🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 451.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733012 вiд 2025-10-03 03:14:24

Skald
№ 1733011

Ага, зрозуміло.
Я хоч і айтішник, але пиздець як далекий від компутерних ігор!
Так що сорі, що не розумію певний сленг.

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733011 вiд 2025-10-03 03:11:11

Vichny
№ 1733008
От і хотів би спиздіти, що канєшна, але ладно - це підклас барда в ДнД. Я тоді грався в таке, і моя тоді дружина вирішила, що бард мені найбільш підходить

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733010 вiд 2025-10-03 03:11:08

То мабуть Dungeons and Dragons

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733009 вiд 2025-10-03 03:09:07

і шо таке діендішник? Пам'ятаю чуваків з пов'язками ДНД - дабравольниє народниє дрижини, то ж не те?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733008 вiд 2025-10-03 03:08:04

Skald, невже ти справді взяв нік зі скандинавської культури?



Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733007 вiд 2025-10-03 03:06:12

LAZY
№ 1733005
І ти собі не уявляєш, як зайобувало, коли читали як «склад». Я, будучи затятим діендішніком, уявляв собі створювати саме наведене тобою враження.. трохи прорахувався :-))

Vichny
№ 1733006
Ну так, мабуть одиниці залишились, хто то застав. Дурість малолєтна :-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733006 вiд 2025-10-03 02:58:12

Skald
№ 1733004

Думаю, небагато тут тих лишилося, які пам'ятають.
Це не ти, часом?
Мене реально блювати тягнуло від зарозумілості того хуя і від дрочіння на нього (чому?????) окремих дописувачів.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733005 вiд 2025-10-03 02:56:42

skald
/skɔːld, skald/
nounhistorical
(in ancient Scandinavia) a composer and reciter of poems honouring heroes and their deeds.

Ну ніхуя собі, поет-вікінг!

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733004 вiд 2025-10-03 02:50:51

Ніхуя собі у вас тут ностальгія гагаріна згадали :-))

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733003 вiд 2025-10-03 02:47:25

Це зараз Латвія - поважний член ЄС, шенген, вся хуйня.
А тоді що я зі своїм українським паспортом, що вона з латвійським - були нелегалами, бо пересиділи терміни своїх віз (у них не віза була, тоді, правда, а граничний термін перебування).
Але айті систем толком не було, тому можна було із'їбнутися і працювати на непоганій айтішній роботі після роботи двірником, вантажником, різноробочим і т. п.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733002 вiд 2025-10-03 02:40:20

Латишка.

Де зараз - хз.
Не знаю, і напевно знати не хочу. Чи хочу (хотів).
Шукав її якось в пейсбуках - на хуя, сам не знаю. Бо сенс?
Може вийшла заміж за того англіка і змінила прізвище. Тому і не знаходиться.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733001 вiд 2025-10-03 02:36:30

Vichny
№ 1733000

Вау. Клас. Шкода, що деталей немає. Дуже інтригуюча та душевна історія.
А хто вона була? Молдаванка? Білоруска? Чи може ромка?
І шо вона зараз?

Кругла цифра у месаги також вдало вийшла.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1733000 вiд 2025-10-03 02:09:42

ОК.
Зроблю і я камінг-аут на публіку. Хуй з ним.

В давні-давні часи, коли інтернет був дайал-ап переважно, поїхав я на заробітки у Велику Британію. Непросто давалася копійка тамтешня, але потроху-потроху, щось накопичувалось, щось відправлялось батькам додому, щось мінялося в плані а ким працювати, де вчитися, і скільки за то платити, і де після того працювати - з часом стандарт життя покращувався, і від зйому кімнатки у циган перейшло потроху до винайому ніхуйової квартирки в гарному районі Лондона.
Там у мене була дівчина, не місцева, але й не українка (і не кацапка).
Ми з нею трохи так пройшли із реально низів до фактично своєї квартирки. Я її витягував з реальних проблем, і коли сталися певні події, коли коли мої друзі не не схотіли її навіть бачити, і я прийняв певні решення і пішов з нею, проти друзів. В т. ч. і в інше місце проживання.
Тоді були часи дайал-апу, в Лондоні, звісно, було краще ніж в Україні, я заходив на Обсілф, щось читав, мало що розумів, шо було написано, тут якісь грузино-марсіанські війни були, гагарін, на якого всі дрочили, сленг специфічний, тож я час від часу просто читав.
А потім я з'ясував, що моя принцеса крутить шашні з місцевим.
Розставання було болючим. Життя реально перевернулось. Вечори стали пусті.
От і я став заходити на Обсілф часіше під пиздуватим довжелезним ніком (не впевнений що саме таке написання було) - «Вечно читающий и редко пишущий». Ну і потім воно скоротилось до «Вечньій» -> «Вічний»

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732999 вiд 2025-10-03 01:39:00

Vichny
№ 1732997 вiд 2025-10-03 01:24:36

Можна ще додати декого.

Та багато кого. Додавай ;)

Але мене з самого початку цікавило - «Український Рейнджер». Що це за пафосна х… тема така? Мені це завжди звучало як якась піонерсько-скаутська організація, із значками та в шортиках, як в «Качиних історіях»: D
Цікаво було б почути історію цього ніку.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732998 вiд 2025-10-03 01:32:31

Vichny
№ 1732995 вiд 2025-10-03 01:09:34

Якщо не перше десятиріччя бачиш, то маєш пам'ятати або розуміти.

Ти переоцінюєш своє значення у моєму житті. Так що не вийобуйся і просто напиши ще раз.


А з хуйов ти LAZY? Лінивий дохуя?

Я коли був пиздюк і жив з батьками то після купівлі ПК та горбатого монітора за пиздець грошей у 1999, прийшов майстер встановлювати йобаний діал-уп. Він був бєльосий, миршавий, з жидєнькім волоссям, схожий на хуйла та воняв пОтом. І він там щось налагодив і раптом питає - «ну шо, вигадуй собі нік швидко, зараз пошту тобі зареєструємо та учьотку локальну, бо без неї ніззя». А я такий - бее мее, захвачений зненацька, ну і оскільки у молодості тобі подобаються усілякі негативні риси людські і ти вважаєш що це типу круто, неформально, нестандартно та піздато, то я і сказав - реєструй LAZY нахуй! Він посміхнувся і запитав - «що, лінивим будеш? Ну ок».
Ну так і залишився.
Одна дівчина, з якою у мене була любов тоді, називала мене «Чіпсик» - тому що чіпси «Лейз» тоді з'явились на ринку. Ну а шо? Мило та прикольно.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732997 вiд 2025-10-03 01:24:36

LAZY
№ 1732992 вiд 2025-10-03 00:55:29

Але красава! Гарно сформулював претензії до ніконосіїв. Сміявся. Можна ще додати декого.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732996 вiд 2025-10-03 01:12:53

LAZY, Я не заморочувався. Був Дан колись. Просто з неба. Виявилося, що був інший Дан до мене. До речі, був нормальний хлопець. А потім Борат, чи як там? Забув уже, яґсамаш. Бо так схотілося тоді. Хуйзна чому.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732995 вiд 2025-10-03 01:09:34

LAZY
№ 1732992 вiд 2025-10-03 00:55:29

Якщо не перше десятиріччя бачиш, то маєш пам'ятати або розуміти.
А з хуйов ти LAZY? Лінивий дохуя?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732994 вiд 2025-10-03 01:07:28

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1732993 вiд 2025-10-03 00:55:39

Я з цим згоден. Але шо ти намагаєшся сказати - відмінити нахуй пенальті? Навіть коли тупо рубають ззаду або грають у волейбол?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732993 вiд 2025-10-03 00:55:39

Vichny
№ 1732984

гoли трeбa зaбивaти з гри, a нe кaнючити пaдaючи в кaрнoму aбo спoдiвaтися нa випaдкoвe пoцiлювaння в руку…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732992 вiд 2025-10-03 00:55:29

Vichny
№ 1732990 вiд 2025-10-03 00:40:02
Але я ж не винен шо людина такий нік обрала собі

Це, до речі, цікаве питання, яке я давно хтів запитати усіх присутніх.
Що означають ваші паганяла та як вони виникли? У який момент, що було в вашій макитрі під час вашого вибору?
Чому, наприклад, Батий? Я конєшно знаю, що він, мабуть, старший за всіх тут, але ж не настільки.
Або Вічний. З яких хуйов ти вічний? Ти що, збираєшься жити вічно, кащєй сука?
Або там наприклад Акела. Шо, дохуя вовк?
Або чому олма - олімпік марсель? За які заслуги саме ций клуб?!
Або сука скажений довбойоб Вурдалак - нахуя ти так назвався?

Мені реально цікаво. Я всі ці літерки на моніторі бачу вже не перше десятиріччя та читаю ваші висєри, це вже в деякому сенсі частина мого життя, тому бекграунд та історія тутешних ників - це те, що було б цікаво дізнатись.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732991 вiд 2025-10-03 00:43:30

IGVAR, якшо шо - не ображайся.
Жодного свідомого бажання перекрутити твій нік не було.

Ще раз вітаю з перемогою!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732990 вiд 2025-10-03 00:40:02

LAZY
№ 1732987 вiд 2025-10-03 00:20:57

IGVAR, бл… тобто трясця!
----------
Ну так, трохи кіксанув я. Але я ж не винен шо людина такий нік обрала собі, який тіпа корелюється зі скандинаським іменем, але насправді є трохи з масковським акцентом і «мгімо фінішд». Хоча я розумію шо ім'я Ігор

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732989 вiд 2025-10-03 00:37:03

LAZY
№ 1732988 вiд 2025-10-03 00:23:34

Цікаві у СаШо фрази в інтервью: «У футболі все вирішує індивідуальна майстерність - і в захисті і в атаці і в швидкому вдяганні».
Це вони там когось п'ять хвилин не могли вдягнути і на поле швидко випустити на екстрену заміну?
Дитячий садок якийсь, я такого не пам'ятаю, щоб бачив.

--------------
Да, це пиздець. Щоб тренер публічно нив про індивідуальну майстерність чи одягання когось зі своїх?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732988 вiд 2025-10-03 00:23:34

Цікаві у СаШо фрази в інтервью: «У футболі все вирішує індивідуальна майстерність - і в захисті і в атаці і в швидкому вдяганні».
Це вони там когось п'ять хвилин не могли вдягнути і на поле швидко випустити на екстрену заміну?
Дитячий садок якийсь, я такого не пам'ятаю, щоб бачив.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732987 вiд 2025-10-03 00:20:57

IGVAR, бл… тобто трясця!

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732986 вiд 2025-10-03 00:10:05

До речі, цікава думка INGVAR про ахмєтова зараз.
Чувак, якщо не впадло, нахуйар пару речень

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732985 вiд 2025-10-03 00:00:35

olma
№ 1732981 вiд 2025-10-02 23:38:15

2 Vichny

всі ці наші пости із заувагами то все херня, не варті уваги і часу.

------------
Generalnie - tak.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732984 вiд 2025-10-02 23:57:27

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1732980

51%? А не охуїли? Тоді давайте тактичні фоли в карному, блядь

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732983 вiд 2025-10-02 23:56:18

Ну шо, кротам, і особисто Інгвару - вітання, і подяка гравцям і тренеру ФК Шахтар Донецьк, бо для України хоч трохи пунктиків.
Але ахмєтов - пітух, звісно.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732982 вiд 2025-10-02 23:38:25

The penalty scoring rate in European football is generally high, with rates often falling between 75% and 80% in top leagues and major tournaments, though this can fluctuate annually.

For example, recent Premier League seasons have shown rates around 83% and 89%, while some historical data and specific major tournaments can show slightly lower or higher figures.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732981 вiд 2025-10-02 23:38:15

2 Vichny

всі ці наші пости із заувагами то все херня, не варті уваги і часу.
Маємо зараз набагато серйозніші проблеми.

Ось тут постійно виникає дискусія про Польщу, поляків відношення до України. І тут найбільш толковим і просунутим чуваком, який артикулює всі ці теми є знаний в Польщі письменник, автор багатьох бестселерів - сілезець-шльонзак Щчепан Твардох.

Він симпатик України, волонтер, пропагує дуже цікавий погляд незалежний, на те що в нас дієцця.

ВИдав книжку останюю про війну в Україні, називається Нуль Null. Яка має неабиякий успіх там.

Ось зараз слухаю подкаст з ним, два чувака з лівацького подкаста його слухають.



Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732980 вiд 2025-10-02 23:36:00

Vichny
№ 1732978

вoни I мaють пeрeвaгу. aлe чи мусить вoнa бути 90%? мoжe 51% i вистaчить?

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732979 вiд 2025-10-02 23:34:46

— Поразка в матчі, але можливо якісь позитиви зможете виділити в грі Динамо сьогодні?

В принципі, є позитиви, бо грали з іншою схемою і багато чого вдавалося до прикрої ситуації з Михавком. Думаю, це нас трішки надломило, бо грали в меншості, потім треба було перебудовуватися. Звісно, це десь вплинуло на хід гри.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732978 вiд 2025-10-02 23:31:25

ProstoVlizPobalakaty
№ 1732976 вiд 2025-10-02 23:28:39

Пенальті (покарання) якраз для того щоб той хто пробиває мав перевагу. І це справедливо, бо вони ж не просто так призначаються.
Але ці мавпячі цирки при пробиванні зайобують.
Я би розділив правили для пробивання пенальті в грі (там де можна і треба давати перевагу тому, хто пробиває) і післяматчеві пенальті (де максимально треба врівняти шанси)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732977 вiд 2025-10-02 23:30:40

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1732972

a бувaли i iншi чaси



ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732976 вiд 2025-10-02 23:28:39

Є ще один спосіб підрівняти шанси нападників і воротарів при пенальті - практично заборонити розбіг, обмеживши його одним чи двома-трьома кроками, можливо для балансу заборонивши також воротарю переміщуватись після свистка до початку розбігу нападника. Хороші гравці вміють непогано бити з місця, але тут воротар може реагувати по удару з хорошими шансами відбити.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732975 вiд 2025-10-02 23:27:48

LAZY
№ 1732971 вiд 2025-10-02 23:16:51

Або «гуїю»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732974 вiд 2025-10-02 23:27:20

olma
№ 1732970 вiд 2025-10-02 23:06:26

Vichny
№ 1732969
я хуїю
---
Цінуй цей стан. Це ознака, що не все втрачено.
----------------
Який саме стан?
Ти натякаєш шо я бухий?
Так хуй ти вгадав. От тіки 30 хв тому відкоркував «Октоберфест» від Пивної Легенди (м. Харків)

І до чого тут втрачено щось чи не втрачено?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1732973 вiд 2025-10-02 23:27:17

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1732972
---
велика сила налагоджуваної роками структури


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.