ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733092 вiд 2025-10-03 23:05:53Сьогодні командний юніорський чемпіонат світу зі спідвею виграла команда Німеччини з дівчиною Ханною Грюнвальд в складі. Вона щоправда так і не виїхала хоч раз на заміну, хлопці вдвох справились, але ця 18-річна гонщиця не єдина дівчина в німецькому спідвеї, і хлопців такого віку, кращих за неї там дійсно два чи три на всю Німеччину, у неї досить пристойні результати в дорослому чемпіонаті ФРН. Ось така рівноправність в спорті це дійсно непогано.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733091 вiд 2025-10-03 22:51:34Життя на Обс ніколи не було для мене реальним життям. Але в останні роки я трохи змінив ставлення. То подумав, а хулі?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733090 вiд 2025-10-03 22:38:10yagshamash № 1733089 It's criminal that you didn't say you wrote the book.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733089 вiд 2025-10-03 22:33:48До речі, той роман був у топ 5 книжок року БіБіСі 2006 року. 20 років тому.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733088 вiд 2025-10-03 22:31:58Olma, прочитай тоді мій роман. Там є багато що :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733087 вiд 2025-10-03 22:30:33Olma, Кого ж винити й брать на кпини, В стакані крєпкого вина мєчти потонуть і обиди. Ми посторонні ти і я… (С)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733086 вiд 2025-10-03 22:27:01Я тут не намагаюся виступати в ролі судді старозаконного. Ні просто з погляду культури і цікавих історій, яких вистачає в житті, і які можна було б віддати людям у формі оповідань, книжок, віршів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733085 вiд 2025-10-03 22:17:15yagshamashе, «любов не вспихнула, не вспихнула вона! …» За наявності літературної жилки, варто це все відображувати у літературних творах, а не так я оце переводиш чорнило в ампулках ручки, пишучи на Обсилфі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733084 вiд 2025-10-03 22:03:59Vichny, лише тепер натрапив на твій камінґ аут. Воно по різному буває з тими дівчатами. Зраджують, буває. Мені пощастило, що дві коханки, що я мав, зраджували зі мною. Тобто, я про це знав. А одна, що я любив, була на 16 років молодша, то не було дива, що хтось там ще затяг до ліжка. У сові я мав лише одну дівчину 3-4 роки з перервами. Єдина там ґерлфренд. Крім якихось випадкових зустрічей. А вже у Польщі й Англії понеслося. Чомусь мене любили іспанки: три, плюс пуерториканка іспанського походження. Одна бразилійка - моє кохання життя. Ще чилійка була. А так життя було колоритне: китаянка, польки, уґандійка, сербка, італійка, звісно, британки. Фінка була. Диво, що українка була одна, та перша. Тож це мій камінґ аут у відповідь на твій. Ну й цей багатий калейдоскоп стосунків зпвершився тим, що я сам :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733083 вiд 2025-10-03 22:03:18№ 1733079Наприклад, бити з 13 м, на пробивання 5 сек..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733082 вiд 2025-10-03 21:57:49Була сила, коли мама какать носила.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733081 вiд 2025-10-03 21:01:28Vichny № 1733021 вiд 2025-10-03 03:38:28 преф - сила, ми потім перейшли на деберц, веселіше
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733080 вiд 2025-10-03 20:53:25LAZY № 1732992 вiд 2025-10-03 00:55:29 Комп'ютерні ігри вплинули, назвався монстром але з українського бестіарія, щоб таких мудаків як ти жерти
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733079 вiд 2025-10-03 18:50:12Vichny № 1732994 нi, нe вiдмiняти пeнaлти, aлe зрoбити йoгo мeнш привaбливим для симуляцiй…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733078 вiд 2025-10-03 16:57:41Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1733072 життя цвітайєвої - потрібно видавати у кольоровій методичці кожному колаборанту… щоб розуміли як закінчується життя, і весь рід, якщо починаєш працювати на хуйло «органи» …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733077 вiд 2025-10-03 16:37:27п'ятниця… пиво… хуйтам! кібер-атака на контору. і все… піва - нєєєт! взагалі а-хуй-єнні часи. зальот з іт-системою, і контора перестає працювати… при чому вже майже тиждень… -------- Most of the Asahi Group's factories in Japan have been at a standstill since Monday, after the attack hit its ordering and delivering systems. Major Japanese retailers, including 7-Eleven and FamilyMart, have now warned customers to expect shortages of Asahi products. In a statement on Friday, Asahi said it was «unable to provide a clear timeline for recovery» but had started «partial manual» processing of orders and shipments.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733076 вiд 2025-10-03 16:35:32sk (здалеку…) № 1733057 у нас же укртелеком теж довго був стратегічним об'єком. а потім тихенько ахмєтову продали. ніхто й не помітив… --- і «крутий» приватний власник угробив 3Моб
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733075 вiд 2025-10-03 16:12:20на концерт кобзона. Грьобаний т9
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733074 вiд 2025-10-03 16:12:19на концерт кобзона. Грьобаний т9
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733073 вiд 2025-10-03 16:11:09Агов Буданов, Знаю як спалити нахер 18 свинокомплексів і 4 млн свиней на бєлгородщині. По свинокомплексу там рухається контрольний автономний модуль. Також там є тюки з соломою (згідно положення про гуманне утримання тварин, щоб їм було заняття і іграшка). І є газові гармати для опалювання приміщень. І якщо знайти васю-програміста, який колись дистанційно програмував ці автономні модулі,, і його вмовити (а він українець), то однієї ночі модуль підтягне газову гармату до тюків з сіном і 30-50 тис свиней підуть на концерт ковзанах. І такий фокус можна влаштувати на всіх 18 свинокомплексах одночасно, всі вони зроблені по типовому проєкту.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733072 вiд 2025-10-03 15:53:47sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1733070 вiд 2025-10-03 15:35:42У неї був іще і син, який вже після її самогубства був призваний в армію, пішов на фронт і дуже швидко загинув - причому з огляду на його дуже специфічний характер висувалася обґрунтована версія, що замочили його свої.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733071 вiд 2025-10-03 15:37:08yagshamash № 1733066 вiд 2025-10-03 15:01:29 Пишуть, що це початково було французьке прізвище, і що серед його предків є гугеноти, які свого часу емігрували, щоб їх не замочили тогочасні католики.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733070 вiд 2025-10-03 15:35:42Enot № 1733067 вiд 2025-10-03 15:02:11 yagshamash № 1733060 ахуйєнна історія!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733069 вiд 2025-10-03 15:30:01Із старовинних совячих комп'ютерних ігор пам'ятаю лише ігру Пірістройка, де дімакрад стрибає туди-сюди, а за ним ганяється бюрократ і хоче його зжерти. Мав у цій грі високі результати.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733068 вiд 2025-10-03 15:03:42Я знаю всі свинокомплекси белгородщини в ліцо :-). З усіма кресленнями і генпланами. Треба набрати СБУ, нехай планують акцію. 4 млн свиней в одній області, це 25-30% всіх свиней у Росії. Відчутний удар.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733067 вiд 2025-10-03 15:02:11yagshamash № 1733060 вiд 2025-10-03 14:48:14 Вона повернулася не тому що затужила за берьозкам, а тому що вони з чоловіком були агентами НКВС і займалися організацією викрадення та вбивств діячів білої еміграції. І їх на цьому попалили. Чоловік її в Громадянську воював в Білій армії і зрадив своїх, а вона йому допомагала.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733066 вiд 2025-10-03 15:01:29Так, для точности: він саме Фараж, не Фарадж. У нас не знають.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733065 вiд 2025-10-03 14:57:12Найджел Фарадж зараз має високі рейтинги
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733064 вiд 2025-10-03 14:55:09M1919 У Британії майже поголовно проукраїнські люди. Крім кончених довбойобів типу Роджера Вотерза, Райт Сед Фреда, Найджела Фаража і того корумпованого педофіла Алекса Салмонда.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733063 вiд 2025-10-03 14:53:13На Харківщині загинуло 13 000 свиней внаслідок удару дронів по сільгосппідприємству _________ От суки, нічого святого. Доречі у Бєлгороді 18 свинокомплексів і 4 млн. Свиней. Пора спалити к хуям.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733062 вiд 2025-10-03 14:51:42Olma, а Royal Opera, незважаючи на всі протести, обстояла право на високе мастацтво. Таки прослухали нєпотрєбку на Ковент Ґарден.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733061 вiд 2025-10-03 14:50:06Неабиякий суперник був у Динамо
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733060 вiд 2025-10-03 14:48:14Та хер з нею, з тою Цвєтаєвою. Доньку віддала до притулку, де та померла з голоду у трирічному віці. Потім з'їбала із сови, але десь у 37 році затужила за бєрьозкамі, бо Ейфелева вежа прієлась. Ну, вернула до сови. Ясно, що чоловіка вібразу розстріляли, старшій дочці дали 20 років концтаборів. А сама повісилася. Тонкая кацапськая душа.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733059 вiд 2025-10-03 14:38:11У румунському Клуж-Напоці скасували виступ виступ російської оперної співачки Анни Нетребко. Як повідомило МЗС України, це сталося завдяки зусиллям українського посольства в Румунії та активістів. 6 жовтня мав би відбутися концерт Нетребко разом з Трансільванським філармонічним оркестром. Також їй мали присвоїти звання почесного доктора Національної музичної академії імені Георге Діми. Українські дипломати висловили переконання, що «румунська сторона проявила розуміння і солідарність з Україною в контексті протидії гібридному впливу Росії через так звані» культурно-мистецькі заходи ".
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733058 вiд 2025-10-03 14:31:53https://www.rferl.org/a/1085727.html Moscow, 29 July 1997 (RFE/RL) — American financier George Soros has emerged as one of the principal backers in a consortium which last week won a 25 percent stake in Russia's telecommunications holding company, Svyazinvest. Связьінвест залив трохи живих грошей Сорос. Але крім того він Купив компьютери і провів інтернет в десятки російських університетів, музеїв, і якихось клубів журналістів NGOS - і це дало величезний ефект. А по бізнесу, його Гебня викинула через рік-два після інвестицій.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733057 вiд 2025-10-03 14:00:53наче в часи розвалу совка сорос хотів купити ростєлєком (аналог укртелеком), хз як точно називається але єльцину свої пацани розказали що ніззя… у нас же укртелеком теж довго був стратегічним об'єком. а потім тихенько ахмєтову продали. ніхто й не помітив…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733056 вiд 2025-10-03 13:57:45А зараз проти Сороса якесь розслідування з подачі Трампа, ніби як у зраді звинувачують. Йому слід поспішити померти на свободі)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733055 вiд 2025-10-03 13:48:09Від Ленінградської площі (тепер Дарницька) йшов проспект Гагаріна в бік Чернігівської, тепер Проспект Леоніда Каденюка. А вчора гагарін - це якась компьютерна гра. Коли Джордж Сорос в кінці 1990-х зафінансував в російській інтернет десятки мільйонів доларів як допомогу хотів типа «Відкрите суспільство» побудувати, то це відразу вивело Росію в лідери інтернетних технологій та інформатики. Плюс єдіноє прастранство на абщепанятном теж дало кумулятивний ефект. І так тривало аж до 2015 року, потім весь цей чебурнет став менше на нас впливати. АЛе прийшли тік-ток, російськомовний сегмент діти наші, гадство там сидять.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733054 вiд 2025-10-03 13:45:08так вже декілька днів пройшло від перших появ дронів над аеропортами? що там слідство? знайшли? обвинувачення, версії? буде як з кабелями на балтиці… ну хтось перерізав… так би мовити «провели навчання» … коли потрібно буде - переріжуть швидше і всі по дну балтики лежить… і з маском домовляться щоб старлінк перестав працювати…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733053 вiд 2025-10-03 13:44:28sk (здалеку…) № 1733052 та напевно шо переіменували, закон же. А гроші на нові таблички - спиздилі :)