Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733012 вiд 2025-10-03 03:14:24Skald № 1733011 Ага, зрозуміло. Я хоч і айтішник, але пиздець як далекий від компутерних ігор! Так що сорі, що не розумію певний сленг.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733011 вiд 2025-10-03 03:11:11Vichny № 1733008 От і хотів би спиздіти, що канєшна, але ладно - це підклас барда в ДнД. Я тоді грався в таке, і моя тоді дружина вирішила, що бард мені найбільш підходить
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733010 вiд 2025-10-03 03:11:08То мабуть Dungeons and Dragons
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733009 вiд 2025-10-03 03:09:07і шо таке діендішник? Пам'ятаю чуваків з пов'язками ДНД - дабравольниє народниє дрижини, то ж не те?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733008 вiд 2025-10-03 03:08:04Skald, невже ти справді взяв нік зі скандинавської культури?
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733007 вiд 2025-10-03 03:06:12LAZY № 1733005 І ти собі не уявляєш, як зайобувало, коли читали як «склад». Я, будучи затятим діендішніком, уявляв собі створювати саме наведене тобою враження.. трохи прорахувався :-)) Vichny № 1733006 Ну так, мабуть одиниці залишились, хто то застав. Дурість малолєтна :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733006 вiд 2025-10-03 02:58:12Skald № 1733004 Думаю, небагато тут тих лишилося, які пам'ятають. Це не ти, часом? Мене реально блювати тягнуло від зарозумілості того хуя і від дрочіння на нього (чому?????) окремих дописувачів.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733005 вiд 2025-10-03 02:56:42 skald /skɔːld, skald/ nounhistorical (in ancient Scandinavia) a composer and reciter of poems honouring heroes and their deeds. … Ну ніхуя собі, поет-вікінг!
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733004 вiд 2025-10-03 02:50:51Ніхуя собі у вас тут ностальгія гагаріна згадали :-))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733003 вiд 2025-10-03 02:47:25Це зараз Латвія - поважний член ЄС, шенген, вся хуйня. А тоді що я зі своїм українським паспортом, що вона з латвійським - були нелегалами, бо пересиділи терміни своїх віз (у них не віза була, тоді, правда, а граничний термін перебування). Але айті систем толком не було, тому можна було із'їбнутися і працювати на непоганій айтішній роботі після роботи двірником, вантажником, різноробочим і т. п.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733002 вiд 2025-10-03 02:40:20Латишка. Де зараз - хз. Не знаю, і напевно знати не хочу. Чи хочу (хотів). Шукав її якось в пейсбуках - на хуя, сам не знаю. Бо сенс? Може вийшла заміж за того англіка і змінила прізвище. Тому і не знаходиться.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733001 вiд 2025-10-03 02:36:30Vichny № 1733000 Вау. Клас. Шкода, що деталей немає. Дуже інтригуюча та душевна історія. А хто вона була? Молдаванка? Білоруска? Чи може ромка? І шо вона зараз? Кругла цифра у месаги також вдало вийшла.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1733000 вiд 2025-10-03 02:09:42ОК. Зроблю і я камінг-аут на публіку. Хуй з ним. В давні-давні часи, коли інтернет був дайал-ап переважно, поїхав я на заробітки у Велику Британію. Непросто давалася копійка тамтешня, але потроху-потроху, щось накопичувалось, щось відправлялось батькам додому, щось мінялося в плані а ким працювати, де вчитися, і скільки за то платити, і де після того працювати - з часом стандарт життя покращувався, і від зйому кімнатки у циган перейшло потроху до винайому ніхуйової квартирки в гарному районі Лондона. Там у мене була дівчина, не місцева, але й не українка (і не кацапка). Ми з нею трохи так пройшли із реально низів до фактично своєї квартирки. Я її витягував з реальних проблем, і коли сталися певні події, коли коли мої друзі не не схотіли її навіть бачити, і я прийняв певні решення і пішов з нею, проти друзів. В т. ч. і в інше місце проживання. Тоді були часи дайал-апу, в Лондоні, звісно, було краще ніж в Україні, я заходив на Обсілф, щось читав, мало що розумів, шо було написано, тут якісь грузино-марсіанські війни були, гагарін, на якого всі дрочили, сленг специфічний, тож я час від часу просто читав. А потім я з'ясував, що моя принцеса крутить шашні з місцевим. Розставання було болючим. Життя реально перевернулось. Вечори стали пусті. От і я став заходити на Обсілф часіше під пиздуватим довжелезним ніком (не впевнений що саме таке написання було) - «Вечно читающий и редко пишущий». Ну і потім воно скоротилось до «Вечньій» -> «Вічний»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732999 вiд 2025-10-03 01:39:00Vichny № 1732997 вiд 2025-10-03 01:24:36 Можна ще додати декого. … Та багато кого. Додавай ;) Але мене з самого початку цікавило - «Український Рейнджер». Що це за пафосна х… тема така? Мені це завжди звучало як якась піонерсько-скаутська організація, із значками та в шортиках, як в «Качиних історіях»: D Цікаво було б почути історію цього ніку.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732998 вiд 2025-10-03 01:32:31Vichny № 1732995 вiд 2025-10-03 01:09:34 Якщо не перше десятиріччя бачиш, то маєш пам'ятати або розуміти. … Ти переоцінюєш своє значення у моєму житті. Так що не вийобуйся і просто напиши ще раз. … А з хуйов ти LAZY? Лінивий дохуя? … Я коли був пиздюк і жив з батьками то після купівлі ПК та горбатого монітора за пиздець грошей у 1999, прийшов майстер встановлювати йобаний діал-уп. Він був бєльосий, миршавий, з жидєнькім волоссям, схожий на хуйла та воняв пОтом. І він там щось налагодив і раптом питає - «ну шо, вигадуй собі нік швидко, зараз пошту тобі зареєструємо та учьотку локальну, бо без неї ніззя». А я такий - бее мее, захвачений зненацька, ну і оскільки у молодості тобі подобаються усілякі негативні риси людські і ти вважаєш що це типу круто, неформально, нестандартно та піздато, то я і сказав - реєструй LAZY нахуй! Він посміхнувся і запитав - «що, лінивим будеш? Ну ок». Ну так і залишився. Одна дівчина, з якою у мене була любов тоді, називала мене «Чіпсик» - тому що чіпси «Лейз» тоді з'явились на ринку. Ну а шо? Мило та прикольно.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732997 вiд 2025-10-03 01:24:36LAZY № 1732992 вiд 2025-10-03 00:55:29 Але красава! Гарно сформулював претензії до ніконосіїв. Сміявся. Можна ще додати декого.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732996 вiд 2025-10-03 01:12:53LAZY, Я не заморочувався. Був Дан колись. Просто з неба. Виявилося, що був інший Дан до мене. До речі, був нормальний хлопець. А потім Борат, чи як там? Забув уже, яґсамаш. Бо так схотілося тоді. Хуйзна чому.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732995 вiд 2025-10-03 01:09:34LAZY № 1732992 вiд 2025-10-03 00:55:29 Якщо не перше десятиріччя бачиш, то маєш пам'ятати або розуміти. А з хуйов ти LAZY? Лінивий дохуя?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732994 вiд 2025-10-03 01:07:28Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1732993 вiд 2025-10-03 00:55:39 Я з цим згоден. Але шо ти намагаєшся сказати - відмінити нахуй пенальті? Навіть коли тупо рубають ззаду або грають у волейбол?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732993 вiд 2025-10-03 00:55:39Vichny № 1732984 гoли трeбa зaбивaти з гри, a нe кaнючити пaдaючи в кaрнoму aбo спoдiвaтися нa випaдкoвe пoцiлювaння в руку…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732992 вiд 2025-10-03 00:55:29Vichny № 1732990 вiд 2025-10-03 00:40:02 Але я ж не винен шо людина такий нік обрала собі … Це, до речі, цікаве питання, яке я давно хтів запитати усіх присутніх. Що означають ваші паганяла та як вони виникли? У який момент, що було в вашій макитрі під час вашого вибору? Чому, наприклад, Батий? Я конєшно знаю, що він, мабуть, старший за всіх тут, але ж не настільки. Або Вічний. З яких хуйов ти вічний? Ти що, збираєшься жити вічно, кащєй сука? Або там наприклад Акела. Шо, дохуя вовк? Або чому олма - олімпік марсель? За які заслуги саме ций клуб?! Або сука скажений довбойоб Вурдалак - нахуя ти так назвався? Мені реально цікаво. Я всі ці літерки на моніторі бачу вже не перше десятиріччя та читаю ваші висєри, це вже в деякому сенсі частина мого життя, тому бекграунд та історія тутешних ників - це те, що було б цікаво дізнатись.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732991 вiд 2025-10-03 00:43:30IGVAR, якшо шо - не ображайся. Жодного свідомого бажання перекрутити твій нік не було. Ще раз вітаю з перемогою!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732990 вiд 2025-10-03 00:40:02LAZY № 1732987 вiд 2025-10-03 00:20:57 IGVAR, бл… тобто трясця! ---------- Ну так, трохи кіксанув я. Але я ж не винен шо людина такий нік обрала собі, який тіпа корелюється зі скандинаським іменем, але насправді є трохи з масковським акцентом і «мгімо фінішд». Хоча я розумію шо ім'я Ігор
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732989 вiд 2025-10-03 00:37:03LAZY № 1732988 вiд 2025-10-03 00:23:34 Цікаві у СаШо фрази в інтервью: «У футболі все вирішує індивідуальна майстерність - і в захисті і в атаці і в швидкому вдяганні». Це вони там когось п'ять хвилин не могли вдягнути і на поле швидко випустити на екстрену заміну? Дитячий садок якийсь, я такого не пам'ятаю, щоб бачив. -------------- Да, це пиздець. Щоб тренер публічно нив про індивідуальну майстерність чи одягання когось зі своїх?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732988 вiд 2025-10-03 00:23:34Цікаві у СаШо фрази в інтервью: «У футболі все вирішує індивідуальна майстерність - і в захисті і в атаці і в швидкому вдяганні». Це вони там когось п'ять хвилин не могли вдягнути і на поле швидко випустити на екстрену заміну? Дитячий садок якийсь, я такого не пам'ятаю, щоб бачив.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732987 вiд 2025-10-03 00:20:57IGVAR, бл… тобто трясця!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732986 вiд 2025-10-03 00:10:05До речі, цікава думка INGVAR про ахмєтова зараз. Чувак, якщо не впадло, нахуйар пару речень
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732985 вiд 2025-10-03 00:00:35 olma № 1732981 вiд 2025-10-02 23:38:15 2 Vichny всі ці наші пости із заувагами то все херня, не варті уваги і часу. ------------ Generalnie - tak.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732984 вiд 2025-10-02 23:57:27Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1732980 51%? А не охуїли? Тоді давайте тактичні фоли в карному, блядь
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732983 вiд 2025-10-02 23:56:18Ну шо, кротам, і особисто Інгвару - вітання, і подяка гравцям і тренеру ФК Шахтар Донецьк, бо для України хоч трохи пунктиків. Але ахмєтов - пітух, звісно.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732982 вiд 2025-10-02 23:38:25The penalty scoring rate in European football is generally high, with rates often falling between 75% and 80% in top leagues and major tournaments, though this can fluctuate annually. For example, recent Premier League seasons have shown rates around 83% and 89%, while some historical data and specific major tournaments can show slightly lower or higher figures.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732981 вiд 2025-10-02 23:38:152 Vichny всі ці наші пости із заувагами то все херня, не варті уваги і часу. Маємо зараз набагато серйозніші проблеми. Ось тут постійно виникає дискусія про Польщу, поляків відношення до України. І тут найбільш толковим і просунутим чуваком, який артикулює всі ці теми є знаний в Польщі письменник, автор багатьох бестселерів - сілезець-шльонзак Щчепан Твардох. Він симпатик України, волонтер, пропагує дуже цікавий погляд незалежний, на те що в нас дієцця. ВИдав книжку останюю про війну в Україні, називається Нуль Null. Яка має неабиякий успіх там. Ось зараз слухаю подкаст з ним, два чувака з лівацького подкаста його слухають.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732980 вiд 2025-10-02 23:36:00Vichny № 1732978 вoни I мaють пeрeвaгу. aлe чи мусить вoнa бути 90%? мoжe 51% i вистaчить?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732979 вiд 2025-10-02 23:34:46— Поразка в матчі, але можливо якісь позитиви зможете виділити в грі Динамо сьогодні? В принципі, є позитиви, бо грали з іншою схемою і багато чого вдавалося до прикрої ситуації з Михавком. Думаю, це нас трішки надломило, бо грали в меншості, потім треба було перебудовуватися. Звісно, це десь вплинуло на хід гри.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732978 вiд 2025-10-02 23:31:25ProstoVlizPobalakaty № 1732976 вiд 2025-10-02 23:28:39 Пенальті (покарання) якраз для того щоб той хто пробиває мав перевагу. І це справедливо, бо вони ж не просто так призначаються. Але ці мавпячі цирки при пробиванні зайобують. Я би розділив правили для пробивання пенальті в грі (там де можна і треба давати перевагу тому, хто пробиває) і післяматчеві пенальті (де максимально треба врівняти шанси)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732977 вiд 2025-10-02 23:30:40Voxa (м. Запоріжжя) № 1732972 a бувaли i iншi чaси
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732976 вiд 2025-10-02 23:28:39Є ще один спосіб підрівняти шанси нападників і воротарів при пенальті - практично заборонити розбіг, обмеживши його одним чи двома-трьома кроками, можливо для балансу заборонивши також воротарю переміщуватись після свистка до початку розбігу нападника. Хороші гравці вміють непогано бити з місця, але тут воротар може реагувати по удару з хорошими шансами відбити.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732975 вiд 2025-10-02 23:27:48LAZY № 1732971 вiд 2025-10-02 23:16:51 Або «гуїю»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732974 вiд 2025-10-02 23:27:20olma № 1732970 вiд 2025-10-02 23:06:26 Vichny № 1732969 я хуїю --- Цінуй цей стан. Це ознака, що не все втрачено. ---------------- Який саме стан? Ти натякаєш шо я бухий? Так хуй ти вгадав. От тіки 30 хв тому відкоркував «Октоберфест» від Пивної Легенди (м. Харків) І до чого тут втрачено щось чи не втрачено?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1732973 вiд 2025-10-02 23:27:17Voxa (м. Запоріжжя) № 1732972 --- велика сила налагоджуваної роками структури