🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 4464.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572492 вiд 2020-04-29 10:30:55

2 Enot
в„– 1572490

Під фін моніторинг не попадають транзакції на суму меншу 400 тис. грн. Інша справа, що кожна транзакція буде містити ідентифікуючі дані про контрагентів, по яким можна зібрати всю інформацію незал ежно від того, скіл ькома транзакціями та якими установами користувал ася особа (звичайно, дл я цього потрібно, щоб ця особа зацікавил а контрол юючі органи).

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572491 вiд 2020-04-29 10:19:58

Можна оформити десяток карток, і на них скидувати по 5000 з термінал у.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572490 вiд 2020-04-29 10:16:39

А от цікаво, якщо розкидати по картках різних банків, фінмоніторинг відсл ідкує чи ні?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572489 вiд 2020-04-29 10:07:11

кацапол оханка медл енно, но уверенно топает в Скагеррак.
https://www.vesselfinder.com/ru/?imo=8770261

Порт назначения по прежнему НАходка. Это, как я понимаю, чтоб мериканьцы не успел и дисквал иифицировать его, тогда не сможет нигде зайти на бункеровку..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572488 вiд 2020-04-29 09:59:04

2 Taras_Sh
в„– 1572469
Р° РІРѕ всех автосал онах РќИРљРћ РЅР° Бориспол СЊСЃРєРѕР№ трассе стоят банкоматы РЅР° прием. И Р» СЋР±СѓСЋ РѕРїР» ату, хоть Р·Р° машину, хоть Р·Р° РўРћ берут 2% Р·Р° РѕР±СЃР» уживание.

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572487 вiд 2020-04-29 09:57:36

2 Batyj
в„– 1572476

Це скоріше за все вимога орендодавця. Т. я. Дуже сумніваюсь, що він декл арує дохід від здачі в оренду і пл атить 19,5% податку. Тому і отримувати кошти потрібно анонімно. Ал е зараз вже все. Тіл ьки готівкою в руки: /

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572486 вiд 2020-04-29 09:51:48

дл я понимания. Нетешин - город спутник Хмел ьницкой АЭС.

https://www.ukrinform.ru/rubric-regions/3015245-mer-netisina-napisal-zaavlenie-na-upc-mp-izza-vspyski-koronavirusa-v-gorode.html

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572485 вiд 2020-04-29 09:40:10

Як переказати гроші на картку і не порушити закон про фінмоніторинг - роз'яснення Нацбанку

https://news.finance.ua/ua/news/-/469898/yak-perekazaty-groshi-na-kartku-i-ne-porushyty-zakon-pro-finmonitoryng-rozyasnennya-natsbanku

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572484 вiд 2020-04-29 09:39:18

2 Vichny
в„– 1572467

>> І да, Папка, продовжую хуїти навіть післ я минул орічних виборів.

А я вже остаточно розчарувався в біл ьшості :(

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572483 вiд 2020-04-29 09:38:04

2 Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1572465

Теоретично бзіл ьшення суми дл я фінмоніторингу до 400 тис. це посл абл ення, ал е не суттєве, т. я. дл я чуваків з чорною готівкою все рівно світити готівку через ідентифікацію не дуже бажано. Зараз всі транзакції біл ьше 5 тис. грн. мають містити вичерпну ідентифікуючу інформацію про пл атника та отримувача. Тому якщо навіть і під час операції за яйця не візьмуть, то можуть це зробити пізніше - вся історія транзакцій буде відсл ідковуватись.

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572482 вiд 2020-04-29 09:33:30

Пардон,

в„– 1572481 Р±СѓРІ Сѓ РІС–РґРїРѕРІС–РґРґСЋ РЅР° Taras_Sh в„– 1572469

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572481 вiд 2020-04-29 09:31:21

2 Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1572465

Кл ючова різниця, що з при опл атою біл ьше 5 тис. грн. покупець має бути ідентифікований (тобто надати паспорт) і не повинен надавати інформацію про джерел о походження коштів. А от при опл аті біл ьше 150 тис. грн. (зараз біл ьше 400 тис. грн.) - ти повинен подати заявку на фінмоніторинг з підтвердженням джерел а надходження коштів (яку ще й розгл ядають кіл ька днів). Тому відділ ення банку в автосал оні не дуже допомагає, якщо ти хочеш запл атити чорною готівкою, походження якої не можеш офіційно підтвердити.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572480 вiд 2020-04-29 09:24:55

Якщо громадяни усіма сил ами намагаються наїбати державу, то треба не л ише 3.143дячити їх у відповідь, ал е й проанал ізувати ситуацію - можл иво держава щось робить не так ;)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572479 вiд 2020-04-29 09:05:30

Тобто якщо зал ити на картку з термінал у два рази по 5000 тобі теоретично можуть забл окувати картку і конфіскувати гроші?

Z!(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572478 вiд 2020-04-29 08:39:43

Starik (Украіна, Київ)
в„– 1572475

За старим теж сл ідкувал и. Допомогл о :)?
Одну суму пл атиш в одному відділ ені, а іншу в другому.
Або одну частину суми пл атиш сьогодні, іншу завтра.

Ось така вона украъїнська реал ьність :)

Feodorit [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572477 вiд 2020-04-29 08:34:18

Taras_Sh в„– 1572469
В автосал оні Тойота знаходиться відділ ення банку. Ти туди можеш хоч 20 міл ьйонів за один раз внести.

Можеш, післ я надання документів про походження коштів і отримання дозвол у від фін. моніторингу. В Приваті, з мого досвіду, дозвіл приходить за годину-дві, ал е може бути і наступного дня, а може бути і відмова. Тому перший раз міл ьйони з собою везти не варто. Іноді простіше розбити на суми нижче фін. моніторингу або звернутися до банку який не так старанно виконує його норми.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572476 вiд 2020-04-29 08:31:00

Знаю чел овека, который принал ичии картрчек пл атит за оренду квартиры нал ичкой через банкомат. Т сумма бол ше 5 тыс.
Чтоб не вычисл ил иил и не отсл едил и..

Starik(Украіна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572475 вiд 2020-04-29 08:19:44

Z! (Kyiv)
в„– 1572474

В новом законе про такие разбивки тоже говорится.
За ними начнут сл едить.

Z!(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572474 вiд 2020-04-29 07:50:52

2 Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1572465

Кол и бул о обмеження на >=15000 грн, то сума розбивал асьна декіл ька пропл ат менших за обмеження.

Наприкл ад 17000, розбивал и на 14500 і 2500.

Будуть робити теж саме, ал е біл ьше витрачатимуть часу.

Z!(Kyiv) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572473 вiд 2020-04-29 07:45:21

Vichny
в„– 157246
Банки - це вчорашній день. Зараз певну банківську нішу заповнють фінансові компанії. Які оперативніше та швидше виконують, наприкл ад переказ коштів :) І у цих компаній є свої відділ еня. Навіть УкрПошта має вже л іцензії на таку діял ьність.

Бариги крутять таким бабл ом, що ІТ-шникам і не снил ись :) І вони, а також кожний бізнес (мають сірий сегмент) ганяють кеш.

https://news.finance.ua/ru/news/-/469392/dochka-novoj-pochty-otchityvaetsya-o-naibolshej-pribyli-sredi-finkompanij-za-2019-god

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572472 вiд 2020-04-29 07:26:08

Batyj
в„– 1572471

ну мoжуть бути i iншi причини нaвiщo aнтиКo зaкoн пoтрiбний Пo :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572471 вiд 2020-04-29 05:54:50

а я то думаю назуя Порошенко гол осует с зел еножопыми за антикол омрйский закрон¿
Все просто. Чтобы сорвать сотрудничество с МВФ.
Шабунин - редкий убл юдок

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572470 вiд 2020-04-29 03:52:41

Звіл ьнення Ситника: як і чому Кол омойський, Аваков і Порошенко зривають угоду з МВФ

https://www.pravda.com.ua/columns/2020/04/28/7249737/

Taras_Sh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572469 вiд 2020-04-29 03:08:53

2 Папка
в„– 1572461

2 Vichny
в„– 1572456

РЇ N СЂРѕРєС–РІ тому (точно РЅРµ памʼятаю СЃРєС–Р» СЊРєРё, ал Рµ якраз РІ той СЂС–Рє, РєРѕР» Рё ввел Рё обмеження РЅР° РѕРїР» ату 150 тис. РіСЂРЅ. готівкою) СЃРёРґС–РІ РІ сал РѕРЅС– Toyota чекав РїРѕРєРё завершать РўРћ робити. Р† спостерігав, СЏРє чувак приїхав РєСѓРїР» яти авто… Менеджер сам запитак РєР» ієнта, СЏРє той збирається РїР» атити С– отримавши РІС–РґРїРѕРІС–РґСЊ, що готівкою (Р° СЃСѓРјР° Р±СѓР» Р° Р±С–Р» СЏ 1 РјР» РЅ. РіСЂРЅ.), сказав, що немає РїСЂРѕР±Р» ем - РІ РЅРёС… С” 2 каси (РїРѕСЂСѓС‡ ще сал РѕРЅ С—С…РЅСЊРѕС— РіСЂСѓРїРё), тому Р·Р° 3 РґРЅС– РІС–РЅ Р·РјРѕР¶Рµ внести РІСЃСЋ СЃСѓРјСѓ готівкою без РїСЂРѕР±Р» ем.
Р§РѕСЂРЅР° готівка С– зараз ходить дай Р±РѕР¶Рµ…


В автосал оні Тойота знаходиться відділ ення банку. Ти туди можеш хоч 20 міл ьйонів за один раз внести. 150 тисяч то ти в звичайному магазині не можеш розрахуватися

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572468 вiд 2020-04-29 01:58:55

А, і ще. Ризик, що хтось їбане ззаду по гол ові під час дрочіння термінал у набагато біл ьше ніж то що це відбудеться у відділ енні банку.
Так нафіга, питається? Смисл?
Ну, 100-200 грн через термінал на якусь хуйню, чи там тел ефон терміново поповнити, я розумію. Вважав, що дл я такого ці термінал и і створені.
А закидувати туди по 5000+ грн, ну то пиздець якийсь, і мазохізм то того ж, реал ьно.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572467 вiд 2020-04-29 01:54:28

Voxa (м. Запоріжжя)
в„– 1572465В РІiРґ 2020-04-29 00:48:39

Ого, ці базарники заробл яють біл ьше 5000 грн на день? Ніхуйово, суціл ьні зл идні і епоха бідності.
Ну ал е якщо вже так припекл о покл асти на свою карту 100500 грн, то хто заважає прийти в банк із своєю котл єтою і паспортом і покл асти на рахунок, як то у нормал ьному світі робиться?
Невже простіше дрочить термінал по одній купюрі, не кожна з яких хавається з першого разу?
Я реал ьно хуїю. І да, Папка, продовжую хуїти навіть післ я минул орічних виборів.

Недописувач(ал Рµ Поціновувач) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572466 вiд 2020-04-29 00:57:06

Starik (Україна, Київ) [Останнi 20 месаг]
в„– 1572458 РІiРґ 2020-04-29 00:14:49

Дл я покупця це як раз непогано, бо завдяки тому, що продавець не спл ачує податків, покупець отримує кращу ціну ;)

Voxa(Рј. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572465 вiд 2020-04-29 00:48:39

та ви як мал і діти.
офіційно визнано шо РІ нас РІС–Рґ 30% РґРѕ 40% РІ тіні. Оці СѓСЃС– базарники, фотпи «РЅР° довєрії» :) С– РїСЂ РІРѕРЅРё Р¶ живуть РІ нал С–. До речі це СѓСЃС– РїРѕ РєРѕРјСѓ карантин найбіл ьше вдарив.
Так от вони ж свій нал на картку кл адуть аж бігом. Квитки ел ектронні, букінги, пл атя один одному та інш. До тисячі дл р суми ходять тіки так. Тому це досить неприємна штука. Чи допоможе це вивисти їх з тіні - 100% ні. Ал е пробл еми створить.
А о з 150тис до 400 це якраз посл абл ення дл я чувауків з сал ону тойоти, тут здобул и :( Ал е бул о б дуже дивно якби стал о навпаки.

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572464 вiд 2020-04-29 00:28:28

2 Vichny
в„– 1572463

Ти післ я минул орічних виборів ще чомусь дивуєшся? :)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572463 вiд 2020-04-29 00:25:21

Папка
в„– 1572461

Та ходить, знаю, особл иво дл я таких пацанів.
Ал е ось пересічним то нафіга? В день зарпл ати знімають все бабл о підчисту з банкомату, потім дрочать термінал и, я хуїю.
Так зал РёС€ ти, РєСѓСЂРІР° пару тисяч РЅР° картці, так РЅС”, С…СѓСЏ, «РЅС” давєряю банку», йобаний СЃРѕРІРѕРє.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572462 вiд 2020-04-29 00:23:09

Starik (Україна, Київ)
в„– 1572458

Так же ж немає і не бул о пробл ем зробити переказ мені, як фізичній особі, іншому хую, який тіпа теж фізична особа, ал е то зашифрований бізнес.
Згоден, хуйово дл я податків.
Ал е ж моє питання не про те.
А про те, що нафіга мені знімати пакован бабл а із, скажімо, зарпл атної картки, і дрочити термінал по 1 купюрі, щоб запл атити якомусь хую 10000 за посл угу чи товар, якщо я можу то зробить одним махом, інкол и навіть в онл айн-банк заходити не потрібно?

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572461 вiд 2020-04-29 00:22:39

2 Vichny
в„– 1572456

РЇ N СЂРѕРєС–РІ тому (точно РЅРµ пам'ятаю СЃРєС–Р» СЊРєРё, ал Рµ якраз РІ той СЂС–Рє, РєРѕР» Рё ввел Рё обмеження РЅР° РѕРїР» ату 150 тис. РіСЂРЅ. готівкою) СЃРёРґС–РІ РІ сал РѕРЅС– Toyota чекав РїРѕРєРё завершать РўРћ робити. Р† спостерігав, СЏРє чувак приїхав РєСѓРїР» яти авто… Менеджер сам запитак РєР» ієнта, СЏРє той збирається РїР» атити С– отримавши РІС–РґРїРѕРІС–РґСЊ, що готівкою (Р° СЃСѓРјР° Р±СѓР» Р° Р±С–Р» СЏ 1 РјР» РЅ. РіСЂРЅ.), сказав, що немає РїСЂРѕР±Р» ем - РІ РЅРёС… С” 2 каси (РїРѕСЂСѓС‡ ще сал РѕРЅ С—С…РЅСЊРѕС— РіСЂСѓРїРё), тому Р·Р° 3 РґРЅС– РІС–РЅ Р·РјРѕР¶Рµ внести РІСЃСЋ СЃСѓРјСѓ готівкою без РїСЂРѕР±Р» ем.
Р§РѕСЂРЅР° готівка С– зараз ходить дай Р±РѕР¶Рµ…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572460 вiд 2020-04-29 00:20:59

https://www.radiosvoboda.org/a/news-rosija-chehiya/30581931.html

Кацапня вонюча нахабніє все біл ьше і біл ьше.

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572459 вiд 2020-04-29 00:17:59

2 Starik (Украіна, Київ)
в„– 1572455

По card-2-card вже є роз'ясення, що ніяких змін немає (тобто біл ьше 5 тис. грн. немає обмежень), т. я. пл атник і отримувач ідентифіковані банками, які видавал и їм картки.

Starik(Україна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572458 вiд 2020-04-29 00:14:49

Vichny
в„– 1572456

РћРґРЅР° РёР· «РїСЂРѕР±Р» ем» РІ Украине, РєРѕРіРґР° перевод между физ Р» ицами подменяет РїР» атеж РЅР° бизнес.
Это пл охо дл я нал огов, пл охо дл я потребител я.
Другое дел о, что интерчендж у нас выше, чем в Европе, поэтому и фигня такая.
Сейчас как раз это самый интерчендж и пытаются понизить.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572457 вiд 2020-04-29 00:07:11

sk (chromebook acer)
в„– 1572441 РІiРґ 2020-04-28 22:04:15

Ага, а гроші, які витрачал и іноземні туристи у тому ж Львові, Києві, Одесі - хуй нани.
То ж і питання - може краще все ж хай наші витрачають гроші за кордоном, а інтуристи і заробітчани привозять вал юту сюди?
Бо довга ізол яція в кордонах пост-совкової (та шо там уже, по-чесному - дуже багато ще де до сих пір совкової) України генеруватиме Семів в кіл ькостях неймовірних, їх і так, правда кажучи, дохуя.
То шо тут карябає один Сем, не означає, що в Україні це вже вимираюча гіл ка гомо-совєтікусів, на жал ь.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572456 вiд 2020-04-29 00:01:57

Бл ять, я хуїю, ви тут такими сумами нал ом ворочаєте, що у всіх чорні/сірі зарпл ати доходи?
У мене рідко кол и в гаманці біл ьше 1000 гривень л ежить в будь-який час.
Нахуя мені через термінал и комусь поповнювати картку на суму біл ьше 5000 гривень, якщо я можу не піднімаючи дупу з крісл а зробить то саме онл айн?

Starik(Украіна, РљРёС—РІ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572455 вiд 2020-04-28 23:44:10

Папка
в„– 1572454 РІiРґ 2020-04-28 23:26:34

Сорян, пл охо написал.
По _нал ичке_ бол ее 5 000 - паспорт 100%
по card-to-card бол ее 5 000, но менее 30 000 есть вопросы. Скорее всего не надо, думаю уже есть официал ьные запросы на НБУ и МинЮст и через 30 дней будут ответы.
На этот период (до пол учения ответов) крупные игроки скорее всего перестрахуются и могут ограничить card-to-card до 5 000. Но это дал еко не факт.

Папка [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572454 вiд 2020-04-28 23:26:34

2 Starik (Україна, Київ)
в„– 1572450

Хоча юридичні спірні питання і є, ал е в Новій Пошті вже вимагають ідентифікцію (тобто паспорт зі скануванням) дл я опл ати товару біл ьше 5 тис. грн. готівкою.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1572453 вiд 2020-04-28 23:16:01

Starik (Україна, Київ)
в„– 1572449
----
Добре. Ок. зрозумів. Зел я і Шмигал ь знімуть 1-частину карантину 11 травня.
І питання чи можу я на Букінг чи Ейрбнб зняти хату в м. Трипіл л я Київської обл асті?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.