЦ МП з підозрою на Covid-19 прийшов до редакції газети і навмисне кашл яв на журнал істів

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572653 вiд 2020-05-01 06:41:23

Dimar
в„– 1572620

РЅСѓ РЅe РІ 8 СЂaР·… СЃРїСЂaРІa РІ iРЅС€oРјСѓ РІ 2019 РІ РЅСЊoРіo РІ ~3x СЃРєoСЂoтил РёСЃСЏ aктиви… iРЅС€i Р±aРЅРєРё Рїo СЃСѓСЃiдству цьoРіo РЅe РґeРјoнструвaР» Рё…

https://bankchart.com.ua/spravochniki/reytingi_bankov


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.